Hány mp alatt kapcsol be a géped? (tálca megjelenéséig)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. April 25., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 564
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
25-30mp +5mp az automatikusan induló progik miatt.
0
0
0
0
19ati93 avatar
45-50mp mire betölt és kb 5-10 mp után már megy szépen minden 😃
0
0
0
0
ximo avatar
Nem tudom nektek hogy megy ilyen gyorsan, nekem SSD ide vagy oda 31-32 sec az asztalig és olyan 45-50 míg minden kisebb háttérben futó alkalmazás elindul.
Amúgy a munkahelyemen is megfigyeltem, van olyan gép ami sokkal szerényebb képességű, tányéros vinyó van benne, mégis fürgébbnek tűnik bekapcsolás után mint az enyém.
0
0
0
0
PoPet avatar
Win Xp és 37 alatt bebootol és minden használható! 😃
0
0
0
0
no avatar
39mp alatt feláll. Erre rászámolunk 5-6mp-t még és már gyors is minden.
0
0
0
0
humagyar avatar
nekem mire használható lesz, és zökkenőmentesen megy frankón kb. 3 perc
0
0
0
0
DCMAN avatar
20 mp a gombmegnyomástol a főképernyőig
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nekem, míg bejön a tálca az fél perc. A bios kb 3 másodperc. Míg használható is az gombnyomástól kb 1 perc.
0
0
0
0
Klaas avatar
3 perc (X-fire , uTorrent , és hasonló programok űkal együtt )

Ha hazérek lemérem már azért is , mennyi idő a főképernyőig , mert ezt csak saccoltam 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
tothkristof98 írta:
Nekem gombnyomástól kb 9-10 mp


Azt meg hogy?
Nekem SSD-vel friss windowssal eltartott 15-20 mp-ig, mire minden betöltődött.
0
0
0
0
tothkristof98 avatar
Nekem gombnyomástól kb 9-10 mp
0
0
0
0
jumbo avatar
pakai93 írta:
ahogy kipróbáltam a win8-at elég érdekes.. bár nekem nem tetszik.. nagyon gyorsan feláll a rendszer.. kb 3s volt, mert ott nem kapcsol ki a gép konkrétan, hanem a merevlemezre menti az adatokat és onnét tölti be, nincs bios és semmi ilyesmi, egyből indul a rendszer.. és csak akkor kapcsol ki a gép 100%-osan ha áramtalanitom a gépet és csak akkor hozza be a bios-os ablakot és a többi cullangot.. érdekes.. de szerintem nem igazán pc-re való, mert sok az ilyen "cserép" nagyon érintőkijelző szaga van a dolognak, szóval szerintem táblagépre ideális, pc-re inkább megtartom késöbb is a win7-et 😀


Már bocsi,de a Win7 is kikapcsolja magát 😉Ezt hívják alvó állapotnak!!!! 😉
0
0
0
0
philips20 avatar
gombnyomástól számítva max 10mp
0
0
0
0
baltazar94 avatar
valaki megtudja mondani hogy win7-eten hogyan állítsam be hogy amikor alvó üzemmódba rakom a gép kikapcsoljon viszont a rendszer nem és akkor nagyon gyorsan betöltődik valaki? előre is kössz!
0
0
0
0
Xsii avatar
Nekem is kb 70-80 mp mire bejön minden. Bár én szinte sose kapcsolom ki a gépet a töltések / feltöltések miatt.
0
0
0
0
pakai93 avatar
ahogy kipróbáltam a win8-at elég érdekes.. bár nekem nem tetszik.. nagyon gyorsan feláll a rendszer.. kb 3s volt, mert ott nem kapcsol ki a gép konkrétan, hanem a merevlemezre menti az adatokat és onnét tölti be, nincs bios és semmi ilyesmi, egyből indul a rendszer.. és csak akkor kapcsol ki a gép 100%-osan ha áramtalanitom a gépet és csak akkor hozza be a bios-os ablakot és a többi cullangot.. érdekes.. de szerintem nem igazán pc-re való, mert sok az ilyen "cserép" nagyon érintőkijelző szaga van a dolognak, szóval szerintem táblagépre ideális, pc-re inkább megtartom késöbb is a win7-et 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem is kb 1 perc mire használható állapotba jön a gép és ebből elgalább 20s a bios. Tényleg sokan szépítenek az időn. Bár van akinek a bios kb 5s azoknál egy friss windowsal és egy gyors hddval nem lehetetlen a fél perc.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Atec91 írta:
Nekem olyan 70mp plusz programok betöltődése olyan 100mp körül van.Csak nekem van ilyen szar gépem, mert mindenkinek 1 perc alatt töltődik be?

Nem csak neked, de sokan szeretnek szépíteni a dolgokon. Ezért lenne egyszerűbb lefuttatni egy programot az teljesen objektív eredményt ad... 😀
0
0
0
0
Atec91 avatar
Nekem olyan 70mp plusz programok betöltődése olyan 100mp körül van.Csak nekem van ilyen szar gépem, mert mindenkinek 1 perc alatt töltődik be?
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem bejátszik még az OS választás és a jelszó is 😃
de majd lemérem így is 😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
win7 kb 13s. (mikor csak a kopasz rendszer volt fenn, nem volt telepakolva akkor win7 is 8s volt 😉) win8 bulid verzióval 3s. 😆
0
0
0
0
szucsa avatar
a Mac kb. 20mp
a Windows kb. 1perc 😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
6mp, mivel mindíg Hybrid Alvás-ba rakom, nem kapcsolom ki! 😃
0
0
0
0
gisti avatar
nekem 0 mp mivel nem igen kapcsolom ki 😀már csak nagyon ritkán max ha áram szünet vagy ura teszem azt kb enyi😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
MaximumGame írta:
Ferrari: szegény gép.. nem lesz hosszú életű 😀


Nem kínzom túl sokat, úgyhogy ettől nem tartok, heti 3-4 óra játszásba és egy kis netezésbe még nem fog belehalni, újratelepíteni meg nem akarom, mert túl sok az adat a HDD-n, nincs kedvem megint mindent összeszedni 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Ferrari: szegény gép.. nem lesz hosszú életű 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
MET4L írta:
kakasu: azt a 3mp-t nem írtad el? O.o

percet akart írni 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Gaboo7 írta:
Ferrari írta:
Mindig alvó üzemmódba kapcsolom csak a gépet, így csak addig tart míg beírom a jelszót 😆


Mérd le és megtudod mennyi lenne ha néha kikapcsolnád. 😆


Eltartana egy ideig, mert már több mint egy éve nem volt újratelepítve a windows és tele van minden szeméttel + elég sok program indul együtt a windowsal 😆
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Ferrari írta:
Mindig alvó üzemmódba kapcsolom csak a gépet, így csak addig tart míg beírom a jelszót 😆


Mérd le és megtudod mennyi lenne ha néha kikapcsolnád. 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Mindig alvó üzemmódba kapcsolom csak a gépet, így csak addig tart míg beírom a jelszót 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
De ez olyan hülyeség , szerintem tök 8 mikor áll fel a rendszer ha 1 percen belül van...
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Az [b]Asrock Instant Boot[/b] egy kicsit csalóka mivel lényegében nem lép ki a gép teljesen hanem kikapcsoláskor az OS újraindítja magát, ám mielőtt betöltene, a PC valóban kikapcsol, így az operációs rendszer hibernált állapotba kerül - egészen a következő bekapcsolásig, amikor is azonnal felugrik a képernyőn... Tehát ugyanolyan hosszan bootol mint a többi lap csak mielőtt betöltene a gép megszakítja a windows töltését és hibernált állapotba teszi.

[img]http://www.kephost.com/images4/2011/10/5/451kjf157lz6u3m75dc0.jpg[/img]
[b][u]

[img]http://www.kephost.com/images4/2011/10/5/ifoght7zjpsoygu7p3gm.jpg[/img]
0
0
0
0
niteforce avatar
nem lenne versenyképes az eredményem 😀

OS választás és jelszó is van 😃
0
0
0
0
Xavi001 avatar
12 mp 😀 kikapcsolás is 12 mp
0
0
0
0
Borbi avatar
Nem rossz ez az Instant Boot. 3 mp és kész.
De a kikapcs az annyival hosszabb. Én nem használom. Anélkül kb.25-30 mp míg elkészül.
0
0
0
0
JackFeryll avatar
😃 Az Instant boot azt csinálja mintha folyton aludna a géped + bekapcsoláskor nem ellenőrzi, hogy minden rendben van-e.
0
0
0
0
Matej013 avatar
5 másodperc max! 😎 Asrock Instant Bootot használok!😎
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
20 mp körül asszem, de be kell jelentkezni, és egeret mindig ki kell húzni és bedugni hogy érzékelje.
0
0
0
0
P Elastik avatar
25-29 mp közt mozog. de be is kell jelentkeznem😃
0
0
0
0
@insane666 avatar
Én ki se szoktam kapcsolni 😃
0
0
0
0
chrissz avatar
én le se írom 😆 mert borzalmas 😃
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Nekem a talca hiaba jon be, mert rengeteg progi van telepitve es sok az automatikusan, windows mellett indulo is, pedig mar sokat kikapcsoltam kozulok, ami nem fontos. 😆 ^^

Igy, mire hasznalhato is lesz a talca megjelenese utan, az kb. 3-4 percbe is beletelik, teljes inditasnal, NEM hibernalt allapotbol. 😀

Viszont most ujitok eppen, a rendszerem SSD-en lesz, azt hiszem javulni fog igy 1 "piciket" az inditasi idom, plane, h i7 2600K is lesz majd a vasban. 😆 Majd irok a, h mennyit valtozott, 2-3 het mulva lesz teljesen kesz a rendszerem beujitasa. 😉 😀

Laptopom nekem is kurta gyorsnak mondhato viszont, SSD nelkul is, igaz, joval kevesebb progit is telepitettem ra. 😉 Kb. 20-30 mp es mar hasznalni is lehet. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
hat nem tudom, biztos nem annyi amennyit a gep tudna. mert nekem van OS valasztas es bejelentkezes is 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció