Internet szolgáltatók

2009. April 25., téma
Fórum » Társalgó
A témacímnek megfelelő hozzászólásokat várunk ide. Kinek milyen nete van, stb.

Linkek, reklámok továbbra sem engedélyezettek!
Hozzászólások: 597
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
tibor560sec avatar
Ferrari írta:
Jah... 😆
A régi net után igazi áldás, azzal 5-6 óra míg lejött 1 filn...bár inkább amiből lehet abból HD-t töltök, csak már nincs hely a HDD-n, lassan takarítani kell majd 😆

Ilyen nettel 1nap/1TB 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Jah... 😆
A régi net után igazi áldás, azzal 5-6 óra míg lejött 1 filn...bár inkább amiből lehet abból HD-t töltök, csak már nincs hely a HDD-n, lassan takarítani kell majd 😆
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Ferrari írta:
Hát szép gyorsan jönnek vele a cuccok... 😆
Estére ha kell 1 filn DVD minőségben, elkezdem tölteni, addig kimeek csinálok magamnak kaját, visszajövök és már nézhetem is 😆

Brutális , ha nekem kell egy film DVD minőségben : Lefürdök , felöltözök , elmegyek tankolni , bevásárolok 😆 😂
0
0
0
0
Ferrari avatar
Fogalmam nincs miért nagyobb, de sztem a ping annyira nincs összefüggésbe a sebességgel...
0
0
0
0
laci503 avatar
Ferrari neked több a pinged mint nekem 😃 miért? pedig neked gyorsabb a neted 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hát szép gyorsan jönnek vele a cuccok... 😆
Estére ha kell 1 filn DVD minőségben, elkezdem tölteni, addig kimeek csinálok magamnak kaját, visszajövök és már nézhetem is 😆
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Ferrari írta:
tibor560sec írta:
Ferrari írta:
Én most ilyen nettel nyomulok 😆:
https://www.speedtest.net/result/1021255738.png


Mit kérnek érte ?!


20 eurót 😆


Én 7000 ezret fizetek 😠
am baromi jó , szinte összeveszik a HDD - vel az adatforgalma 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
tibor560sec írta:
Ferrari írta:
Én most ilyen nettel nyomulok 😆:
https://www.speedtest.net/result/1021255738.png


Mit kérnek érte ?!


20 eurót 😆
0
0
0
0
tibor560sec avatar
https://www.speedtest.net/result/1021264432.png
hát....ez meg az enyém 😂
0
0
0
0
laci503 avatar
https://www.speedtest.net/result/1021262441.png

Digi4ever

most mértem le 😃
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Ferrari írta:
Én most ilyen nettel nyomulok 😆:
https://www.speedtest.net/result/1021255738.png


Mit kérnek érte ?!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én most ilyen nettel nyomulok 😆:
https://www.speedtest.net/result/1021255738.png
0
0
0
0
vietkinghun avatar
UPC 2,5 megás...ami nem 2,5 mega....
https://www.speedtest.net/result/1018407328.png
0
0
0
0
gara66 avatar
nekem fiber 15 van ami fél évig 30as, nekem tökéletes most h 3,6mb-al jönnek le cuccok, semmi baj nem volt még vele eddig
0
0
0
0
gibdj avatar
Nemrég váltottunk FiberPower-ről, és én bizony kaptam a korlátozást meg a leveleket emiatt. Kicsit nevetséges volt, de ők tudják. Most Digi van, na azzal semmi gond, 4 nap alatt nagyobb volt az adatforgalom mint az elődjénél 1 hónap alatt, és semmi korlátozás. Tölteni fel/le teljes sávszéllel tudok, itt sincs semmiféle akadályozás. Szóval a Digi az eddigi legjobb szolgáltatóm.
S még a kábeltévé is gyönyörű...
0
0
0
0
thug85 avatar
Ferrari írta:
A UPC korlátozza a torrent használatod, valszeg túllépted a limitet és azért csökkentették a sebességedet. De nem nagy ügy kijátszani őket, csak rejtve kell torrentezned 😆
ha utorrented van annyi a dolgod h belépsz a beállításokba, azon belül a Bittorrentba, majd ott lesz olyan h protokol titkosítás, és azt tedd át Enabled-ra....forced-ra ne állítsd be, mert akkor csak azoktól fogsz tudni tölteni akiknek forced-re van téve!


Ezt a sebességcsökkenést szerintem az okozza, hogy a UPC-nél akció van, hogy most a 60 megás net fél évig 120 megás!😀
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Aki teheti : az Invitel válassza , nem a legolcsóbb viszont nem tudok róla , hogy bármiben is korlátozna 😂
0
0
0
0
Ferrari avatar
A UPC korlátozza a torrent használatod, valszeg túllépted a limitet és azért csökkentették a sebességedet. De nem nagy ügy kijátszani őket, csak rejtve kell torrentezned 😆
ha utorrented van annyi a dolgod h belépsz a beállításokba, azon belül a Bittorrentba, majd ott lesz olyan h protokol titkosítás, és azt tedd át Enabled-ra....forced-ra ne állítsd be, mert akkor csak azoktól fogsz tudni tölteni akiknek forced-re van téve!
0
0
0
0
thug85 avatar
MaximumGame írta:
Szóval 120 megabit van bekötve és 6honapig 120 utána 60 megabit lessz. és 5k havonta elvileg és 10,8k számla jött ki és nemtudom miért-.--


Csak internet előfizetésetek van az UPC-nél?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Szóval 120 megabit van bekötve és 6honapig 120 utána 60 megabit lessz. és 5k havonta elvileg és 10,8k számla jött ki és nemtudom miért-.--
0
0
0
0
twoKgames avatar
régen invitel volt nálunk, most Digi van ez olcsóbb is egy picit és gyorsabb is
0
0
0
0
Smack avatar
nekem 6/1 megás, kábeles ,PR-telekomos
https://www.speedtest.net/result/1006356882.png
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
thug85 írta:
berki_zsolt írta:
NEm akarom így vasárnap este felhívni az ügyfélszolgálatot, tuti kiakadnának. 😆


Én a múltkor vasárnap 1.15-kor hívtam a T-Home ügyfélszolgálatát, mert érdekelt valami! Egy kellemes hangú hölgy volt a túloldalon, aki igen kedves volt! Azért fizetik őket, hogy bármikor felvegyék a telefont!

Egyébként 25 megáig tudják optikai nélkül is! Modemet cserélnek és jó napot! 50 megát már csak optikain tudnak, tudom mert érdeklődtem felőle! Bár ez szolgáltatói területtől is függhet!
ez így van, és akkor nem is kell nagyon várakoznod se!
0
0
0
0
thug85 avatar
berki_zsolt írta:
NEm akarom így vasárnap este felhívni az ügyfélszolgálatot, tuti kiakadnának. 😆


Én a múltkor vasárnap 1.15-kor hívtam a T-Home ügyfélszolgálatát, mert érdekelt valami! Egy kellemes hangú hölgy volt a túloldalon, aki igen kedves volt! Azért fizetik őket, hogy bármikor felvegyék a telefont!

Egyébként 25 megáig tudják optikai nélkül is! Modemet cserélnek és jó napot! 50 megát már csak optikain tudnak, tudom mert érdeklődtem felőle! Bár ez szolgáltatói területtől is függhet!
0
0
0
0
kisborda avatar
Meg persze, hogy megválaszolják az ügyfél kérdését!😆


Amúgy nem lehet olyan rossz a téhóm!😆
Most cseréltek modemet és most már 15 megás a netünk!!!!😆
https://www.speedtest.net/result/996370509.png
😆😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
arra való az ügyfélszolgálat, hogy felhívd őket😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NEm akarom így vasárnap este felhívni az ügyfélszolgálatot, tuti kiakadnának. 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nemtom, majd megmondják😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Eddig 5 Mbit-es volt (végül is még most is az van 😆😉.
De nálunk sem optikai hálózat van.
Akkor most mit fognak csinálni?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
attól függ h eddig mid volt, nálunk pl a TV miatt nem nagyon lehet gyorsabb, ameddig nem lesz kész errefelé az optikai hálózat
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
HA én ma megbővíttetem a netem 25 megabitesre, holnap már fel is gyorsul, vagy kicserélik a modemet is, vagy a központban miújságolnak csak valamit?

A T-homiról van szó. 😜
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
kisborda írta:
Tesla GoD írta:
kisborda írta:
Az milyen?😆
optikai szálon fut, nagyobb a feltöltési sebesség, és a garantált sebességek is magasabbak(kb fele a maximumnak)

Hát én már nem bízom a téhómban!😕😃
nekem nincs mostanság bajom velük....

Lehet itt azért rossz mert vidék vagyunk!😂😂😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
kisborda írta:
Tesla GoD írta:
kisborda írta:
Az milyen?😆
optikai szálon fut, nagyobb a feltöltési sebesség, és a garantált sebességek is magasabbak(kb fele a maximumnak)

Hát én már nem bízom a téhómban!😕😃
nekem nincs mostanság bajom velük....
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
kisborda írta:
Az milyen?😆
optikai szálon fut, nagyobb a feltöltési sebesség, és a garantált sebességek is magasabbak(kb fele a maximumnak)

Hát én már nem bízom a téhómban!😕😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
kisborda írta:
Az milyen?😆
optikai szálon fut, nagyobb a feltöltési sebesség, és a garantált sebességek is magasabbak(kb fele a maximumnak)
0
0
0
0
kisborda avatar
R0x0r írta:
Az Opera az nagyon jó. Eddigi leggyorsabb böngésző amit használtam 😀

Itt nem böngészőkről van szó!😆😂
0
0
0
0
R0x0r avatar
Az Opera az nagyon jó. Eddigi leggyorsabb böngésző amit használtam 😀
Szerk.: Most látom hogy nem is arról dumálunk 😆 Nekem 6 megás a netem 😀
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Abban a pillanatban amint megjelenik a digi rögtön a 80/25Mbitesre!

Az lesz nálunk és ha igen mikor?😆 Meg mennyi lesz?

Amúgy melyik a legjobb?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Abban a pillanatban amint megjelenik a digi rögtön a 80/25Mbitesre!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én annyiba bele is pusztulnék én már várom hogy mikor cserélhetném már le a netem mert hát 10 percet kell várnom mire egy film lejön ami rengeteg!
0
0
0
0
oroszka avatar
én mit mondjak akinek 1 torrent maximum 250kb/sec-el megy ? 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem se valami gyors, csak torrenten néha.
0
0
0
0
azbizony avatar
Egyik havernak 6 megás volt a net de az is tudott 800-850 körül de azért az átlag a 650-700 volt 😃 azóta lecserélte egy 40 megásra 😆. Én jövő hónap elején tervezek minimum 6 megásat mert ez a mostani net ááá nem túl jó.
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem 5Mbit/sec van és a max eddig olyan 750KB/s körül volt mikor csak 640KB/s-re képes asszem!😆
0
0
0
0
oroszka avatar
hátazé... ha 4 mbit lenne talán 500 kb/sec az 2X annyival gyorsabb, azé az nem mind1 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Az a busznál nem mind1, hogy lekésed vagy sem!😆 Most nem halsz bele ha 1perccel tovább tart a letöltés!
0
0
0
0
oroszka avatar
ehh jóvan, ezek szerint a net iylen gyenge, nem baj ugyse töltök mindennap 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció