Windows 10

Szerző: Liptik, 2014. August 24., téma
Fórum » Szoftver
Itt mindent a Windwos 10-ről.
Hozzászólások: 4 065
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Liptik avatar
A laptopra június 2 a asztalin július 15-18 között.
A laptopon még nem néztem, hátha ott lejött valami.
0
0
0
0
ForHonor avatar
Nekem lejött és warez windowsra.

Liptik: Mikor regisztráltad???
0
0
0
0
Liptik avatar
Csak megvett Windowsok kívánják fel?
0
0
0
0
Liptik avatar
Akkor nekem miért nem jött semmi? 😢
Újra kéne indítanom a gépemet?
0
0
0
0
Liptik avatar
Mit csináltál előtte? Hogyan jött be? Rámentél arra, hogy további információk?
0
0
0
0
no avatar
Hát azt nem tudom pontosan, mert nekem ezt írja:

https://kepfeltoltes.hu/150729/win10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Liptik avatar
Már lehet, csak biztos a Micro szervere le van terhelve.
0
0
0
0
Kneki avatar
Mikor lehet már szedni? 😃D
0
0
0
0
Liptik avatar
Írtam a Microsoft Facebook oldalára. 😆 Privát üzenetbe.
0
0
0
0
ForHonor avatar
Ott írja, hogy majd értesítenek. Türelem 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
És itt merre? Rejtett frissítés?

https://www.kephost.com/images/2015/07/29/f.png
0
0
0
0
ForHonor avatar
Amelyik gépemen elindult a letöltés azzal kb 2 hónapja regisztráltam a másikon 30 perce 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
És hogy indítottad el? Nekem nem akar elindulni.
0
0
0
0
no avatar
maxxxx: Értelek. Én mindössze abból indultam ki, hogy neki is jogtiszta 😃 Btw, Free DOS-os volt a gépezet, a Win 8 utána lett megvéve reá 😀

Egyébiránt nekem nem jött semmiféle értesítés, pedig jóval előre regisztráltam. Viszont megnéztem a Windows Updatet és az arcomba tolta, hogy kész a letöltés, frissíthetek. Szóval akinek nem jött üzenet az nézze meg manuálisan.
0
0
0
0
Liptik avatar
És nekem miért nem írja ki? Ki kéne írnia. Akkor nem is fog működni? 😞
Nekem az van mindig, mint amit küldtem képet.
Tudsz képet készíteni erről, kíváncsi vagyok, minek kell bejönnie?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Mert ki írja a windowsos ikonra kattintva hogy a letöltés elkezdődött 3 GB
0
0
0
0
Liptik avatar
Ez mit jelent? Már félórája ez van.
Már elkezdődött a letöltés?
maxxxx: Te honnan tudod?

https://www.kephost.com/images/2015/07/29/fddf.png
0
0
0
0
ForHonor avatar
az egyik gépemen már elindult a letöltés a másikon még semmi
0
0
0
0
winrar avatar
Lehet már frissíteni?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Liptik: akinek írtam egy ROG laptopja van ahhoz nem igen csomagolnak free DOS-t. 😀

Be kellet kapcsolnom a Windows update-et és megjelent az ikon 😃 eddig kikapcsolva tartottam.
0
0
0
0
Liptik avatar
Ha nem eredeti a Windowsod, akkor nem is jelenik meg az ikon, tehát nem is lehet frissíteni.
Nekem az előző aktívatorral nem jelent meg az ikon, de ráraktam egy másikat és egyből megjelent.
A Microsoft buta ehhez.
Ha megjelent rakhatod rá, ennyi. Úgyis aktiválni kell a Windows 10-et, ha kér, akkor jöhet a sikeres Microsoft ToolKit, ami jó Windwos 10-hez is.
De miért nem értesít már ez a szar Microsoft?
Leszedem a Micro honlapjáról és töltöm, ha délig nem értesít.
Amúgy laptopon sem mindig jogtiszta van, miért lenne az, ha mondjuk freedos vagy linux van rajta.
Amúgy meg, ha Windows van előretelepítve, nem biztos, hogy jogtiszta, mivel lehet, hogy aktiválták aktívatorral. Ennyi.
Az vicces lenne, ha laptopra telepítünk Windowst az egyből jogtiszta, LOOOOL
0
0
0
0
ForHonor avatar
xanatos0911: Abban az esetben van igazad, ha eredeti 7/8/8.1-ről frissítesz!
De ha ezek is tört verziók, akkor az van amit én írtam.
Mivel a kérdezőnek asztali pc-ye van feltételeztem, hogy nem eredeti a 8.1.

Neked meg laptopod van és feltételezhetően van jogtiszta Windowsod.

Ennyi. Pont. 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
Na már ezt írja ki, valami változás.
Ez azt jelenti, hogy már tölti a Win 10 telepítőjét?
Amúgy ez a megoldás nagyon szar, kedves Microsoft.


https://www.kephost.com/images/2015/07/29/afd.png
0
0
0
0
no avatar
korán van még gyerekek looooool
0
0
0
0
Liptik avatar
29.-e van és még sehol sincs a Microsoft becsapott minket.
0
0
0
0
no avatar
maxxxx: Nem igaz. Ha frissítettél, akkor Tiéd a Windows 10 ingyen és bérmentve. Csak annak kell kifizetnie, aki XP-ről vagy Vistáről frissít. Ha 7-ről vagy 8.1-ről frissít valaki, akkor egészségére. Feltéve, hogy egy éved van az ingyenes frissítésre, ha 365 napig nem élsz vele, akkor buktad. Ennyi. Pont.
0
0
0
0
Kneki avatar
Nem kaptam értesítést 😲 😆D
0
0
0
0
ForHonor avatar
1 Évig ingyenesen használhatod legálisan de ettől még nem lesz jogtiszta csak ha megveszed.
0
0
0
0
no avatar
Mármint az jogtiszta lesz? (bocsi a félreérthetőségért de fáradt vagyok😃😉
0
0
0
0
ForHonor avatar
Yeti001: Nem lesz végleges verzió! Folyamatosan ezt fogják fejleszteni ergo nincs végleges lezárt verzió.
De ha azt kérdezed, hogy amit ma leszedsz?! Akkor a válasz az lesz a holnapi kiadás is.
0
0
0
0
no avatar
Egy kérdés. Ha most leszedem a microsoft oldaláról az igaz nem végleges verzió?
0
0
0
0
ForHonor avatar
1 Napja tesztelem és nyúzom az op rendszert eddig mindent frankón visz. Tiszta telepítést csináltam. Holnap egy másik SSD-re 8.1-et frissítek a hivatalos oldalról Win 10-re. Kíváncsi vagyok, hogy minden programot ami telepítve van hibátlanul megtartja és kezeli holnap beszámolok,
0
0
0
0
sudosu avatar
Én is feltelepítettem, be is aktiváltam, stabilan megy a rendszer. Tök jó funkció hogy az alapértelmezett programokat fel tudja fogni a rendszer, 8.1-nél azért voltak problémák ezzel kapcsolatban. A Memória management is jó a redmondi rendszerben, mint ha kevesebbet használna mint elődje.

Az indítási idő kb ugyanannyi mint 8.1-nél, nem is vártam jobbat hisz SSD-vel már alapból kihozom a maximumot.

A másodlagos kijelzőn még mindig borzasztó a tálca kezelése, ezért itt is az ügyes kis DisplayFusion-t használom.

A Sound Blaster Tactic 3D Alpha driver Augusztusban jön, de működik az alap driver-el is csak az Enchantment-ek nem lesznek elérhetőek, meg a program sem. Ez szomorú így kicsit rosszabb lesz a hangzás, de sebaj.


Játékokat egyelőre nem próbáltam, ha mai nap próbálok valamit akkor szerkesztem ezt a hozzászólást!

Úgy néz ki hogy Windows 10-en is alternatív start menüt kell használnom, mert hiába hozták vissza, ha egy alap feature hiáynzik belőle, aka. keresés.
Ha elkezdem írni a program nevét akkor fel kellene kínálnia a programokat amelyek hasonló névvel rendelkeznek. Erre ez a kedves rendszer csak akkor találja meg az adott alkalmazást ha pontosan beírom a teljes nevét!

Az aktiváció sikerült, nem volt semmi probléma, Clean Install-t csináltam.

Röviden ennyit a Win10-ről, nem rossz rendszer a programok tényleg gyorsabban működnek, kompatibilitási problémáim egyelőre csak a SB driver-el voltak.

ui.: A multimédiás gombok közül nem mindegyik működik, majd keresek valami workaround-ot rá.
0
0
0
0
ForHonor avatar
Azok a régi szép idők 😃


Tudod miért jó neked az új Windows???!!!
0
0
0
0
Bukta avatar
Ha véletlenül kitöröltem az értesítést az emailek közül akkor én már nem tudom ingyenesen leszedni? Vagy még nem is lehet letölteni?
0
0
0
0
winrar avatar
Én Dirtywindows-ról szedtem.
0
0
0
0
Kneki avatar
És hol lehet leszedni? 😃D
0
0
0
0
Dawminator avatar
Érdemes azonnal leszedni vagy inkább várni pár napot/hetet? 😃
0
0
0
0
Omis avatar
én is kipróbáltam.de nem jött be a játék kezelése project cars-t indítottam el és kevesebb fps-t produkált mint a win 8.1
de a rendszer a egész jó😃
0
0
0
0
showtekk avatar
Na közben már nekem is win10 van, nagyon tetszik, minden tökéletes fut, játékoknál sem változott a helyzet valahol több is az FPS_em, viszont CS:GO-ban sajnos zuhant, nem is keveset.. de hátha majd a frissítések és új driverek megoldják ezt a problémát ha már hivatalosan is megjelenik 😀
0
0
0
0
justilaci avatar
na jött ma frissítés megint olyan este 8 tájékán és úgy néz ki ki javították mpc-hc videó lejátszót végre nézhetek filmeket a kedvenc progimal windows 10-en 😀
0
0
0
0
Kneki avatar
Már csak néhány nap 😃
0
0
0
0
geri0821 avatar
Újra raktam a gépet de még mindig nem végleges 😃 😃 😃 😆 na mindegy .. 😆
0
0
0
0
mbalazs81 avatar
Én win 7-re raktam, és megmaradt minden 😀
0
0
0
0
Tuhajohn avatar
Ha feltelepittem Windows 8.1-re akkor csak frissitésként telepititi vagy úgy mintha újrainstalálnám az egészet ? Vagyis rajtamaradnak a fájljaim vagy elveszik minden ?
0
0
0
0
showtekk avatar
Sziasztok, érdemes felrakni most ezt az RTM verziót vagy inkább várjak vele 1-2hetet? Mert annyi mindent olvastam már vele kapcsolatban.. 😆 Az az igazság, hogy hétközben nem nagyon lesz időm rendszert újrarakosgatni, viszont most mindent kimentettem meg előkészítettem arra, hogy megcsináljam gyorsba, csak nem igazán akarok olyan rendszert felrakni, amit esetleg egyből cserélhetek a megjelenlés után 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció