Windows 10

Szerző: Liptik, 2014. August 24., téma
Fórum » Szoftver
Itt mindent a Windwos 10-ről.
Hozzászólások: 4 065
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DDarkness avatar
Furán néz ki, nincs benne aero?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Amit küldtem aktiválás 2016.jan.16 kb ig érvényes, de addig megjelenik a KMS Loader és végleges lesz.

Liptik: Írd meg pm-be melyik verziód van (Win 10 Pro) vagy (Win 10 Pro N) És a cmd-t hogy indítottad?
0
0
0
0
Liptik avatar
Nagyon szar a Microsoft. Nem működik az a cmds sem nálam.
0
0
0
0
Pixx avatar
nem kell aktiválni

http://kepfeltoltes.hu/150729/1107282385N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
DDarkness avatar
És meddig érvényes, kell aktiválni meg ilyenek?
0
0
0
0
ForHonor avatar
zsoca1199: EZ a pro verzió 32/64 bit választható
0
0
0
0
Pixx avatar
Nah én feltettem win 10 x64 pro clean telepítés eddig minden jó wifi elöször picit fos volt mindig Droppolta a netet de újra raktam a Driver és jó lett.Játékok eddig cs:go meg az ac unity néztem mindkettő ugyan úgy ment mint eddig de valamiért azt mutatja ac közben hogy vram kihasználtság 2,5 gb pedig 2gb-s a vga.Driverekkel sincs gond meg a progikkal se.
0
0
0
0
DDarkness avatar
maxxxx: De ez csak a sima win 10 nem, nekem inkább a pro kéne.
0
0
0
0
Bukta avatar
csuz-li:igen már elindult nekem is a frissítés. Most jobban érzem magam hogy nem kell leszednem azt a verziót. Amúgy nekem gép újraindítás után elsőre sikerült . És köszi.
0
0
0
0
ForHonor avatar
igen le tudod de nem kell Ncorra várnod itt a link hivatalos

[LINK]
0
0
0
0
prismateech avatar
[LINK]

Eddig jutottam. 😃 Már kiírta, hogy Rendszerkövetelmény ellenőrzése vagy valami ilyesmi és utána ez.
0
0
0
0
ForHonor avatar
Ki fogja írni csak tartsd előtérben ezt az ablakot nekem 7 MB/s töltötte le a ~2.6 GB-ot
0
0
0
0
prismateech avatar
Na most nekem is elindult a letöltést a Windows Update-ben, ennyit ír.
[LINK]
Persze egy rohadt infót nem ír róla, hogy mennyivel tölti, mennyi van még hátra, csinál-e egyáltalán valamit.
0
0
0
0
csuz-li avatar
BukoTt: Nekem sem működött elsőre (legális 8.1-es laposon). Másodikra úgy indult, hogy már eleve meg volt nyitva az update ablaka is és akkor megindult. Nem tudom, van-e összefüggés, de egy próbát megér... (Amúgy a '/' előtt van egy szünet is)
0
0
0
0
prismateech avatar
Letöltöttem arról a linkről amit kültetek, ISO-ként, miután letöltötte kiadott egy hibát, hogy Valami gond történt és ennyi. 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Angelors : nálam nincs ilyen gond... csak kicsit aggaszt hogy a preview verziót nem lehet majd frissíteni a teljes verzióra, annyi kavarás volt már az oprendszer körül hogy szánalmas, azért a marketingosztályuk nincs éppen a toppon...
0
0
0
0
ShaDo_OW avatar
Valaki tudna segíteni privátban hogyan kéne aktiválni? 😜
0
0
0
0
Angelors avatar
Nem tudom hogy csak nekem csinálja e, de mióta felraktam azóta ilyen félpercenként a tálcán lévő ikonok villannak egyet. Túl lehet élni de azért kicsit idegesít. Tapasztalt valaki hasonlót esetleg?
0
0
0
0
Bukta avatar
Köszi.
Nekem az a wuauclt.exe /updatenow nem jó. Pedig jobb lenne ha csak frissítené mert, mint mondtam szar a netem(200-300kb/s) és így le kell szednem a "szűz" verziót majd utána frissíteni.
0
0
0
0
csuz-li avatar
BukoTt: Nem egészen ugyan az. Amit leszedsz, az alkalmas szűz telepítésre, míg az update az frissít, de a leszedett is épp úgy alkalmas frissítésre.

Amúgy aki türelmetlen, az írja be rendszergazdaként parancssorba, hogy
wuauclt.exe /updatenow
és máris megindul a letöltés az update-n keresztül
0
0
0
0
Bukta avatar
Amit itt linkeltetek oldal, onnan ugyan azt szedjük le amit magától lefrissíteni? Csak mert én már azt kezdem el letölteni mert nem tudok várni hogy magától kezdje el. Sajna lassú a netem így minél előbb lent van annál jobb.

(tudom hogy az a microsoft oldala)
0
0
0
0
csuz-li avatar
filmgru: Hogy sikerült, mert látom először elakadtál. (Csupán kíváncsi vagyok)
0
0
0
0
prismateech avatar
Köszönöm, kipróbálom. Egyébként lehet azt, hogy a 300 GB-s külső winyómból kiszedek egy 5-6 GB-s partíciót és azt használom "USB bootnak" ?
0
0
0
0
csuz-li avatar
filmgru: A gép magasabb frissítési frekvencián akarja leadni a képet, mint amit a monitor tud. Azt nem tudom, hogy win10-ben van-e ilyen, de gyanítom igen: indítsd el csökkentett módban és állítsd vissza a képernyő-beállításoknál a képernyőfelbontást és frissítési rátát arra, mit a monitor tud.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Tuhajohn: Nem teheted másik gépre. Ha egy OEM verziót frissítesz, akkor az csak az adott gépre jó; az aktiváláskor elmenti a hardverkulcsot (klasszikusan alaplap+proci jellemzőit) és ahhoz a hardverhez köti. Ha nem OEM verziót frissítesz, akkor az később elvileg más gépre is telepíthető.

prismateech: [LINK]
0
0
0
0
prismateech avatar
Microsoft oldalon hol? Most keresem, de csak annyit találtam, hogy a tálca jobb oldalán ott van a kis Win10 ikon aztán majd egyszer letölti neked.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Le lehet tolteni a Microsoft oldalarol es teheted egyenesen usb-re,amennyibol meg en tudom szerintem egy email-al tobb windowson is be lehetsz jelentkezve.
0
0
0
0
Tuhajohn avatar
A mostani rendszrem egy Windows 8 OEM (frisitve Windows 8.1-re). És akkor most kijön az új Windows és én meg gépet szeretnék cserélni. Mivel az Windows 8 OEM alaplaphoz van kötve akkor a 10-t is csak erre tudom telepiteni vagy ha rárakom dvd-re vagy usb-re akkor telepithetem az újra is ? Mert úgy hallottam, hogy az e-mail cimhez kötött.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Persze,previewbe tokeletesen mukodott,nem volt valami sok funkcioja de legalabb mukodott.
Most meg felismeri mit mondok,kiirja a szavakat miután kimondom oket...utana thinking... es jon a hibauzenet.
0
0
0
0
ForHonor avatar
Angolul mondod???

Nekem a Cortana tökéletesen működik már személyeskedésbe is belementünk ha minden jól megy este már randizunk is 😃
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
beta vagy nem ,de nekem nem mukodik Cortana 😞 akármit mondok neki jon azzal ,hogy Something's not right.Try again in a little bit.
0
0
0
0
ForHonor avatar
a verziószám 😀

És persze folyamatosan tökéletesítik.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
valaki meg tudna mondani ,hogy mi a kulonbseg az uj verzio es a regebbi preview kozott?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Minden program ami fent volt a gépen tökéletesen fut!!!
0
0
0
0
ForHonor avatar
filmgru: Az aktiválás már meg van oldva CMD parancsból!
0
0
0
0
ShaDo_OW avatar
Nem eredeti Windowsom van, mégis letudtam tölteni arról a linkről, akkor az 100%-hogy menni fog? Vagy majd telepítéskor fog megsz**atni? Másik: Akkor most ez örökre az enyém lenne, vagy csak 1 évig (ha eredeti lenne). Itt azt írják, hogy csak 1 évig: http://www.origo.hu/techbazis/20150728-windows-10-telepites-frissites-microsoft-rendszerigeny-operacios-rendszer.html
0
0
0
0
Liptik avatar
Azt írja, hogy valami baj történt, kell egy USB pendrive?
0
0
0
0
Bukta avatar
Eltűnik minden cucc a gépről? Vagy ha mondjuk én a C-re rakom akkor ami a D-n van minden megmarad? Sajna nincs külső vinyóm és nem is tudok szerezni.
0
0
0
0
Pixx avatar
lincoln_a_vandor: igen lehet én is azt csinálok pendriveval már 70%
0
0
0
0
Liptik avatar
Ha frissíted, akkor nem kell.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
kell usb hozza? es lehet fullos clean installt csinalni ezzel a tool-al?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Liptik: Hát ez jó kérdés nekem 38%
0
0
0
0
Liptik avatar
Nekem 40% azzal a programmal és ezzel megmaradnak a cuccaim?
0
0
0
0
sudosu avatar
Egy jótanács mindenkinek: Hard Disk Sentinel-t ne indítsatok el az új OS-en mert az egész rendszert összecrashelteti.

Ja és a start menü kereséses dolog, amiről tegnap írtam, megjavult. Lehet valami update-et szedett le közben, vagy csak ideiglenes hibáról volt szó.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
ha a previewem van fent windows 10bol ami mar regebbtol elerheto akkor ,hogyan tudom az ujjanan kijott -re frissiteni?

update:kozben most latom a linket ,szedi mint az allat,mar 27% kozbe wifin vagyok 😆
0
0
0
0
ForHonor avatar
Köszi a linket bejött 😀 21% letöltés...

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció