Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szalamispizza avatar
valami jó fülest tudtok mondani úgy 6-7k-ig?
0
0
0
0
Zgamer93 avatar
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó proci hűtőt , ami jól hűt? FM2 socket kell.
0
0
0
0
no avatar
orodreath írta:
Undead írta:
orodreath írta:
Undead írta:
hali számitó géphez mien kiegészitöket vegyek?
Házhoz kellene!
Komikat köszi


ventilátor-t meg portörlőt

Meik a jobb venti bele akasa v noctua?
Hűtésileg 😃
+ ventiszabályzokba miet éri meg venni?


A Noctua, de az ronda sz.tem. ventiszabályzót meg olyat amilyet akarsz sokféle van nagyon.

Hát ventiszabályzot ugy értem h 1 hét alatt nem hal meg még frankon is nézzen ki! 😃
0
0
0
0
no avatar
orodreath írta:
Undead írta:
hali számitó géphez mien kiegészitöket vegyek?
Házhoz kellene!
Komikat köszi


ventilátor-t meg portörlőt

Meik a jobb venti bele akasa v noctua?
Hűtésileg 😃
+ ventiszabályzokba miet éri meg venni?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ne duplaposztolj.
Például egeret, klaviatúrát, monitort.
0
0
0
0
no avatar
hali számitó géphez mien kiegészitöket vegyek?
Házhoz kellene!
Komikat köszi
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Sziasztok!!

Szerintetek milyen laptop hűtőt vegyek max 3k-ig
0
0
0
0
kung avatar
tomithc írta:
szaisztok!
Phenom2 965 BE-re mondanátok nekem valami jó kis hűtést, úgy 8-10-ezerig? Megőrülök a hangjától.. 😃



Arctic Cooling Freezer 13 Pro csak vigyáznod kell, mert a tuning ramok nem férnek el alatta, csak a hagyományos. A Phenom2 965 BE-re teszed akkor csak egy irányba lehet , azaz felfele irányítani, ez esetben olyan házba javasolt ahol van szellőzés a ház tetején is. Egyébként szuper jó!

[LINK]
0
0
0
0
tomithc avatar
szaisztok!
Phenom2 965 BE-re mondanátok nekem valami jó kis hűtést, úgy 8-10-ezerig? Megőrülök a hangjától.. 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
6 max 7 ezerért milyen HD-s webkamerát tudtok ajánlani aminek több mint 10-15 fps a frissítése?
Én Microsoft HD 3000
és Logitech C270-et néztem ki eddig. Bár utóbbinál csak a lila változat van benne az árban.
Vagy a skype-nak túl sok lenne a HD?
0
0
0
0
no avatar
System Manufacturer:Hewlett-Packard System Model:HP Copmaq dc7700 Convertible Minitower BIOS😃eafault System BIOS Processor:Intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz (2CPUs) Memory: 3056MB RAM DirectX Version😃irectX 9.0c (4.09.0000.0904) ez volt a System és itt a Display is ha valamit segit Name:Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family Manufacturer:Intel Corporation Chip Type:Intel(R) GMA 3000 DAC Type:Internal Approx.Total Memory:256.0 MB Monitor😜lug And Play Monitor itt van amit letudtam irni remelem segit valamit. Fel szeretném dobni egy kicsit a PC-m ha lehet.
0
0
0
0
no avatar
pallthomas35 írta:
Nem vagyok valami nagy gépzseni de kiszeretném cserélni a vidikártyám.Nekem azt mondtak hogy onboard-os mit tehetek ?? Kilehet cserelni az olyant ?


Onboard= Alaplapra szerelt, integrált....kicserélni nem tudod, mivel egy chip az alaplapban, viszont "bővíteni" tudod.

Alapvető paraméterek a gépedről jól jönnének. 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
pallthomas35 írta:
Nem vagyok valami nagy gépzseni de kiszeretném cserélni a vidikártyám.Nekem azt mondtak hogy onboard-os mit tehetek ?? Kilehet cserelni az olyant ?
Le tudod fényképezni a gépedet belülről? Vagy a hardvereit leírni?
0
0
0
0
no avatar
Nem vagyok valami nagy gépzseni de kiszeretném cserélni a vidikártyám.Nekem azt mondtak hogy onboard-os mit tehetek ?? Kilehet cserelni az olyant ?
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Szaisztok!!

Venni szeretnék egy wifi adapter csak h. nem tudom hogy melyik a jó meg h mekkora a ható távolsága! Én egy ilyenre gondoltam:TP-Link USB TL-WN722N 150Mbps + Antenna és az lenne a másik kérdésem h ennek kb mennyi a ható távja!'
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Milyen Blue-Ray írót érdemes venni? Mennyivel drágább egy DL rétegû egy olyannál mint ami csak egy rétegben tud írni?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Szisztok nem tudom hova írjam! Szeretnék venni egy blu_ray írót a gépbe és azt szeretném kérdezni , hogy melyik éri meg. ÉN egy pioneer BDR-207 DBK néztem az jó e? Meg van több változata azok mibe külömböznek van DBK , EBK , illetve ha van valakinek blu ray írója milyen progival érdemes rá írni illetve milyen lemez a legjobb ?
0
0
0
0
no avatar
helotok.nekem lenne egy kerdesem.en szeretnek egy ventillator szabalyozot venni.valami ilyesmire gondoltam:http://www.scythe-usa.com/product/acc/028/km01-main.html.vagy tudnatok nekem valami mast ajanlani?eleg,ha csak 4ventillatort tudok szabalyozni.ja es ilyeneken lehet a 2pin-es ventiket is szabalyozni,igaz?
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Osynho írta:
A ráírt wattok számítanak a legkevésbé. 😀

elég jó szolnak csak nekem már kevés 😀
0
0
0
0
Osynho avatar
A ráírt wattok számítanak a legkevésbé. 😀
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Osynho írta:
Talmacsi írta:
Milyen hifit vagy 5.1-es ajánlasz ilyen árban 😃


Először is be kellene határolni, hogy mit szeretnél. 😀 zenére egyértelműen sztereó való, abból is az erősítő + hangfal páros az, ami minőséget nyújt. Érdemes használt cuccokban is dolgozni, sokszor lehet ráfutni viccesen olcsó, egyébként elég jó minőségű komponensekre. Érdemes kipróbálni őket és utána megvenni. Szóval én ezt az irányt támogatom (lásd adatlapom).

Azonban nem biztos, hogy neked ez kell / van ennyi pénzed / szeretnél ennyit költeni. Ugyanis a hifi drága! Viszont használhatod 10 év múlva is, szemben pl a számtech cuccokkal. 😀

Direkt számítógépes hangfalak közül nekem az Edifier hangcuccok tetszenek. Pontosabban kíváncsi vagyok rájuk, nem hallottam még, de jó dolgokat írnak velük kapcsolatban.



?ost nekem van egy 50w-os hifim van hozzá 2 db 250w-os hangfalam + 1db 250w-os mély ládám
0
0
0
0
Osynho avatar
Talmacsi írta:
Milyen hifit vagy 5.1-es ajánlasz ilyen árban 😃


Először is be kellene határolni, hogy mit szeretnél. 😀 zenére egyértelműen sztereó való, abból is az erősítő + hangfal páros az, ami minőséget nyújt. Érdemes használt cuccokban is dolgozni, sokszor lehet ráfutni viccesen olcsó, egyébként elég jó minőségű komponensekre. Érdemes kipróbálni őket és utána megvenni. Szóval én ezt az irányt támogatom (lásd adatlapom).

Azonban nem biztos, hogy neked ez kell / van ennyi pénzed / szeretnél ennyit költeni. Ugyanis a hifi drága! Viszont használhatod 10 év múlva is, szemben pl a számtech cuccokkal. 😀

Direkt számítógépes hangfalak közül nekem az Edifier hangcuccok tetszenek. Pontosabban kíváncsi vagyok rájuk, nem hallottam még, de jó dolgokat írnak velük kapcsolatban.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Milyen hifit vagy 5.1-es ajánlasz ilyen árban 😃
0
0
0
0
Osynho avatar
Ezen zenét? 😊 Nemár... Ez kihangosításra való. Piezo magasak? 1 perc után menekülnék a szobából. 😂 Ennyi pénzből sokkal értelmesebb hifit lehetne venni.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Zenét hallgatni + a szomszédokat idegesíteni 😃
0
0
0
0
Osynho avatar
Talmacsi írta:
Hellótok. szerintetek melyiket vegyem meg zenére lenne

http://www.electronic-star.hu/Aktiv-PA-hangsz-r-szett-Skytec-20-cm-es-800W-os-USB-SD_i4917.htm?utm_source=banner-index&utm_medium=banner&utm_campaign=Banner-index-Skytec

http://www.electronic-star.hu/Skytec-SPB-28-PA-Aktiv/Passziv-Dual-8-PA-Hangfalak-800-W_i29200.htm


Mire kell ez? 😃
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Hellótok. szerintetek melyiket vegyem meg zenére lenne

http://www.electronic-star.hu/Aktiv-PA-hangsz-r-szett-Skytec-20-cm-es-800W-os-USB-SD_i4917.htm?utm_source=banner-index&utm_medium=banner&utm_campaign=Banner-index-Skytec

http://www.electronic-star.hu/Skytec-SPB-28-PA-Aktiv/Passziv-Dual-8-PA-Hangfalak-800-W_i29200.htm
0
0
0
0
sszemtelen avatar
Osynho írta:
Szerintem ne tc-set vegyél, hanem pwm-eset, akkor az alaplap szabályozza. A cpu hűtőn is ilyen van.
Szerintem előbb cserélj házat, ne kínlódj 8as ventikkel. Később úgyis kukáznod kell mindet, ha veszel egy jóféle kuckót. És akkor a cpu hűtő magassága se lehet gond.


Igen, de a jelenlegi állapotban nem igen lenne keret új, normálisan szellőző házra, és egy erősebb CPU hűtőre, ezért akarom a jelenlegi házat jól szellőzőre megcsinálni.
0
0
0
0
Osynho avatar
Szerintem ne tc-set vegyél, hanem pwm-eset, akkor az alaplap szabályozza. A cpu hűtőn is ilyen van.
Szerintem előbb cserélj házat, ne kínlódj 8as ventikkel. Később úgyis kukáznod kell mindet, ha veszel egy jóféle kuckót. És akkor a cpu hűtő magassága se lehet gond.
0
0
0
0
sszemtelen avatar
Osynho írta:
KB a TX3 szintje. Olyanom volt, lehűtötte a Phenomot, de azért a Ninja 3 jobb. 😀
A Arctic F8 TC-ket hogy akarod bekötni. Hogy érted, hogy együtt tud-e működni? Ha teheted (van helyed nekik) 12-eseket vegyél, a 8as hangos és kevés levegőt szállít.



Vennék én is Ninja-t, de sajnos a gépház méretei korlátoznak 😀
Sajnos csak 8cm-es helyek vannak.
"Együtt tud-e működni": az egyik bolt oldalán olvastam a ventinél hogy:
"3 van belőle és egy Arctic Freezer 7 Pro Rev 2 az alaplapomon kiválóan szabályozza őket"

Ebből gondoltam hogy ez az Artic trió valahogy együtt fog majd működni 😃
0
0
0
0
Osynho avatar
KB a TX3 szintje. Olyanom volt, lehűtötte a Phenomot, de azért a Ninja 3 jobb. 😀
A Arctic F8 TC-ket hogy akarod bekötni. Hogy érted, hogy együtt tud-e működni? Ha teheted (van helyed nekik) 12-eseket vegyél, a 8as hangos és kevés levegőt szállít.
0
0
0
0
sszemtelen avatar
kobortomi2 írta:

Szerintem megéri!
Nekem a Dual E6600 3,8GHz-n 100% loaddal nem engedi 35fok felé!
Yah és eggyátalán nem hangos 😃


Köszönöm a választ!

Még valakinek valami tapasztalata? 😀
0
0
0
0
sszemtelen avatar
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni az "Arctic Freezer 7 Pro Rev 2" nevű CPU hűtőről.
Aki használta/használja: Milyen hatásfokkal hűt? Mennyire hangos? Megéri-e az árát? Hogy tudna lehűteni egy Phenom II X4 965Be-t egy átlagban 20-21 fokos szobában?


Tervezem a gépem hűtésének kiépítését, és ez a hűtő nagyon megfogott 😃
Valamint lenne mellette még kettő "Arctic F8 TC" rendszerhűtő is.
Ezek vajon együtt tudnak majd működni? 😃


Válaszokat köszönöm! 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
johnny63 írta:
TaylorXIII: köszi szépen!


Nincs mit. Én ezzel helyettesítettem tápomba bedöglött Yate Loon 12centis 85 CFM-es ventim. Nem túl extra venti de jó teljesítményű. A kinézet már más tészta😃
0
0
0
0
johnny632 avatar
TaylorXIII: köszi szépen!
0
0
0
0
no avatar
MaximumGame írta:
Eladó a ramom akit érdekel ! ár 22990ft

https://www.kepfeltoltes.hu/121022/20100529028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Sok lesz érte, új ára 19k.😆
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
johnny63 írta:
Szeretnék venni 1 Cooler Master HAF XB, a kockaházat, de fórumokon olvastam, hogy ami van benne 2x12mm gyári venti, eléggé hangos. Olyan kérdésem lenne, hogy milyen ventiket tudnátok ajánlani, ami halk és lehetőleg olcsó is. max 2000-3000ft/db


Coolink SWIF2 120P. 75CFM légszálítású és halk. maximum fordulaton 27.1 dB hangos. 4 pines csatlakozója van és adnak mellé egy y csatlakozót is asszem.
0
0
0
0
johnny632 avatar
Szeretnék venni 1 Cooler Master HAF XB, a kockaházat, de fórumokon olvastam, hogy ami van benne 2x12mm gyári venti, eléggé hangos. Olyan kérdésem lenne, hogy milyen ventiket tudnátok ajánlani, ami halk és lehetőleg olcsó is. max 2000-3000ft/db
0
0
0
0
kistiko07a avatar
sszemtelen: Ha nem akarod tuningolni akkor elég egy jól szellőző házikó és gyári hűtő. De ha kell akkor ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro. 5-6k és szépen hűt. 😀
0
0
0
0
Bershka avatar
Szeretnék venni egy wi-fi routert de nem értek hozzá ígyhát nem tudom hogy milyen a jó. 5-6k ft-ig milyet lehet venni?
0
0
0
0
sszemtelen avatar
Sziasztok!

Milyen procihűtőt ajánlotok egy alapfeszes-alap órajeles Phenom II x4 965BE-hez? Az ára maximum ~8500 Ft legyen ha lehet 😀


Köszönöm 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Légyszi ajánljatok valami jó minőségű 5.1-es hangfalrendszert, 30.000 - 40.000 Ft-ig. (ha az alaplapom hátulján 6 db jack csatlakozó van akkor az alaplapi hangchip is támogatja az 5.1-es hangot. Alaplapom Asus P8Z68-V LX)

Sziasztok.
Tudtok ajánlani olyan usb portot amit az alaplapi usb kimenetekre tudtok csatlakoztatni. (Az alaplapom gyártójának oldalán 12 usb portot írtak az alaplapra, viszont hátul 4 van elől meg kettő, és szeretném a többit is használni.) Vagy csak olyan usb portot tudok tenni a gépbe ami pci-e-s csatlakozású?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Eladó a ramom akit érdekel ! ár 22990ft

https://www.kepfeltoltes.hu/121022/20100529028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Davezorrr írta:
gyenesmartin írta:
A Maxell retro dj-ben vagy audio wildben több basszus van.


Ezt a Maxell retro dj-t sokan dícsérik.Ténleg ennyire jó ? Mondjuk egy logitech clear chat-hez képest ?
Az egyik legjobb, hanem a legjobb az árában.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Abban az árkategóriában a maxell a legjobb egyértelműen.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
gyenesmartin írta:
A Maxell retro dj-ben vagy audio wildben több basszus van.


Ezt a Maxell retro dj-t sokan dícsérik.Ténleg ennyire jó ? Mondjuk egy logitech clear chat-hez képest ?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A Maxell retro dj-ben vagy audio wildben több basszus van.
0
0
0
0
SnileZ avatar
Davezorrr írta:
mondatnátok nekem egy jó fülhallgatót pc-hez max 30 euroig ?
megj.:inkább legyen benne basszus mint h hangosan szóljon.


Beyerdynamic DT-235 kb 35 EU
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Davezorrr írta:
A creative és az ozone oxid között gondolkodom.Creative felé húzok mert már volt egy jó agybadugós fülesem tőlük de az ozone masszívabnak néz ki.


szerintem jobb és erősebb az ozone
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció