Segítség!...Lefagy!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha lefagy a játék, és nem tudod mi lehet a probléma, csak írj ide a fórumba, és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 244
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok!

a problémám a következő lenne, PUBG alatt (tehát játékmenet közbe) lefagy a játék random és nem tudom bezárni se alt+f4-el sem pedig feladatkezelőben csak úgy ha újra indítom a gépet. többszőr próbáltam videókártya drivert letörölni teljesen és újra feltenni, minden beállítást amit csak lehetett feltekertem a gépben maximumra Windows10 is a legfrissebb frissítéssel van fent sok tippet megnéztem és egyiksem segített. hátha van itt valaki aki tud erre valami megoldást (nagyon fontos csak "PUBG" alatt csinálja ezt minden más játék tökéletesen működik). Köszi szépen a segítséget előre is.!

Ryzen 5 2600
Gigabyte B450 Aorus M Alaplap
Gainward Phoenix gtx 1070
2x8gb 2666hz Ram
550W táp
Silicon Power s51 120gb sata3 SSD
1TB Merevlemez
0
0
0
0
💬 2
Viktorinho avatar
@balazs1818: van amikor pont az Overclock ami miatt kifagy a gép. Én is próbálkoztam vga oc-val,volt játék amivel ment rendesen,de volt ami pár perc után ugyanígy kifagyott,hogy csak az újraindítás segített.
0
0
0
0
no avatar
@Viktorinho: Köszönöm szépen a válaszod. Utána néztem ennek a dolognak hogy véletlen valamikor nem overclockoltam-e a kártyát, és nem tettem meg.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok warzone 2.0-nál van egy olyan problémám, h amikor betöltene a pálya lefagy az egész gép mi lehet a gond?

Config

Alaplap asus rog B 250H
Proci i-5 6500

Ram 2x8 gb

Táp masteecooler 500w plusz 80

Vikártya Evga gtx 770

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Draktata: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm szépen a válaszodat 😀
Szóval akkor amim vanszinte csak a ram elég a többi cserés lenne😅
0
0
0
0
rened avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@rened:
Vasaroltam egy Kingston A2000 ssdt, szerelesnel megejtettem az idei takaritast is. Az ssd hibatlanul mukodik, ellenben a 2 db hdd-t azota nem erzekeli a gep. (3ssd+2hdd)

M.2 NVMe használata automatikusan felemészt két darab SATA portot (natúr M.2 SATA pedig egyet), valószínűleg pont abba a kettőbe vannak bekötve a HDD-k. Az alaplap leírásában megtalálod melyek azok a portok amik ilyenkor deaktiválásra kerülnek.
0
0
0
0
rened avatar
@LordSzalko: Veletlenul toroltem telefonrol.

Koszonom, ez nekem teljesen uj info volt. Egy windows reinstall megoldotta a tobbi problemamat.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nekem van egy olyan problémám hogy megvettem már vagy 2 éve a GTA 5-öt és most töltöttem le két napja. Elindítottam a játékot és eltelt kb. 5-10 perc és kidobott az asztalra. Nem tudom mi lehet a gond a többi játékot elfuttatja,de csak ezt nem. Már minden oldalt megnéztem ezzel kapcsolatba, de nem találtam semmit ezért már csak ebben az oldalban reménykedhetek hogy valaki egy jó ötletet tudjon adni ezzel kapcsolatba. Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok az en problémám a Wolcen nevű játék okozza. Pár másodperc után kifagy a játék.
Próbálkoztam rengeteg dologgal a legjobb tudasom szerint.
Annyit sejtek hogy a processzoromhoz lesz koze AMD fx 8350.minden frissetest es ujra telepítést kiprobaltam szinten.
UI.: teljesen kifogytam a tippekbol es otletekbol. Felek hogy a játék készítőknel van a gond,
azert meg teszek egy próbát utolsó mencs varkent feletek. Tudtuk nekem segíteni?
0
0
0
0
💬 1
TheMenkuPocok avatar
@Zaayl: Szerintem is a játékkal lehet gond, de tévedhetek,
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok kéne egy kis segítség mitöl áll le a ps4 ben a fortnite játszás közben tanácstalan vagyok.Segítsetek nekem .Köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Hali! Kellene egy kis segitség. Akármelyik Uplay-es játékkal játszom lefagy, de csak az Ubisoftnál van ez. Steamen és a többi paltformon működnek a játékok. Elinditom pár perc után gondol egyet és lefagy.
Ezen a laptopon játszom :
Asus TUF Gaming Fx504 Series
0
0
0
0
💬 1
unknown avatar
@CsokiDemon: Csao!
Nálam is ez van!.. AC: Origins és Division 2 -nél is egyaránt random kifagy...
0
0
0
0
no avatar
Hali! Tegnap megvettem a battlefield 5-öt és a gépigény is megfelel de a játék amikor elíndítom 10mp múlva kidob..
Ryzen 5 1600
rx 570 4gb
0
0
0
0
no avatar
Hali! nekem az a lenne a bajom hogy bekapcsolom a gépet minden megy még meg nem nyitok bármilyen alkalmazást legyen az játék vagy google akármi! és ha így pld megnyitom a drakensang onlinet vagy a fortniteot és lerakom az asztalra és megszeretném nyitni a google-t akkor igy kifagy minden az kurzor viszont mozog és így nyomom az alt-ctrl-delete -t és akkor nem add be semmit csak egy 1 perc várakozás után de akkor is minden kivan fagyva és nagyon nehezen birok minden kifagyott alkalmazást bezárni! windows 7 ultimate fogalmam sincs mit tudok vele csinálni! segítsetek pls !
0
0
0
0
💬 3
Bronson avatar
@itachhi: Ideje a 10-esre frissíteni... 😊
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Bronson: Én is azt javaslom, kivéve ha ősrégi gépezetről van szó. Ezért jó lenne tudni pontos gép adatokat, mert könnyen lehet hogy 32 bites 7 van fent, amihez van még driver a laphoz, de 10-hez nem biztos. (Sajna én már találkoztam ilyen esettel.)
0
0
0
0
Bronson avatar
@reszler112233: ha a fortnite elfut rajta, akkor szerintem nem lehet annyira régi gép...
0
0
0
0
kyubby avatar
Sziasztok nekem olyan gondom lenne
hogy bármit elinditok hátszok és valamikor gondol egyet bezár a játék és kirak asztalra nuku hiba üzenet
spore
the crew
jurassik world evolution
farcry new dawn
md1 melyikkel játszok egy idö után kidob
i3 3240
gtx 750 oc 1gb
4gb ram most lesz upgradelve 8 ra
akyga 500wattos táp ujj
2x 500gb hdd 100/100 as mind 2 win 10 pro 64 bit.
0
0
0
0
💬 5
TheMenkuPocok avatar
@kyubby: A RAM upgrade után nem lesz gond.
0
0
0
0
no avatar
@kyubby: De lehet oprendszer/szoftver gond is. Azért egy Spore-t simán vinnie kellene egy ilyen konfignak, még 4 GB memóriával is.
Memtestet is futtass, ott is lehet gond, pláne ha régebbiek.
0
0
0
0
xCube avatar
@kyubby: Szervusz!

A jelenség nem egyérteműen tápra utal, de én nem hajtanék meg még egy ilyen relatíve kis fogyasztású gépet sem vele.

Ha tudsz szerezz egy normális tápot és próbáld ki azzal.
0
0
0
0
kyubby avatar
@xCube: van egy ciftec 350 es tápom de 350 w sztem keves lesz az k9vetkezö kártyának 750 1gb leváltja az r7 360 2gb
0
0
0
0
xCube avatar
@kyubby: A másik táp arra kéne, hogy le tudd tesztelni, hogy a tápegység okozza-e a hibát.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Volna egy kis problémám a Fortnite játékkal. Időnként kidob a játék a Battle Royale vagy a Save to Word részben is. A gép megy szépen tovább a hőfokok is rendben vannak, a játék pedig a belépős részhez lép ki onnan viszont azonnal vissza lehet lépni.
A gép amin fut a játék:
CPU: Core2Quad Q6600
RAM: 7GB DDR2
HDD: 500GB-os WD
VGA: Gigabyte GTX460 OC 1GB-os változat
Táp: 550W-os Hyper moduláris
Oprendszer: Alap Win7 prof.
Régebben nem tapasztaltam ilyet de mostanában egyre gyakoribb.

Segítséget előre is köszi.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Zol-TD: ez inkább tűnik hálózati gondnak, semmint a géppel lenne valami. Nézd meg hogy esetleg közben ha használsz más netes alkalmazást, azon is megszakad-e a kapcsolat, pl skype...
0
0
0
0
no avatar
sziasztok lenne egy egy olyan kérdésem hogy van nekem egy Ashrock z87 oc furmula
I7 4770k
16gb ram
128gb kingston ssd
2x 4TB hdd
GTX 1080
W850 táp
Phanteks ház
és ha elinditom a pub g játékot akkor megy is csak amikor meghalok és a lobbiba kéne visszamenni akkor befagy
már ujra raktam a rendszert meg a dryvereket is mi lehet a probléma a válaszokat elöre is köszönöm
0
0
0
0
sanyi236 avatar
Sziasztok!
Ma este Overwatch közben beakadt a játék, lila színü vonalak és pontok jelentek meg a képernyőn, kidobott az asztalra. Kis idő után újra vissza csatlakoztam a játékba, de ekkor is újra fél perc után beakadt és kidbott de már az asztalt sem akarta behozni ezért újra indítottam. A bioszon túljutva a windows nem akart betölteni fekete kepernyő és kis idő múlva a képernyőn írta, hogy nincs jel a gépből. Párszor újra próbálkoztam de ugyan ez volt a helyzet. Nagy nehez feldobott egy win hibaelhárítási ablakot, ami közölte velem ,hogy a win meghibásodott. Végeztem egy windows hibaelhárítást ami látszólag megoldotta a gondot, kezdtem lassan visszatelepíteni a drivereket, amikor a vga drivert telepítése közben újra indult. Újra elinditottam a telepítést amit befejezett. Restartoltam majd ismét a biosz betöltése után fekete képernő.
Help pls 😀
0
0
0
0
no avatar
játszok egyszer csak ki tobbés nem válaszol valamiért segitség
0
0
0
0
💬 1
Moon_Breaker avatar
@dominikturai02: Ennél kicsit több információra lenne szükség , ez kb. olyan mintha azt írnád hogy " segítség, nem indul a kocsim, mi lehet a baj ? " 😃
0
0
0
0
no avatar
Indítás után rögtön befagy a pubg, pedig a minium gépigény kétszerese van a gépben, mi lehet a probléma?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy a Fortnite-ban az utóbbi időben egyre gyakrabban áll meg a kép. A karakter megáll egy helyben és nem lehet vele mozogni. Ez kb. 15-20 másodpercig tart, ugyanennyi időre jó lesz, majd ismét. Így nem lehet vele játszani. A gépigényem tökéletes hozzá, a videókártya és a Windows is naprakész. Szerintem lehet, hogy internet hiba, de mint említettem, csak az utóbbi időben vannak ezek a szakadások, tehát már nem tudom, mi tévő legyek.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok

Nekem mostanába a Fortnite szokot így egy 10-15 másodpercre lefagyni. Tudnátok segíteni hogy ilyenkor mit csináljak?
0
0
0
0
Arbalest avatar
Sziasztok.

Akadt egy olyan kis probléma, hogy úgy kb. random lefagy a gép. Semmi előjel, teljesen eltérő időközönként stb.
Van hogy bekapcsolás után bejelntkezek és kb 1-2p és rögtön, van hogy 3-4 napig semmi, van hogy játék közben, esetleg csak sima böngészésnél....

Probáltam már a Memóriát lepucolni, de nem segített. Esetleg más?

Előre is köszönöm.
0
0
0
0
martonszabika avatar
Heló. Az lenne a problémám hogy néha lefagy a windows. Megy a zene meg játszok egyszerre leáll minden , a kurzor sem mozdul , egyszerűen semmi nem történik. Már írtam evvel a problémával , sokan azt mondták a táppal lehet a gond most vettem egy nJoy Titan 600, 600W Real Power tápegységet , lényegesen kevesebbet fagy ki a windows , mégis csinálja. Arra gondoltam lehet esetleg vírus vagy ez valami hardver hiba?
Köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
Techthomas avatar
Hali! Az volna a problémám hátha találkozott valaki már evvel, hogy BF1 Win 10 alatt kidobb avval az üzenettel hogy BF1 müködése leált. Érdekes mert win 7 alatt sose csinálta de hogy most megint fel raktam a 10-t ismételten ez van mert régebben is volt ilyen csak az érdekes most benne hogy más a konfig is és szintén fas...ol. Vki esetleg tud vmi tippet?? Nem szeretné a Bf1 a win 10-et vagy mi a jó isten......
0
0
0
0
💬 3
Zoli869 avatar
@Techthomas: Win 10 melyik home vagy pro? Nem magyar oldal hiba javítás: [LINK] igaz nem mai de hátha megoldódik. Vagy nézz szét itt hátha találsz megoldást rá: [LINK]
0
0
0
0
Techthomas avatar
@Zoli869: Enterprise van, de meg nézzem aztán meg próbálkozok avval amit küldtél aztán hátha.. azért köszi
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@Techthomas: Szívesen 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! The Crew első részéhez szeretnék segítséget kérni. A játékkal már vagy 2 éve nem játszottam, de most a kicsi fiamnak feltettem megint, már únja a PRC2-t 😀. Az a problémám, ha betölti a térképet és teleportálni szeretnék a HQ-ba egyből kifagy. Ha Los Angeles környékére szeretnék zoomolni szintén kifagy. A térképen kb. ott vagyok ahol hagytam a kocsit 2 éve, be is tudok ülni és el is tudok indulni, de kb. 2 perc vezetés után szintén kifagy, tök mindegy hogy LA vagy kelet irányába megyek. Egy kis észrevétel az autóban a hang nagyon halk - pedig minden maxra van húzva -. A játék mikor kijött akkor az akkor kapható legdrágább mindent tartalmazó verziót vettem meg. Igaz annyit látok, hogy ez az új Calling all units kieget nem kaptam most meg... A gépemben a korábbihoz képest annyi változás van, hogy időközben a 7970-et kicseréltem egy a 1060 Strix-re 8GB-val. További részletek: I5-3570K Black Edition 3,4 GHz (automatára van állítva BIOS-ban ha szeretne egy kicsit több teljesítményt a rendszer, 8GB RAM, WIN 7 Ultimate SP-1, 64bit. Mi lehet a megoldás?
0
0
0
0
💬 6
Zoli869 avatar
@Gualpshy: Eredeti vagy tört? Nézz hozzá patchot (javítást) így elsőre.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Zoli869: Hogy lenne már tört a The crew? 😃
Amúgy nem kell csodálkozni, egy optimalizálatlan foshalmaz az a játék. Amúgy, inkább plusz RAM kellett volna.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@hashimoto:
Hogy lenne már tört a The crew? 😃


Van egyjátékos mód úgy zsenikém amúgy nem játszom ilyen játékokkal és egyébként sem követem figyelemmel melyik online melyik single!
0
0
0
0
sisko avatar
@Zoli869: Ebben tényleg nincs hagyományos értelemben vett egyjátékos mód,ugyan játszhatsz egyedül,de akkor is online kell lenned....
Gualpshy : Igazából azon a gépen simán maxon kéne mennie.....még a 8 giga ramnak is elég kell,hogy legyen.Az én hasonló gépemen(i5 3570,GTX970,16 GB ram) simán megy maxon,miközben max 5,5-6 giga ramot fogyaszt.Esetleg még a "fájlok ellenőrzését" próbáld meg uplay-en belül,hátha talál valamit....a CaU kiegészítő egyébként jóval később jelent meg.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Zoli869: Hiába pattogsz, hasonlóan az NFS2015-höz, folyamatos online kapcsolat kell..Kb. 1,5perc google-ből kiderül az ilyen, nem kell ehhez semmit követni.. 😃
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@hashimoto: Pattogsz te dedó! De ha már ekkora arcod van a semmire sorold már fel az mi található a hdd-ben zsenikém hajrá!
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok! Adobe premierPro-ban miért nem tudok playbacket alkalmazni? gtx 1080TI van i7 De a Monitorom/tévém nem jelenik meg sehogy ott legfrissebb driver van fent.
0
0
0
0
sas200 avatar
Szevasztok nem tudom hogy ezt ide irjam e de en tanacsstalan vagyok benne hogy mitt évo legyek.
elsonek le irom a gépen ugy naggyabol (nem tudom hogy számit e valamit)
- i5 760 processzor
-geforce 710m videokártya
-5gb ram ddr 3
A problémám az hogy akadnak a legkisseb játékok is a gépen pld.(modern waqrfare 2) low ba is meg normal modba is és nem tudom mitol mikor a gép igeny alapján nem kéne akadnia
0
0
0
0
💬 1
hashimoto avatar
@sas200: Driverek fentvannak?
Próbáld meg kitakarítani a gépet szoftveresen.
0
0
0
0
no avatar
Szia vladtepes2, köszi az infot, én is gondoltam erre, csak pont arra lettem volna kiváncsi hogy hogy fut dx12 alatt. 😀
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
zoli082: Nekem is ilyesmi problémám volt. Állítsd át dx 11-re a grafikát. Nálam ez megoldotta. Már a Bf1-nél. Mással nincs gondom.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok,Segitséget szeretnék kérni. olyan problémám van hogy elinditom az msi afterburnert és a játékok leállnak. pl. Battlefield 1 müködése leállt. hiba üzenet jön. Amint kikapcsolom az msi afterburnert semmi probléma a játékokkal. mi lehet gond? előre is köszönöm a segítséget
0
0
0
0
no avatar
Szia ddkk22!
Nem abszolút semmi ilyesmi nem szokott történni más programoknál/játékoknál, csak ennél az egy játéknál, ezért is furcsa.
Annyi, hogy most sobeit nélkül próbáltam és vagy 5 percig játszottam és semmi fagyás, szépen ment, annyi viszont feltűnt, hogy az egérklikket a menüben nem érzékeli. A sobeit-et csak a teleportálás miatt használom, az tetszett meg benne nagyon, nem tudom azt kellene hanyagolnom?
0
0
0
0
ddkk22 avatar
istyukiraly
Szia.
Más játék is fagyni szokott?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a GTA San Andreas lefagy a gépemen.
A gépem:
Alaplap neve: Abit IS7-V2
Északi híd: Intel Breeds Hill i848P
Déli híd: Intel 82801EB ICH5
CPU típusa: Intel Pentium 4, 3133 MHz (23 x 136)
CPU alias: Northwood HyperThreading
RAM: 1GB DDR1
Videokártya: nVIDIA GeForce 7300 GT AGP
Vertex árnyalók: 4 (v3.0)
Pixel árnyalók: 8 (v3.0)
Opr. neve: Microsoft Windows XP Professional (SP3)

Akármit csinálok (patchelem) lefagy, csak úgy random játék közben. Mikor nyomom az esc-et ugye a térkép miatt és utána megint megnyomom (vissza a játékhoz) legtöbbször ott fagy ki, és alig bírom letenni tálcára/bezárni. SAMP is ugyan így fagy, azt nem tudom, h a sobeit mennyire árt neki, de sobeittel/anélkül ugyan úgy fagy. Most vagy az oprendszer a sáros, vagy csak szimplán valamelyik hardverrel nem kompatibilis a GTA.
Nos ehhez kellene valami 5let/segítség.
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,a gép folyamatosan újraindul.,teljesen random.Valamikor játék közben valamikor böngészés közben,semmi error csak ad egy hangot mintha be lenne "szorulva",és újraindul.Valami ötlet?Teljesen sötét vagyok
0
0
0
0
roleee18 avatar
Hello! Lenne egy olyan problemam hogy megvettem a battlefield1 et megy is szepen viszont egy jo 30-60 perc utan a kep szurke lesz es befagy neha fekete . Nagyon idegesitto mar sok mindent probaltam de nem segitett semmi :/ egyebkent ez csak az orogines jatekoknal van igy! Remelem valaki tud segiteni mert megoritt 😃 koszi elore is! 😀 Hali
0
0
0
0
Hunork avatar
meszes17
Szia!

Feladatkezelőben nem terheli valami a gépet? Vírusirtó (akár a Defender), vagy egy miner program (legtöbb esetben HD audio néven álcázza magát) Futass egy Malwarebytes keresést.
Vagy: nem tudom, hogy a laptopodon van-e plusz Intel IGP is, ha igen, akkor lehet, hogy az van használatban. Állítsd be minden játékhoz Nvidia vezérlőpultból hogy nagy teljesítményű grafikus kártya vagy valami hasonló legyen az elsődleges. Vagy letiltani az Intelt.

Yhorn

Vagy akár tápegység a ludas.
De ilyeneket nem árt megnézni, megcsinálni:
- BIOS frissítés
- VGA, Audio, Hálózati kártya frissítés
- CPU és VGA újra pasztázás
- Malwarebytes futtatása
- NV kártyád van. Nemrég voltak gondok a legújabb driver-rel, próbálj meg egy vagy két kiadással előbbi meghajtó programot feltenni. Hátha ez is segít.
0
0
0
0
Dermedor avatar
Sziasztok! Still Life 1. elindul win 10-en (64bit), csak win98as kompatibilitással, de a játékban ahogy párbeszédre kerül a sor nem történik semmi... leáll minden. Se esc, se kurzor, semmi. A háttérzene természetesen megy tovább, és a hópelyhek is potyognak. Ráadásul ugyanezt tapasztaltam a GOG-os és a sima verziónál is. Jah, XP SP2-nél pedig fekete képernyő. Már vagy 4 verziót kipróbáltam! Mással is akadt ilyen probléma? Ha valaki tud segíteni, kérem jelezze.
0
0
0
0
meszes17 avatar
Sajna az nem segit...mindig tolton van amugy...
0
0
0
0
Krissz avatar
Ha játszol, tedd fel töltőre, hátha csak ennyi a baj. 😀
0
0
0
0
meszes17 avatar
Sziasztok,nekem nem lefagy hanem mikrolaggolnak a jatekok...Az mitol lehet??
Konfingom i7 4720 HQ,8 GB RAM,Geforce GTX960m...
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
afterburner nélkül is lefagy?
0
0
0
0
Mizushio avatar
Sziasztok! lenne egy olyan problémám ha netezek,töltök,filmezek vagy játszok a gépem kifagy a hang is. 3 Vga-t teszteltem 2 féle memóriá-t vadi új volt és két féle HDD-vel. Mindegyiknél ugyan azt jelezte. Memtest-et néztem nem jelzett hibát. 3 féle windows-t raktam föl win 7,8.1 és win 10. Ha ugyan úgy maradt a probléma gondolom alaplapi hiba lesz. Nincsen túl melegedés. 47 fokos a proci játék alatt. A VGA 70 fokos. Egy két játék kivétel van aminél nem crashel be a gép.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Segitsegeteket kernem!
Tegnap este ota a windowsom csak loopol a recoveryhez de nem tudom visszaallitani mert elkezdtem telepiteni kozben hatha megoldas es ido kozben hibauzenetet kaptam. Kb 5fele windowst probaltam felrakni kulonfele modon nem sikerult.
Kernel hiba lehet, de drivert nem enged frissiteni (masik vinyorol elerem a windowst de ra telepiteni nem tudok es nem is az enyem)
Ndis.sys hibaval all meg a boot es kernel hibaval az alaplapi telepito cd
Aki tud segiteni irjon privatba kerem!😳😢
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok van 1 kis promlémám, a windows 7 intézőm néha kifagy és pl gamekre is hatással van resident evil 5 save betöltésénél is " nem válaszol" a game (ctrl+alt del) irom a hibát ötet? formatálni kell vagy mi tévő legyek
?

"AppHangB1
Alkalmazásnév: explorer.exe
Alkalmazás verziója: 6.1.7601.17567
Alkalmazás időbélyegzője: 4d672ee4"

ui: ha a gépet ujra inditom akkor jó 1 db-ig, de nem sokáig.. jah és ekkor jön elő hogy az asztali ikonok felfrissülnek, tálcárol meg 1-2 cucc eltünik..
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Nekem nem játékkal lenne problémám.
Már jó ideje az MSI Afterburner + Rivia Tuner kombót használtam gameplay felvételre, de 4.1.1-es Afterburnerrel és 6.3-as Rivia Tunerrel elindítom a felvételt, és a játék kifagy.
Játéktól valamint felvételi és minőségi beállításoktól függetlenül, megnyomom a hetkey-t amire a felvétel van állítva és azonnal megáll a cucc.
A Screenshot-os része viszont működik...

Bármi ötlet?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok néha lefagy az assasin's creed unity pár másodpercre (3-7 mp).
Medium beállítosokkal játszok és amúgy gördülékenyen megy, csak néha fagy le.(ajánlott gépigény 95%- a videókártyánál van x)
Mitől lehet?
Talán azért mert egy Row-Skid khhm nevű haveromtól van?
Itt vannak a gépem adatai: https://gepigeny.hu/user/andris18/eszkozok/147011
0
0
0
0
cseszka avatar
Ha eredeti,nézd meg van e hozzá frissités,ha tört,akkor másik cracket próbálj.
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenkinek!

Jelenleg az R.B.I. Baseball 15 nevű játékkal játszom,megy szépen,a géepigény is megfelelő.Olyan broblémába ütköztem játék közben hogyha nyerésre állok és az ellenfél csapat (CPU) dobót próbál cserélni akkor azonnal lefagy a játék!Megáll a kép és ennyi,nem lehet tovább játszani vele 😞 ! Semmiféle hibaüzenet nincs,csak megáll és úgy marad! Kezd idegesíteni a dolog,mert nagyon jó kis játék,és sajna nem tudom mi lehet vele a gond! Ha valaki tudna segíteni annak nagyon nagyon megköszönöm!
0
0
0
0
no avatar
ÜDV!
Transformers dark sparknál belépek a játékba de 5 perc után lefagy és kidob.Vki esetleg tud segíteni?
0
0
0
0
no avatar
A The Crew nevezetű játékban kezdek egy új játékot, akkor ki dob. 😞 Mi lehet a baj?
0
0
0
0
Puffin avatar
az összes! Az alaplap honlapján fenn vannak a legfrissebb driverek. Töltsd le és frissítsd őket. Esetleg a legfrissebb BIOS-t is felteheted a laphoz. Azt is megtalálod ott.
0
0
0
0
no avatar
piero86:1 memória van (8GB) és igen rendesen a helyén van soha nem lett elmozdítva még. Milyen driver probléma lehetne? Lemezellenőrzés is oké.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció