Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
D@nte avatar
a-a a legnehezebb a Meny vagy Pokol.am nemtom én a régi gépemen gyűrtem rengeteget és amikor azt kezdtem volna akkor ment gajra a vidi kari.
0
0
0
0
BiGame avatar
Nem az a Bloody Palace, a Dante Must Die a 3-nak a legnehezebb fokozata!
0
0
0
0
D@nte avatar
A DMD-t a véres palotára érted v mire?
0
0
0
0
BiGame avatar
1. a DMC1 nem a legjobb de a végefelé elég élvezetes, 2. Agni és Rudra télleg erős de a DMD-be már alig ér vmit, én Rebellion párti vok!
0
0
0
0
D@nte avatar
szerintem sem olyan nehéz mint pl:harmadszorra Vergilt de ha valaki először játszik ellenük és még nemismeri a mozdulataikat akkor nehéz.
0
0
0
0
no avatar
am szentem elég könnyű őket kinyírni (szerintem)
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát nem csoda hogy nem tom kinyirni a 2 majmot😃
0
0
0
0
D@nte avatar
Az Agni és Rudra😆az a legjobb fegyver az egész játékban😆ha azt megkapod miután legyőzöd őket bedarálsz minden ellenséget😆😆.ja és tudjátok mi a röhej?amit olvastam cikkeket rengetegen állítják,hogy a DMC 1 a legjobb!!!!!.egy gond van.nincs pc-re.😕
0
0
0
0
ceni98 avatar
már gameltem vele😃
csak az 5. küldi nehéz😀
amikor a két fejetelen hülye ellen vagy😠
0
0
0
0
no avatar
szentem is próbáldd ki a 3-at ha még nm játszottál vele mert szentem az is naon jó 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
azaz😆 a fegyver Nevan sem rossz😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát majd kiderül ha végigtolom a 3-mat😃
[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oskw8aGIFk0&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oskw8aGIFk0&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]ez haláli😆
0
0
0
0
no avatar
nah én is erről beszélek 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
nehéz.attól függ mejikben.a 3 ban Yamato mert gyorsabb sokkal mégis erős a 4-ben viszont a Rebellion mert ott könnyebben használható a ''Break Down,,ami az eggyik legerősebb képessége a fullánk mellett.szerintem rebellion összesítve.
0
0
0
0
no avatar
én jobban szeretem a rebellion-t 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
szerinted a rebbelion vagy a yamato jobb?
0
0
0
0
no avatar
én is csatlakozok a dmc fanokhoz mert a világ eggyik legjobb game-e 😃
v a legjobb 😃
kiv vok h az 5 mien lessz rem h nm cseszik el
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát nekem inkább a 3-volt meg PS2-n ki is veséztem pár hónap alatt, és DMD-be az 5.dik pályán abbahagytam, meguntam és lassan a 4-et is, am ha megvan a Super Costume Dante verhetetlen!
0
0
0
0
D@nte avatar
áááááááá öcséééééém nemigaz már én is olvastam ezt a cikket csak már lenne egy konkrét időpont mikor mutatják be.am nekem a leginkább Dante lazasága jön be de ő a 4 be valahogy olyan gyenge lehet h azért mert hozzá vok szokva h Nero Dervil Trigger-ével szétzúzhatom a fejét az ellenségnek😆.Ameddig nemjátszottam a 4-el csak a 3-al azt mondtam:ennél jobb játék nincs!most azt mondom,hogy a hangulat(lehet,hogy Agni és Rudra miatt😆😉de a 3-ban jobb.a 4-nek viszont sokkal szebb a grafikája.de ennek ellenére akárhogy játszom akármejikkel mindig hiányzik valami a másikból😆akárhogy is ez a világ eggyik legjobb játéka😆😉
0
0
0
0
BiGame avatar
Nekem pont, h a zombik tetszettek😆, nemtom a Treyarch csinálta a 3-at amit nagyon leértékelték, de nekem nagyon tetszett, nekem most a Black Ops-nál úgytünt, h méltó folytatást csinálnak, na de elég a CoD-ból!
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát a cod 5-öt asszem nem az infity ward csinálta és egy nagy kaksi (legalábbis zombik😊)
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát mivel a CAPCOM-nak a következő 1-2 év elvan tervezve játékügyileg, még jó, h nincs ideje a DMC-re, nekem 8 ha más csoport csinálja, csak ne csesszék el!
0
0
0
0
ceni98 avatar
ez ilyen is olyan is😃
Könnyen elképzelhető, hogy folytatódik a negyedik résszel abbamaradt Devil May Cry sorozat, amit ezúttal nem egy belsős Capcom csapat készít. Nem bizony, hanem a Heavenly Sword-öt készítő Ninja Theory. Ez akár igaz is lehet, mivel a fejlesztőkről nemrégiben kiderült, hogy egy eddig titkosnak mondott projekten dolgoznak, valamint azzal is egybe esne, hogy a Capcom néhány jól ismert sorozatát nyugati fejlesztőkkel folytatná.

Tehát a cambridgei gárda már ha minden igaz javában dolgozik az új Devil May Cry játékon, ami abszolút jó hírnek számít. Természetesen ezt még tessék pletykaként kezelni és nem biztosra venni, de azért mostanság igencsak bejönnek a hasonló pletykák. Reménykedni lehet, feltehetőleg hónapokon belül biztosabbat tudunk mondani. Addig marad a 2007-es negyedik rész.
0
0
0
0
BiGame avatar
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció