Milyen gépházat vegyek?

Szerző: philips20, 2009. November 22., téma
Fórum » Asztali PC
kiváncsivagyok mit ajánlotok :d
Hozzászólások: 2 413
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
maestro86 avatar
Aerocool Cyclops piros számítógép házról mi a véleményetek nekem nagyon tetszik elég türhetö az ára is esetleg volt már valakinek ilyen vagy hasonló.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Szerintem coolermaster házat nyugodtan vehetsz bármilyent.
Codegent, M-techet és HKC-t azért kerüld. A Codegen már nem olyan masszív mint a régi 6041LB-k voltak, a mercury meg sosem volt masszív.
Talán 8-10 ért egy Sharkoon VS4–V lenne jó. Bár ezt egy helyi bolt árlistájában néztem.
[LINK]
Ahogy nézem minden elvárásnak eleget tesz.
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
CM 690III V Corsair Carbide 400R lessz majd eldől! 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
ízlések és pofonok, azt vedd ami neked tetszik!
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
lacimaci17
PHANTEKS Enthoo Pro Window
THERMALTAKE Core V51 CA-1C6-00M1NN-00

1 vga alá doszt elég az matx lap, én ebbe az irányba mennék el a helyedben és ehhez mérten 5x ennyi ház áll a rendelkezésedre, sokkal szebb és sokkal kompaktabb mint a nagy behemót lap egy garázs méretü házban
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Haf 912 plus jó választás lenne?😃 31*25ös alaplap belefér kényelmesen?
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
A phanteks nekem olyan fura! nem rossz amugy csak olyan nemtudom milyen! 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
én tutira a phanteks-et választanám csak 3k-val drágább...
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Corsair carbide szériából csak a 400R tetszik! 😃
És mit szóltók a Cooler master cm 690 III
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
az phanteks meg a bitfenix az nem rossz! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Ha esetleg színséma szerint válagattad a komponenseket és szeretnéd ha látszódna a dizájn akkor:
BITFENIX Aegis Core fekete - 25k

Ha kicsit szerényebb, elegánsabb házat akarsz akkor CORSAIR Carbide Series 200R ablakos fekete CC-9011041-WW - 23k

Ez viszon nagyon jól felszerelt ár/érték arányban igen jó ház PHANTEKS Enthoo Pro fekete - 28k
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Sziasztok!!! A "tervben" lévő jövöbeli gépembe jók azok a házak szerintetek???
Ha tudtok jobbat szebbet nagyobbat ki irnátok nekem pls! 😃
Max 25-30k ft-t szeretnék házra költeni!
Valaszaitokat előre is kösz!
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
yagamiiii
Előbb vegyél egy normális tápot, ha a mostani kisüt mindent akkor nem lesz mit átrakni egy új házba.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Jó kérdés.
Maga a táp befér, mert szabvány méret, viszont a kábelek hossza kérdéses. Mivel felső tápos házba készült lehet, hogy rövidek a vezetékei. Az új tápok általában hosszabb vezetékekkel vannak szerelve, mivel mostanában az alsó tápos a többség.
Mondjuk ez talán annyit jelent, hogy nem tudod a kábelmenedzsmentbe eldugni őket, hanem ott lesznek össze-vissza az alaplap előtt, meg ha nagyon alulra teszel winyót akkor nem fog elérni odáig.
Persze Ebay-ről kb. fillérekért tudsz rendelni hosszabbítókat, a toldás meg úgy sem fog látszani mert az alaplaplemez mögött lesz.
0
0
0
0
yagamiiii avatar
igen le szeretném majd.. 😀 de nem ez volt az első kérdésem.. arra is tudna nekem válaszolni valaki? 😲
0
0
0
0
Genesis1919 avatar
yagamiiii: Géped 150w környékén fogyaszt, így nincs mitől félned, viszont, ha valami combosabb hardvert veszel mindenképp cseréld. 😉
0
0
0
0
yagamiiii avatar
tudom ez egy szar de a gépet egybe vettük.. :/ és most nincs pénzem új tápra de gépházat akarok cserélni 😀
0
0
0
0
Genesis1919 avatar
Az egyébként COOLERMASTER, de a rettentően jó minőség miatt nem adták hozzá a nevüket. Sz@rt is el kell adni... 70% hatásfok ! 😊
0
0
0
0
yagamiiii avatar
De most egyenlőre nincs pénzem a kettőre.. meglehetne oldani így is? 😲 és ha nem akkor ebbe a gépházba belelehetne rakni? cooler master elite k350 [LINK]
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Azt a noname tápot én akkor is lecserélném, ha át lehetne tenni az újba.
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Sziasztok! egy kérdésem lenne.. a gépemen [url=http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=70989&sub=usercomp&comp=90215]Eszközöm adatai[/url] egy cooler master elite 241.. [LINK] és kinéztem egy újat a cooler master k380-at [LINK] és azt nem tudom hogy nekem kell vennem új tápot? Mert az újba lentre kell rakni míg a mostaniban fent van.. A válaszaitokat előre is köszönöm.. 😀
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Az lenne a kérdésem egy átlátszó plexi ház van 15k-ért?
(link)
0
0
0
0
Bronson avatar
ezt nem tudom megmondani, de szerintem elég kéne hogy legyen...
0
0
0
0
Demmer avatar
600mm hosszú a tápegység kábelem szerinted pont elég hosszúak lesznek?

Mivel a gépház 580mm magas ha jól láttam.
0
0
0
0
Bronson avatar
egy komolyabb konfigurációhoz mindenképp érdemes! (bár ahogy nézem a jelenlegi házad is támogatja a vízhűtést...) ez elég jó háznak tűnik, itt tüzetesebben bemutatják, csekkold!

0
0
0
0
Demmer avatar
Szerintetek 30 ezer forintot érdemes kiadni egy gépházért?

Természetesen vízhűtésre kellene.Szellőzés miatt néztem ki ezt a gépházat.

phanteks enthoo pro
0
0
0
0
heizerd avatar
Köszönöm Bronson a gyors választ!
0
0
0
0
Bronson avatar
COOLERMASTER Elite Knight 350 - 11k
ENERMAX Thorex 13k
ZALMAN ZM-Z3 Plus 13k
CORSAIR Carbide Series SPEC-01 ablakos CC-9011050-WW 17k
0
0
0
0
heizerd avatar
Sziasztok 😀 épp új gépet rakok össze, a proci és vidikari már úton, a konfig a következő lesz:
i5-4690, ASUS Radeon R9 280 DirectCU II 3GB, GIGABYTE GA-H97-HD3, ehhez egy Chieftec 500W CTG-500-80P tápot ajánlottak. Ki milyen házat javasolna? sokat nem akarok rá költeni de szart se akarok! javaslat? üdv köszi
0
0
0
0
psandor avatar
fontos lenne 😀 akkor legalább nem kéne szenvednem a festéssel 😆 de keresgettem én is és a bitfenix comrade full fehér 😃 egyébként köszi a segítséget 😃
egyébként amit előbb írtál, az is jó, lehet veszek kettőt 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
TRACER Energy 9k

belül nem fehér, de az annyira fontos lenne?
0
0
0
0
psandor avatar
nem sokat, elb4sztam már annyi házat, hogy az nemigaz 😆 max. 10k 😃
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Lényegében bármelyik gépházat szét tudod szedni egyszerűen annyira, hogy könnyű legyen fújni.
Mennyit szánsz rá?
0
0
0
0
psandor avatar
tudtok valami olcsó házat mondani, amit egyszerű szétszedni és teljesen le tudnám fújni fehérre? 😃
0
0
0
0
anyu89 avatar
Hali!
Megtudnátok nekem mondani mi a különbség a két ház között, az áron és a S/N kívül?

- THERMALTAKE Core V51 CA-1C6-00M1WN-00
- THERMALTAKE Core V51 CA-1C6-00M1NN-00
0
0
0
0
Bronson avatar
ebben a kategóriában a kábelrendezés felejtős, (max ha csak te nem kötegeled őket össze...)

ENERMAX Thorex
RASURBO Game-X 6
AEROCOOL VS-3
COOLERMASTER Elite 370
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok
Segítségért fordulok a hozzáértőkhöz mert én nem igazán értek a gépházakhoz, szóval az összeg amit rá szánnék az 10-13e forint. Lehetőleg alsó tápos legyen,viszont egy FSP Hexa+ 500wos tápom van aminek rövidebbek a kábelei így inkább rákérdezek melyik az a ház aminek nem jelent akadályt ez.
Szempontok:
-Jó hűtés
-Könnyen szerelhetőség
-Legyen tágas (ATX laphoz, 2 vidikari-hoz)
-Kábeleket el lehessen rejteni
Előre is köszönöm a választ
Üdv.
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Sziasztok! Valaki tudna ajánlani valami olcsó házat amibe belefér egy Radeon R9-280? 😀 (Nekem nem fontos hogy ilyen full extrás legyen csak férjen bele minden szóval elég egy sima fekete ház is akár)
0
0
0
0
sanyi236 avatar
Koszonom szepen a segitsegeteket egy Zalman Z11 Plust fogok vasarolni. Jo a kinezete, akar 7 coolert is elbir, jo nagy a beltere es szerintem megeri az arat. Jo hogy nem egy Corsair vagy egy Cooler Master de szerintem tenni fogja a dolgat. 😀
0
0
0
0
kung avatar
sanyi236 szia !
Az InWin Mana 136 is jó választás lehet.

[url]http://www.inwin-style.com/en/goods.php?act=view&id=MANA136[/url]

[LINK]
0
0
0
0
H3AD5HOT avatar
sanyi236.Zalman Z11 Plus,Corsair Carbide 200R
0
0
0
0
Bronson avatar
sanyi236 :

COOLERMASTER RC-431P-KWN2 Elite 431 Plus

SHARKOON REX3 Value

CORSAIR SPEC-02
0
0
0
0
sanyi236 avatar
Sziasztok, most nemreg raktam ossze magamnak egy szamitogepet epp csak hazat kellene meg vegyek. Valami olyat szeretnek ami jol nez ki jo a szellozese stb. En is szetneztem, de tul sok a valasztasi lehetoseg ezert nm tudok donteni, kb 15000-20000 szeretnek raszanni. Mit tudnatok ajanlani ? 😃
0
0
0
0
no avatar
Kérném a segítségeteket, most vettem egy gépet, i 5- 3570, Gigabyte G A-B 75-D 3V, GTX 660- 2GB Milyen házat javasoltok hozzá kb 10 000 ft körül. A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
tucanagabor: És nem utolsó sorban szép is! 😀 Nekem a 600T tetszett még nagyon, sajos az ára a 300R duplája...
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Üdv.
Az alábbiak közül melyiket érdemes megvenni? 25.000 Ft-om van rá.
Thermaltake Chaser A31, Sharkoon BD28, T9, T28, Xigmatek Midgard II, Enermax Fulmo ST, Zalman MS800, CORSAIR Carbide Series 300R Black Black.3x5.25 CORSAIR Carbide Series 300R Black.
Ami fontos: kivehető vagy 90 fokban elforgatott keret, legalább 310-320 mm hely a vga-nak.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Szellőzés és kábelmenedzsment durván minden házban megoldható egy csöppnyi szakértelemmel 😉
0
0
0
0
szilard1976 avatar
Az nem biztos hogy menőzés ha figyelembe veszed a szellőzést és a kábelmenedzsmentet .De ez a két szempont sokat számít szerintem.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Ha nem akarsz vele menőzni, akkor teljesen mindegy hogy milyenben tárolod...
Mondjuk azért van egy minőségi minimum, amit azért elvár az ember, ha tényleg minőségi PC-ről van éppen szó.
0
0
0
0
BUZZLGHTYR avatar
sokat számít milyen a ház??
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció