Xbox One

2012. August 06., téma
Fórum » Konzol
Az új Xbox One-ról minden.
Hozzászólások: 277
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
patrikk911 írta:
Ezt az xboxot nagyon elszurták kiváncsi leszek az eladásokra...


Kipróbáltad? Milyen játékkal játszottál rajta? Miért nem tetszett? Miért szúrták el? Melyik játék tetszett legjobban? Melyiket nem kedvelted a legjobban? Mennyibe került a konzol?

https://kepfeltoltes.hu/121120/genius_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Aki a kinézetre hajt annak áldás békesség, tök mind egy, hogy hogy néz ki
0
0
0
0
Davezorrr avatar
az a gáz hogy a ps4 bemutató paródia jobb az xbox one-s eredetinél 😆
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ezt az xboxot nagyon elszurták kiváncsi leszek az eladásokra...
0
0
0
0
atstuff07 avatar
szerintem a Sony-s videó jobban sikerült 😂
0
0
0
0
Arnybiro avatar
bartos666 írta:
chrono02 írta:


Jobb mint az eredeti bejelentés 😃


KUTYAAA 😆


Igaz hogy a következő nem témába vág, de ez is jó:

0
0
0
0
Ghosts avatar
kistiko07a: Heh, ez nagy 😃 A "tívít" ki is lőhetjük mi magyarok, mivel nálunk kb semmi nem lesz elérhető ebből a szolgáltatásból (ahogy sok másból sem).
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
chrono02 írta:


Jobb mint az eredeti bejelentés 😃


KUTYAAA 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar


Jobb mint az eredeti bejelentés 😃
0
0
0
0
atstuff07 avatar
így képről nézve nekem is ergonomikusabbnak tűnik a az XBOX 360-as kontroller, de úgyis akkor tudjuk eldönteni, ha kézbe vesszük mindkettőt

kistiko07a: ez tényleg jó 😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
humagyar írta:
AnonimMC írta:

"Tegyük fel : Nézel egy filmet és valaki éppen hív téged skype az xbox odon ? Anyázás közepette próbálod kikapcsolni a skype-ot."
" Nézzük a kontrollert . hát most dikk a lent lévő kép magáért beszél ."

https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/05/xbox-one-360-controller.jpg


Mikor játszol és hív valaki Skype-on, akkor a játék marad egy ablakban és mellette kicsiben lesz a Skype. Amit kinyomhatsz. Nyilván ki is kapcsolhatsz. Ezen nem tudom miért kell fennakadni. PC-n is van Skype, amit bármikor ki tudsz kapcsolni.
A kontrollerrel mi a baj? Mert most az, hogy dikk... ez nem túl nagy magyarázat. Megnéztem a képet. Most azért, mert nem úgy néz ki, mint a 360-nak a kontrollere, még nem kell temetni egyből. Majd ha már a kezedben tartod, akkor tudsz róla véleményt mondani.


Naná ,hogy van gépen skype de az nem alapból van benne hanem eldönthetjük ,hogy benne legyen-e. A skype alkalmazást a legtöbb ember úgy is ki fogja legtöbbször kapcsolni . Egyébként a kontroller ,hogy a régebbi szerintem szebb és formásabb de ahogy a konzol kinézete is kockásabb lett így a kontroller is....
0
0
0
0
humagyar avatar
AnonimMC írta:

"Tegyük fel : Nézel egy filmet és valaki éppen hív téged skype az xbox odon ? Anyázás közepette próbálod kikapcsolni a skype-ot."
" Nézzük a kontrollert . hát most dikk a lent lévő kép magáért beszél ."

https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/05/xbox-one-360-controller.jpg


Mikor játszol és hív valaki Skype-on, akkor a játék marad egy ablakban és mellette kicsiben lesz a Skype. Amit kinyomhatsz. Nyilván ki is kapcsolhatsz. Ezen nem tudom miért kell fennakadni. PC-n is van Skype, amit bármikor ki tudsz kapcsolni.
A kontrollerrel mi a baj? Mert most az, hogy dikk... ez nem túl nagy magyarázat. Megnéztem a képet. Most azért, mert nem úgy néz ki, mint a 360-nak a kontrollere, még nem kell temetni egyből. Majd ha már a kezedben tartod, akkor tudsz róla véleményt mondani.
0
0
0
0
humagyar avatar
Ghosts írta:
yugiohyugiohzebuyug írta:
[LINK]
nem vagyok nagy fifás, nem szeretem a portjátékokat de ez most mi o.O

Az, hogy "muszáj" évente kiadni egy részt és nem jut rá idő, hogy elkészítsék PC-re. Persze ez nincs leírva, de ezt nem is fogja bevallani az EA...

Dehogy nincs rá idejük. Alig változtatnak valamit évente a FIFÁ-kon. Azért nem csinálják meg a PC-s verziót úgy, mint a konzolosat, hogy konzolt vegyünk. Ez csak pénz.
0
0
0
0
Ghosts avatar
yugiohyugiohzebuyug írta:
[LINK]
nem vagyok nagy fifás, nem szeretem a portjátékokat de ez most mi o.O

Az, hogy "muszáj" évente kiadni egy részt és nem jut rá idő, hogy elkészítsék PC-re. Persze ez nincs leírva, de ezt nem is fogja bevallani az EA...
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
[LINK]
nem vagyok nagy fifás, nem szeretem a sportjátékokat de ez most mi o.O
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Ghosts írta:
AnonimMC: Most a Ghosts hogy jön ide? Annyi köze van hozzá, mint a focinak a sajtos kiflihez, max közbe eszed azt kész. Egyébként ez a show a konzolról szólt jobban, játékokat szándékosan nem mutogattak, de azért kellett pár, hogy ne aludjanak el az emberek. Majd az E3-on lesz pár bejelentés. Amúgy a Microsoft a konzol megjelenése után 1 éven belül 15 exkluzív címet ad ki, köztük 8 teljesen új IP, a többi 7 pedig folytatás. Na ez jól hangzik, remélem, hogy mindegyik valami komoly játék lesz és nem 5 valami Kinect fosrakás, 2 meg a jobbik fajtából.


És most az egész show ról beszéltem. De igazábol ezt hagytam ki ,hogy gyakorlatilag az egész game show-n a Ghosts volt a fő fogás ami ráadásul nem is Micro game 😆

Még ha önmagában nézem akkor is bullshit de ha össze hasonítom a ps konferenciával (vagy mivel ) akkor szerintem a PS4 mérföldekkel győzött nálam. Még akármi lehet a PS Orbis/4 Vs Xbox One ból de eddig a PS vezet.
0
0
0
0
Ghosts avatar
AnonimMC: Most a Ghosts hogy jön ide? Annyi köze van hozzá, mint a focinak a sajtos kiflihez, max közbe eszed azt kész. Egyébként ez a show a konzolról szólt jobban, játékokat szándékosan nem mutogattak, de azért kellett pár, hogy ne aludjanak el az emberek. Majd az E3-on lesz pár bejelentés. Amúgy a Microsoft a konzol megjelenése után 1 éven belül 15 exkluzív címet ad ki, köztük 8 teljesen új IP, a többi 7 pedig folytatás. Na ez jól hangzik, remélem, hogy mindegyik valami komoly játék lesz és nem 5 valami Kinect fosrakás, 2 meg a jobbik fajtából.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Oké most minden ki aknázok ,hogy ne lehessen belém kötni ,hogy miért nem tetszik ez a szar

Oké a kinézete , vegyük akkor azt bele ,hogy nyílván speckóbb alkatrészekkel dolgozik mint a 360 de könyörgök.... valami formát adhattak volna neki ehelyett a préselt vas darab miatt.
állítom még a ps2 fat sem néz ki így . Most akkor vegyük attól függetlenül a dolgokat ,hogy egy rohadt Magyar vagyok és a dolgok 80% nem lesz elérhető... Szóval mit is kaptunk ? Kaptunk egy TV-t a TV-ben ,hogy TV-z az Xbox-odon . Kaptunk bele skype-ot amit a legtöbb ember ki fog kapcsolni mivel bele van integrálva a konzolba. Tegyük fel : Nézel egy filmet és valaki éppen hív téged skype az xbox odon ? Anyázás közepette próbálod kikapcsolni a skype-ot. Ja mellesleg kaptunk a TV a TV ben hez stasztikai szarokat. HÚ de király. Nézzük a kontrollert . hát most dikk a lent lévő kép magáért beszél . Oké a játék felhozatal . Kaptunk egy Cosmic Break-et vagy akármit ami igazán nem tudom ,hogy mi . Kaptunk egy Forza-t , na nálam ebben az egészben csak ez tartott vissza ,hogy ne üssem keresztül a monitort ,hogy mie a szar volt ez. Kaptunk egy Ghost-ot ami igazábol annyi volt ,hogy dikk. Annyi maradt meg igazán ,hogy lesz benne kutya meg hal . A karakterek modellein meg extrémen kidolgozott szőrükön kívül mást nem nagyon kaptunk .

https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/05/xbox-one-360-controller.jpg
0
0
0
0
humagyar avatar
1 hónappal ezelőtt nagy dilemmában voltam, hogy most csak a GTA 5 miatt vegyek-e Xbox 360-at. Végül is jól döntöttem 😀
Az segítene sokat az Xbox One-on (röhejese ez a név), ha az illumiroomot alapból tudná és nem kellene hozzá külön venni egy projectort.
0
0
0
0
DeanRain avatar
[LINK]

Xbox one bemutató

Davezorrr sajnos ehhez nem tudok mit hozzáfűzni,mert nem játszottam még konzolon Fifát!De az az érzésem,hogy jelen esetben igazad lesz.Illetve a Fifa 14 esetében jobb lesz az új konzolokon,mint PC-én. Most ,hogy tudom,hogy nem az új motor fog alatta dübörögni.(PC-én persze)(Aminek örülök is ,meg nem is)

Örülök,mert nem kell gépet cserélnem,viszont nem örülök,mert megint le lesznek tojva a PC-sek mivel marad a régi motor alatta,amin már ugye nem lehet hova fejleszteni a játékot,mert nem bírja a motrocska.
Vagy én tévedek és valahogy megoldják mégis. Vagy kap PC-re is új motort a játék,csak erről még nem nyilatkoztak,hogy milyet. Vagy halvány lila gőzöm van😊
0
0
0
0
Davezorrr avatar
már a fifa 11 is jobb volt konzolokon...minden játékosnak saját stílus,másban erős...sportjátékok konzolra valóak
0
0
0
0
akos40 avatar
Talán a legjobb összefoglaló amit találtam a bemutatóról. 😃
0
0
0
0
DeanRain avatar
Ignite Engine EA sportos játékok alatt!
Most olvastam,hogy ez a motor,csak az új konzolok alatt fog futni,így érintett az XBOX one .és a PS 4 is. Tehát a PC kilőve!

0
0
0
0
gigazte avatar
patrikk911: A külsőjével nem is lenne gond, viszont a nagyságával annál inkább! Manapság mindenki arra megy, hogy minél több hely legyen a szobájába, és ugye már a régi tv asztalok is kimentek a divatból!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
LOL [url]http://***/hir/xbox_one_bejelentes___roviden_)/25368[/url]
a csillagokk helyére : ip on
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Én les.zarom hogy néz ki az a lényeg hogy mit tud és ne gyertek engem ba.szogatni semmivel nem fog érdekelni😠
0
0
0
0
Domfoz avatar
- Úgy néz ki mint egy tv tuner *
0
0
0
0
DeanRain avatar
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310044_650201644993596_723943681_n.jpg

Lerántotta a leplet a Microsoft az új Xboxról!

Az új gép neve, Xbox One.

Tegnap este megtörtént a már régóta várt bejelentés és sok érdekes információ látott napvilágot.
Amit a hardverről lehet tudni:
- 8GB DDR3 Ram
- 8 magos AMD processzor
- Bluray meghajtó
- 500GB merevlemez
- USB 3.0 csatlakozás
- Új Kinect kamera 1080p felvételre alkalmas

Érdekes új szolgáltatásokat is kap a gép.
- Úgy néz ki lesz benne TV tuner
- Multitasking (egyszerre mehet játék, tv, Skype)
- DVR funkció (felvehetjük ahogy játszunk)
- Xbox Live szerver parkot 20X-ára növelik, a zökkenőmentes üzemelés érdekében

És most jön a feketeleves.
-A jelentős architektúra eltérése miatt az Xbox 360-as játékokkal nem lesz kompatibilis az új gép. Bizony, ha valaki a jelenlegi játékokkal szeretne játszani, szüksége lesz egy 360-ra.

-A használt játékok terén is úgy néz ki valamiféle korlátozásra kell számítani (valószínűleg bizonyos összeg fejében lehet játszani a második tulajdonosnak).
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ps1-nek volt kocka alakja 😃 akkor még elment de most azért 😃 a slim és a sima elite jól néztek ki sztem is (ps3 tulajként mondom) microsoft-nál körülnézhetnének a fan made kinézeteknél mert van egy pár jófajta
0
0
0
0
Ghosts avatar
Pónikat... Azt... Vagy esetleg nézd meg az Xbox 360 slim verzióját milyen jól néz már ki. Szimplán egy egyszerű modern kinézete van ami pont jó. De az új xbox kinézete... röhej...
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
B*szki, komolyan nem értem az embereket. Mi a tökömet vártok, hogy nézzen ki? Szerintem egy nagyon szép letisztult kinézete van. Pónikat akartok rá, vagy hogy háromszög alakú legyen vagy mi? Mondjuk úgysem tetszene akármilyen lehetne...Na mindegy, nem akarok belétek kötni, de ilyenen fennakadni tényleg vicces.
Amúgy nem szeretem az MS-t, véletlenül sem szeretném őket védeni. Az EA-vel ez a "kapcsolatuk" pedig megint csak a pénzről szól...Büszkék lehetne rá, hogy 1hónappal előbb kiadhatnak 2 mapot, meg egy játékmódot a CoD-hoz. Biztos minden PS4 tulaj meg fog halni az irigységben.

Egyébként nem tudom, hogy erről mondtak-e már valamit, de a Live-ért továbbra is fizetni kell majd havonta?
0
0
0
0
soneX ZED avatar
dúrva ez a 3 OS, kivácsi leszek hogy bírja majd az a 8GB Ram, amugy kb egyforma erős lesz a 2 konzol
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Hát ez a xbox reveal.... Xbox 360 után jön a Xbox One ? WTF ? Az alapgép kinézete pedig akkora mint egy eléggé túl méretezett tégla és a meghajtót nézve bakelit lemezzel fog működni....
Ez egy kockába gyűrt darab szar

hát igen
https://pbs.twimg.com/media/BKztJqhCIAAiLBt.png
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
Ghosts írta:
Miért? Tök jó ez a 90-es évekbeli kazetta lejátszó 😃 Ne mondjátok, hogy nem gyönyörű? 😆

https://www.wired.com/images_blogs/gadgetlab/2013/05/20130514-XBOX-ONE-011-660x440.jpg


Hát ez valami kegyetlenül furán néz ki..😕 😆
kinézetre valami nagyobb durranásra számítottam..😕
0
0
0
0
no avatar
olyan mint egy set top box 😃D
0
0
0
0
Ghosts avatar
Miért? Tök jó ez a 90-es évekbeli kazetta lejátszó 😃 Ne mondjátok, hogy nem gyönyörű? 😆

https://www.wired.com/images_blogs/gadgetlab/2013/05/20130514-XBOX-ONE-011-660x440.jpg
0
0
0
0
no avatar
online1998 írta:
Ne várjátok h elkezdjek írni mert bannt kapok a káromkodásért.

Röviden: A PS4 nyert


ugyan csak messziről figyelem a konzolokat de ezt szerintem kár kijelenteni microsoftnak sok pénze van nem kell félteni 😉
0
0
0
0
online1998 avatar
Ne várjátok h elkezdjek írni mert bannt kapok a káromkodásért.

Röviden: A PS4 nyert
0
0
0
0
Joker avatar
Élő konferencia az új xboxról😀😉
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cmW23VE4e6g#![/url]
0
0
0
0
jasko avatar
remélem is, de nagyon 😃
0
0
0
0
jasko avatar
játszottam alpha multival, 12fps-em volt teljesen fullon 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Én találtam már kézikonzolt is😆, nagyon sz*r sztemx'DDD
0
0
0
0
kothenczi avatar
Az indexen van cikk a két konzol pletykáiról.
A vas elég lesz alatta, a fejlesztők optimalizálhatnak ezerrel.
Sokkal jobban tud menni egy játék fix hardware-en, nem kell felkészülni arra mint a pc-nél, hogy ahány eladott játék gyakorlatilag annyiféle konfig.

Valószínűleg én is beszerzek egyet.
Érdekesség, hogy a Microsoft valószínűleg a videótelefonos-kinectes vonalat fogja erősíteni, míg a Sony a 3D-dupla fullHD (két szemszögből nézve más-más kép) azaz 4K-s felbontást nyomja.

Mindkettő értelmesen hangzik.

Cikk: [LINK]
0
0
0
0
TopCat avatar
Csatlakozok az előttem szólókhoz ! Nekem nagyon szokatlan ez az ötlet, de mégis talán valami jót biztos találunk benne. Viszont az az egy biztos, hogyha úgy fog kinézni, mint a legelső képen akkor lemondok róla... nem az hogy ronda ..csak .. olyan meh.
0
0
0
0
jasko avatar
mort: az én gépem már most kevés egy játékhoz, pl crysis 3, pedig fél éve vettem. xbox-ra nem kell költeni, gazdaságosabb, én tuti hogy azt veszek.
0
0
0
0
no avatar
a probléma nem ott fog kezdődni hogy neked jo ez graf. hanem hogy csak szimplán nem fognak rá megjelenni játékok😀
0
0
0
0
dani0903 avatar
Hát szerintem én nem fogok ilyet venni, bőven elég a slim, ennek sincs rossz grafikája, + én csak a madden nfl és a fifa miatt veszek, mással nem is igazán fogok játszani xboxon, csak pc-n, esetleg majd 1-2 év múlva ha lejjebb megy az ára akkor beújítok rá, de most még biztos nem! 😀
0
0
0
0
jasko avatar
ezek az infók alapján, mert a mostaniba egy 9500-as van, és elég brutál lesz ez alapján, meg úgy az xbox univerzuma, hogy ilyen kis avatar meg hogy mennyi évig megállja a helyét.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció