Filmhírek

Szerző: Nogitsune, 2013. December 01., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden ami filmekkel kapcsolatos, első képek, bemutatók, berendelés, vagy bármi ami filmekhez kapcsolható. Ki is lehet beszélni ezeket.
Hozzászólások: 826
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Nogitsune avatar
És akkor a film amitől semmit se várok:
0
0
0
0
neuroflex avatar



[movie=youtube]7KLZzxZh_hY[/movie]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez jó videó,nekem tetszik 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Igazából az első 1-2 perc és az utolsó 2 perc az érdekes 😃 de végig is lehet nézni a trailert 😃 nem vészes 😃 egész jól néz ki de nem tudni róla sok mindent! 😞


0
0
0
0
Bukta avatar
A ninja teknősök bocsi, azt nem vettem észre, x men hulye voltam tényleg 😆, azt hittem hogy csak az 1. trailert linkeltem, az edge of tomorrowrol más videót linkeltem
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem azért de már be volt linkelve az X-Men, TNMT és az Edge of Tomorrow is. Ráadásul az X-Men-t pont te linkelted be pár napja 😆

[LINK] - Ez eléggé érdekesen hangzik, még jól is elsülhet.
0
0
0
0
Bukta avatar
Ezek se lesznek rosszak







2. Trailer

[movie=youtube]http://m.youtube.com/watch?v=yUmSVcttXnI[/movie]

És egy új Michael Bay film. Szerintem ez is jó lesz.

[movie=youtube]http://m.youtube.com/watch?v=VZZ0PnDZdZk[/movie]
0
0
0
0
Sicu33 avatar

Nem annyira szeretem a Comedy műfajt,de ez nem tűnik rossznak 😀

Ez tetszik 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
Az Edge of Tomorrowról már van magyar szinkronos előzetes. És szerintem is jónak tűnik.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A Trailer alapján nekem tetszik 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
William Fichtner a gonosz lesz. Ö lesz The Shredder Spoiler!
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b1/TMNT415EpisodeGuide.png
a főszereplők meg a teknősök 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
William Fichtner főszerepben és Michael Bay Producerként...hmm nem hiszem,hogy rossz lenne ez a film 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar

Ez se tűnik rossznak 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Sose vonzott nagyon a Herkules (a sorozat), de ez elég jónak tűnik már csak a Paramount és az MGM miatt is, nem arról híresek hogy igénytelen filmeket dobnak piacra...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Közben az előző trailert törölték YT-röl. Új.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Erre a Noah című filmre nagyon kíváncsi vagyok,a TV is agyon nyomja a trailerével a reklámokat 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
Nehogy inkább azok a jöttmentek tegyenek ki ezután egy listát akiknek Lohan volt meg a Meki parkolójában 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
szép kis ......😆😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem figyeltem bocsi 😆 magyar oldalakat amúgyse nagyon bírom 😆 de amúgy jó hír,nekem tetszik

James Rebhorn is meghalt 😞
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Ezt pont lentebb linkeltem be magyarul 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Halálos Iramban,kis hír.. [LINK]
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Igen ö lesz, más rendezővel, hangulattal. Kellet egy más fajta Batman aki illik az Igazság Ligájába.
0
0
0
0
Bronson avatar
Bár jöttek olyan hírek is, hogy Ben Affleck lenne az új Btaman... akkor jobb is lenne ha abbahagynák 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Bale fél, hogy bekategorizálják ezért hagyja abba, ahogy Robert Downey Jr. is a Vasembert (bosszúálokban kivétel).
0
0
0
0
Bronson avatar
Amúgy nem értem miért, pedig igencsak nyitva lett hagyva az utolsó vége egy folytatáshoz...
0
0
0
0
Bukta avatar
Kár, pedig nagyon szerettem.
köszi a választ
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem lesz. Nolan nem csinál több Batman univerzumban játszódó filmet ha jól tudom. A Bale féle Batman ami biztosan nem lesz.
0
0
0
0
Bukta avatar



Amúgy nem tudja valaki esetleg, hogy a Sötét Lovagnak lesz-e folytatása vagy Robin lesz helyette?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A Real Steel című filmben is feltűnt 😃 állítólag lesz belőle 2. rész is 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
James Rebhorn neve elsőre ismeretlen volt, de kép alapján felismertem. Az a színész rengeteg filmben kapott kisebb-nagyobb szerepet! A nevét sajnos nem sokan ismerik, de szinte mindenkinek beugorhat valamelyik filmből...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Szegény Mads Mikkelsen-t alig kedveli valaki, nekem például egy ismerősöm sincs oda érte 😆

[LINK]

Rip [LINK], nem olyan rég néztem meg az Egy asszony illata című filmet és akkor még élt 😕 lehet nem véletlen.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Mads Mikkelsen-tól a Jagten-t akarom megnézni trailer alapján nagyon jónak nézz ki 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Mads Mikkelsen... nem szimpatikus valamiért az a színész, sosem tetszett! 😃 legutóbbi film amiben láttam az a Charlie Countryman volt, de az a film valami bűnrossz... (nem miatta, hozzáteszem... 😆 )
0
0
0
0
Nogitsune avatar


Mads Mikkelsen-t is nagyon kedvelem, rohadt jól játszik. Jagten, Hannibal, Valhalla Rising etc, mindig jól játszik. Ebben is jól fog, hab a tortán, hogy szeretem ezt a korszakot.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Köszi szépen 😀

Érdekes egy trailer,de nem rossz 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
tessék! eddig 3 release-hez van felirat! én mindig ezen az oldalon szerzem be a feliratokat, ha itt nincs, akkor elég sokat kell kutatni! 😃

[LINK]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bronson : Adnál kérlek egy linket? Én nem találtam hozzá sehol 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
én feliratosan néztem, van hozzá már régóta!
0
0
0
0
Bronson avatar
szinte biztos hogy lesz szerintem...
0
0
0
0
Bukta avatar
Lone survivor nem tudjátok lesz e szinkronosan?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Kíváncsi leszek a Mestergyilkos 2re mert az 1 az nagyon bejött,remélem nem rontják el,na meg a Fast 7 érdekes lesz 😀 filmek terén jó lesz ez az év 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
djwarp : Én láttam, mostanában ha akciófilmet akarok nézni (nem vagyok nagy akció rajongó) akkor biztos valami Statham filmet nézek meg, mert tudom hogy hoz egy bizonyos minőségi szintet amin alul nem igen ad. Nem kellett még csalódnom benne, azt kaptam amit vártam, de nyilván semmi több... amúgy szerintem annyira nem kőkemény, nem pörög benne az adrenalin ezerrel végig, de tényleg korrekt kis film lett!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tegnap sikerült megnéznem a Homefront című filmet Jason Statham és James Franco főszereplésében,nos a véleményem:
Statham hozta a megszokottat,megint kapott egy jó szerepet,aki szereti a kőkemény akció filmeket az feltétlenül nézze meg 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Teli van a föld ostoba, sötét emberekkel. Képesek ilyen apróságokon vitatkozni. Azt se értem, hogy ha látták nem lehet meggyőzni a vitapartnerét akkor miért nem hagyták annyiban? Én ha látom máson, hogy hiába mondok neki, nem győzöm meg akkor inkább ott hagyom. Nos mindegy.



Ez jónak néz ki a bemutató alapján, remélem azért minőségi horror lesz és nem valami silány próbálkozás.
0
0
0
0
Bronson avatar
Most komolyan, hogy lehetnek valakik ennyire elmeroggyantak? Még megértem ha valami nagyobb jelentőségű filmen vesztek össze, de ezért?? 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
Nem is tudtam, köszi, hogy szóltál
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció