Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Slier avatar
hát ha 3d-s filmeket szeretnél nézni akkor minimum kell egy 128gb-os mert egy 3d-s film van 30-50 gb
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
40" Samsung full HD 3D tévéhez mekkora és milyen pen drive- ot érdemes venni? Kettő típus van kinézve (mindkettő Kingston), egyik 64 GB-s USB 3.0, a másik USB 2.0 128 GB-s. Ár.ban közel egyformák. A tv-n pen drive-ról akarok 3d-s filmeket nézni, azért kell ekkora.
0
0
0
0
alvast avatar
Valaki tud ajánlani olcsó de jó FM1-es proci hűtőt?
Legyen csendes és tartsa hűvösen a procit!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Avermedia broadcaster HD C127-ről vélemény? Most vettem meg....
0
0
0
0
Warg avatar
Sziasztok, van valakinek tapasztalata az nvidia 3d vision szemüveggel kapcsolatban? Érdemes rá beruházni? Ahogy láttam, nem sok játék támogatja...
A 2.0 tényleg annyival jobb, hogy 5x annyiért megéri? 1.0-t láttam már 10ezer körül használtan újszerű állapotban.
0
0
0
0
SCoreblack avatar
M3ChanicX:
Szerintem a következők miatt nem:
billentyűzet +egér: 2x3 ezer forint=6000 forint....fülesre meg 10.000 egy kicsit soknak találom.....
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Hali!
Milyen nyomtatót tudtok ajánlani max:15-16 ha lehet legyen wifis
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Üdv.
Milyen Blue-Ray író - olvasó-t érdemes venni 20.000 - 30.000 Ft között?
0
0
0
0
alvast avatar
Hali! Mi a véleményetek a D-Link Dir 600-as routerről?
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Hali!
Szerintetek ez jó vétel lenne? Megéri az árát?
[LINK]
Billentyűzet + Egér + Füles.
0
0
0
0
no avatar
igen, vezeték nélküli 😃 miért nem jó játékhoz a vezeték néklüli? :S
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem különösebben ismert gyártó. Vezeték nélküli? Mert az játékhoz nem igazán ajánlott.
0
0
0
0
no avatar
MODECOM Volcano MC-WGC1 erről vélemény? jo márka a modecom???
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Van hozzá 2 swif2 120p ventilátor. Annak darabja 2-2,5k újan.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
13k sok érte használtan. Újonnan olcsóbban vettem.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Értem én de lehet lenne jobb választás mondom😃 Írd már le a webshop nevét. Mert gondolom az.
0
0
0
0
troll56 avatar
TaylorXIII ere van pénzem ettöl gagyibbak vannak a boltba mint pl tx3 ami van nekem de vannak jobbak is csak erre van keret
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Oké de milyen boltban veszed? Lehet van ott jobb választás is😀
0
0
0
0
troll56 avatar
TaylorXIII
SCYTHE Mugen 3 rev. B boltba 13k
Alpenföhn Matterhorn Rev. B hardverapron 13k (2db 2 db Swif2-120p ventivel)
0
0
0
0
troll56 avatar
Értem mostmár csak azt kéne eldönteni hogy SCYTHE Mugen 3 rev. B. vagy Alpenföhn Matterhorn Rev. B ?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Teljes mértékben ha befér a házadba.
0
0
0
0
troll56 avatar
szerintetek egy tx3mat megéri lecserélni egy ilyenre SCYTHE Mugen 3 rev. B. ?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
grabka: Hű én nem láttam, hogy válaszoltál😞 Akkor egy Xigmatek Loki szerintem jó volna vagy egy EKL Cold Tower.
0
0
0
0
kung avatar
Bershka: könnyű tuningra jó a CoolerMaster Hyper TX3 Evo, erősebb tuningra inkább Alpenföhn Matterhorn Rev. B hűtőt.
0
0
0
0
grabka avatar
ömmm a tuning streameléshez kéne mondjuk egy jobb 480p vagy egy rosszabb 720p-s adáshoz.... viszont így is eléggé melegszik és ezért szerettem volna rá új hűtőt és tuningolni picit.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szerintem felesleges felhúznod és a házadba sem fér el olyan hűtő ami jó is lenne a tuningra a 12 centisek közül mert én úgy olvastam valahol, hogy olyan 14 centis hűtő fér el ebben a házban de 9 centisek beférnek és erre talán elegek is bár mint mondtam kb felesleges a tuning.
0
0
0
0
grabka avatar
X D L Happy 25B fekete ::: egy ilyen házam van hozzá. és a megvan JUHÚÚ az aktív. és az összes adat valós
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ház?... Egyáltalán melyik géped az aktív? Az ott lévő adatok valósak?
0
0
0
0
grabka avatar
Sziasztok!

szeretnék egy AMD Phenom II x4 Black Edition CPU-hoz valami jobbféle hűtőt ha lehet 10000 alatt. célom hogy 3,2 GHz-ról olyan 3,8-4-re felhúzzam. gyári hűtős jelenleg.

Előre is köszönöm.
0
0
0
0
Szudzsa avatar
Köszi a választ! Esetleg ajánlani tudtok valamit?
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Szeretnék venni egy proci hűtőt i5 2550k procihoz. Kinéztem egy CoolerMaster Hyper TX3 Evo-t. Mennyire lenne jó ez a hűtő?
0
0
0
0
Bicike avatar
Szudzsa: Blue-rayen sokkal szebb a kép, minősége is jó, de ahhoz olyan TV is kell, pl egy Full HD. Ellenben sokkal drágább, a blue-ray lemez is drága, a filmek pedig sok helyet foglalnak.
DVD: Itt több variáció van, persze itt is lehet HD, meg minden, nyílván egy DivX film nem lesz HD minőségben. Olcsó, a lemez is olcsó, tōbb film van eddig DVD-n, mint Blue-rayen, a filmek kevés helyet foglalnak, ellenben a minőség messze le van maradva a Blue-raytől.
0
0
0
0
Szudzsa avatar
Sziasztok!
Mennyivel jobb a blu-ray, mint a dvd? Megéri venni? Tudtok ajánlani valamit?
0
0
0
0
kung avatar
Zobi14 írta:
Sziasztok, tanácsot szeretnék érni, hogy a gépházamba kellene hűtő, 3db,
2db 8cm-es
és egy 12cm-es hűtő, milyet ajánlotok? ha lehet 10e Ft alatt az egész és jó minőség és halk legyen lehetőleg 😀


Coolink SWiF2

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Zobi14 avatar
Sziasztok, tanácsot szeretnék érni, hogy a gépházamba kellene hűtő, 3db,
2db 8cm-es
és egy 12cm-es hűtő, milyet ajánlotok? ha lehet 10e Ft alatt az egész és jó minőség és halk legyen lehetőleg 😀
0
0
0
0
bybeni avatar
balazsricsi írta:
Sziasztok! Számítógépházhoz kellene nekem ventilátor. Tudnátok ajánlani? (5eft-ig kb)Ezeket egyébként hogy kell beüzemelni?



na kezdjük akkor az elején, ebben az ármagasságban (5ezer ft) minőséget tudsz venni mondjuk, bár nem mindegy hogy mekkora legyen, 8,9, 12, 14 centis?

beszereléshez persze nem kell főiskola, ha újat veszel akkor a csomagban megtalálod a csavarokat de minőségibb megoldás is van csavar helyett!
egy kb 5-10 centis gumi "rúd" amit átnyomsz először is a ház ventillátor csavarnak kialakított furatán, majd a túloldalról ráhúzod a ventillátor furatába!
ez sokkal jobb mert így nem rezonál a ház, gumi bakon ül!

Csatlakozás, van amin van molex csatlakozó amit a táp szabad csatlakozójába kell dugni! de ez inkább a régebbi típusokat jellemzi, az újabbakon inkább 3 vagy 4 tűs (PWM jelzésű) alaplapi ventillátorcsatlakozó van, a 3 tűsnél csak a fordulatszámot tudod figyelni szoftveresen (Speed Fan) viszont a 4 tűset, (a negyedik szál benne a álltalában kék) lehet szabályozni!
3 tűst is lehet de nekem például csak a biosban "Smart Fan Speed Control" fül alatt lehet beállítani! ilyenkor a bios állítja a fordulatszámot
0
0
0
0
kung avatar
SoNeX írta:
én egy cooler master x6 elitet néztem ki, szerintetek jó procihűtő? mert amit az X4 965 el adnak az elég ratyi


Nem rossz a Cooler Master X6 Elite CPU Cooler, de ennyi pénzért én inkább NOCTUA NH-U 12P-SE2-st vennék. Esetleg egy jóval olcsóbb és nagyon ajánlott Alpenföhn Brocken 2 cpu hűtőt.

[LINK]

[LINK]

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
soneX ZED avatar
én egy cooler master x6 elitet néztem ki, szerintetek jó procihűtő? mert amit az X4 965 el adnak az elég ratyi
0
0
0
0
balazsricsi avatar
Sziasztok! Számítógépházhoz kellene nekem ventilátor. Tudnátok ajánlani? (5eft-ig kb)Ezeket egyébként hogy kell beüzemelni?
0
0
0
0
kung avatar
Roleey98 írta:
Hello.
Szerintetek ez a hűtő: http://hardverap ro.hu/apro/arctic_alpine_11_rev_2_s775_bontatlan_garis/hsz_1-50.html
letudna hűteni egy Q9400 vagy Q8300-200-at?
Szókozt ki kell venni!


Igen le, de ha tuningolni szeretnél akkor komolyabbat vegyél.

[LINK]
0
0
0
0
Roleey98 avatar
Hello.
Szerintetek ez a hűtő: http://hardverap ro.hu/apro/arctic_alpine_11_rev_2_s775_bontatlan_garis/hsz_1-50.html
letudna hűteni egy Q9400 vagy Q8300-200-at?
Szókozt ki kell venni!
0
0
0
0
kung avatar
Zgamer93 írta:
kung írta:
Zgamer93 írta:
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó proci hűtőt , ami jó az alaplapomhoz és a procimhoz?


Alpenföhn Brocken

[LINK]

[LINK]


A táp is elég hozzá?



EVOLVE Pulse 450W tápot nem ismerem, de ha arra gondolsz, hogy az Alpenföhn Brocken CPU-hűtőt el-e bírja, akkor igen elbírja.
0
0
0
0
Zgamer93 avatar
kung írta:
Zgamer93 írta:
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó proci hűtőt , ami jó az alaplapomhoz és a procimhoz?


Alpenföhn Brocken

[LINK]

[LINK]


A táp is elég hozzá?
0
0
0
0
kung avatar
Zgamer93 írta:
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó proci hűtőt , ami jó az alaplapomhoz és a procimhoz?


Alpenföhn Brocken

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Zgamer93 avatar
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó proci hűtőt , ami jó az alaplapomhoz és a procimhoz?
0
0
0
0
Lizard avatar
kaizinger írta:
milyen ventiket ajánlótok a gépbe?
színben piros lenne a legjobb mivel ellől van egy piros ledes meg hátul is van egy piros kettő férő hely van felül egy meg alul de oda nem igazán tervezek
max3-4 ezret költenék plusz rendszer hütésre


Enermax T.B Apollish piros
Én személy szerint ezt, nekem kékek vannak, halk és nekem tetszenek😂
0
0
0
0
kaizinger avatar
milyen ventiket ajánlótok a gépbe?
színben piros lenne a legjobb mivel ellől van egy piros ledes meg hátul is van egy piros kettő férő hely van felül egy meg alul de oda nem igazán tervezek
max3-4 ezret költenék plusz rendszer hütésre
0
0
0
0
no avatar
Savaxel írta:
valami jó fülest tudtok mondani úgy 6-7k-ig?


Creative Fatal1ty Gaming Headset
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció