Segítség!...Lefagy!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha lefagy a játék, és nem tudod mi lehet a probléma, csak írj ide a fórumba, és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 246
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MBenjo avatar
A Far Cry 2 kb. 1,5 óra játék után lefagy... Nem tudjátok miért lehet?

/minden beállítás maxon van, átlag 30-50 FPS, nem akad robbanásoknál sem/
0
0
0
0
no avatar
Dejó nekem ilyen gondom nincs a left 4 dead 2 -vel.mert nekem elsem indul.😆 AM.azt hogy anyám alaplapra szűlt rá.......ezt az Antifaces-ben halottam már X.D
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello a left 4 dead 2 vel van gondom nagyon jó meg minden de egy idő után azt írja hogy windowsos adatvégrehajtás megakadályozása leállította a programot ez ki lehet kapcsolni?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
ja hát akkor próbáld meg kimásolni vincsire,és írd ki egy másik DVD-re lassú sebességgel
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Ezt a játékot én kaptam az egyik haveromtól még anno.
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
hát azért előfordul hogy hő hatására,vagy vmi ilyesmi környezeti tényezőktől tönkremegy...esetleg nem írtad ki túl gyorsan?
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Pedig nem láttam h karcos lenne...na mind1 köszi a segítséget, sajnos akko már nem tudok továbbjutni onnantól:S
0
0
0
0
Lizard avatar
Rick írta:
Sziasztok! Remélem nem baj h ide írom, de nem akartam új témát nyitni, ez most egy ps1-es játékkal kapcsolatban van. Van egy kis probléma... Egy ps1-es játéknál, Crash Bandicott 3 a neve. És az a gondom h minden dimenzió vagy ilyen rész után van ilyen főellenség és a 3. főellenségnél lefagy az egész játék. És mindig annál a résznél. Meg ahogy néztem nem is karcos a cd. Akkor mi miatt csinálja ezt?


nekem is megvan ez a játék és végig tudtam vinni, nem fagyott le sehol!
szal lehet a lemezen sérült vmi...
0
0
0
0
rocka avatar
Rick írta:
Aha, hát akkor már nem tudok továbbjutni onnantól:S Köszi a segítséget!😀

Nm😀 de nazért kérdezz még meg vkit, hátha mégse az.
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Aha, hát akkor már nem tudok továbbjutni onnantól:S Köszi a segítséget!😀
0
0
0
0
rocka avatar
Rick írta:
Sziasztok! Remélem nem baj h ide írom, de nem akartam új témát nyitni, ez most egy ps1-es játékkal kapcsolatban van. Van egy kis probléma... Egy ps1-es játéknál, Crash Bandicott 3 a neve. És az a gondom h minden dimenzió vagy ilyen rész után van ilyen főellenség és a 3. főellenségnél lefagy az egész játék. És mindig annál a résznél. Meg ahogy néztem nem is karcos a cd. Akkor mi miatt csinálja ezt?

Lehet h bug... nekem Undercovernál volt ilyen.
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Sziasztok! Remélem nem baj h ide írom, de nem akartam új témát nyitni, ez most egy ps1-es játékkal kapcsolatban van. Van egy kis probléma... Egy ps1-es játéknál, Crash Bandicott 3 a neve. És az a gondom h minden dimenzió vagy ilyen rész után van ilyen főellenség és a 3. főellenségnél lefagy az egész játék. És mindig annál a résznél. Meg ahogy néztem nem is karcos a cd. Akkor mi miatt csinálja ezt?
0
0
0
0
Armin 27 avatar
thug85 írta:
Patch és/vagy crack csere megoldhatja a problémát!

Crackcsere megvolt de nem az a pr.
Patch meg nem van még az Activision-ön se nem.
Hát várunk majd csak lesz. thx.
0
0
0
0
thug85 avatar
Patch és/vagy crack csere megoldhatja a problémát!
0
0
0
0
Armin 27 avatar
Haho.
X-men Origins Wolwerine problémám adódott.
Eddig simán mindenfajta gond nélkül futott, de van egy szint ahol rendszeresen lefagy, mindig ugyan ott. Ez valahol az után van, ahol megkapja Wolwerin a génmanipulációt.
Patch kéne esetleg? Mert 1.0 Köszi a javaslatokat előre is.
0
0
0
0
Wolf avatar
pomrum írta:
Wolf nem írsz a problémáról túl sokat, de valószínű a tápod lesz kevés amikor elindítod és a videóhardver sok áramot vesz fel egyszerűen kevés a rendszernek. Vagy nagyon sok minden van a gépedben vagy erősebb kell.
Hát Cesar Vialpando küldetésig még jó de ha ennek a küldetésnek megnézem az introját akkor újraindindul a gép szerintem a videokarim a rossz pedig régen a gépem simán vitte a játékot most nem tudom mi a gond.
0
0
0
0
Herman avatar
Hát a frissebb driver segithet...
0
0
0
0
gillanyi avatar
köszi a segítséget kiprobálok mindent
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gillanyi írta:
hello!nekem az a bajom h a san andreas elején (amikor belemek és elkezdek játszani)akkor mindig akadozik pedig birja a gépem.....help!!!!
😆


Na gillanyi 😃
nekem is a régi vga-m Fx 5200 volt nekem is egy idő múlva laggol minden game (nemcsak a SA)
Tőlts le egy Driver Fríssitést szerintem 😀
a www.nvidia.com-ról 😀
de ott figyelj hogy xp-re tőlts le és figyelj ott a bittre ne hogy ilyen 128bittest mert akkor nem jön elő a kép tapasztaltam és akkor csökkentett modba kellet elinditanom és ott kitőrőlni a drivert 😃
na mind1 😀 Próbálkozz 😃
de már egy kicsit jobb a VGA-M a 😃
0
0
0
0
pomrum avatar
Az szerintem nem fog segíteni, inkább próbálj másik drivert és a háttérben futó alkalmazásokat kapcsold ki. (a feledatkezelőben)
0
0
0
0
Core2 avatar
Csak azt tom mondani, hogy húzd le a grafikát.
0
0
0
0
thug85 avatar
Mennyire akadozik? Az előző gépem hasonló volt a tiédhez, csak több ramom volt, meg nagyobb kártyám (mondjuk akkor még sem volt hasonló), és nekem is akadozott!
0
0
0
0
gillanyi avatar
hello!nekem az a bajom h a san andreas elején (amikor belemek és elkezdek játszani)akkor mindig akadozik pedig birja a gépem.....help!!!!
😆
0
0
0
0
Herman avatar
Igen az irányitó akit Davének hivnak😆:Ð
0
0
0
0
Herman avatar
ÁÁÁ méghogy irányitják....😆:Ð
0
0
0
0
dave500 avatar
Kizárt, itt se voltam... vki irányítja a gépemet! ÁÁÁÁÁÁÁ!😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Khmm ezt ki irta ide??? Mert én 100% h nem😃 Főleg nem most......
0
0
0
0
roberto888 avatar
Most Western Digitallal próbálkozok.😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Én se! Nagyon könnyen meghal!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Jah. wááá nmincs türelmem megvárni.😆 nem érdekel. Úgyis megjöttek az új vinyóim a gépbe, ami abban volt azt átrakom ebbe. A 400-as mega 250-es Samsung-ot. De hogy Samsungot többet nem veszek az tuti.😆
0
0
0
0
dave500 avatar
😆 Majd egy év mulva mond el hogy sikerült e😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
De van.😆 Megőszülök mire végez.😆 Csak 156296385 szektort kell átvizsgálnia.😆 Tényleg ennyi.😆 nem csak beírtam egy számot.😃 Most tart a 218.iknál.😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Akkor nincs nagy gond. 😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Köszi. Van pár rossz szektor, de sokkal kevesebb mint vártam.😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah ok. És sok sikert. 😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Volt. De oka volt.😆 Lecsapta a mikro az egyik fáradt biztosítékot. Gyakran előfordult.😆 Na mind1 HDD regeneratorral megpróbálom helyrehozni.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Roberto: mért nálatk is volt ilyen árram ki maradás? (ma és töbször is)
Dave: Az egy dolog de én meg mester vok.😜😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Látod értek én hozzá!
Dodo: Csönd tt én vagyok a Kaptiány😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én meg a HDTune-ra de nem ez a lényeg. Megnézem van e rossz szektor. Valszeg elvitte az egyik áramszünet. Szerintem ennek annyi.😞
0
0
0
0
Keratesz avatar
Dave ne szolj már be nekem, hisz én vok a mester.
És én is a HDD Life ra szavazok ho nézd meg. 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Dodo: Hagyd má az ilyen dolgokat a nagyokra! Késő van már fiam😆 Hallod robi, esetleg tegyél be egy másik winyót, és ami most szakadodik az legyen a Slave és egy olyat h fogod letöltöd a hdd life-ot és az megmondja h rossz e vagy sem.... evileg....
0
0
0
0
Keratesz avatar
valami sérülés a vinyon kivüről?! aszem 😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Kérdem hogy nem lehet hogy boot sectoros????
0
0
0
0
roberto888 avatar
Azért várok hozzáértői lehetőséget is.😆 Na jó, nem mondom hogy nem értesz hozzá.😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Akkor mondom, fizikailag sérült, nekem is azt csinálta h lefagyott, bár igaz nekem soha többet nem jött vissza:8 és 250GB-s volt a kicsike😞 De sztem dobd ki! Kukakaka
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció