Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Szykla avatar
Na végre sikerült, most szedem a játékot.
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Aki lemaradt róla és kell neki az úgy is jelentkezik 😀 Sok kártyába fájt nekem,hogy csak úgy eldobjam.
0
0
0
0
Ghosts avatar
És mégis mire cserélnél el egy 200ft-os játékot? 😃
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Cserélek Alan Wake accot!!
Bármit meghallgatok!!
5 perc játékidő van rajt...Nekem akad a játék és ezért nem kell.
Steam-em: brummycss(nem ezen van az Alan Wake,de itt tudtok elérni)
0
0
0
0
Ghosts avatar
chrono02: Aki szereti a stílust, annak biztos jó, de én gyűlölöm a stratégiai játékokat 😃 Kivéve a Rise of Nations-t, azzal több száz órát játszottam. 😀 Meg mondjuk a böngészős Anno Online sem rossz, de azt pár hét után (persze nem minden nap játszottam vele) meguntam.
0
0
0
0
Szykla avatar
Na most lett elegem, egész idáig a Facabook-al szórakoztam, és nem sikerült sehogy se reggelnem.
Állandóan valami olyasmit ír ki, hogy nem vagyok valós személy… vagy mi a francot.
Úgy hogy elmehetnek a francba. 😠😠😠
0
0
0
0
Arnybiro avatar
IGN-től is egész jó értékelést kapott (10/8), úgyhogy nem lehet rossz játék.
0
0
0
0
Szykla avatar
Akkor meg próbálom, össze dobog egyet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kb 2 perc csinálni egy kamufiókot.
0
0
0
0
Szykla avatar
Csak kár hogy Facebook fiók kell hozzá. 😕
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Most szerezze be mindenki, mert lassan vége lesz az akciónak.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ezt elvittem én is, de még hozzá se nyúltam a játékhoz 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ghosts:Szivesen 😀
Legalább bővül a fiókod 😀
0
0
0
0
Ghosts avatar
Köszi, tényleg működik. 😀 Nem mint ha érdekelne a játék, de ha már ingyen van... 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Sziasztok! A neten találtam egy steam kódot amivel megkaphatjátok az Anomaly Warzone játékot teljesen ingyen(nekem működik) az áruházban 10 euróba kerül. http: //woobox.com/ vsxpyw
0
0
0
0
Ghosts avatar
Mindent lehet jelenteni a rendőrségnek, azt is, hogy meggyilkoltak egy... legyet. De foglalkozni nem fognak se a léggyel, se a steam accoddal. De amúgy az emailjét is feltörték, vagy mi?
0
0
0
0
Durtime avatar
Amúgy ilyet rendőrségnek nem lehet jelenteni?? Mert havernak elég sok játéka volt rajta és ez is lopás, nem?
0
0
0
0
Durtime avatar
Hát igen ellopták, mert egyik este még fent volt, másnap reggel meg nem tudott már belépni, és ha most rákeresek az eredeti nevére akkor ott van, szóval valaki használja és megváltoztatta a nevét is, de nem tudunk belépni az acc.-ba, de már jelentettük a Steam-nek.
0
0
0
0
Durtime avatar
Sziasztok!
Haveromnak elveszett a steam acc.-ja mit lehet ilyenkor tenni? Elég spk játék volt rajta szóval fontos lenne.
A válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
Ghosts avatar
Nekem nem gond, csak gondoltam szólok 😀 Lehet, hogy 1 évig nem kapnál rá választ, a jó helyen meg rögtön válaszolnának.
0
0
0
0
ghenius avatar
jó tényleg, bocs 😆 most keltem fel 😆 ezer bocs 😃
0
0
0
0
Ghosts avatar
ghenius: Elnézted a témát 😃 Ez nem
STREAM
hanem
STEAM
Itt a Steam nevű programról kell beszélni, aminek köze nincs a a Stream-hez 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én eddig ezeket vettem meg
portal 2 az összes supreme commander, killing floor, just cause 2 ezek összesen kb 5000ft ba kerültek és számomra mind nagyon jó játék. Ennyit nagyon megért.
0
0
0
0
Ghosts avatar
Hát ez attól függ mennyire árazzák le. Ha 50%-os akció lesz, akkor 4500ft körül lesz, ha meg 75%-os akkor meg 2000ft felett valamennyivel. De még ez is sok, mert 1500ft-ért meg tudnám venni. 75%-os akció meg biztos nem lesz ehhez a játékhoz még.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Vegyük azt ha az AC3-at le árazzák akkor kb 6k lesz , nos a CD galaxis-ba most csak 5k 😆

Én egyedül csak a hátterekre mentem 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak ennyi érte meg eddig nekem. Így is lehet olyat veszek amivel játszani se fogok.
0
0
0
0
Ghosts avatar
Még 3-at? 1 hétig még tart a leárazás, addig jó sok számodra kedvező akció lehet 😀 Igazság szerint számomra szinte semmi érdemleges nincs itt a leárazáson. Már régen megtudom venni olcsóbban a játékokat egy másik oldalon... A Darksiders 2 80%-os akcióval volt kapható, de még mindig drágább volt, mint amennyiért én vettem 2 hónapja. Szóval ennyit a nagy leárazásról, és ez egyébként a legtöbb játékra igaz.

Meg most ott a Max Payne 3, 75%-os akció, a hozzá járó Rockstar Pass-re (összes DLC) is 75%-os akció van, ami jó, meg minden, mert 4000-4500ft-ért nem sok, de ezt is kb. 1 hónapja vettem meg úgy, hogy még mellé járt az első kettő rész is, és 3500ft volt. Tehát az alap steames árhoz képest és a bolti árakhoz képest megéri, de ha szétnéz az ember, akkor még ennél olcsóbban is megtudná venni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Kösz majd végignézegetem. Amúgy rohadt jó ez a nyári leárazás eddig 5 játékot vettem ma még hármat fogok.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mik ezek a kártyák? Mire jók? Nekem szerintem van mert most vettem meg a portal2-t és oda van mellé írva, hogy cards.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Valaki gyűjt Magicka kártyákat ? Earth Element kéne
0
0
0
0
gigazte avatar
Valaki gyűjti itt a kártyákat? Akivel esetleg lehet cserélni, az írjon egy pm-et.
0
0
0
0
susguy avatar
Csinálni nem kell, az már egy kész program. A szó amit keresel a telepítés, ahhoz az Installer-t pedig innen tudod leszedni:
[LINK] Itt az első találat, és hatalmas Install Steam Now gombra kattints rá.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hali,olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy kell csinálni Steam-et?😊
0
0
0
0
susguy avatar
gabi86 írta:
Srácok miért nem lehet mikrofonon beszélni a másikkal régebben gond nélkül tudtam vagy csak nálam van a gond másoknál jó ?


Kattints rá az öklömnyi méretű nyílra jobb fent, és Start voice chat
0
0
0
0
gabi86 avatar
Srácok miért nem lehet mikrofonon beszélni a másikkal régebben gond nélkül tudtam vagy csak nálam van a gond másoknál jó ?
0
0
0
0
daraox avatar
chrono02 írta:
daraox írta:
azt hogy lehet megcsinálni hogy nem steamen vett játékot hanem letöltöttet felismertetni?
Pl dead space 3 co-op kéne de nem akarom megvenni. Kevés a money 😆


Hozzá lehet adni külső játékot, de semmi olyan pluszt nem kapsz ami steamel jár. Tehát multi, achievementek, co-op meg hasonlók.

Az megvolt hozzá adtam de nem engedi a co-op ot azt írja hogy ea nem bír kapcsolódni! Ezt kéne valahogy kiküszöbölni!
0
0
0
0
Arnybiro avatar
daraox írta:
azt hogy lehet megcsinálni hogy nem steamen vett játékot hanem letöltöttet felismertetni?
Pl dead space 3 co-op kéne de nem akarom megvenni. Kevés a money 😆


Hozzá lehet adni külső játékot, de semmi olyan pluszt nem kapsz ami steamel jár. Tehát multi, achievementek, co-op meg hasonlók.
0
0
0
0
daraox avatar
azt hogy lehet megcsinálni hogy nem steamen vett játékot hanem letöltöttet felismertetni?
Pl dead space 3 co-op kéne de nem akarom megvenni. Kevés a money 😆
0
0
0
0
Haraposs avatar
Az internet eldugott zugaiban kerestem steam kulcsokat, zs kategóriás játékokhoz, igy lett meg a 127dollár érték. Teljesen random oldalakról nyaltam össze őket.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Ha kell Dota 2 azt tudok küldeni. Amúgy leárazva kell játékokat venni, pl az 5 euróért szerzett L4D Bundle-t 20+ eurónak számítja😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
MoRT2165 írta:
Haraposs írta:
na megoldottam már 127 dollár értékü az accom, így már engedett regisztrálni, remélem nyerek valamit énis 😃D

Hogy csináltad meg? Nekem is van egy másik accom ami 20 dollár értékű és szívesen regiznék ezzel is, legalább dupla esély 😀 Amúgy az a 20 dollár se tudom, hogy gyűlt össze, mert nincs rajta semmi játék.


Azt hiszem az ingyenes hétvégés játékokat is bele számolja, és a Dota 2-t is 20-25 eurónak számítja😀
0
0
0
0
Haraposs avatar
na megoldottam már 127 dollár értékü az accom, így már engedett regisztrálni, remélem nyerek valamit énis 😃D
0
0
0
0
AnonimMC avatar
MoRT2165 írta:
AnonimMC írta:
MoRT2165 írta:
AnonimMC írta:
Hehe amikor multkor próbátam nem jött össze a regiszter de most igen 😆
104 dolcsi van rajta 😜
Már voltam hasonló odalon de ott a 400-500 giveaway ből nem nyertem semmit 😆

Itt is könnyedén megeshet ez a helyzet, de ne add fel, egyszer biztos nyersz 😀


Igazából mostmár annyira nem izgat mint régen . Amit meg akartam volna szerezni régen azt már megvettem 😃

Új játékok már nem is kellenek? 😃 Sok olyan játék is van ami még meg sem jelent, de már valaki ki rakja és meg lehet nyerni (Metro: Last Light, Dead Island Riptide és még sok más).


Hát de jók lennének csak nem annyira érdekel az oldal ,hogy mindig nézzem az oldalt ,hogy mire tudom elosztani a pontjaimat 😜
0
0
0
0
AnonimMC avatar
MoRT2165 írta:
AnonimMC írta:
Hehe amikor multkor próbátam nem jött össze a regiszter de most igen 😆
104 dolcsi van rajta 😜
Már voltam hasonló odalon de ott a 400-500 giveaway ből nem nyertem semmit 😆

Itt is könnyedén megeshet ez a helyzet, de ne add fel, egyszer biztos nyersz 😀


Igazából mostmár annyira nem izgat mint régen . Amit meg akartam volna szerezni régen azt már megvettem 😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Hehe amikor multkor próbátam nem jött össze a regiszter de most igen 😆
104 dolcsi van rajta 😜
Már voltam hasonló odalon de ott a 400-500 giveaway ből nem nyertem semmit 😆
0
0
0
0
susguy avatar
"...Every time anyone submits a game, every member of the site, excluding the giveaway creator, receives 5 percent of that gifts value (in USD) in points. For example, if a $50 gift is created, every user on the site receives 2.5 points. And, if a $20 gift is created, everyone would receive 1 point..."
[LINK]
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Ja megvan, regisztráltam is. Ilyen pontokat hogyan kapok amúgy? Fel kell menni közbe, vagy mondjuk ha felmegyek 1 hét múlva akkor is lesz egy csomó vagy mi?
0
0
0
0
Haraposs avatar
Már nem is kell sok, 1forintot nem költöttem még az accomra de az értéke már "$92.93" 😃D
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Az a rossz acc-om, már hónapok óta nem használtam, johnbambi a mostaninak a neve. Kb 50 euróra saccolom. Amúgy dollár, nem euró?😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció