Ki mit sportol?

Szerző: R0x0r, 2009. August 24., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 503
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
focizok,focizok, focizok még mindig focizok és aztán biciklizek(bmx és mtb), úszok és futok
0
0
0
0
cucikam avatar
én focizok minden nap 4-5 órát de pedig csak 14 éves wok.... agyonra hajtom magam ha birom 😜 amúgy alap szinten teniszezek és tudok úszni a bunyós sportokat meg útálom....
0
0
0
0
no avatar
én már 4 éve asztaliteniszezek!!
0
0
0
0
no avatar
fOCI NAPI 2 EDZÉSEEL.Majd beszarok
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én most kezdtem el itthon házilag építeni. 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én jelenleg rombolom!😆
0
0
0
0
no avatar
jah en meg biciklizek is,foleg downhill es freeride😃street no way man i hate it😃
0
0
0
0
sagesz93 avatar
zsebhoki, meg e-sport 😀
Ja meg szoktam sokat bicózni.
0
0
0
0
no avatar
box,mma 😃 más nem non
0
0
0
0
s3ctorr avatar
röplabda, e-sport (1.6 source ;>>😉
0
0
0
0
tigriseledel avatar
régebben kobudo, manapság meg már a busz is megizzaszt, így marad a fekve nyomás! 😆
0
0
0
0
NoysR avatar
focizok, de már egy hónapja meg van húzódva a lában és nem tudok lőni mert annyira belenyilal hogy majd besz***k!!😃😃 de ha megjavúl a lában mehet tovább 1000-el a foci
0
0
0
0
aknakukac avatar
suliidőbe brék,mások idegei
0
0
0
0
SonnyXF avatar
Úsztam 2 évig, Kézilabdáztam Eto Ifiben 4 évig, Wing-tsun kung-fu-ztam 2 évig, most pedig nézem a Forma-1-et 😀 de azt folyamatosan.
0
0
0
0
Lifer avatar
Futás,Kickbox,Kondi 😀, Bicikli. Asszem ennyi.. 😃 Kmisi, 15órát.. atyajóisten. 😆 1,5óra után megőrülök. 😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én meg most vettem 1 súlyzót, most már azzal fogok itthon eddzegetni, míg nem megyek kondiba.😃
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
8 éves koromtól 13 évesig kosaraztam. Mostanában focizok. Hát nem vagyok egy Ronaldo! :Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is sokszor járok így hogy kétszer ír egy hsz-t

Most jut eszembe a rohadt általános iskolámban minden kirándulás arról szólt hogy elmegyünk a hegyekbe megmászunk egy hegyet szóval felfele túra majd lejövünk és hazamegyünk eggy ilyen túra átlag 10-20 kilóméter volt és max 5-6 pihenő volt
0
0
0
0
thug85 avatar
Én kondiztam kb 8 évig kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Aztán jött egy műtét, és azóta semmi. Bár már ideje lenne, mert kezdek ellustulni. Még a postára is kocsival megyek ami kb. 400 méterre van.😆 De ha ránk jön a mehetnék, akkor nagyon hosszú gyalogtúrákat meg szoktunk tenni. Az is valami.

Na ez úgy látom valamiért kétszer jött el, és nem tudom törölni!
Legyen szíves valamelyik admin úr! Köszönöm.
0
0
0
0
thug85 avatar
Én kondiztam kb 8 évig kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Aztán jött egy műtét, és azóta semmi. Bár már ideje lenne, mert kezdek ellustulni. Még a postára is kocsival megyek ami kb. 400 méterre van.😆 De ha ránk jön a mehetnék, akkor nagyon hosszú gyalogtúrákat meg szoktunk tenni. Az is valami.
0
0
0
0
hunter93 avatar
Bicajozok. Kockulok. És minden reggel, meg este erősítő gyakorlatok (futás, fekvőtámasz, felülés...)
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én is mint szinte mindenki bicajozok. 😆
Havonta vagy 4-5x megyek úszni, ha van alkalom.😃 Meg néha tollasozok.😆
Futok is néha, meg most már én is fogok járni konditerembe, Szemptembertől.😀
0
0
0
0
FeRR avatar
én legelsőnek kosaraztam, aztán elkeztem deszkánzni vagy 1 hónapig, rájöttem h azt inkább csak nézni érdemes(😆😆😉azóta meg csak annyi a sport h kibiciklizek ide oda vagy körbecangázom a várost és kész😃
0
0
0
0
beci9405 avatar
Ujj gyakorlatok a billentyűzeten, vagy reggelenként szaladok a buszhoz😜 amúgy foci!!😆
0
0
0
0
nitram02 avatar
Én már 4. éve Kézilabdázok és most keresek magamnak egy jó küzdősportot
0
0
0
0
Szilvexter avatar
én 6-7 éves korom óta focizok és még most is, s ahogy elnézem a jövőben is focizni fogok
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
bicajozom felhúzom magam fekvőtámasz egyszerre 150 darab felülés futás motorozok ütöm a boxzsákot.
0
0
0
0
Demoz avatar
foci kb 10 éves korom óta😜
0
0
0
0
Joke666 avatar
4év kosár azt már lassan 7éve foci közbe volt h kézilabdáztam meg úsztam de azok nem jöttek be , mostanában a fedet pályás távolba nézést gyakorlom 😃
0
0
0
0
rocka avatar
Énis bringázok😃 Street, Freeride és Downhill 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Hát mivel nincs kocsim nekem a bringa legjobban használt járművem 😜 😀
0
0
0
0
toopa avatar
Régeben kenuztam 5 évet, majd 5 évig semmi, aztán elkezdtem bringázni, majd konditerembe járni, és úszni is szeretek. Néha gokartozunk haverokkal. Párszor volt alkalmam repülni vitorlázógéppel, az volt a legjobb eddig.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hehe, én 3 évig kosaraztam, 2,5 évig fociztam, aztán 3 évig úsztam, most meg hobbiból biciklizem. 😃
0
0
0
0
doriand avatar
ahogy latom egyetlen kosaras vagyok, mindenki focizik vagy fut. a gep elott is ulok eleget, de azt nem mondanam sportnak, hisz csak az ujjaim mozognak😜
ha eljutok strandra akko uszok
0
0
0
0
Demoz avatar
bringa 4ever,meg amikor eljutok strandra akkor úszás,nameg minden héten foci!😃
0
0
0
0
MaliDual avatar
Egérnyomkodás😆, úszás, futás , bringa
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én meg focizok! Pogány SE NB3.!!!B)
0
0
0
0
R0x0r avatar
Félsz a gépedtől?😆
0
0
0
0
no avatar
en is futok,a budira😃 a gep elol😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ja igen és még street surf-ozni szeretek no meg cangázni
0
0
0
0
Holey avatar
akkor abba biztos jól elfáradsz kmisi 😃😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Core2 írta:
én futok...a diszkóból hazafelé amikor meg akarnak verni

te is igazi sportoló vagy😆!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Te igazi sportoló vagy 😆:Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jajj azt elfelejtettem mondani hogy sokat sétálok napi 30-40 métert
Bizonyám
0
0
0
0
Athesz avatar
Tenisz meg egy kis foci! 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😆 ez jó ki akar megverni? én pl szoktam ülni akár napi 15 órát is ülök aztán keményen nyomom a gombokat és dolgozok az egérrel és még párszor beleverek egyet a billentyűbe
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
én párszor futok 😃
régebben Judoztam 😆
most meg van Gokartom szoktam menni Gokartozni 😀
ja meg biciglizek 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció