Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
susguy avatar
Nekem azt írta, azt a kódot Originen keresztül nem lehet aktiválni, és tovább küldött erre az oldalra: [url]https://account.origin.com/cp-ui/redemption/index?gameId=ebisu&gameId=ebisu[/url]
Itt már sikerült.

chrono02:
Origin mindig haldoklik 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
SwitcX szerintem Origin trollkodik megint 😃 Ha 2-nél több ember próbál egyszerre aktiválni egy játékot meghal a szerver 😂
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Protein Anno ha jól emlékszem Mortein kommentjeit is törölte ez a valaki. Origin haldokló szervereire meg valahogy számítani lehetett ilyen akció mellett 😀
0
0
0
0
susguy avatar
chrono02:
Csak engem cukkol a moderátor, most mindenhol azzal szórakozik, hogy az én kommentjeimet törölgeti, de hogy mások is offolnak ezerrel ugyanott, az már nem érdekli.

Egyébként én is megszereztem ezt a packot (egyik haverom megszánt vele 😃😉, de természetesen Origin szerverek megint nem akartak rendesen működni, kb. 6 óráig kellett szenvedni mire betöltött az kulcs aktiváló cucc.

Szemétség ez a humble bundle, túl jó akciókat dobnak ki, ennél rosszabb már csak a Steam Summer/Winter Sale szokott lenni, mindenki pénztárcáját megszorongatja rendesen 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
SwitcX Semmi gond, nem azért mondtam 😀
Sonymeans Akkor már inkább Humble-n veszem meg, ott tuti a vétel 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A GameMiner már tele van EA-s játékokkal 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
SwitcX: tapasztalatból mondom, hogy ez nem fog menni, mert szinte mindenki megveszi most, nagy mázli kell ahhoz hogy el tudd majd passzolni.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ez az Origines pack nagyon durva, érdemes beszerezni az biztos.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sajnos nekem sem jön be a SteamGifts.... 😞
0
0
0
0
Haraposs avatar
Csak nekem nem müködik a Steamgifts?? Konkrétan ha bevagyok lépve akor azt írja hogy "Database query failed". Ma reggel óta csinálja csak.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ha bannolják akkor csak azt az accountot fogják bannolni.
0
0
0
0
sunray20 avatar
Én is erre gondoltam. Ez csak bannal jár, vagy van valami más utánnajárója is?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sunray20 Csinálj fake accountot! Regisztrálsz egy másik e-mail címmel egy üres steam accountot és ha baj lenne azt bannolják, nem azt amin a játékaid vannak!
0
0
0
0
sunray20 avatar
Nem pont ide tartozik, csak félig. Szóval vannak az olyan játékok amiknek a tört multijához kell egy bizonyos smartsteam ( pl Payday the heist ). Az lenne a kérdésem, hogy mindez mennyire biztonságos? ( tehát nem törlik e a steam accountodat stb. )
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Mortein Tudom, ismerem az oldalt 😀 De nincsen bankkártyám és anyukám meg nem engedi meg az övéről.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Akit érdekel, az még 10 óráig megveheti a humblebundle packot [LINK] már 1 dollár ért is sok jó játékot kapsz 😀
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Szykla Igen. Ott tényleg 4 játékot kapsz
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Counter Strike Global Offensive
Half-Life Complete
Batman Arkham Asylum
Cserélem más accra. 😀
0
0
0
0
Szykla avatar
Én most másodszorra két játékot néztem ki, az egyik az a Trine 1 és a második a Shank 2 mindegyik 495 coins 😂 már fele majdnem meg van, de majd még eldöntöm addigra melyik lesz a befutó ( persze ha még elérhető lesz mire összegyűlik a pont )
De amúgy az ilyen, mind amit lentebb is linkelt asdasd ottan tényleg 4 játék kulcsot kapsz? vagy azok közül valamelyiket.
Mert láttam márt több ilyet is, valahol 4 valahol meg 3 játék van egybe. 😲
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ha az van ott hogy steam game akkor kulcsot kapsz.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Áh igen, közben beadta. Még egy kérdés. Az itt beváltott pontokért Steam CD keyt kapunk ugye? Mert van egy 3 games pack ami tetszik, de abból 1 játék már megvan. Azt talán el tudnám passzolni.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A főépületnél tudod megnézni, de elég 2 szintre.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sonymeans a Mylandses hirdetésben hogy tudom megnézni hányas szinten járok?
0
0
0
0
asdasd998 avatar
De a program letöltés is?
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Értem. Az elég sokszor előfordult.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Jah hogy progikat, azokat nemtom, én a mylands reg-el kaptam coint.

ui. Mortein összes hozzászólása eltünt. Hova lett?
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Érdekes. Én 1-2 progit leszedtem de nem kaptam meg érte a pontokat.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nekem működik, reggel 94 coint gyűjtöttem vele.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
a Tokenads offerei csak nekem nem működnek?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Gerdzso: Végigvittem a SoulShiftet, jó kis játék 45 coin-ért megérte. A mai nap ezt vettem meg:[LINK]
SwitchX: Elolvastam, és elég sok mindent megtudtam ebből a rövid szövegből.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Értem köszi.
egyébként most láttam megy elég elég jó kis vételt
[url]http://www.tremorgames.com/index.php?action=showitem&itemid=8499[/url]
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A Facebook oldalukon kiírják mikor van új offer.
0
0
0
0
asdasd998 avatar
Az lenne a kérdésem mikor lesznek új free oferek?
0
0
0
0
no avatar
cod6 accom cserélném legfőképp l4d érdekel ,de más is érdekelhet.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Szykla: Nagyon szívesen 😀
Ha találok még ilyet írni fogok a fórumba.
0
0
0
0
Szykla avatar
Sonymeans:.
Köszi a tippet erről a trames games oldalrol.
Szombaton olvastam amit írtál, meg amit a többiek is írtak róla, így hát próba cseresznye reggeltem rá vasárnap, és ezerrel nekiálltam gamelni coinokér és estére meg is lett a 380 coin, majd kerestem egy játékot ami belefér a keretbe.
A választásom a Hydrophobia: Prophecy-ra eset 195 coin-ért, és az előbb felmentem az oldalra, és ott várt a steam kulcs, úgy hogy most szedem is a játékot.😜
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Kösz ! Ez jó út a játékokhoz főleg ,hogy lusta vagyok játszani flash játékokkal 😆
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Egyénként egy nagyon jó tanácsa amit nagyon jó ha megfogadtok ! Nézzétek folyamatosan a Tremor Games facebook oldalát kb 2 naponta ki posztolnak játék kódokat úgy kb egyszerre olyan 10-20-at . Szal ha gyors vagy sok game et tudsz szerezni . Én már szereztem 2-t 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mortein: khm ShapeShifter 😉
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Van egy Steames Sacraboar nevű játékom (CD Kóddal. nincs aktiválva) és 3 db Desura játékom, Oniken, Miner Warfare, Doom & Destiny( Ez sincs aktiválva). Ezekért a játékokért szeretném az Awesomenauts cimű játékot beszerezni. A játék lehet Gift és Kód formában is. Célom hogy normális cserét bonyolítsak le, nem szeretek hazudni. Akit érdekelne a csere vegyen fel Steam-en vagy írjon üzenetet itt az oldalon.

(Ha nem lenne elég tudok adni Space Pirates And Zombies kártyákat is)
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Mortein: Miért, írtál ide valamit? Mert én nem láttam semmit.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mortein: A SoulShift is nagyon jó, vannak hozzá acsik is, lassan összegyűlik a pont egy jó kis steam játékra, csak még nem tom mi legyen... 😀

A Dechmog-ot most vittem végig, ez is nagyon jó cucc. 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Időközben végigtoltam már. Az a vicc, hogy az utolsó 6-7 pályát röhögve megcsináltam az előtte lévőkkel meg néha vért izzadtam 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Megéri végigtolni! 😃 Amúgy nagyon bírom ezt a típust, van fent több is. 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Gerdzso Were Box 2-ben nekem már csak 8 pálya van vissza 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Gerdzso: Max Ball bosszút áll 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció