Internet szolgáltatók

2009. April 25., téma
Fórum » Társalgó
A témacímnek megfelelő hozzászólásokat várunk ide. Kinek milyen nete van, stb.

Linkek, reklámok továbbra sem engedélyezettek!
Hozzászólások: 597
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tofy avatar
kisborda írta:
Most az a 10KB nem oszt nem szoroz!


Dehogynem! Nem mind 1 hogy +1 perc vagy -1perc 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
oroszka írta:
hát az nem jó, sokkal többel kéne mennie 😆

Nem kéne annak mivel a 2Mbit az ottan körül van!
0
0
0
0
oroszka avatar
hát az nem jó, sokkal többel kéne mennie 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Most az a 10KB nem oszt nem szoroz!
0
0
0
0
Tofy avatar
Az pont 2 Mbit 😆 Am oszt. társamnak is 2 megás nete van és neki 260-al szed😃
0
0
0
0
oroszka avatar
Én UPC-s vok, 2mbit-esnek a netem, annak kéne lennie, mégis a max otrrent letöltés 250 kb/sec -.-
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
UPC-ra váltottam 1 hete kb, 30MB-s 3.8 megával jönnek lefele a cuccok. "Eddig" megérte a T-com-ról váltás, de hát csak 1 hetes. Mindenesetre csak jobb lesz, mint egy net ami 5 percenként 6X áll meg....
0
0
0
0
thug85 avatar
Én néhány havi rendszerességgel ellenőrzöm az aktuális árakat, mert volt már kétszer is rá példa, hogy olcsóbban kaptam többet!
A szolgáltatód nem fog szólni, miért is szólna, neked kell ezeket ellenőrizni!
0
0
0
0
gibdj avatar
Na most nézem, hogy már hozzánk is lehet köttetni a Digit. Ha nem írok ide, akkor nem nézek fel ismét a Digi oldalára, és nem veszem észre: tehát köszönöm.😀
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Nekem 100/30 Mbit/s os Giganetem van 3 éve, semmi gond velük, és csak 5200 pénz.
0
0
0
0
gibdj avatar
Nálunk 10Mbit-es net volt (UPC) havi 12000Ft-ért. Aztán a mi kezdeményezésünkre felajánlották a 60Mbit-et kábeltévével 7500Ft-ért. Szóval szerintem is vannak még párszázan akik jóval többet fizetnek a kelleténél...
0
0
0
0
Hitoshi avatar
ez az internet szolgáltatók hibája, gondolom nekik így jó, ha minél többet fizetnek a semmiért az emberek. 😶
0
0
0
0
thug85 avatar
Mikor még Újpesten laktunk albérletben, ott UPC netem volt! Majdnem 8000 ezret fizettem 2 megáért, mert a tulaj annyira fizetett elő évekkel azelőtt! Mondtam neki, hogy ennyiért már 8 mega is van! Azt mondta erre, hogy hát neki nem szóltak a UPC-nél, hogy van jobb is már!😀
Hát, hogy ezen miért nem lepődök meg! De most gondoljátok el, mennyi hozzá nem értő ember fizethet még vagyonokat a kis sávszélességért, mert nem tudja, hogy van jobb is!
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Megnéztem egy 2002-es internet hirdetést, és hát mit mondjak: 2002-ben egy 20kb/s -s net került annyiba mint most egy 10Mbit/s -s net 😃
0
0
0
0
DarthRoni avatar
én lekopogom meg vagyok elégedve a 40 megás Digi nettel, amiért 4 ezer forintot fizetünk, sztem elég jó üzlet, és emelett jól működik, DigiNET, én így szeretlek 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nálunk már csak volt, valami gebasz volt a rendszerrel mikor összepakolták, kb 2 éve 98%-osan hibamentes, és nem kellett soha szerelőt hívni
0
0
0
0
azbizony avatar
Na ez szép, én is T-home netet akartam a t-mobilos mobil szutyok helyet erre kiderül hogy hol jó hol nem 😃. Nálunk még van a Fibernet azzal is ugyan így vannak hogy van akinek jó 5 éve de vannak olyanok is akiknél szintén családtag a szerelő mint Tesla GoD-nál 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Bár nekem is jó lenne!
Vagyis ne, mert így is drága!😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nah akkor van egy sorstársam, akinél szintén jó a net, már nem vagyok egyedül!!!😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Nálunk elég stabil t-home--os net, a sávszélességem még egy picivel nagyobb is mint amennyinek lennie kellene!
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem is az van, de nagyon lassú! Igaz torrenttel néha jön gyorsan is de mire betölt egy oldalt...
0
0
0
0
laci225 avatar
Tesla GoD írta:
am csak nálam nincs semmi probléma a T-Home mal?😂 igaz régebben már-már családtagnak számított a szerelő, de router csere óta nem volt még semmi gáz....


Nálunk mindig is tuskó volt a T-home, 8 megabit helyett 2-őt tudtak biztosítani, meg még 1000 dolgot felsorolhatnék, tehát én rühellem az egész céget, úgy ahogy van...
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is T-Home van már évek óta, de semmi panaszom nincs rá!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
am csak nálam nincs semmi probléma a T-Home mal?😂 igaz régebben már-már családtagnak számított a szerelő, de router csere óta nem volt még semmi gáz....
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
kisborda írta:
Szerintetek melyik a legjobb szolgáltató? Melyik éri meg a legjobban?

Egyértelműen a digi! De nálunk csak téhóm van meg nánáskábel! Szerintem a nánáskábel rohadt jó igaz fél évente kb 2x van az hogy órákra elmegy meg kb 5x elmegy pár percre 😆

De addig legalább meglehet tanulni!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kisborda írta:
Szerintetek melyik a legjobb szolgáltató? Melyik éri meg a legjobban?

Egyértelműen a digi! De nálunk csak téhóm van meg nánáskábel! Szerintem a nánáskábel rohadt jó igaz fél évente kb 2x van az hogy órákra elmegy meg kb 5x elmegy pár percre 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Szerintetek melyik a legjobb szolgáltató? Melyik éri meg a legjobban?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hitoshi írta:
az a baj, hogy nálunk nem megy ilyen gyorsan... ha ilyen gyorsan menne nálunk is, akkor már rég a váltáson gondolkodnék 😀


Nálunk is csak az optikus netek ennyire olcsók, a sima DSL, mikrohullámúk drágák.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
az a baj, hogy nálunk nem megy ilyen gyorsan... ha ilyen gyorsan menne nálunk is, akkor már rég a váltáson gondolkodnék 😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
upland írta:
Feki1991 írta:
Nekem most 2/512-es T-Com-os netem van, de januárban 70/7Mb/s-os Orange Fiber Net-re váltok (most húzzák az opti kábelt az utcánkba)


nah még egy mázlista : D


Figyi, a jelenlegi 2Megás Netemért fizetek havi 19EUR-t s a 70Megás pedig 39ért van, még a hülyének is megéri 😃 Az ár duplázódik a sebesség pedig 35szöröződik!
0
0
0
0
no avatar
Feki1991 írta:
Nekem most 2/512-es T-Com-os netem van, de januárban 70/7Mb/s-os Orange Fiber Net-re váltok (most húzzák az opti kábelt az utcánkba)


nah még egy mázlista : D
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Nekem most 2/512-es T-Com-os netem van, de januárban 70/7Mb/s-os Orange Fiber Net-re váltok (most húzzák az opti kábelt az utcánkba)
0
0
0
0
danhey avatar
Egyébként mi a stikli az UPC-nek ebben az akciójában, hogy 15 megabites netet adnak 3000 ft-ért?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Kmisi99 írta:
Mert az invitel már t-come legalábbis úgy emlékszem hogy ezt mondta valaki!
azok külön cégek, bár már vannak átfedések, a t-home kínál UPC és invitel területeire is csomagokat, de ez az eset még a névváltás után volt.....
0
0
0
0
danhey avatar
Nem tudom, számomra nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem hogy mit nyújtanak, de ezek a fickók, akik itt vannak ezek elég rendesek
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mert az invitel már t-come legalábbis úgy emlékszem hogy ezt mondta valaki!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hmm Invitel.... eléggé egy gerinctelen társaság, az ügyintőzőik a kamu ngymesterei, 1x bwcsöngetett hozzánk 1 inviteles ügynök, a cég színeibe, megkérdeztem tőle melyik cégtől van erre lazán mondta h T-online.....
0
0
0
0
danhey avatar
Nekem egy kisvárosi netszolgáltató adja. Nagyon megvagyok elégedve, mert a 3 megabites csomagban, eddig a max amit elkaptam az 4,5 MB volt 😃 😃
ez jó max sebességnek, de a poén az, hogy ők mindig adják a 3,8-at legalább... 3megabites pénzért

https://www.speedtest.net/result/926258812.png
0
0
0
0
no avatar
dunaweb áááá ha valaki ilyet akar bekötetteni ne tegye!
kész rémálom... pl 1.5 megás csomagom van 192 kellene töltsek vagyis ott körül erre 114 a max... de ez is csak éjszaka..
0
0
0
0
rappit4 avatar
mér lassú a net??? am wirelessem van a vevő az wirelles g meg a vevő is :S és tök lassú 😆
0
0
0
0
no avatar
http://www.speedtest.net/result/689986607.png
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem T-mobile van tudjátok az a kis USB-s szutyok 😃. Én meg vok vele elégedve 300-400 al szed lefelé hordozható meg memóriakártyát is lehet bele tenni. Haveromnak is ilyen van mint nekem pedig ő faluban lakik (én am városban lakom) és tökéletesen működik neki is csak kevesebb térerőt jelez 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nálun van egy helyi net oszolgáltató és elég korrekt kb 4800ft/hó pár hónapja kb 6mbit /0,5mbit volt majd hirtelen értesítés és áremelés nélkül 12/3mbit lett 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Ahol én születtem ott is egyetlen szolgáltató van, hatalmas árakkal, és rengetegszer nincs is net!
De nem tudnak mit csinálni, mert nincs más. Bár már azt hiszem oda is épül ki a t-home!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Egy kis no name internetszolgáltaó volt nálunk, de az csődbement, sokszor még net sem volt, és így lett a T-home
0
0
0
0
thug85 avatar
Értelek!
Sajnos ilyen szempontból előnytelen falun lakni.
Haverom pl ugyan annyit fizet 4 megáért, mint én 25-ért.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Neked is T-home-s van thug?? De én falun lakok és ugyan annyi havidíjért nem tudnak ugyan olyan sávszélességet biztosítani.......
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem 25 megás van, és 5 megával töltök fel!
Most ugyan ebben a csomagban 4 mega a feltöltési sebesség.
Ahhoz képest, hogy max 640 kb/s-al kellene feltöltenem, nem ritka a stabil 750 kb/s-sem. Szerintem nem rossz!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
A T-home-nál az a legdurvább, hogy a 8, a 15 és a 25 Mbit-es netnek is 1Mbit/s a feltöltése sebessége....
0
0
0
0
FeRR avatar
Sztem datanet, mert haveromnak t-home-os van, 7.2mb/sec, és 14-17kb/seccel tölt neki le😃 Szval 1 kalap kaksit nem ér a T-home😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció