Menu
Melyik filmet nézed most?
Ide mindenki leírhatja hogy éppen most milyen filmet néz, kezdem én: Rocky.
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
Eleven kór (2021) hát, tesóm az égig dícsérte mondom akkor ránézek, nem volt rossz de láttam már a készítőktől jobbat is 😃 (Démonok között)
0
0
0
0
no avatar
Carrie (1976) - többnyire unalmas, 1x nézős darab. Képi világ nagyjából rendben van, zenéje kifejeztten tetszett. 10/4.5

Free Guy (2021) - felejtős, de 1x nézős filmnek kiváló.. Aranyos, szerethető. 10/7

Eleven kór (2021) - nagy meglepetés, utóbbi 10 év messze egyik legjobb, leg eredetibb horrorja. James Wan most sem vallott szégyent. Pazar operatőri munka, kiváló zene, csavaros és giga beteg történet. Féltem az előzetest látva hogy egy ilyen agyament ijesztgetős, látomásos démonos filmet kapunk valami átokkal, de közel sem szerencsére. 10/8
0
0
0
0
thug85 avatar
Harc az Endor Bolygón
Narrátorosan ahogy azt kell.😁
0
0
0
0
no avatar
A dolog (1982)

Ez viszont nagy meglepetés volt, egy kifejezetten erős, már már tökéletes filmről beszélünk. Simán tehető az Alien, vagy a Ragadozó mellé. 10/9
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Tegnap moziban nekem tetszett.
0
0
0
0
no avatar
A köd (1980)

Gondoltam tiszteletemet teszem ennél a filmnél, nos félig meddig megbántam. A film gyönyörűen van fényképezve ez vitathatatlan, a története is egész jó (csak a magyarázás nem egyértelmű), Tom Atkins jól játszott. Ha ezt a filmet gyerekként nézem, valószínűleg nagyobb hatással lett volna rám, mai szemmel ugyanis iszonyúan unalmas. Hozzátenném hogy imádom a 70-80-as évek horrorjait, és a Halloween nagy kedvencem a mestertől. JLC érezhetően csak belelett erőltetve a szereplők közé, a rádiós nő és az ő fia szál teljesen lényegtelen volt. A film első 20 percében csak utcaképeket nézünk, és a stáb neveit. Mondjuk a film legelején a kis tábortüzes szösszenetet látva még nagyon bizakodó voltam.. Az ugyanis nagyon jó kis alap hangulatot teremt. Sajnos tényleg ez a baj, hogy mindenre rá lehet húzni a klasszikus jelzőt, csak mert a múlt században készült, pedig ez tényleg nem valami erős darab. Egyszer belehet vállalni, egyfelől kifejezetten jól működik (amit el is ismerek), de másik oldalról pedig ottvannak az erőltettet figurák, iszonyú álmosító esti utcaképek és rádiós beszédek. 5/10
0
0
0
0
no avatar
Igazából annyira elszomorító ami mozis fronton megy, folyton csak jönnek ezek a svéd/dán/francia romantikus drámák meg tájfilmek, vagy erőtlen unalomba fulladó magyar filmek (minden magyar film szerintem borzalmas, nagyon ritka ami betalál), és horror fronton sem tudnak semmi értékelhetőt alkotni.
Szívesen néznék valami kifejezetten erős nagy játékfilmet végre, és nem a Nolan féle steril visszafelé megy az idő meg álmokba lépkedünk féle nagy játékfilmeket (mert azokat én nem kedvelem), hanem mint például a Hobbit trilógia, vagy a Rush. Egyre ritkábban érzem hogy volt értelme kifizetni a jegyet, én libabőrt akarok és erős színészi játékot, fordulatokat. Olyan filmet amire évek múltán is szívesen gondolok vissza. Ott volt például a 300 ROAE.. nem egy tökéletes film messze sem, de olyan zenéje és képi világa volt hogy mai napig szívesen gondolok rá vissza. Vagy ott volt az utóbbi 10 évből a Ted, hiányzik végre egy normális szurkálódó vígjáték amin szívből nevet az ember, és nem érződik minden percben hogy úristen mennyire megvan játszva az egész. Vagy egy jó horror ami valóban félelmetes, ne csak ezek a dán meg amcsi démonos zagyva filmek menjenek már, annyi készült az utóbbi 10 évben mint a szemét.
0
0
0
1
no avatar
Dzsungeltúra (2021)

Ez a förtelmes CGI kiverte a szememet, régen zavart ennyire filmben a használata.. De egyébként maga módján aranyos kis film volt, ilyen vízen játszódó kalandfilmet még úgysem láttam. 10/6.5
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Dzsungeltúra -t néztem moziban. Egy ezrest megért. 😉
https://m.blog.hu/dv/dvdnews/image/jungle_cruise_p7.png
0
0
0
0
no avatar
Jeges pokol (2021)

Tetszett, kicsit hosszúnak hatott a 100 perc körüli játékidő. Izgalmas volt a maga módján, csavaros. Ami elromolhat, el is romlott ebben a filmben, sokszor szenvedés volt nézni persze nem abban a rossz értelemben. Mai akció drámák közül szerintem ez egy kifejezetten jó film, Neeson hozza a színvonalat végig. 10/7
0
0
0
0
no avatar
A Szökevény (1993)

Szerintem túlértékelt mozi, kifejezetten hosszúnak éreztem ezt a több mint 2 órás játékidőt..
Egyszerűen bármennyire is pörög a film, mégis nagyon unalmasnak véltem nagyon sok helyen. Ez talán azért is van, mert a főbb karakterek iszonyúan fapofák is unalmasak (szerintem), tehát olyan igazán egyik figura sem kedvelhető. Tommy Lee Jones a vaskalapos mindenre elszánt zsaru szerepében nagyon jó, azonban nálam az ő karaktere sem tudta a filmet menteni az unalomtól. A film végi csavar/megoldás nevezzük ahogy akarjuk sem olyan nagy szám.. az ember aki túl sokat tudott és ez a kárára vált. Elakarta a nagyvállalat tüntetni, ami érthető, de én azért többet vártam. A fél karú ember, akire amúgy nagyon épít a film (legalábbis azt gondoljuk), kiderül hogy egy síma bérhóhér szerű biztonsági szolgálat ember ennél a vállalatnál. Szerintem a film valamelyest kiszámítható is egyébként. Sokan elvannak ettől a filmtől ájulva, nálam nem több egy 6 pontnál. Egyébként a filmből készült egy Leslie Nielsen paródia, illetve egy második rész is Életre Halálra címmel, ami egyébként tudta az első rész szintjét hozni, talán meg is ugrani azt (nálam).
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Blade890: Némileg spoileres amit írsz, érdemes lehet elrejteni a csavarokat. Persze régi film, de na.
0
0
0
0
TRACERHD avatar
4 órás netkimaradás közben megnéztem a ponyvaregényt és egy ***ott jó film!
0
0
0
0
AaronKeener avatar
Tegnap lestük:
- Rengeteg - Mindenhol látlak
- A félelem utcája 2. rész: 1978
- Hang nélkül 2
Mára betervezve:
- Mortal Kombat
- A holnap háborúja
- Főműsoridőben
0
0
0
0
no avatar
- Erőszakik

- Valaki a túloldalon (2021) (nagyon megbánós mozi volt, értékelhetetlen kategória nálam)
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Superman79: Jó lett? Párnapja meg akarom nézni csak valahogy nem álltam még neki.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@BenjaminHun: Nekem bejött, megéri megnézni. Chris Pratt is jól illik a szerepébe. Jó lett a sztori is, máramennyire sci fi lehet jó. Van benne egy pár logikai mia..., de ezen kívül tökre élhezhető.
0
0
0
0
Booker avatar
The Thing 2011 (ez az első része)
The Thing 1982 (a másodikrész)
0
0
0
0
Ironmask avatar
Hang Nélkül 1-2, Sokkal több, mint testőr 2.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Fekete özvegy

Nekem nagyon bejött, tipikus marvel film Natasha karakterével megfűszerezve. Kicsit olyan érzésem volt utána, hogy 2016-17 be kellett volna, hogy megjelenjen, ahova illik is a történetben (bár ezt már tudjuk egy ideje), de ettől függetlenül nem változik a véleményem. Található benne kellő humor, dráma, és legfőbbképpen akció, jó sok akció.
Aki szereti a marvel filmeket, ajánlott ez is.

Spoiler!
Remélem vissza hozzák Natashát,illetve ezt akarták sugalni evvel a filmel, bár kétlem.
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@Superman79: Spoiler!
Ha őt visszahozzák és egy nála népszerűbb karaktert (Tony Stark talán picit népszerűbb volt, de Rogers is) meg nem, abból lázadás lenne. Így is ott a elehetőség a What if... sorozat második évadával.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Spoiler!
igaz. De amikor a Végjátékba visszajött Thanos, az ídőgéppel, úgy Tony-t, Rogers-t illetve Natasha-t is visszahozhassák. Meg most Hank Pin is visszajött Hulk csettintése által, így gyárthat még több Pin részecskét.[ De erre akkor látok esélyt, ha nem jönnek be az új karakterek, de gondolom hogy a Marvel nak vannak tervei sok sok évre előre.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Ezt tudom, de gondolom hogy lesz még fázis😀
0
0
0
0
Superman79 avatar
Amúgy meg helyett adtak Jelena-nak is, mint új "Fekete Özvegy", elképzelhető.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Spoiler!
A kapitány cseréje sem biztos hogy jó döntés volt...
0
0
0
0
Superman79 avatar
Hát az nekem sem jött be annyira.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Amúgy a stáblistás jelenet arról árulkodik, hogy Jelena visszafog még térni. Legalább is szerintem, van egy olyan érzésem.
0
0
0
0
no avatar
Démonok között: Az ördög kényszerített (2021)

Kifejezetten pozitív csalódás, nagyon megijedtem a sok negatív kritika miatt. Más mint az első kettő, de kifejezetten minőségi munka és szerintem egészen szórakoztató is. Ez a két karakter teljesen elviszi a hátán a filmet, nagyon csípem a játékukat... Azzal sem értem egyet hogy a film nem félelmetes, ugyanis néhány ponton szerintem kellően az (lásd hullaház, vagy a film eleje). Összegezve talán ez a leggyengébb a sorozatból, de "bárcsak" minden mai horrorfilm ennyire "gyenge" lenne. Nehéz értékelni, de ha mai horrorokhoz viszonyítanám, akkor egészen biztosan kapna egy erős 7.5-öt. Néhol talán tényleg kicsit unalmas, de a két karakter akkor is kitölti a vásznat remek párbeszédekkel, szóval jah.. teljesen korrekt kis mozi lett.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Halálos Iramban 9 (és hát elég lol már... 😃 ezeket a halálos iramban filmeket már rég nem veszem komolyan egy jó akció filmnek elmennek) és én így szeretem őket! De amit ebbe művelnek már néha megnevettet 😃 de azért jó kis film lett ez is. Az a titka hogy nem kell komolyan venni, sokan ez miatt utálják a sorozatot már mert egy full komoly filmet várnak,de ez a ,,frencsájz" már rég nem a realitás talaján versenyzik 😃
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@bukta2: A 7. rész nekem anno nagyon bejött, azzal szerettem meg igazán a szériát. A 8. részét már moziban láttam 4 éve, és nekem csalódás volt az elődhöz képest (talán bőven is), de azért kifejezetten jól szórakoztam rajta. Bevallom nekem az 5.-6. részből nincs olyan sok meg, talán végig nem is láttam őket, viszont az emlékeim jók. 2-3-4. pedig nekem teljesen kimaradt. Most én is gondoltam rá hogy teszek ezzel a 9. résszel egy próbát, de mondta pár ember hogy ez kifejezetten unalmas leülős néhol, nos én bármit megbocsájtok egy filmnek de ha unalmas azt nem. Igazából szívesen moziznék egy jót, de sem a Démonok között 3, sem a Furious 9 nem érdekel annyira igazán, és mindkettő kapott bőven hideget meleget is. A spirált meg már láttam közben, az egész jó volt egy 1x nézősnek.

Most engem meg ilyen Godzilla Kong ellen, meg Hang nélkül 2 ezek nem érdekelnek igazából.. Sem ez Egy igazán dühös ember...

Valami olyan filmet néznék amire élvezettel ülök be, mint például az Aszfalt királyai, Hobbit trilógia, Zombieland. Most utóbbi mozizásaim is ilyen Nagypapa hadművelet volt, meg Átok háza, mondanom sem kell borzalmas filmek voltak. A staten island királya pedig aranyos mozi volt, de hát nem egy olyan film ami annyira megmaradna..
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Blade890: Hang nélkül 2 kb 30 percig bírtam, nagyon uncsi volt... az első része tetszett de ez a 2. Nagyon unalmas volt nekem, életrevalók, zöld könyv, én inkább az ilyen filmeket szeretem (élettajzi dráma) de igazából megnézek mindent.
Pl a démonok között 1 az nagyon tetszett, a 2 már kicsit uncsibb volt de még nem volt rosz viszont ez a 3... nos ez unalmas
0
0
0
0
no avatar
Száll a kakukk fészkére (1975)

Letudtam a köreimet vele, 10/9 az értékelésem, azonban nem egy olyan film ami feltétlen a szívembe zárja magát. Kicsit unalmas néhol, érdekes a zenei választás is. Egyébként valóban kiváló gyönyörű film, és az egyik legdühítőbb befejezés (és egyben legszebb?), amit valaha láttam. Azonban nem feltétlen egy olyan film amit annyiszor újraszeretnék majd nézni, ahhoz sajnos kifejezetten lassú és olykor nyomasztó, idegesítő is. Inkább a film tanulsága itt a lényeg, nem a szórakoztatási faktora.
0
0
0
0
no avatar
300 - A birodalom hajnala (2014)

Szórakoztatóbb, látványosabb mint az első. A főbb karakterek is szimpatikusak nagyon. Megérte újranézni.

Narnia Krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény (2005)

Gyerekkorom egyik kedvence, klasszikus Disney minőség (amikor még volt igazi minőség). Elképesztő zene és látvány, klassz történetvezetés, kiváló színészek (gyerek színészek).

Zathura - Az űrfogócska (2005)

Másik hatalmas kedvenc, régen 2006 környékén vettük fel HBO-ról még kazira, rongyosra néztem.. Kiváló a két testvér, Josh Hutchersont alapból nagyon kedvelem és a Terabithiaval nálam végleg a kedvencek közé került. Nagyon látványos, olykor feszült érzelmes a film, ha éppen történik valami ha nem, akkor is tartja a parádés szintet.

Harry Potter és a Tűz serlege (2005)

A legjobb Potter film ami valaha készült. Ez a film annyira parádésan jó, hogy alapvetően nincs mibe belekötni. A zenéje fenomenális, a próbák, az újítások. Alapvetően az első 4 Potter film a legjobb, és mindegyik bivaly erős szerintem de ez tudott a legjobban bevonzani.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Csernobil

Azért eléggé durva, hogy mi történt ott. Embertelen.

Nekem nagyon bejött a sorozat. Ajánlom megnézésre
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Superman79: Jól feldolgozza, ez igaz.
Érdekes volt látni az 5. részben a tárgyalást és az egész "lehetséges" magyarázatot.

De ezt nem egy szórakoztató csatornának kellett volna bemutatnia 30+ évvel később. Vagy korábban kellett volna, hogy az emberek felfogják mi is történt ténylegesen és mire számíthatnak, vagy később, amikor már nem él aki átélte ezt a hozadékát.

De a nézettségért és pénzért persze bármit.

Az egészségkárosító hatások és az azóta vele összefüggő halálesetek ma is is velünk vannak. Az a szerencsés aki akkor még nem élt és remélheti hogy a családjából nem örökölt ilyen jellegű "ajándékot".

Ezen felül az ott bemutatott tekintélyelvűség ma is is megtalálható nem kevés munkahelyen, 30 évvel később.
0
0
0
0
no avatar
Love, Death & Robots Vol.2

Automated Customer Service - Apple - Android kritikaként is felfogható fricska
Ice - a testvéri szeretetet próbálja bemutatni
Pop Squad - látványban nagyon ott van, de a téma eléggé elrugaszkodott és az end nem happy
Snow in the Desert - látványban top helyezett, témában is, talán az egyik legjobban élvezhető, még ha a világ alig is lett bemutatva - egy egész estés vagy sorozat simán jöhetne belőle
The Tall Grass - látványos, de kb egy 4-6 soros "történetecske" - lehet nem én voltam a célközönsége de kb semmit nem tett hozzá semmihez, önmagáért készült...
All Through the House - remek télapó verzió - Klaus után ebből kellene egy egész estés 😃
Life Hutch - látványos, de a jelenet mintha egy egész estés, parádés scifi filmből lenne kivágva...bővebben még jobb lenne, ez így karcsú
The Drowned Giant - mint a tall grass - látványos, de kb egy 4-6 soros "történetecske" - lehet nem én voltam a célközönsége de kb semmit nem tett hozzá semmihez, önmagáért készült...

Összességében nem érte el az első évad szintjét, semmilyen formában, közel sem volt hozzá. Kevesebb, gyengébb történetek, 8-ból kb 4 ugyanaz a látványvilág, ami nem rossz, sőt a látvány remek, de az első évad egyik lényege a különböző történetek bemutatása egyedi stílusokban. Itt a kb 4 azonos stílus azt sugallja ugyanazok készítették őket ami arányaiban gáz az első évadot figyelembe véve. Zenék felejthetők, sztorik szintén.

Persze egy Beyond the Aquila Rift-et vagy egy Sonnie's Edge-t nagyon nehéz felülmúlni...
0
0
0
0
bukta2 avatar
A halottak serege ( egész jó kis film lett, nem váltja meg a világot de simán nézhető kategória) bár batista lehetett volna benne kicsit keményebb is ha már egy volt pankrátor volt a főszerebben.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Jóbarátok: Újra együtt
Spoiler!
Néztem volna még mondjuk egy darabig és egy kicsit bővebb is lehetett volna..meg egy két helyen volt néhány indokolatlanság. Összességében amit a szereplők is mondanak a fő gond nekem is az, hogy ez így még egyszer TV előtt tuti nem lesz, hogy mindenki ott van...szomorú. Gyorsan peregnek az évek!
0
0
0
0
bassus16 avatar
Golyó a fejben
Ajánlom mindenkinek egy igazi remekmű ez a film.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Ez a mostani film Michael B Jordan főszereplésével?
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Igen, a Creed-es csávó. Elég jó filmekbe játszik mostanában. Creed 1,2,fekete párduc, a kegyelem ára, meg ez is.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Na igen, ezzel csak az a baj hogy a címen kívül semmi köze az eredeti regényhez mégis annak az írójával és címével adják el. Személy szerint nem bírom a színészt és ezzel a hozzáállással sem lopta be magát a szívembe.

A könyv teljesen más történetet mutat be, és bár abból is lehetett volna jó filmet készíteni, valamiért mégsem az történt.

Hozzáteszem ez volt az első könyv egy olyan sorozatból aminek a része pl:
Férfias játékok
Vadászat a Vörös Októberre
Végveszélyben
A rettegés arénája
és a 10. könyv a Rainbow Six volt amiből úgye külön játéksorozat nőtte ki magát
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Habár nem olvastam a könyvet, de attól nekem bejött a film. Mondjuk, nem értem, hogy miért nem csinálták meg azt a sztorit, ami a regényben le volt írva. Így jobb volt a marketing biztos.

Ezt nem tudtam, érdekes.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: A könyvben John Kelly SEAL volt és leszerelés után fúrótornyok lebontásában segédkezett mint búvár és robbantási szakértő. Várandós felesége egy autóbalesetben meghal amit egy részeg sofőr okozott aki szintén belehalt a balesetbe. Ezután visszavonul majdnem mindentől, míg fel nem vesz egy fiatal stoppos lányt, akiről később kiderül hogy egy prosti volt és a tartójától menekült el. Nem sokkal azután hogy összejöttek, a,lányt kereső marcona fickók megtalálják őket és John súlyosan megsebesül, a lányt meg elhurcolták. A kórházban felébredve tudja meg a hírt, hogy a lány hulláját Baltimore egyik szökőkútjában találták meg, megerőszakolva meg fejbelőve. John amint felépül, elkezdi járni Baltimore utcáit hogy kiderítse ki áll az egész prosti-kábszerhálózat mögött. Gyakran koldusnak öltözve kapja el a dílereket és kínzással szedi ki belőlük ki a felettesük, végül kinyírja őket. Az utcán ezután híre meg egy árnyéknak aki a dílerekre vadászik. És persze a rendőrség is nyomozni kezd, az ügyet egy bizonyos Ryan nyomozó kapja...
Pár heti vérengzés után John-t behívja a haditengerészet, konkrétan James Greer aki ekkor rmég "csak" ellentengernagy, irány észak Vietnám és ki kell menteni pár embert (közöttük egy admirális fiát).
Visszaérve ott folytatja ahol abbahagyta, sorra vadássza le a banda tagjait (az egyiket egy keszonkamrában kínozta meg, ami azért nem egy 16+ os besorolás a filmeknél). Végül elkapja a főfuttatót de a rendőrség is a nyomában van már eddigre.
A két admirális is szagot fog, hogy Kelly nyomában ott a baltimore-i rendőrség és bár eliíélendő amit tett, segítenek neki, és végül egy motorcsónakos üldözésben megrendezik Kelly halálát a Ryan nyomozó orra előtt.
Kikötve a két admirálist Ryan nyomozó kifaggatja végül elengedi őket, és bár él a gyanúval, hogy Kelly nem lehetett akárki és nem is biztos hogy meghalt, két admirális is tartja a hátát érte, plusz Baltimore kicsit tisztább lett, így nem is erőlteti a nyomozást.
És így megszületik John Clark, akit Greer beajánl a CIA-hoz, mint "problémamegoldó".

És amely szerepet olyan színészek játszottak eddig mint Willem Dafoe vagy Liev Schreiber.

Érdemes elolvasni a könyveket is, mert bár majdnem a legjobb témák lettek megfilmesítve, nagyon sok eltérés van a könyv és a filmek között, és csak ritkán a film javára.

És remélem hogy ha ezzel elindítják az egész könyvsorozat feldolgozását, akkor Jack Ryan szerepére John Krasinski vagy Chris Pine kerül és nem valaki harmadik arc, illetve végig is nyomják az egészet és nem szállnak ki 1-2 film után valamint a filmek között sem telik el 8+ év...
Érdekes lenne egy Férfias játékok vagy Vadászat a Vörös Októberre remake, amennyiben tartják magukat a könyvbeli eseményekhez (Vörös Október végén a könyvben volt még pár érdekes jelenet).
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Tyű ha!
Hát kössz szépen az összefoglalót.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Kb az volt az eredeti történet. És ahelyett...
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Az volt a közös, hogy katona, és volt felesége kb...
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: és a cím 😀

De nem ez az egyetlen ilyen.
A Férfias játékok az már jobban tartotta magát a könyvhöz, és konkrétan a házon belüli harc a filmben jobb volt, a vége a filmben sajnos teljesen más lett, mint a könyvben volt...

A Végveszélyben autósjelenete iskolapéldája az olyan támadásoknak és konkrétan oktatásra is használták utána. Ám a könyv és a film a közepétől szétválik és bár a sztori nagyvonalakban azonos, a körítés más és ezzel egy nagyon fontos szálat kivett a film, ami a későbbi könyvekben komolyan visszaköszön.

A Rettegés arénája film és könyv szintén ilyen. Alapsztori maradt, a körítés teljesen más. A könyvben szaudiak robbantanak, a filmben neonácik...és a vége is teljesen más, könyvben sokkalta ütősebb, mint a filmen történt, bár a film befejezése is jó a maga nemében, nem ér fel a könyvhöz.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Kössz az ajánlót, rálesek
0
0
0
0
Ayistion avatar
South ParQ Vakcina különkiadás
Attack the Block
0
0
0
0
Superman79 avatar
Drive to survive
Hajsza a tulelesert
0
0
0
0
19ati93 avatar
Tenet (2020)
Invázió (2007)
A szállítmány (2009)
0
0
0
0
no avatar
Száguldás a semmibe (1971)

4.5/10
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Mortal Kombat (2021)
https://www.mafab.hu/static/2021/75/21/100173_1616011579.0148.jpg
0
0
0
0
💬 3
Gyrger72 avatar
@Dooma: Angolul, felirat nélkül.
0
0
0
0
no avatar
Elveszett - 2012

Középszerű thriller, idegesítő karakterek és logikai bakik.
Egynek elment igazából. 10/6
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Superman79: Jó kis film! Bár aki ilyen területeken hajózik ahol tudja hogy érheti meglepetés... és nem rejt el legalább 1 fegyvert egy ekkora hajón... hát magára vessen 😃
0
0
0
0
Superman79 avatar
@bukta2: Az is... Plusz még nem ertem, hogy miert nincsenek rendőrök , vagy vakami titkosszolgat egy ilyen hajon
0
0
0
0
no avatar
Éjjeliőr a hullaházban
Sweeney Todd

Mindkettő film nagyon tetszett
0
0
0
0
Superman79 avatar
Ez most komoly? Robert Downley J. Főszereplő, és kb 2 percet van benne?
Amúgy ezen kívül tök jó film. Összehívták fél Marvel cast-ot. 😆😆😆 Scarlett johansson, Jon Favou, Robert DJ.
Spoiler!
nem birtam mar szerkeszteni az elozőt
0
0
0
0
Masterthief avatar
Mostanában csak thriller-eket nézek. Imádom a horrort és a vígjátékot is, de pár éve, kevés belőle a jó. Este a Büntető ököl című filmet néztem meg. Úgy hatodjára. 😃 Megunhatatlan és brutális.
0
0
0
0
Scorn Face avatar
@zsiroslangos: Utána rögtön nézd meg, a második eresztés is 😆
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@Scorn Face: Már elérhető magyar szinkronnal ?
0
0
0
0
Scorn Face avatar
@zsiroslangos: Feliratosan néztem meg 5 napja.
0
0
0
0
no avatar
- Faterok motoron

Iszonyúan gyenge film, annyira erőltetett és kellemetlen hogy fogtam a fejemet már. Ami pozitívum az pár sláger, és maga a táj (megfordulnak pár szebb helyen). Összeségében senkinek sem tudom ajánlani, nagyon rosszak a színészek, borzasztóan kellemetlen az összes jelenet és párbeszéd. Utoljára a Nagypapa hadműveletnél éreztem hasonlót.
10/3
0
0
0
0

Lite versions:
Számitóbbgép balSzámitóbbgép jobb