Windows 10

Szerző: Liptik, 2014. August 24., téma
Fórum » Szoftver
Itt mindent a Windwos 10-ről.
Hozzászólások: 4 065
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Elfia avatar
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék, két gépem is van a régebbin windows 7 ultimate fut, ennél meg is jelent a get windows 10 app de kevés hozzá a processzor, míg a másik gépemen (professional) (ez van megadva itt a gépigényen) bőven elfutna, de ezen nincs kis ikon. Ilyenkor mi a teendő? Mindkettő eredeti.
0
0
0
0
Thomaz avatar
Csinálj egy külön partíciót és arra telepítsd fel a windows 10-et. én úgy fogom csinálni, hogy ha bármi baj történik még mindig tudom használni a másik wint.
0
0
0
0
winrar avatar
Én most mentek le mindent Win7-ről. Aztán megy fel a Win 8.1 és remélem működni fog a Skype-os aktiválás...
0
0
0
0
ForHonor avatar
Épp most törlöm a windows.old mappát 25 Gb-t foglal a sima windows mappa 15 Gb.
Remélem nem reccsen meg a rendszer de ha mégis....
0
0
0
0
Payphoner avatar
Ha most vennék egy gépet... egy teljesen ujjat amin semmi oprendszer nincsen, csak megvan DVD-n a preview.... Akkor ingyenesen fel tudom telepíteni? Tudok valahogy kódot szerezi?
0
0
0
0
Bukta avatar
Na nekem kb 30 perc után sikerült találni frissítéseket. Ugye írtam hogy letöröltem minden frissítést amit ma felraktam ami MAX 10db volt(tuti sokat mondtam), és talált 58 frissíteni kívánt cuccot.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
A microsoft oldalarol leszedettnel van ilyen opcio es DX12 meg messze van es miutan megjelent azutan se fog minden jatekra kihatni csak amibe direkt beleepitettek es ami tamogatja a technologiajat a DX12 nek
0
0
0
0
Payphoner avatar
Gondolom sokan mint én azthittük teljesen ingyenes a windows 10. De ez igy magába nem igaz. Én most töltöttem le a previewot. És nagyon is nem ingyenes mert telepítesnél kéri a termék kulcsot, de azt en honnan szedjek ? :'(
0
0
0
0
bassus16 avatar
Aha és ezt a "install windows on another PC" ezt akkor írja ha rámegyek a tálcán a frissítésre vagy a microsoft oldalról frissítsem? Egyébként gamer-eknek megéri már frissíteni vagy még várni kell a dx12 teljes támogatásáig?
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
bassus16: ha windowsra rakod akkor a regi windows es annak adatai egy windows.old nevu mappaba lesznek lementve a C particiodon.Ha usb rol akarod es formatalni is szeretned akkor a legelejen van olyan opcio hogy install windows on another PC vagy valami hasonlo.Beteszed a formatalt USB t es az direkt arra tolti majd le neked.
0
0
0
0
Payphoner avatar
Nem törlődik le... Lesz a C meghajtón egy windowsold mappád és abba bele rak mindent ami pl a 8.1-en volt. Természetesen a 8.1-mar nem lesz elérhető 😀
0
0
0
0
winrar avatar
bassus16:
1. Ha frissítesz, akkor elvileg 2 lehetőséged lesz: adatok megtartásával vagy anélkül frissíteni. Ebben az esetben a mostani Windowsod helyett csak Win10 lesz.
2. Letöltesz egy Win 10 ISO-t, azt pl. ezzel a programmal megcsinálod telepítőnek: [LINK] Keresel egy legalább 4GB-s penyót, amit nem gond, ha le kell formázni. A programmal megcsinálod majd USB-ről bootolsz. A telepítő lehetőséget fog adni annak a partíciónak/merevlemeznek a formázására, amin a mostani Windows van.
0
0
0
0
bassus16 avatar
Lenne pár kérdésem. Ha az ember ráfrissíti az előző windows-ra akkor azzal mi lesz? Letörlődik vagy 2 win lesz a gépen?
A másik meg ha én úgy akarom felrakni, hogy formázom a c-t és pendrive-ról szeretném felrakni a windows-t akkor azt hogy kellene?
0
0
0
0
Titan Killer avatar
En akarnám telepíteni de miukor kijon az a 3 opcio hogy hadja meg a fájlokat nem enged áteni az utolso opciorol arrol ohgy semmit ne hadjon meg.
Miért?
0
0
0
0
Payphoner avatar
Na gyerekek... elkezdtem telepíteni a preview-ot és termék kulcsot kér.. a preview miért kel?
0
0
0
0
winrar avatar
Már feltettem ugyanezt a kérdést gyakorikérdéseken is, viszont itt is szeretnék segítséget kérni, hogy ti a helyemben hogy döntenétek?
Hogyan telepítsem és használjam a Windows 10-et?
Jelenleg 3 lehetőség közül tudok választani:
1. Windows Insider-ben maradva, jogtisztán használnám a Windows 10-et, viszont ezzel vállalnom kell azt, hogy minden frissítést rögtön megkapok, ami okozhat instabilitást vagy egyéb problémát.
2. Felrakom a Win10-et simán, tudom aktiválni kb. januárig és addig csak kijön valami végleges aktivátor, ahogy WIn7/8-nál is van.
3. Felrakok egy Win 8.1-et, skype-os trükkel beaktiválom és így eredeti Win8.1-ről frissítek Win10-re. Ez lenne a legjobb, mert eredeti Winem lesz és csak letesztelt, stabil frissítéseket fog felrakni a Win Update. Viszont kockázatos (mármint maga a Win8 aktiválása) és valahogy M$ fiók nélkül lenne a legjobb...
+1 Jelenleg nincs pénzem eredetire, viszont ha most maradok Win7-nél/Insider Win10-et használok, amíg nem veszek használtan, olcsón eredeti Win7 kulcsot és arról frissítek Win10-re.
Szóval fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Ti hogy döntenétek?
0
0
0
0
Bukta avatar
gegi1: vezértlőpult --> Rendszer és biztonság--> Windows Update

itt kéne látnod hogy ha tölti le.
0
0
0
0
Kneki avatar
Most akkor szedjem le a microsoft oldalárol?
Mert nem kaptam értesitést 😃D
0
0
0
0
Bukta avatar
Én letöröltem minden olyan frissítést amit ma raktam fel, hátha újra felrakom őket akkor jó lesz. De nem talál semmit. Én ezt nagyon nem értem
0
0
0
0
davidfox31 avatar
Én felraktam de csak úgy tudtam ha a procim egyik magját kikapcsolom, mert olvastam hogy több felhasználónak is ez a baja mint nekem szóval felraktam most egy maggal használom addig amig a microsoft kinem ad valami frissitést a procihoz mert amúgy ha két maggal inditom semmi nem történik csak ujraindul a gép bejön az alaplap logója utána ujraindul és megint és megint és megint.....
0
0
0
0
Angelors avatar
Mondjuk érdekes Insider verziót használtam eddig abból is az RTM verziót de a Windows Updatera akárhányszor kerestem rá egyszer nem talált. Aztán most feltelepítettem USB-ről itt meg saját magát aktiválta.
0
0
0
0
winrar avatar
Aztán még egy kérdés: Meddig lesz Insider? Mert az oké, hogy a végleges Win10 megjelenése után is, de mégis meddig? 1-2 év vagy a Win10 életciklusának a végéig?
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Nem tudjátok, hogy a driverek amit a 8.1-hez használok, azok jók ehhez?
0
0
0
0
winrar avatar
Valamit nem értek. Ha Insider Win10-em van, akkor minek kell azt aktiválni?
0
0
0
0
Bukta avatar
most ez mi?
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
Erre én is kíváncsi vagyok! nekem le van ugye crack elve a win 7 mintha eredeti lenne, nem tudom ez számít e
0
0
0
0
no avatar
nálam kaloz win 7 van, érdemes lekapni rá a 10-et?? hogy megy ez?? rátelepiti?? de érdemes??
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Asiimovlegeny: ha windowsrol telepíted a 10est akkor aktiválva lesz ha pedig usb/cd rol telepíted akkor neked kell majd aktivalnod.Ilyen egyszeru,nem kell agyon bonyolitani.
0
0
0
0
prismateech avatar
Már többször is ujraindítottam, mindig valami hibát talál, hogy miért nem tudja felrakni. Ahogy írtam, ha a parancsal próbálom meg, akkor 2 frissítést hiányol, amit nem ír ki, hogy melyik 2 pedig elvileg naprakész minden. Ha meg letöltöm a microsoft oldalról akkor meg 100% után azt a hibát kapom ami az utolsó kommentem végén van.
0
0
0
0
Bukta avatar
prismateech: először nekem se csinált semmit, majd újraindítottam a gépet és elsőre ment.
0
0
0
0
mbalazs81 avatar
Tökéletesen működik 😀 Windows.10.Home.Pro.Enterprise.10240.16384.x64-HUN_Torko >>> Ezzel frissítettem a meglévő aktivált Win7 ultimate X64-re
0
0
0
0
prismateech avatar
Én feladom, wuauclt.exe /updatenow ezzel a parancsal se csinál semmit, egyből hozzám vágja hogy hiányzik 2 frissítés, amit a Windows Update egyáltalán nem talál és folyton azt írja, hogy minden napra kész. Amit a microsoft oldaláról lehet letölteni, ott meg akármit töltök le, akárhogyan mikor 100%-ra lejött kiírja ezt [LINK]
0
0
0
0
Angelors avatar
Akkor már inkább közvetlen frissítenék 8.1-ről.
[LINK]

Töltsd le ezt két lehetőséged van válaszd ki amelyik tetszik.
0
0
0
0
Payphoner avatar
Hali, ha én felrepítem a preview változatot akkor arról tudok frissíteni windows 10-re? Jelenleg 8.1 NT-m van és sajnos így nem tudok 10-re frissíteni. Ezert arra gondoltam felrakom a windows 10 previewet és arról tudok majd frissíteni rendes 10-re? 😀
0
0
0
0
Pixx avatar
Egyébként senki se tudja mi lesz össze vissza beszélnek mindenhol én csak ezt olvastam.
0
0
0
0
Bukta avatar
Én úgy tudtam hogy aki egy éven belül frissíti annak ingyenes és örökre szól. Ezek szerint elég rosszul tudtam.
0
0
0
0
Pixx avatar
én hol írtam ilyet? 😆 egyébként pletykák szerint 1 évig jó igen addigra ugy is lesz aktivator.
0
0
0
0
Pixx avatar
Nem kell aktiválni!!!

[LINK]
0
0
0
0
ShaDo_OW avatar
Én használtam a preview verziót, ott F1 2015 játékban kb. 10Fps-el volt több, Far Cry 4-ben pedig 15-el. (i5 3570, HD7870)
0
0
0
0
ForHonor avatar
Hát kinek a pap kinek az aero 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Nekem Win7-ben nagyon tetszik az aero. Had egye a HW-t, arra való 😃
0
0
0
0
Pixx avatar
De van aero csak nem mindenhol itt jobban látszik

[LINK]
0
0
0
0
ForHonor avatar
Hát az az Aero azonkívül hogy zabálja a HW-t semmire való volt
0
0
0
0
winrar avatar
Nincs, már a 8-ban sem volt Aero.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Értem köszi a válaszokat.
0
0
0
0
Pixx avatar
Nem tudom de nemhiszem mivel játékokban ugyan azt az fps-et kaptam mint 8.1en
0
0
0
0
DDarkness avatar
És a Win 8.1 nél többet eszik?
0
0
0
0
Pixx avatar
Nem minden hol van pl start menü meg ilyenekbe van.

http://kepfeltoltes.hu/150729/1434205542N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció