Filmhírek

Szerző: Nogitsune, 2013. December 01., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden ami filmekkel kapcsolatos, első képek, bemutatók, berendelés, vagy bármi ami filmekhez kapcsolható. Ki is lehet beszélni ezeket.
Hozzászólások: 826
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bukta avatar
kakasu: az ugye a 21 jump street nek a folyatatása? Mert nagyon várom akkor.😆

Amúgy az utolsó léghajlítónak már nem is lesz több része?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Beelzebul : Egyetértek veled teljesen,csak annyiba nem,hogy nekem tetszett a Drive Angry 😆 De szerintem ez most áttörés lesz(illetve remélem) régóta várok tőle egy Lord Of War szintű filmet 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Valóban ideje lenne neki egy jó filmben szerepelnie. Az utóbbi időben csak gyatra filmekben szerepelt, és, hogy példát is mondjak: Ghost Rider 2, Drive Angry, Kick-Ass (nekem az utóbbi nagyon nem tetszett). Holott neki is vannak nagyon jó filmjei: Lord of War, Face/Off , The Rock. Remélem a Joe-t is közéjük lehet majd sorolni 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Remélem Nicolas Cage nagyot alakít a Joeban,Trailer alapján nagyon tetszik 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Beelzebul" Ez a "Joe" nagyon jónak ígérkezik!!!!! alig várom már!
0
0
0
0
Sicu33 avatar

Elég gyenge eresztés ez a film (szerintem)
0
0
0
0
Nogitsune avatar

Nagyon hangulatos bemutató, szeretem az ilyen drámákat.
0
0
0
0
bukta2 avatar
djwarp" nekem 1ik kel sincs bajom, de Mark-al tuti ott lesz 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Mark Whalberg nagyot fog alakítani ebben a filmben,végre nem az a nyomi Shia LaBeouf játszik benne 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
az 5 ödik rész előtt, található egy 4.-is ugye bár 😀 előbb várjuk meg azt, amondó vagyok
gondolom már láttátok de azért beteszem 😀 az utolsó másodpercek magukért beszélnek 😀

0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nem tudom nem vagyok nagy filmguru, talán nem mindig látom át a dolgokat, csak így meg nem tűnt többnél egy öldöklős filmnél... ettől függetlenül kíváncsi vagyok a 3. részre 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem tetszik,hogy még mindig pörögnek 😃 jó lesz a 3. rész 😉
0
0
0
0
Bronson avatar
bartos66 : túl komolyan veszed, a film azért bőven át van itatva öniróniával, amit ha nem veszel le, természetesen lehet hőbörögni hogy mennyire irreális az egész... 😊
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem is jobban bejött a 2 mint az 1,nem lesz rossz a 3 se (szerintem) de a 4től már félek
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nem is tudom mit mondjak az Expendables-ről, vegyes érzéseim vannak iránta. Mint akciófilm nem volt vele gond, de ha a tartalmát nézzük... a 2 egyértelműen jobb mint az első része volt, jobban ki volt fejtve a történet, viszont ami egyikben sem tetszett, hogy az egészet úgy csinálták meg mintha 7-8 Rambo összeállt volna és ráuszíották a népre... komolyan, oké hogy ilyen meg olyan jó tudnak harcolni, de szerintem túlzás, hogy 4839292 embert kinyírtak...
Én személyesen nem láttam a Rambokat, csak jeleneteket de ott is hasonlókat láttam.
0
0
0
0
Bronson avatar
sosem volt egy izgága akciósztár, ez igaz, az esetek többségében valami főgonoszt játszott...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Bronson: Neki valóban nem lenne akkora imázsromboló a film, minden jó filmjére jut annyi szar is. De még azt is mondom, hogy már nem egy akciósztár, érdekesen nézne ki ha neki állna Stallone mellett épületeket robbantani 😆 meg ö nem is olyan típusú. Bár egy fő gonosznak eltudnám képzelni.
Amiket szeretek tőle: Escape from Sobibor, The Hitcher (1986), Blade Runner, The Blood of Heroes és még nem láttam tőle sok filmet.
0
0
0
0
bukta2 avatar
djwarp" sztem még nem láttam olyan Trailert egészen eddig amitől kirázott volna a hideg 😃 ez ütni fog! 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Beelzebul : Ratger Hauernek nem lenne imidzsromboló a film, sőt... láttam vele egy filmet, a Hobo with a shotgun... na az aztán érdekes volt... egy b kategóriás trash horror volt sok vérrel és belsőséggel 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
jó kis Horror film lesz 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Trailer alapján elég durvának tűnik 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Már csak Karen Gillan miatt is biztosan megfogom nézni.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
PC GAMER : Nincs mit 😀
Horror kedvelőknek 😃
0
0
0
0
PC GAMER avatar
Koszi szepen,nagyon rendes vagy!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
PC GAMER :
A csodálatos Pókember 2. (2014.május 2)
Godzilla(2014 május 16)
X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014 május 23)
Ezeket találtam 😀
0
0
0
0
PC GAMER avatar
2015 Februárjába 😲 Kicsit akkor meg varni kell 😕
Nem tudtok valami jo sci fi -filmet ami a kozeljovoben fog megjelenni?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
PC GAMER: 2015 Februárjába lesz a premier Amerikába.
Beelzebul : Remélem Chan még megcsinálja a Rush Hour 4-et mert az egyik kedvenc filmsorozatom 😀
Robert Duvall se mai gyermek már,1972-es szerepét sose felejtem el(The Godfather) óriási szerepet kapott Tom Hagenként 😀
0
0
0
0
PC GAMER avatar
bukta2: Az igen!Ez mikkor jelenik?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Na ezt nézzétek!!!!



Odafog verni!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Valahol régebben olvastam, hogy Jackie Chan nem akar több akció filmben szerepelni. Azt mondta olyan akar lenni mint Robert De Niro. De véleményem szerint úgyse fog neki sikerülni, ö is csak pár szerepet tud eljátszani.
Nézem a The Expendables 4 IMDb oldalát, hát nagyon remélem, hogy Rutger Hauer nem vállalja el. Többre tartom öt annál, hogy ilyen filmben szerepeljen. Meg valljuk be, már nem igazán akció sztár alkat.



Ezekre nem rég bukkantam, mindkettő nagyon ígéretesnek néz ki. Főleg a Robert Duvall-os.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Csak nem értem,az Expendables filmet,mivel ígérték,hogy Jackie Chan is fog benne játszani,meg Nicolas Cage,Cage-t még el tudom képzelni,hogy vissza mondta a szerepet,na de Chan? 😲 őt már nehezen... Állítólag lesz 4. része is de no name emberekkel.
[LINK]
0
0
0
0
Bukta avatar
bukta2:a Harry Pottert leszámítva egyet értek veled😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
A "The Expendables" is azon kevés filmek közé tartozik hogy lehetne belőle akár 16 rész is ahogy ti írtátok, akkor sem unnám meg, mert jó filmek! Ilyen számomra a "Gyűrűk Ura/Harry Potter/X-men/Vasember/ és ez csak pár darab film, de van még...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Május 15-én lesz a premierje 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar

Remélem nem fog okozni csalódást és nem lesz rövid majd film 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én az első rész után meguntam, nem kell ide 16 rész 😆

Ez igen érdekes lesz:
0
0
0
0
srii avatar
The Expendables 3 : hova lehet ezt még fokozni? az lesz a veszte ,hogy megunjuk majd a 16 rész után de addig lehet nyomni. 😜
0
0
0
0
Bronson avatar
na ja, ő igazán pótolható lett volna a filmben, de a sztori meg a többiek voltak a lényeg... 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Bronson: Azt elfelejtettem mondani, hogy végül a Paperboy-t is megnéztem. Nem volt nagy durranás, de a színészi játék az jó volt, John Cusack és Matthew McConaughey nagyot alakított itt (is). Efron meg sok vizet nem zavart, a szerepét egy átlagos emberke is eltudta volna játszani akit az úton szednek fel.
Láttam én is, hogy benne van Timberlake sajnos, de ha Efron-on túl tettem magam nem lesz nagy akadály ö se 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
The Expendables 3 szuper jó szereplők vannak benne
0
0
0
0
Bronson avatar
In the line of fore és Escape from alcatraz igazi klasszikusok, nem fogsz szerintem csalódni! 😀 a Trouble with the curve-vel meg úgy vagyok mint Te a Paperboy-jal hogy Efron miatt nem nézted meg, én meg ezt a Zsüsztin Timberlake miatt! 😃 de lehet Clint miatt mégiscsak megnézem... van egy sanda gyanúm hogy nem Clint ötlete volt belerakni...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Merítsen csak, az ö filmjeit élmény nézni, minden perce leköt. Remélem kapni fogunk még valami Gran Torino szintű filmet tőle. Most vele ezeket akarom megnézni: In the Line of Fire, Escape from Alcatraz, Trouble with the Curve és majd valamikor sort kerítünk a Il buono, il brutto, il cattivo.-ra is, ja és a Letters from Iwo Jima.
0
0
0
0
Bronson avatar
Clint nem tud hibázni, ha pedig szerepelt volna abban a filmben az az lett volna... még jó hogy nem vállalta , tényleg... rohadt jó film mindkettő, elég sokszor merített igaz történetekből...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Igazság szerint egyik részénél se volt nagy elvárásom. Talán az elsőnél volt valamennyi, látva a sok nagy nevet egy filmben. Ami a legjobban zavar a filmmel az, hogy öregemberek akcióznak, az én szememben ez imázs romboló. Maradok a Rocky, Rambo, Predator, Terminátornál ha róluk van szó. Még szerencse, hogy Clint Eastwood nem vállalta el a szerepet ebben.
(Ez az én véleményem, nem kell majd lehurrogni mert nem tetszik a film 😆😉

Ha már Clint Eastwood, megnéztem tőle két filmet. Million Dollar Baby és a Changeling-et. Csak annyit mondok mind 2-re, hogy nagyon durva volt, kemény dráma meg minden. Rohadt jó rendező és színész.
0
0
0
0
Bronson avatar
igazából már az első résznek sem kellett nagy várakozásokkal nekifeküdni 😃 én fel voltam készülve a legrosszabbra, de nem volt nagy csalódás, mert nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban. Egy 'másnapos-vasárnap-délutánon-szódával-elmegy' kategória nálam a film, de ki lehet kapcsolódni alatta, szórakoztató és annyira giccses hogy az már majdnem jó 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció