Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gerdzso avatar
Ezt a Were Box 2-t játszátok végig 😃 kegyetlen nagyok az átvezető videók. 😃 Tremor Games-en rengeteg jó kis játék van, bírom, hogy úgy szerzek új játékokat, hogy játszok. 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Türelmesnek kell lenni az biztos. Már 188 játékra iratkoztam fel, de egy se jött be, talán majd a 189-dik bejön 😆

ui. A Steamgifts nekem nem jó pedig 126$ dollárt ér a fiókom. Jah és van 3 Desura játékom(aktiváló kóddal) az Oniken, Miner Warfare és Doom & Destiny, akit érdekel írjon pü-t, cserébe steames játékok kérnék.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mortein: jelenleg 2421db sorsoláson vettem részt és még semmi, az meg a másik, hogy nagyon lassan jön a pont, míg van aki alig 400db-al már 4db-ot is megnyert, steamgifts-en pedig alig jelentkeztem 200-ra és már nyertem egy HL2-t és egy Fortix-et.

AnonimMC: köszi! Megnézem őket! 😀
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Gerdzso Steamgifts , Playblink , Gala Giveaways
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Köszi! 😀 Esetleg ismertek még hasonló oldalakat? Mert a GameMiner-en nagyon nem megy...
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Igen, meg az offerekért.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Csak acsikért jár pont?
0
0
0
0
asdasd998 avatar
én eddig csak logikait toltam 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Az Endless War játékok és a logikai játékok is jók.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Köszi 😀 Szerinted melyik a legjobb játék amivel lehet játszani az oldalon? 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Sok szerencsét hozzá 😀
0
0
0
0
asdasd998 avatar
igen én is bízok benne. jelenleg van 86 coinom. és 1 játékot már kipörgettem 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Hamar összefog, vannak baromi könnyű játékok, és az offerek is sok coint adnak.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Értem köszi. Kíváncsi leszek mikorra lesz meg az a 8000 pont 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
CD kulcsot fognak küldeni amit majd a steamen aktiválhatsz. kb 24 óra kell a vásárlás feldolgozásához.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Ezen az oldalon majd amit veszek azt hogy kapjuk meg?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Pedig reggel volt egy, amúgy én azt szoktam csinálni hogy a testvéremet géphez viszem és majd ő gyűjti a pontokat, már 250 pontot összehozott 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nekem nem igazán akar videót adni. Azt írja, hogy nincs számomra elérhető videó.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Vannak offerek amikkel sokat lehet pl regisztrálni kellet a mylands játékban és 2 szintig fel kellet fejlődni. amint ez megvolt 94 coint kaptam. de lehet videókat is nézni azért 50 coint kaptam. sok ilyen van próbáljátok olyanokat teljesíteni de csak free offereket
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Eléggé időigényes egy jobb játék ilyen módon való beszerzése.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
eh , én már vettem tremoron egy game-et , 8 bit commando aszhem. Nem érdemes nap hosszat ott üldögélni szerintem 😕
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Oh man, i'm giong to kill myself 😆
Erre tényleg nem tudok választ.
0
0
0
0
no avatar
Eddig oké, de elfelejtettemm oda írni hogy Hz-val van gond, mivel a monitorom 60hz-ig támogat.. :S
és 64hz-vel fut a dota
0
0
0
0
susguy avatar
kriszusz:
Bemész Steam Librarybe, jobb egér gomb Dota 2-n, Properties, Set Launch Options, és beírod ezt:
-w 1280 -h 1024
Kötőjelekkel együtt. Persze a két szám helyére azt írsz amit akarsz.
(Ha magyar lenne a Steamed: Könyvtár, Dota 2-n jobb egér gomb, Tulajdonságok, Indítási Opciók beállítása.)

Ja hogy már leírták előttem, na mindegy, így már tudod hova is kell beírni és hogy kell rövidebben 😆
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ezt írd be az indítási opcióba: -width xxx -height xxx
Az XXX helyére a számodra megfelelő felbontást írd be pl 800x600
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem játszottam vele, de minden játéknak van egy config fájlja amiben a beállításokat kézzel át tudod Írni. Keresd meg és talán ott át tudod állítani a felbontását!
0
0
0
0
no avatar
Játszanék a dota2-n, de mikor elíndítom túl nagy felbontásban indítja, és a monitorom nem bírja.. Mit lehetne csinálni hogy tudjak játszani?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Szívesen 😆 Én is játszok ezerrel, amúgy ha valakinek van egy felesleges Awesomenauts Kulcsa, az küldje már el nekem, nagyon megköszönném, és tremor shopból játék kulcsot is adok ha kell.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
jaja, megszoktam ezt a nevet 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Itt is Sony néven vagy?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Bizony 😆 én is meglepődtem mikor először hallottam.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Itt csak annyi hogy játszol, kapod a Coint és utána "vehetsz" Steam/Desura játékot?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
SwitcX: Rendben köszi 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Bocsi hogy megint írok, de most is egy oldalt szeretnék nektek megosztani, az oldal neve TremorGames. ezen az oldalon flash játékok vannak, achievementekkel, ezeket, ha feloldjuk coinokat kapunk, egy adott összeg után a Tremor Shop-ban eredeti Steam/Desura játékokat lehet venni. Nem kamu amit írtam, csak szerettem volna veletek is megosztani, ezekből a pontokból sikerült beszereznem a Men of War-t és a Space Pirates And Zombies-t is. Ha ki szeretnétek próbálni itt a link: http://www.tremorgames.com/?ref=114589
ui: Aki teheti vegyen fel barátnak.
0
0
0
0
sunray20 avatar
Hát igen ezt már én is láttam. Viszont jó tudni, hogy ilyen jó akciók vannak. 😀
0
0
0
0
sunray20 avatar
Nemrég regisztráltam rá, és hát meg vagyok lepődve. Most a Sleeping dogs 75% akcióval 6,24 euró. (kb 2000Ft). Kíváncsian várom a többi akciójukat is. 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Attól függ hogy, hogyan teszik fel. Általában kódot raknak fel.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Aki kapja marja... dc4526e5fafc5cf2bfa0b8bb717de1fe
Nem tudtam ,hogy van igény kódra 😆
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Szívesen 😃 Néhány dolgot olvastam el én is, de nagyon kivan emelve a meghívóval való visszaélés tehát csak ennyit kérek 😀
0
0
0
0
Szykla avatar
Én is köszönőm, és igen ez természetes hogy betartom a szabályokat, amint lesz rá alkalmam át is tanulmányozom őket. ( persze ha van ilyen része ) 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Kösz! Milyen szabályok vannak egyébként? A prohardveren is van ilyen steam gift szerűség ott az van, hogy alapból csak 3 játékot nyerhetsz de minden játékfelajánlás után még 3 játékot tudsz nyerni itt is van ilyesmi?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Kmisi99,Szykla: Holnap küldöm nektek is, de hozzátenném hogy csak olyanoknak adok kódot,akik nem élnek vele vissza és nem fognak szabálytalanságot elkövetni az oldalon, mert azért engem is felszólíthatnak.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én is kérnék akkor kódot. Tök jó nekem steam gift szerint 107 dollárt ér az accom bár 10 000 se fizettem értük összesen. Kb 8000 volt az összes játékom ára.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Minden 24 óra elteltével kapok meghívó kódot 😀
Szóval akinek kell kapni fog 😆
itt a link: http :// gameminer.net/
0
0
0
0
Szykla avatar
Halli.
Ha van még kódod, akkor én is kérek egyet, persze ha van még és nem gond… vagy ha már nem ígérted másnak.
Előre is közömön. 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Én elfogadok egy meghívót!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Helló ! megint én 😀
Van meghívó kódom a GameMiner nevű oldalra ahol a SteamGifts-hez hasonlóan Steam játékokat lehet nyerni. A nyerési esély sokkal nagyobb mint a SteamGifts-en. A belépés csak 200$ felett engedélyezik, de ha van kódod akkor ingyen tag lehetsz (nem kamu így lettem én is tag) Akinek kell kód szóljon és már küldöm is 😀
0
0
0
0
Szykla avatar
Halli. olyan kérdésem lenne hogy.

Úgy egy más fél honapja, itt beszélgetek egypáran egy olyan oldalról amin steames játékok vannak felajánlva, vagy valami hasonló. ( steamgifts )

Így hát gondoltam meg próbálkozok vele, de nem sikerült mert megvan a minimum aminek meg kell leni-e az accund értékének ( 100 $ ) és azt írta hogy az ennyimé csak 69,98$, így hát hagytam is.

Na de aztán tegnap, ugye volt ez a link itt a fórumon egy steames játékról, amit le is szedtem hogy ezzel is legalább növelem az értékét, ma meg még egyszer megpróbáltam reggelni, és még mindig annyi az értéke amennyi volt régen.

Gondoltam jól van lehet hogy idő kell amíg frissit, hiszen csak tegnap szedtem le, de azért felmentem egy oldalra ahol megnéztem hogy most pontosan menyit is ér az accum.

És aszerint ezzel a játékkal egyűt ér 69,98$ az accum.

Most akkor ez hogy van, akkor régebben hogy írhatót annyit mind most?😲
0
0
0
0
Ghosts avatar
robiiikaa: Még ha játékot cserélnél... De azért nem sok embernek van olyan accountja, ami 200ft-ot ér. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció