Böngészőkről minden

Szerző: Herman, 2009. March 31., téma
Fórum » Szoftver
Böngészőkről minden. Ki melyiket használja, ajánlja. Tippek, trükkök, stb.
Hozzászólások: 379
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Attila007 írta:
sziasztok van egy olyan problémám hogy nem működik az internek exploreren a silverlight eggyik napról a másikra csak ugy nem értem hogy lehet.:/ pedig már ujratelepíteeem de semmi ugynaz😞 valakinek valami ötlet?


Töröld le!
Google Chrome vagy Mozzila Firefox.
0
0
0
0
Joker avatar
sziasztok van egy olyan problémám hogy nem működik az internek exploreren a silverlight eggyik napról a másikra csak ugy nem értem hogy lehet.:/ pedig már ujratelepíteeem de semmi ugynaz😞 valakinek valami ötlet?
0
0
0
0
no avatar
A-Villas-Boas írta:
Kmisi99 írta:
jobb felül a csavarkulcs ikon ott pedig az előzmények. Innentől meg már egyértelmű.

Ott nem tudom kitörölni,mert nincs semmi olyan hogy pl webcím elfelejtése vagy ilyesmi. Többszáz böngészési adatot meg egyesével nem lehet kitörölni. Nekem vmi olyan módszer kéne,amivel az egész weboldalt ki lehet törölni. 😃


😊
Esetleg cCleaner (clean cleaner) próbáld.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát vagy egyessével vagy pedig az összes böngészési adat törlése. Csak ez a két módszer van.
0
0
0
0
A-Villas-Boas avatar
Kmisi99 írta:
jobb felül a csavarkulcs ikon ott pedig az előzmények. Innentől meg már egyértelmű.

Ott nem tudom kitörölni,mert nincs semmi olyan hogy pl webcím elfelejtése vagy ilyesmi. Többszáz böngészési adatot meg egyesével nem lehet kitörölni. Nekem vmi olyan módszer kéne,amivel az egész weboldalt ki lehet törölni. 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jobb felül a csavarkulcs ikon ott pedig az előzmények. Innentől meg már egyértelmű.
0
0
0
0
A-Villas-Boas avatar
Nem nagyon tudom,hogy ezt hova kéne írni,de hogy lehet Chrome-ból böngészési adatokat törölni? Jártam egy-két weblapon,amit teljesen ki szeretnék törölni.(Nem olyan oldalakon,amire itt sokan gondolni fognak 😃 Vagyis azt nem törlöm ki 😃 ) Azt akarom megoldani,hogy ha elkezdem beírni,akkor ne adja ki.
Hol lehet ezt megcsinálni Chrombe-ban? Előre is köszi. 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem hallottad? Amerika, a szabadság hazája megszüntette a megauploadot.
0
0
0
0
ogre077 avatar
Nemdud vallaki hogy miert nem lehet letölteni a megaupload-ról? de semmit sem lehet most már.
0
0
0
0
adta avatar
Metalmate írta:
Anyáméknak lenne egy olyan problémájuk a Mozilla Firefoxal, hogy majdnem 1GB RAM-ot megeszik, meg időnként kiír valami parancsfájl hibát és utánna lefagy a gép. 😕 Mi lehet a probléma? 😞 Eddig nem volt olyan, mostanában csinálja.

Sajnos nekem is problémám. De való színű verzió hiba. Hátha a következőnél már kezelik. 😉
0
0
0
0
Ricsy avatar
***Opera***
Hogyan lehet beállítani azt, hogy legyen "web jelszavak" mentése? Valaki segítene?
0
0
0
0
hnemaria avatar
nekem aztán teljesen minegy,nálam mindegyik ugyan olnan gyors.... jelenleg😲pera
0
0
0
0
WyhoS avatar
Mér van az hogy pár oldalnál ki adja hogy : Panda Domain Advisor hiba a szerver nem található. Firefox 7-t használok , eddig nem csinálta ezt sose. Másik gépemnél is ugyan úgy firefox 7 van és ott betölt minden oldal.
Nincs valakinek ötlete mitől van ez ?
0
0
0
0
overclocker avatar
Használj Goggle Chromot 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem vírusos a gép? 😜

Másik böngészővel nem próbáltátok?
0
0
0
0
pukkancs avatar
én chrome-ot használok. a mozillával nem volt azon kívül semmi bajom, hogy a ramot jobban szívta mint a chrome.
0
0
0
0
foxbet avatar
Superlompos írta:
Nekem az Operával nincsenek gondjai! 😜


Csak éppen az opera sokat eszik töbett mint az összes többi böngésző így ha a laptopot elviszed akkor kb.egy átlagos aksinál fél órával tudsz kevesebbet laptopozni mint a többivel.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem az Operával nincsenek gondjai! 😜
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Hát nálam most fingott ki a google chrome úgyhogy visszatérek a mozzillára...pedig tetszett a chrome meg gyors is volt meg minden csak hát....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak azért kérdeztem, mert rémlik nekem ez a program, hogy nekem is fent volt, de semmit se ért. Simán eltűntettem és nem volt gond! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem lehet, hogy valami toolbart kell hozzá eltűntetni? Ez a Bearshare valami "macis" program? 😃
0
0
0
0
hassi avatar
Próbáld meg úgy, hogy új lap nyitáshoz beállítod, hogy ne nyisson meg semmit. Ha em megy, akkor nincs több ötletem . 😀
0
0
0
0
Rolando avatar
de ha beíropm kezdölapnak azt hogy about:blank akkor is ugyanazt nyissa de csak akkor ha új lapot nyitok
0
0
0
0
hassi avatar
Szerintem csak átállította a kezdőlapot.
0
0
0
0
Rolando avatar
Pls valaki segítsen leszedtem a Bearshare nevü programot de nem tudtam használni így hát letöröltem és most ha a firefoxban új fület nyitok akkor mindig bejön a search.bearshare.com ezt hogy lehetne kivenni?
0
0
0
0
no avatar
Fire fox 4-em van és kb egy hete bugos lett a youtube teljesen szar lett az egész, nem tudjátok h miért?
Google Chrome-al jó.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Te nem tudod hogy kell a fülek kinézetét állítgatni?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen ráaduásul az van az Opera turbo (funkciója a böngészőnek). Amit bekapcsolhatsz magadtól, beállíthatod, hogy kapcsoljon be magától mikor lassú hálózatot észlel, na persze ki is kapcsolhatod. 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Tényleg jobb ez az Opera!
Fényévekkel gyorsabb, könnyebb kezelni és nagyon tetszik oldalt ez a bezárt lapok funkció. (Ezt egy az egyben nekem találták ki, aki mindig bezár véletlenül minden fontos lapot és beledöglik mig ujra megtalálja.😆😉
Már csak azt kell megtalálnom, hogy felül a füleknek ne legyen teteje, mert így mindig megtalálom azt a kis rést és nem lapot váltok, hanem lekicsinyítem az egészet.😶
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az Opera valóban gyors. Nekem már 2 éve az van! 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Úgy érzem akkor kipróbálom az Opera-t! 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
szerintem nem lehet... pont ezért használok OPERA-t 😀 meg gyorsabb is + ha számlálós neted van(számolja a kb-kat) akkor is hasznos... mert belehet kapcsolni hogy csak egyes részeket töltsön be egy oldalon(pl.: chat-et ne, hirdető felületetse stb)
0
0
0
0
Ducky avatar
Sziasztok!
felraktam az IE9-et meg a 4-es firefoxo-t...mind a kettőben ugyanaz zavar...amikor olvasok egy szöveget, akkor olyan mintha homályosan látnék, torzak a betűk...de az opera 11-nél még mindig jó minden...hogy lehetne átállítani hogy ugyanolyan tiszta legyen mint az operánál, az IE9 esetében?
0
0
0
0
Gerdzso avatar
szerintem:
1.: Opera
2.: Mozzila
3. Google Chrome
4. IE
0
0
0
0
no avatar
mozilla párti vok😀 és nekem az tetszik és tanácsolom is😀
0
0
0
0
mtrelax avatar
Bocsi ha nem ide tartozik DE! mozillám van (persze) és rámentem a lap alján található Google hirdetések linkre, és ott a beállításra... [LINK] De nekem engedélyezve vannak! Most akkor mi van??
0
0
0
0
Holey avatar
Én eddig mindenféle böngészöket használtam (pl: opera). De most Mozzilat használok, és meg vagyok vele elégedve, ezzel nincsenek letöltési problémáim... (1mb/s átlagosan van hogy több és néha kevesebb ) és eddig ez a legjobb amivel találkoztam...
0
0
0
0
mtrelax avatar
A Mozilla a gyengék útja. Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat!
Én akkor gyenge vok, de nem tágítok a FireFox-tól😆

Ja ha már letőltési sebesség, bent a bátyámnál a városban beraktam a gépébe egy wifi kártyát és átlag 650-750 kB/sec el tőltött lefelé!! Nemsemmi mi??
0
0
0
0
Herman avatar
A Glar Utilities is jó progi:adatbázis,internet előzményem,Ram optimáló és még sok más.Énis használom.
0
0
0
0
pomrum avatar
Core2 írta:
Ismeritek a cFosSpeed programot ??? szeretnék tudni erről mindent


Én ajánlanám neked a Glary Utilitist(lehet ne jól irtam) ez sok oldalu program ki tudja pucolni a géped meg sok minden és a neted is tudja optimalizálni egy pár kat-al.
0
0
0
0
Herman avatar
Én ismerem....Internet sebességét optimalizáló szoftver.
"Amikor letöltünk egy file-t az internetrõl az valójában nem csak a letöltési, hanem a feltöltési águnkat is igénybe veszi. Hogyan lehet ez? Egyszerû: a letöltésre kiválasztott file nem egy darabban érkezik meg hozzánk, hanem csomagokra bontva. De amíg ezek a csomagok eljutnak a küldõ féltõl hozzánk, addig számos dolog történhet velük: pl. elvesznek, megsérülnek stb. Többek között ezért vannak az ún. ACK (ACKnowledgment) csomagok. Amikor 1-1 adatcsomag/csomagcsoport megérkezik hozzánk, errõl a küldõ fél értesül az ACK csomagok révén. Tehát, amikor letöltünk, akkor fel is töltünk, hiszen informálnunk kell a küldõ felet, hogy rendben megérkeztek-e a csomagok.
0
0
0
0
Core2 avatar
Ismeritek a cFosSpeed programot ??? szeretnék tudni erről mindent
0
0
0
0
Herman avatar
Hát az a baj ahol én lakok itt nincs UPC,csak ADSL meg Optanet van más nincs 😶
0
0
0
0
Core2 avatar
na látod...robinak jó a ping, mert ugyanaz a hálózat
0
0
0
0
Herman avatar
Nem UPC-es vagyok,jajj boccs elirtam 4 megás a netem nem 6 és Optanetes vok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció