Ki mit dolgozik?

Szerző: TripplaXXX, 2009. October 18., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 248
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
nekem még fingom sincs h tanuljak-e tovább, ECDL angol meg németnyelv vizsga hótziher hogy lesz, angolból közép németböl pedig alap. kémia érdekel ezért is mennék vegészmérnöknek de nemhiszem h meglenne a 360 pontom, a mostani tudásommal csak 300 van
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én se kamuztam, minden szó igaz... 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
DarthRoni írta:
én CNC-forgácsolónak tanulok, végzős vagyok, és ha az Isten is úgy akarja, suli után lehet hogy elbírok helyezkedni egy elég rangos Szerszámgyár kft-nél 😀

Szal reménykedem és tanulok ezerrel, hogy semmi kifogásuk ne lehessen 😀


Én "ha isten is úgy akarja" akkor jövőre kezdem el tanulni a CNC szakmát. Most lesz majd az érettségim programozásból, és ezután lesz a szakmatanulás. Remélem olyan suliba be tudok majd kerülni ahonnan a szakma kitanulása után el tudok majd helyezkedni egy cégnél.

Neked meg sok sikert hogy elérd a célod 😎
0
0
0
0
sunny474 avatar
Én vagyok a mikulás,általában ajándékot hordok ki.Másodállásban én vagyok Skrillex.Jah és diplomás alkoholista is vagyok egyben!😃
0
0
0
0
DarthRoni avatar
én CNC-forgácsolónak tanulok, végzős vagyok, és ha az Isten is úgy akarja, suli után lehet hogy elbírok helyezkedni egy elég rangos Szerszámgyár kft-nél 😀

Szal reménykedem és tanulok ezerrel, hogy semmi kifogásuk ne lehessen 😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
elmegyek Barack árusnak Obamához 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én a RockStar Games csapatánál dolgozom, modellezőként, és tesztelőként. Mivel szét válltak a Team Bondi csapatától, ezért kellett nekik egy profi. Most éppen a Gta5-ön dolgozunk! 😀 Erről ne kérdezzetek, mert nem árulhatok el többet, azzal az állásomat kockáztatnám...

Egyébként van egy mélytengeri hegesztő diplomám is, de már nem dolgozom a szakmában!

https://kepfeltoltes.hu/111210/diploma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gondolom... 😂

Valószínűleg utcaseprő leszek, hiszen jól keresnek. 😜 (Mihez képest persze. Állítólag többet keresnek, mint az orvos rezidensek)
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
jelenleg még tanuló (még legalább 3 évig), aztán remélhetőleg esztergályos és külön programozó.
0
0
0
0
Hungarianication87 avatar
"főállásban lakáj vagyok, félállásban Isten"
0
0
0
0
ximo avatar
Ortopéd sebész vagyok
0
0
0
0
azbizony avatar
HiddenBlade írta:
Én majd erdész leszek! 7 év múlva! 😆


A 9 alap vágásforma motorfűrésszel?? Erdész úr 😜 😃 Én tudom csak azért kérdezem 😆
0
0
0
0
no avatar
lelkipásztor vagyok 😃
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
Én majd erdész leszek! 7 év múlva! 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
jaje112 írta:
Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakiskolája
Ez a neve 10/4 szakmunkásba


DarthRoni is oda jár 😃

Én az ATIKÖVIZIG-nél dolgozom mint gépész 😃 Vízügy 😃 úgy egyszerübb
0
0
0
0
jaje112 avatar
Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakiskolája
Ez a neve 10/4 szakmunkásba
0
0
0
0
gabi86 avatar
Az is jó 😆 De valakinek meg kell csinálni !😀
0
0
0
0
sisko avatar
gabi86 írta:
Sziasztok én meg szakács vagyok!
Mert főzni jó!😆

Az lehet,de én inkább az evést választanám.😆
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok én meg szakács vagyok!
Mert főzni jó!😆
0
0
0
0
sisko avatar
kakasu írta:
Tesla GoD írta:
sisko írta:
Én meg bútorkészítéssel keresem a betevőt,pedig elektroműszerésznek tanultam.😆
Akkor értesz a villamosszék készítéshez is?


hát lol durva lenen ha értene😂

Még nem próbáltam,de ezen a téren számomra nincs lehetetlen 😂
Legfeljebb egy kicsit tovább tart,mire átszenderül a túlvilágra 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
Tesla GoD írta:
sisko írta:
Én meg bútorkészítéssel keresem a betevőt,pedig elektroműszerésznek tanultam.😆
Akkor értesz a villamosszék készítéshez is?


hát lol durva lenen ha értene😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
sisko írta:
Én meg bútorkészítéssel keresem a betevőt,pedig elektroműszerésznek tanultam.😆
Akkor értesz a villamosszék készítéshez is?
0
0
0
0
neuroflex avatar
én fagyisbácsi vagyok néha segítek haveromnak az apjának fagyit 😃
0
0
0
0
sisko avatar
Én meg bútorkészítéssel keresem a betevőt,pedig elektroműszerésznek tanultam.😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Én a Vízügynél vagyok gépkezelő meg sofőr meg minden 😆 Mikor mit kell csinálni 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Remélem télen kapok kis favágás melót a matektanáromnál (nem iskolai hanem segít ha nem megy valami) és kapok pár ingyen órát 😆DD
0
0
0
0
Davenator avatar
Régészkedek, bár hivatalosan segédmunkás vagyok, de maradjunk annyiban hogy régészkedek. 😆
0
0
0
0
gery14 avatar
Motorszerelő vagyok a Honda hungary kft nél 😀
Akit érdekel a motor szerelés annak ajánlom jól kersek akinek nem a mindene a motor ne is próbálkozón vele 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
9.be megyek ebben az évben.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Leltároztam a könyvtárban 2 hétig. 😃 Fárasztó meló ám, oda-vissza cipelni a könyveket meg a CD-ket. 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Legroszabb munkák közé 😃 a Csokinagykerben csokit csomagolni egyesével 😃 hááát bazzzeg az nem semmi....4 nap után már okádtam a kávés csoki szagától! 😃
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
Rolando: csak el kell hitetni pár mondatban az emberekkel h ez kell nekik 😀 idővel úgy is belejössz szerintem 😀 ez a legtöbb munkánál így van... kivéve a gyümölcsszedést... fujjj 😆
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Én LEGO-zom 😃 😀

(Ott vagyok raktáros) 😃
0
0
0
0
Rolando avatar
Sziasztok holnap megyek újságot árulni a városba nyári munka (minden eladott újság után ami 126 ft után kapok 31ft-ot ) úgyhogy valaki tudna ajánlani tippeket hogy hogyan lehetne könnyebben,gyorsabban eladni egy újságot?Ne mondjátok azt hogy annyiért nem éri meg mert még személyazonosságim sincs 😀
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin írta:
LobiDrg írta:
Hát szerintem elég nehéz.Nekem legalább is az volt de egy idő után bele lehet jönni.Attól függ hogy mennyire tanulod ki a szakmát mert nekem csak ilyen alapfokú CNC-s végzettségem van 😀 És jól lehet vele keresni.Csak nem az alföldön -_-.Ezért költözök majd dunántúlra mert ott nagyon jól megfizetik 😀
Köszönöm.Hátha keresett szakma lesz még 5 év múlva is.


Biztosan az lesz 😀 10 évvel ezelőtt is az volt és még most is az 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
LobiDrg írta:
Hát szerintem elég nehéz.Nekem legalább is az volt de egy idő után bele lehet jönni.Attól függ hogy mennyire tanulod ki a szakmát mert nekem csak ilyen alapfokú CNC-s végzettségem van 😀 És jól lehet vele keresni.Csak nem az alföldön -_-.Ezért költözök majd dunántúlra mert ott nagyon jól megfizetik 😀
Köszönöm.Hátha keresett szakma lesz még 5 év múlva is.
0
0
0
0
matyosowski avatar
Faterom esztergályos akinek kell a pénz az menjen tanuljon CNC szakmát mert megéri. Dunántúlon nagyon keresett szakma és sok pénzt lehet vele keresni. Igaz ami igaz hogy nehéz meló de melyik munka nem az ahol 8 vagy 10-12 órát gürizel ? :S 😞
0
0
0
0
no avatar
Hát szerintem elég nehéz.Nekem legalább is az volt de egy idő után bele lehet jönni.Attól függ hogy mennyire tanulod ki a szakmát mert nekem csak ilyen alapfokú CNC-s végzettségem van 😀 És jól lehet vele keresni.Csak nem az alföldön -_-.Ezért költözök majd dunántúlra mert ott nagyon jól megfizetik 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
LobiDrg írta:
CNC esztergályos-marós vagyok 😉
Én annak készülök majd menni.Mennyire nehéz?
0
0
0
0
pakai93 avatar
ha minden igaz akk most kezdem a technikusi-t 😀 azaz 13.
0
0
0
0
no avatar
CNC esztergályos-marós vagyok 😉
0
0
0
0
axelfoly avatar
most megyek majd 9.-be,de még semmit nem dolgozok.
0
0
0
0
no avatar
Suli most leszek 6/a-s általános
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Még suliba járok. Most leszek 12.-es és utána továbbtanulás mert hát magával az érettségivel nem érek el sokat. És esztergályos szeretnék lenni. De így nyáron szoktam melózni. Tegnap előtt és tegnap egész nap fahasogatást csináltam.
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
Én most megyek kilencedik be és VILLLANYSZERELŐ Leszek!
0
0
0
0
niteforce avatar
Altalanos 8. jon :S
varom mar, hogy 16 legyek, hogy tudjak nyaron dolgozni (normalisat, munkaltatonal) hogy legyen penzem a gepre 😃
0
0
0
0
Petkooo avatar
én amcsiban dolgozok Princess Cruises-nél óceánjáró luxushajókon pincérként, most épp vakáción vagyok itthon 😀
0
0
0
0
thegarysz avatar
Egyenlőre iskola, de tűzoltónak készülök 😀
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
én csak dolgoznék csak nincs munkáltató.....
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció