A Windows 7-ről minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows 7-ről, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 3 366
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zelcsi avatar
nem kell neki annyi!nem húzza le!
0
0
0
0
rocka avatar
Szal akk nem huzza le? 😃
0
0
0
0
zelcsi avatar
freeride182 írta:
A Win 7 is lehuzza majd RAMot? Ugymint Vista, h ameik játékhoz 1 Gb ram kell xp-n ahhoz Vistán 2?
nem kell neki annyi!jó gyors op rendszer!
0
0
0
0
rocka avatar
A Win 7 is lehuzza majd RAMot? Ugymint Vista, h ameik játékhoz 1 Gb ram kell xp-n ahhoz Vistán 2?
0
0
0
0
rozoli avatar
Szerintem nem érdemes próbálgatni a különböző buildeket. Csak azokat, amiket hivatalosan is kiadnak. Első a biztonság, főleg a gépednek.
Állítólag lesz RC2 is.
0
0
0
0
Flash avatar
Hát akkor fönnt hagyom a 7100-at, ha az a biztos...
0
0
0
0
rozoli avatar
Flash írta:
Mi a különbség a 7100 RC és a 7137 pre-RTM között?
Az utóbbi jobb?


Javítgatások, foltozgatások. Amúgy semmi. Vagy mégis: a 7100 build hivatalosan is kiadott verzió. A többi csak kiszivárgott, és nem biztos, hogy nincs benne valami ártalmas kód.
0
0
0
0
Flash avatar
Mi a különbség a 7100 RC és a 7137 pre-RTM között?
Az utóbbi jobb?
0
0
0
0
no avatar
pomrum írta:
szicsu írta:
Pomrum, mi a véleményed a win7-ről. Most gondolkozom azon. hogy feltelepítem. Melyik verziót ajánlod? Nekem most a 7100,7127,7137 van meg 32 és 64 bites változatban.


Szerintem egész jó rendser lessz, mikor én tesztelgettem még megvoltak a gyerek betegségei. De az rc-s verziót már lehet hogy érdemes feltenni. Azt javaslom ha felteszed akkor egy külön particióra tedd mindenképp hátha úgydöntessz hogy törlöd. Amúgy szép és jól kidolgozott rendszer és mostmár talán magyarnyelvüsített változata is van a torrent portálokon. Mindenképp a 32bit-es verziót javaslom a támogatotság miatt. És még valami ez egy szép rendszer Olyan mintha a vista kinézetét ötvözték volna a xp sebességével. Én csak azért nem teszem fel mert nem nagyon szeretem a béta dolgokat. De sok sikert hozzá!


oké, köszi 😉 neked is Nedadam 😉

szerintem azért kipróbálom, és 32 bites lesz...
0
0
0
0
pomrum avatar
szicsu írta:
Pomrum, mi a véleményed a win7-ről. Most gondolkozom azon. hogy feltelepítem. Melyik verziót ajánlod? Nekem most a 7100,7127,7137 van meg 32 és 64 bites változatban.


Szerintem egész jó rendser lessz, mikor én tesztelgettem még megvoltak a gyerek betegségei. De az rc-s verziót már lehet hogy érdemes feltenni. Azt javaslom ha felteszed akkor egy külön particióra tedd mindenképp hátha úgydöntessz hogy törlöd. Amúgy szép és jól kidolgozott rendszer és mostmár talán magyarnyelvüsített változata is van a torrent portálokon. Mindenképp a 32bit-es verziót javaslom a támogatotság miatt. És még valami ez egy szép rendszer Olyan mintha a vista kinézetét ötvözték volna a xp sebességével. Én csak azért nem teszem fel mert nem nagyon szeretem a béta dolgokat. De sok sikert hozzá!
0
0
0
0
Nedadam avatar
szicsu írta:
Pomrum, mi a véleményed a win7-ről. Most gondolkozom azon. hogy feltelepítem. Melyik verziót ajánlod? Nekem most a 7100,7127,7137 van meg 32 és 64 bites változatban.


Sztem mindenképpen megéri feltenni
0
0
0
0
no avatar
Pomrum, mi a véleményed a win7-ről. Most gondolkozom azon. hogy feltelepítem. Melyik verziót ajánlod? Nekem most a 7100,7127,7137 van meg 32 és 64 bites változatban.
0
0
0
0
pomrum avatar
rozoli írta:
Laci92 írta:
ehhez honnan tudok szerezni instal kódot?


Microsoft oldalán keresgess!!!

Hát ott nem érdemes szerintem, inkább a torrent oldalakon.
0
0
0
0
rozoli avatar
Laci92 írta:
ehhez honnan tudok szerezni instal kódot?


Microsoft oldalán keresgess!!!
0
0
0
0
Laci92 avatar
ehhez honnan tudok szerezni instal kódot?
0
0
0
0
mtrelax avatar
nightvision14 írta:
olyan kérdésem lenne h most töltöm az rc-t és ha felrakom majd hol találok vga meg hangkártya drivereket thx elöre is.

valószínüleg meg fogja találni a win7 mindennek a driverét, mert nekem sem volt gond semmivel, csak a kamerával és azt vista driverrel simán bevette
0
0
0
0
no avatar
olyan kérdésem lenne h most töltöm az rc-t és ha felrakom majd hol találok vga meg hangkártya drivereket thx elöre is.
0
0
0
0
Bewy avatar
akkor lehet hogy valamilyen driver hiba?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
rozoli írta:
gyenes írta:
nekem az a problémám hogy a jobb alsó sarokba elkezd vibrálni egy csíkba a kép.


Monitor hiba!!!😞

Amúgy fenn lesz a végleges verzsön a torrent oldalakon már a hivatalos megjelenés előtt pár órával, vagy 1-2 nappal.

monitorhiba nemlehet mert az xp-nél nem csinállt ilyet
0
0
0
0
rozoli avatar
gyenes írta:
nekem az a problémám hogy a jobb alsó sarokba elkezd vibrálni egy csíkba a kép.


Monitor hiba!!!😞

Amúgy fenn lesz a végleges verzsön a torrent oldalakon már a hivatalos megjelenés előtt pár órával, vagy 1-2 nappal.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
nekem az a problémám hogy a jobb alsó sarokba elkezd vibrálni egy csíkba a kép.
0
0
0
0
no avatar
😆és mikor van a hivatalos megjelenés?😃😜
0
0
0
0
no avatar
a hivatalos megjelenés után pár órával szerintem😃😆
0
0
0
0
no avatar
Mikor lesz fönn a végleges verzió torrent oldalakon?
0
0
0
0
filecsko avatar
na sikerült a magyarosítása is😉B)
0
0
0
0
Bewy avatar
hát nem tudom de ahogy én itt olvasgattam amiket írtatok sok hiba van még ebben a win 7-ben szóval én maradok a vistánál.
0
0
0
0
Flash avatar
A "Windows explorer stopped working" az kodek miatt lehet, legalábbis nálam akkor csinálta mikor fennt volt az ACE Mega, aztán leszedtem...
A Daemon Tools 4304-lite az nálam is működik, csak telepítésnél kicsit erőltetni kellett, de utána már minden faja.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem szorakozik az asztalla a windows 7

http://kepfeltoltes.hu/090530/szarakszik_a_win_7_www.kepfeltoltes.hu_.png

Valaki tud segíteni ez mé csinájja?
0
0
0
0
filecsko avatar
feltettem rá a cod 4-et és ment semmi pb hibát ne mírt ki😉
0
0
0
0
Nedadam avatar
igen a fentebb emlíített daemon tools műxik
0
0
0
0
thug85 avatar
Próbáljátok ki a Virtual Clone Drive-t! Legjob!
0
0
0
0
filecsko avatar
zelcsi írta:
filecsko írta:
ma tettem fel de neme engedi felrakni a daemon tools-t
azt írja nem kompatibilis😶
win 7-re még nincs daemon tools!tedd fel rá a power iso-t az működik!!!



na az már működik
kössz
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
szicsu írta:
a v4.30.4-es lite verzió már win7 kompatibilis.
[LINK]

ez se kompatibilis
0
0
0
0
no avatar
a v4.30.4-es lite verzió már win7 kompatibilis.
[LINK]
0
0
0
0
zelcsi avatar
filecsko írta:
ma tettem fel de neme engedi felrakni a daemon tools-t
azt írja nem kompatibilis😶
win 7-re még nincs daemon tools!tedd fel rá a power iso-t az működik!!!
0
0
0
0
filecsko avatar
ma tettem fel de neme engedi felrakni a daemon tools-t
azt írja nem kompatibilis😶
0
0
0
0
LagerMaister avatar
Én feltettem már 2x is, mindkétszer vissza váltottam xp-re. Valamiért nekem nem jön be, mindig van valami baja, vagy a firefox nem megy vagy akad az aero, pedig szerintem a gépemnek birni kellene. Nah de sebaj, maradok az xp-nél.
0
0
0
0
filecsko avatar
én is feltenném ,csak ne lenne az a punk busteres probléma😕
0
0
0
0
zelcsi avatar
gyenes írta:
ma teszem föl érdemes lesz?
abban biztos lehetsz hogy nem bánod meg!😉
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ma teszem föl érdemes lesz?
0
0
0
0
rozoli avatar
thug85 írta:
rozoli írta:
Akkor valaki mesélje el, hogy a COD 2-vel multiban hogy lehet nyomulni PB-s szerókon, mert nekem mindig Windows API hibával kizavar mindenhonnan. Sűrgős lenne. Köszi
Én a COD4-el próbáltam, nem ír ki semmi hibaüzenetet, csak egyszerűen nem talál szervert.


Hát tudtam játszani multiba, x-en keresztül megyek fel, de API hibával kidob kb 1 percen belül. Próbáltam én kompatilis meg mindenféle trükköt, de ugyanaz történik.
0
0
0
0
thug85 avatar
rozoli írta:
Akkor valaki mesélje el, hogy a COD 2-vel multiban hogy lehet nyomulni PB-s szerókon, mert nekem mindig Windows API hibával kizavar mindenhonnan. Sűrgős lenne. Köszi
Én a COD4-el próbáltam, nem ír ki semmi hibaüzenetet, csak egyszerűen nem talál szervert.
0
0
0
0
Nedadam avatar
én 1 játéknál kapok tőle kékhalált a c&c 3 kanes wrath nál 10 perc game utnán behal a gép😆
0
0
0
0
rozoli avatar
Flash vagy thug ne titkolóddzatok már ennyire. COD 2-re kellene a megoldás.
0
0
0
0
filecsko avatar
pedig én is codozok😞
0
0
0
0
rozoli avatar
Akkor valaki mesélje el, hogy a COD 2-vel multiban hogy lehet nyomulni PB-s szerókon, mert nekem mindig Windows API hibával kizavar mindenhonnan. Sűrgős lenne. Köszi
0
0
0
0
thug85 avatar
Én mikor felraktam, semmi drivert nem kellett telepítenem, mert ő mindent lehúzott. V.kártya driver, chipset driver, hangkártya driver, még a monitorhoz is lehúzott valamit.
0
0
0
0
no avatar
Srácok, Win 7-re milyen a driver kompatibilitás? Nézelődtem, de csak Vistához találtam eddig a jelenlegi hardvereimhez.
0
0
0
0
thug85 avatar
Fellehet. Az enyémre is felment.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció