Windows 10

Szerző: Liptik, 2014. August 24., téma
Fórum » Szoftver
Itt mindent a Windwos 10-ről.
Hozzászólások: 4 065
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cseszka avatar
Nálam leszedett pár frissitést,kb 50db,mert az auto update kivolt löve 😆.Most h frissitettem,lent eltünt a win 10 ablaka,és megse tudom nézni hogy áll a dolog....semmi értesités....Valakinek ötlet?
0
0
0
0
csuz-li avatar
intelIA32:
Nyilván annak kell szórakozni külön, aki warezol.

Hát izé, őőőőő... 😳
0
0
0
0
visor261 avatar
Na elkezdődött a gépek önálló életre kelése...
Felraktam win10 boldog meg minden,firkálgattam edgeben(amit még mindíg nem tudok visszatölteni...) mivel minden szupi volt ezért gondoltam kilövöm(shutdown) és eszek egy tükörtojást... a fura az vol mikor hirtelen magától elindult...(gondolom éppen az emberek kiírtására készült fel... majd kék halál sztm micro programozáshiba...)majd a kék halál után valami frissítést tett fel... O.o
ez mi lehetett?
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Nyilván annak kell szórakozni külön, aki warezol.
Viszont nem vagyok a rendszertől lenyűgözve.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Na feltettem a sajátomra is. Leszedtem a media creation tool-t. Elindítottam és a frissítést választottam. Azt választottam, hogy csak a fájlokat tartsa meg, úgyhogy készült egy windows.old mappa, abba belekerült egy rakat szemét, de ami a dokumentumok, vagy a zenék alatt volt, az oda is kerülte egyből, nem kellett kikeresni. Természetesen a feltelepített programokat buktam, de ugye azokat amúgy is jobb újra rakni. A telepítés végén meg aktiválva is volt a win, nem kellett külön szórakozni vele. Szintúgy fent volt az összes driver, beleértve a catalistot és a realtek HD hangkezelőt. Szóval nálam minden hiba nélkül lement.
0
0
0
0
winrar avatar
Én azért elszórakoztam az aktiválással, ötödszörre fogadta csak el a Micro$oft termékaktiváló a kulcsot 😃
0
0
0
0
prismateech avatar
Elvileg csak akkor kell aktiválni, ha kiírod DVD-re teljes újrahúzás céljából. Akkor tudod csak leformázni a meghajtókat és tisztán feltelepíteni. Én így csináltam, utána lekaptam 1 aktivátort és kész is.
0
0
0
0
winrar avatar
Én csak elindítottan a MediacreationToolx64.exe-t "eredetire" aktivált Win 8.1 Pro alatt, nem írtam semmit ki pendrivra, csak kiválasztottam a tiszta telepítést és hagytam dolgozni. Kb. 6-8 perc múlva ott volt a kész Windows 10, abba bejelentkeztem még az Insider idején használt Micro$oft fiókommal és kész. Eredeti rendszer és minden tökéletes 😃
0
0
0
0
davidfox31 avatar
Hát nem bízok benne hogy minél hamarabb megoldják 😃 http://hardforum.com/showthread.php?p=1041761574#post1041761574 itt van egy angol fórum itt írják hogy az intel kiadott valami microcode frissítést ami nem csípi a procim és csak egy maggal engedi használni a win 10-et mert még a build 10130 semmi gond nem volt majd az attol újabbak nem mentek nekem, mert már azokba a buildekbe már belelett téve az az új microcode úgy mint a a véglegesbe...
0
0
0
0
bukta2 avatar
davidfox31 valamit biztosan kitalálnak majd... azért ez nem kis hiba.
0
0
0
0
davidfox31 avatar
Feltettem a win 10-et de kizárólag csak ugy tudtam felrakni meg csak ugy fut ha a 2 magból egy kivan kapcsolva.Olvastam másoknak is ez a probléma akiknek ilyen proci (g3258) van, szerintetek lesz hozzá a későbbiekben valami fix hogy használhassam 2 maggal?
0
0
0
0
Pixx avatar
Én nem értem mit kell ennyit bajlódni meg tökölni vele megjelenés napján leszedtem a win10 pro x64 et (ISO-ba) azzal a programmal amitt itt többen is linkeltetek (MediaCreationToolx64).Megfogtam a szaros 8gb-s pendriveomat megcsináltam Rufusal hogy bootolható legyen clean install csináltam és ennyi.

Aktiválni meg nem kellet. -- > [LINK]
0
0
0
0
dotta98 avatar
Valaki légyszi dobjon meg egy válasszal sürgős lenne!!! 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
prismateech chrome-ot dobt ki az ablakon és szedj le egy normális böngészőt. Chrome úgy zabálja a memóriát mint etióp kisgyerek a kenyeret.
0
0
0
0
bukta2 avatar
és nem kell semilyen aktiváló kulcs meg semmi elkezdem a telepítést felteszi és kész is?
0
0
0
0
winrar avatar
bukta2: Én sem kaptam értesítést, de ezzel frissítettem: [LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
én még mindig nem kaptam értesítést hogy letölthetném a rendszert... :/

tehát addig is Win7 4ever
0
0
0
0
winrar avatar
Dawminator: Remélem müxik: [LINK]
0
0
0
0
Dawminator avatar
A böngészőknél hogy lehet a fenti sáv szinét megváltoztatni?Nekem egész végig fehér csak a tálca meg a start menü szineire találtam opciót!
0
0
0
0
dotta98 avatar
Otthoni használatra meg xbox one mellé melyik win10-t ajánljátok a home-ot vagy a prot? 😀
0
0
0
0
visor261 avatar
valaki írja már bele fentre a gyik-okat és válaszaikat mert a 700 kommentből már lassan a fele az -.-
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Gondolom kávét nem főz 😊
0
0
0
0
Thomaz avatar
telepítés közben kitudod választani hogy mit csináljon.
Útmutató/érdekességek:
[LINK]
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Rammstein32 attól függ hogy telepíted. Tiszta telepítéssel minden C-n tárolt adat elvész. Ha csak frissítesz akkor megmaradnak.
0
0
0
0
no avatar
win 7-re nyugodtan rá lehet majd telepiteni a 10-et?? adatok progik nem vesznek el?? gamek a vinyon??
0
0
0
0
DDarkness avatar
Nem úgy akartam telepíteni csak meg akartam nézni hogy indul e, mert addig a gépre rá nem rakom amíg meg nem bizonyosodok hogy ez most Home vagy Pro, mert a Pro-t választottam letöltéskor a listábol a virtualbox meg a Home-ot rakta fel.
0
0
0
0
winrar avatar
Most úgy akarod telepíteni, hogy bemountolod futó oprendszer alól Daemon Tools-ba? Ha igen, nem jó ötlet.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Engem ez fogad ha berakom Daemon toolsba és rámegyek a setup.exe-re
https://kepfeltoltes.hu/150730/01-error_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
winrar avatar
Nekem Win7 alatt is ott volt, most Win10 alatt is ott van. Egyébként nálam a hot swap letiltásával BIOS-ban elvileg megoldja azt, hogy ne legyen ott.
0
0
0
0
Subaru avatar
hát azért, hogy nehogy véletlenül arra kattintsak mikor usb-t akarok eltávolítani
0
0
0
0
DDarkness avatar
Én azt viszont furcsállom hogy (elvileg..) a Pro-t szedtem le 32 és 64bitbe, tehát mind a kettőbe és csak 2,3GB ot foglal az ISO.
0
0
0
0
winrar avatar
De miért akarod eltüntetni?
0
0
0
0
Subaru avatar
sziasztok, hogy lehet eltűntetni innen az SSD,t meg a HDD-t? win7nél eddig nem volt itt
https://kepfeltoltes.hu/150730/ssss_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
DDarkness avatar
Ez a gondom hogy hiába a Pro t szedtem le CreationToolx64-al mégse azt rakta fel hanem a Home-ot, míért van ez?
0
0
0
0
ForHonor avatar
Nem hinném hogy le van tiltva ez a kulcs csak a PRO verzióhoz való. A PRO N és HOME verziókhoz nem használható.
0
0
0
0
3franky avatar
Windows.old mappa törléséhez 3 lehetőség:

Parancssort rendszergazdaként elindítva:
RD /S /Q %SystemDrive%\windows.old

VAGY:

Lemezkarbantartó (Disk Cleanup) megnyitása után a Rendszerfájlok törlése (Clean up system files) gombra kattintva a régi windows verziók törlését be kell pipálni.

Esetleg, ha egyik sem sikerült, akkor CCleanernél is van lehetőség a haladó beállításoknál a Régi Windows telepítés törlésére.
0
0
0
0
winrar avatar
galex: [LINK]
Bár amit az M$ oldalán írnak, az elvileg csak Win7-hez jó.
Itt van Win10-hez: [LINK]
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Valaki letudná nekem írni hogy törölte ki a Windows.old mappát? Mert akárhogy próbálom, pl próbáltam Admin parancssorral is, és mindennél azt írja hogy a hozzáférés megtagadva :/
0
0
0
0
DDarkness avatar
Míért van az hogy letöltéskor a Pro-t választottam és 32 és 64 bites verziót, erre amikor telepítettem virtuálisan a Home ot rakta fel és 32 bites verziót. Amikor próbáltam aktiválni ezzel a megoldással mindenre csak hibát dobott ki:
KMS aktiválás parancssorból (rendszergazdaként!):

CMD.exe (rendszergazdai joggal indítva)

slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

--wait pass

slmgr /skms kms.xspace.in

--wait pass

slmgr /ato

--end
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Valaki nem tudja hogy startos searchben a feltelepitett appokat miert nem dobja ki? az all apps listaban benne vannak a kereses megsem dobja ki...regebb nem igy mukodott
0
0
0
0
prismateech avatar
Ez komoly, hogy ha kevés memória van akkor összeomlik a rendszer? Tegnap is mikor batmaneztem, leraktam tálcára, hogy megnyissam a Chrome-t és minden oldal crashelt, egyet se töltött, csak maximum 5 mp-ig. Aztán kiadta, hogy kevés a memória zárjam be az alábbi programokat Batman AK. Mondom jól van, biztos valami félre értés mert win7-8-8.1-en sose volt ilyen. Aztán most megint ezt csinálta, éppen Riddler sz@rjával szenvedtem, mondom rákeresek googlen mert nem értem mivan és teljesen összeomlott a rendszer. Ha tovább folytatódik akkor sajnos jön vissza a 7. Sőt win7-8.1-en GTA 5 alatt is folyton meg volt nyitva a chrome és úgy se volt semmi gáz.
0
0
0
0
DDarkness avatar
winrar: 😆 Már azzal kezdtem el kb 2-3 perce 😀 Azért köszi 😀
0
0
0
0
DDarkness avatar
Jó de havernál szedtem le mert nála gyorsabb a net és nem volt penyó és iso ba kértem.
0
0
0
0
Payphoner avatar
eleve az USB-s teelíptést kell kérni
0
0
0
0
DDarkness avatar
Én már leszedtem az ISO-t , azt hogy tudom USB-re rakni?
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Robin😆:Formatalni kell ahoz hogy fel tudd telepiteni
0
0
0
0
no avatar
simán rátelepiti magát win 7-re amugy???
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció