Xbox One

2012. August 06., téma
Fórum » Konzol
Az új Xbox One-ról minden.
Hozzászólások: 277
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zsiroslangos avatar
Örökzöld bemutató 🤣
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Használ még itt valaki One S-t vagy One X-et?😁
1
0
0
0
💬 1
Warlordcommander avatar
@Arthur Morgan: Én használok oneS-t de csak blu ray lejátszásra, játszani szinte nem is, de régen se játszottam rajta annyit, csak tetrist meg halo master chief collectiont nyomattam végig de azóta az is van pc-re. :)
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Üdv! Mit gondoltok megéri használtan ez a konzol 2021-ben? (S modellt szeretném)
Az új generációról nem szeretnék érdeklődni. Azt ne válaszolja senki hogy "Inkább vegyél azt."
Köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
💬 7
cey85 avatar
@Zsoltiv0: Szia! Szerintem még megéri ezen játszani. Nekem is ilyen van. A legújabb AAA címeg már nem fognak erre megjelenni, de jól elehet szórakozni még.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@cey85: Köszönöm a választ.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Zsoltiv0: Attól függ, milyen áron jutnál hozzá, újonnan már nem vennék mert jelenleg azon az áron kapsz Series S-t enyhe túlzással.
Tudom nincs benne optikai meghajtó kevesebb tárhely, de egy sokkal "fjúcsőrprúfabb" konzol. 😆

Visszatérve a kérdéshez, ha jó áron jutsz hozzá akkor megéri. Egy darabig még jönnek rá még játékok, meg ott van a gamepass ami egy nagy erőssége az xboxnak, és egy éves előfizetéssel biztos nem fogsz unatkozni egy darabig.
Én a mai napig az első kiadású One-t használom. Nem beszélve arról, hogy amiket most vásárolsz játékokat azok ugyanúgy fognak futni az új konzolon ha idővel váltanál. Szerencsés esetben feljavítva több fps-el. 😀
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Arthur Morgan: A Gamepass-el kapcsolatban annyi lenne a kérdésem hogyha lejár attól függetlenül a letöltött játékaim megmaradnak?
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Zsoltiv0: Amíg aktív a gamepass tagságod addig tudsz játszani a játékokkal. Persze ha lejár a tagság a letöltött játékaid ugyanúgy ott lesznek a konzolod merevlemezén, csak nem fognak elindulni mindaddig amíg nem fizetsz újra elő.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Arthur Morgan: Vannak dedikált játékok amik véglegesen megmaradnak? Például a Fifa 20? (Tesóm kérdése)
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Zsoltiv0: Abban az esetben igen ha megveszed teljes áron az áruházból. Akkor annyiszor töltöd le akárhányszor akarod és nem vagy semmi időkorláthoz kötve.
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok!

One S kontrollerem túlfeszűltséget kapott, és szét égett a kisebb nyákon egy rész. Ami miatt be kapcsol de rögtön le is áll. Tudnátok tippeket adni, hogy honnan szerezzek olyan nyákot, vagy ki javítaná, pótolná a hiányzó alkatrészeket? Itt a kép egy másik nyákról és be jelöltem mi és hol égett szét.
Köszi
[LINK] és itt a szét égett [LINK]
0
0
0
0
💬 2
Ayistion avatar
@cey85: Szia. FB-n XBOX ONE Hungary csoportban van egy srác aki ügyes kontroller javításban, nekem a bal sticket cserélte még ki mikor megadta magát. Fejből nem tudom a nevét, de ha raksz ki oda a csoportba egy ilyen posztot, szerintem biztosan fogják linkelni a profilját, én őt tudnám javasolni. De kérdezz rá a javítás árára, pehet jobban kijössz ha újat veszel.
0
0
0
0
cey85 avatar
@Ayistion: Köszi a segítséget! Már másnap vettem egy új Series S-X-hez való kontrollert, de szeretném meg javítattni, hogy legyen 2 kontrollerem. Persze ha nem drága a javítás.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Jó napot Uraim! Halljátok most nézegettem árukeresőn cuccokat, és nagyon kikerekedett a szemem, hogy a One S ára is nagyon szépen megemlekedett. Legutolsó ismert ár (2021. 03. 20.): 129 900 Ft 😆 Most a vírushelyzet miatt lett ez a drágulás?
0
0
0
0
💬 1
S4mple avatar
@Arthur Morgan: Annyiért már series s
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
One X-et venni használtan jelenleg nagy tökönszúrás lenne? Úgy hogy van mellette egy sima ONE fat? 😆 Vagy nem lenne észrevehető különbség játékokban full hd tévén játszva ?😆
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Arthur Morgan: Na már lemondtál a Series S-ről is? 😆
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@LordSzalko: Tisztelt Uram! Le mondtam róla. 😆 One X-et egy ismerős árulja aztán elgondolkodtam rajta. Series X lenne az igazi de az " tú máccs ixpenesziv" lenne most. 😆
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Ha nagyon baráti áron árulja akkor végül is megveheted, mert később ugyan annyiért megválhatsz tőle. Series X lenne az ideális választás Xbox vonalon, viszont addig átmeneti megoldásnak jó lehet a One X 😃
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Nem rossz a one x, haveromnak is az van de ameddig betölt egy játékot addig a series s en én már rég játszom 😀
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xymano: 80 ezret szerinted használtan megér a One X ? Vagy próbáljak alkudni az árból?
A hosszabb betöltési idő nem zavar legalább van idő gondolkodni az életemen 😆 vagy kimenni éppen egy doboz Monsterért.
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Ha tudsz akkor alkudj persze, egy próbát mindig megér.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@Arthur Morgan: Én biztos nem vennék már előző generációs konzolt, főleg ha van alap konzol belőle. Inkább gyűjtenék a mostani generációsra. Hosszabb távon ez lenne a legjobb megoldás.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Sziasztok. Mit gondoltok elég az 500GB-os verzió?
0
0
0
0
💬 4
roba1996 avatar
@Zsoltiv0: Attol függ ,hogy mivel akarsz jatszani szerintem az 500gb az kevès.
0
0
0
0
xymano avatar
@Zsoltiv0: Abból az 500 ból még lejön az is amit a rendszer foglal el, ha neked egyszerre nem kell rajta sok játék akkor elég is lehet.
De lehet külső tárolóval is bővíteni.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Zsoltiv0: Nekem 1 terrás van de így utólag belegondolva elég lett volna egy 500gb-os is, főként pc-n játszom, csak a halo mcc van fent xboxon a gta5 meg a minecraft és még van rajta vagy 600gb hely. Szóval ha nem játszol sok mindennel szerintem elég.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Warlordcommander: Utólag is köszönöm a válaszokat. Mivel tesóm is használni fogja a konzolt ezért a Terrás mellett döntöttünk.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Lesz most MS Store-ba valami halloweeni leértékelés? Konkurenciánál már javába megy a sale. De Xbox-on ma is hiába mentem fel áruházba semmi speckó deal nincs.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
Az konkrét, megnéznék egy két reakciót mikor kibontják a dobozokat 😆
0
0
0
0
Ayistion avatar
Nem is értem... Tájékozatlanság és emberi hülyeség. Ha már annyi esze nincs, hogy mikor bemegy a boltba és megkérdezze az eladót, hogy figyu ma' melyik nintendót kell megvennem ami új, az meg is érdemli hogy OneX-et vegyen, SeriesX helyett. 😆
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Arthur Morgan: Látványos grafikai előrelépés lenne, 60-70k környékén megérheti szerintem, ha nem akarsz Series X-et a közeljövőben.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@LordSzalko: Nem nagyon tervezem megjelenéskor beszerezni az új konzolt. Mindkettő esetében megvárok egy újragondolt kiadást pl (Slim) vagy aminek éppen fogják hívni. Addigra talán az ára is picit lemegy és az esetleges kezdeti problémák kiküszöbölésre kerülnek.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
Bőven lenne eltérés, szerintem abszolút megéri, pláne hogy az esetedben csak egy külső ház kell.

Itt egy videó is 😀
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Ha úgy vesszük vissza fogja az USB 3.0 sebességére, de így is lényegesen gyorsabb lesz a szimpla HDD-hez képest. Nincs mit 😀
0
0
0
0
Barni57 avatar
sziasztok!

Szeretném bővíteni az xbox one s-t egy külső hdd-vel, de nem vagyok jártas a hddkkel, szóval a kérdésem az az lenne, hogy milyen 1 tb-os hdd-t ajánlanátok hozzá? Max 20 ezret szánnák rá.

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 2
roba1996 avatar
@Barni57: Seagate Külső HDD 2.5" 1TB - STJL1000400 Basic, USB3.0
0
0
0
0
Barni57 avatar
@roba1996: Köszönöm szépen!
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
Warlordcommander avatar
nem kell dobálni meg ütni és akkor sokáig fogja bírni😀 Plusz mortal kombatot játszd billentyűn, sokkal egyszerűbb bekombózni 😀 de lehet ez csak a saját véleményem, mert én úgy játszottam.
0
0
0
0
no avatar
Minden működéssel kapcsolatos problémát, kivéve, ha a burkolat komolyabb sérülésekkel rendelkezik.
0
0
0
0
no avatar
ha vissza viszed semit nem csinálnak mert el sem küldik de azt mondják szervizben volt .
tulajdon képen nyomtatott áramkör szét sem szedik mert javithattatlan.
ne ved át majd értesitenek és lelehet vásárolni az árát ha media marknál veted.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Sziasztok van egy xbox one s konzolom és szeretnék játszani a call of duty modern warfare 2019-el billentyűvel és egérel az lenne a kérdésem, hogy támogat a konzol illetve a játék bármilyen márkájú egeret és billentyűt?
0
0
0
0
💬 4
Warlordcommander avatar
@roba1996: 2 perc volt utánna nézni google-ban hogy támogatja az egeret és billentyűt xbox one s-en. Szóval igen támogatja.
0
0
0
0
roba1996 avatar
@Warlordcommander: Azzal tisztába vagyok, hogy támogatja azzal nem vagyok tisztába, hogy bármilyen no name cuccokat is támogat vagy csak márkás pl razer. 😉
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@roba1996: Miért támogatna csak 1 fajtát, nem értem. Ha oda van írva h támogatja akkor abba a noname szarok is benne vannak 😀 vagy olyan régi hogy nem usb-s? 😉
0
0
0
0
roba1996 avatar
@Warlordcommander: De USB-s köszike 😉
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
Arthur Morgan avatar
Normális esetben 2.5 óra alatt fel kell, hogy töltődjön. Picit meredek ez a 10 órás intervallum.
És ennek a szettnek legalább 18 órát kellene bírnia egy feltöltéssel/akkumulátor.
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
700mAH picit karcsú számomra, mert ebbe a márkába van 1200mAH-os is ami értelem szerűen többet bír.
Ha van esetleg garancia akkor küld vissza. Mert ettől függetlenül ilyen sokáig akkor sem kellene töltenie.
Én pl tölthető elemeket használok. Elemenként 2500mAH és aktív játék mellett picivel többet mint egy hónapot lazán kibírnak. Utóbbi megoldást is ajánlom. Mert a minőségi tölthető elemek is sokáig bírják.
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Simán megéri szerintem. Én kb napi 3 órát szoktam játszani. És akkor is 1 hónapot simán kibír a 2 elem.
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Simán bírni fogja. Nem beszélve arról, hogy nem valami noname elemeket rendeltél. 😀
0
0
0
0
Evil21 avatar
Hali partnereket keresek xboxra ac nevem Noab2020 köszi
0
0
0
0
Keidzs avatar
Üdv Mindenkinek ! Szeretném a fórumozók véleményét kikérni. Vásároltam egy XBOX ONE S Digital edition-t.
Az első nap csupán beüzemeltem(frissült stb) Már másnap az ismételt bekapcsolásnál halk ciripelő hangra lettem figyelmes.
Olyanra ami az alábbi videóban is szerepel. Kérdésem annyi lenne, ez miatt kellene aggódnom?

https://youtu.be/nUNIgja6RYg?t=17

Válaszotokat előre is köszönöm. 😀
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@Keidzs: Nekem volt Xbox One -om, de ilyen hangot nem adott ki. Nem volt hangtalan az sem, de nem ciripelt.
Vagy a hűtőventilátor vagy a merevlemez adhat szerintem ki ilyen hangot.
0
0
0
0
Keidzs avatar
@Gyrger72: Első nap ennek se volt. Még dicsértem is ,hogy szinte nem is hallani. (Persze terhelés nélkül.)
Külön rákérdeztem egy XBOS-os csoportban is erre FB-n. De azoknak akik válaszoltak, nekik mindig is ciripelt.
S a neten olvasgatva sokaknál előfordult ez. Ebből azt szűrőm le a működését lehet nem befolyásolja.
Bár nálam nem olyan hangos, így ha játszik az ember fel se tűnik szerencsére.
De mivel engem zavar így utána érdeklődök az üzletnél. Remélhetőleg ha esetleg cserélik...
Nem egy még hangosabb példányt fogok ki 😀
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy XBO S és tv-n játszok rajta. Valamelyik játék képe kilóg a tv szélén. Valamelyik játéknál nem és a konzol menüje sem megy ki a képből. Lehet ezt orvosolni valahogy? Mert zavaró tud lenni mikor mutatja menjek valamerre és csak a jel fele látszik (ilyen pl.: az Anthem-nél.) De a GEARS 5 is. De a GTA V illeszkedik pontosan. Köszi a segítséget előre is
0
0
0
0
Sicko_Istii avatar
Sziasztok. Adott egy Toshiba 46’ 1080p Full HD 3D tv.
Megérné venni használtan még egy sima Xbox one-t?
Fps szám, illetve a teljesítmény érdekelne.
Esetleg nézzek egy újabb után? Első konzolom lenne, leginkább single player játékokkal játszanék rajta.

Köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 3
Ayistion avatar
@Sicko_Istii: Ha a sima Fat X One-ra gondolsz, szerintem meg. Még most is rengetegen használják, igaz sok háztartásban csak a streaming szolgáltatás miatt. FPS szám az teljesen játékfüggő. Nyílván nem olyan erős a fat mint az XOX, de pl egy R6S 60fps, míg mondjuk egy forza horizon 4 fat-on 30, míg X-en elérhető a 60fps mód is. Szerintem előszőr nézd össze hogy mikkel játszanál rajta, és hogy megéri-e beruháznod. Használt fat gépek most olyan 30.000 forint környékén mozognak ha jól tévedek. Hosszú távon egyébként mindenképp megéri a konzol, én is azért döntöttem annó a konzol mellett, mert nem engedhetem meg magamnak hogy minden hónapban újítsam a gépet, konzollal meg vidáman eljátszogat az ember évekig.
0
0
0
0
xCube avatar
@Ayistion:
mert nem engedhetem meg magamnak hogy minden hónapban újítsam a gépet


Miért kéne egy gépet minden hónapban újítani?
0
0
0
0
cey85 avatar
@Sicko_Istii: Helló! Szerintem vegyél nyugodtan, mert nem fogsz csalódni. Ha veszel, legalább a Xbox One S-t vedd.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Tudnátok ajánlani oldalakat ahol viszonylag jó áron hozzájuthatok a RDR2 játékhoz ? 😆 Picit sokallom érte a 13-14K-t
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@Arthur Morgan: Vedd meg használtan.

[url]https://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4/__jatekok_account_arusitasa_tilos/keres.php?stext=red+dead+redemption&county=&stcid=&settlement=&stmid=&minprice=&maxprice=&company=&cmpid=&user=&usrid=&selling=1&buying=1&stext_none=[/url]
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

Nemrég az egyik ismerősömmel próbáltunk homolni,és nekem sikerült de neki nem,tehát én be tudtam lépni az ő profiljába de ő nem tudott be lépni az enyémbe.(Ő már homolt mással és nem törölték ki egymás profilát valószínűleg ezért nem sikerült nekünk) A haverom tudja homolni tőlem a kódós dolgaimat,de én nem tudom tőle az övét. A lényeg hogy hogyan tudjuk érvényteleníteni/megszüntetni a homelást?

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!
Beszereztem egy BT képes kontrollert amit bluetoothon keresztül szeretnék csatlakoztatni a win10 gépemhez. A csatlakozásnál viszont PIN kódot kér. Minden driver friss, próbáltam a 0000 és 1234 kódokat, nincs update a kontrollerhez sem. Egy ősrégi BT adaptert használok,ez lehet a baj?
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Muszáj beszereznem egy Xbox One kontrollert PC-hez. A vezetéknélküli működik bármilyen usb-s BT adapterrel, vagy csak a hivatalos xbox csati jó hozzá?
0
0
0
0
💬 4
Moon_Breaker avatar
@FaLchioN: Nekem az alaplapival folyton ledobálta, pedig nem egy olcsó asrock -ról van szó.

Vettem egy olcsó Delock BT adaptert és azzal hibátlan.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Moon_Breaker: Nekem egy ősrégi Acer adapterem van, amivel össze tudtam csatlakoztatni a gépet egy hangszóróval,akk valszeg a kontrollerrel is jó lesz. Köszi a választ! 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@FaLchioN: Szerintem jó lesz, de ha nem csak akad 3 -4 ezer forintod egy olcsó BT adapterre.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Moon_Breaker: Persze, az már nem tétel 😃
0
0
0
0
Ayistion avatar
Sziasztok. Van itt olyan akinek eredet "xbox one charge and play" kitje van, és használja? Érdekelne hogy intenzív játék mellett, mennyi időt bír ki. Hétköznap 2-3 órát játszok max, és a töltésével nem lenne bajom, mert amíg reggel 8-tól 4-ig, dolgozom valószínűleg töltene, de ha hétvégén rossz idő van, vagy esetleg nincs kedvem semmihez, fáradt vagyok és csak játszani akarok, akkor egy hosszabb "maraton" kibírna-e. Kb olyan 8 óra játékidőt. Valamint ha valaki utángyártottat használ, arról is érdekelne a vélemény, bár gondolom az teljesítményben jóval kevesebbet bír mint az original. Tegnap jó kis forza ranked kihozta belőlem az állatot, és elszabtam az usb kábelt, így most csak tölthető elemmel játszok, de így halál. 😆 (Azért használtam eddig kábelt, hogy ne legyen input lagg, CoD,BF, R6-ban stb...) de most már inkább beneveznék egy kit-re.
Valamint még olyan kérdésem volna, hogy ugye én nekem monitorra van kötve az xbox, HDMI -> DVI-D kábellal, (monitoron nincs HDMI bemenet, ergó hangfal sincs a monitorban) és hogy létezik-e valami olyan átalakító, amit ha beledugok az xbox-ba mint HDMI, abba beletudom dugni a HDMI DVI-D kábelt hogy menjen a monitorra a kép, és hogy az átalakítóba még egy Jack csatlakozót be tudjak dugni a hangfalhoz. Általában a kontrollerbe bedugom a fülest, de ha épp nem fülessel akarok játszani, vagy valaki játszani akarna a konzolon, akkor ne a kontrollerbe kelljen már bedugni a hangfal jack-jét.
0
0
0
0
💬 12
Ayistion avatar
@Moon_Breaker: Igen, ismerem az oldalt, de most tapasztalatra voltam kíváncsi, nem reklámfogásra. 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Ayistion: Nekem is utángyártott kit van az x-box one kontrolleremhez és eddig nem merült le, hétvégén 7 óra játék után este szoktam rádugni töltőre. (tehát min 7 órát biztos hogy bír az utángyártott is)

A hang átalakítóhoz kéne tudni az x boxod pontos típusát. (simaone, vagy one x ?)
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Moon_Breaker: Na, a 7 óra az már egész tűrhető teljesítmény, intenzív használat mellett.
Xbox One S-em van, tehát nem a sima xbox one (fat).
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Ayistion: Aha, azon van hátul digitális hang kimenet amit egy átalakítóval analóggá tudsz konvertálni. (nekem is így van kötve a PS4 Pro digitális hangjele az erősítőmre.)

https://i.imgur.com/4cRjXmk.jpg

Ilyet kell venned :

[LINK]

+ optikai kábel : [LINK]

+ RCA -> jack kábel [LINK]
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Moon_Breaker: Na akkor ez úgy néz ki, hogy az optikai kábel bele megy a boxba, majd azt rádugom az átalakítóra, aminek adok áramot, és rádugom az rca kábelt és a jack végét meg a hangfalba gondoltad? (Ne haragudj hogy teljesen fogykos vagyok, de ehhez a témához én nem nagyon értek, ezért is kértem segítséget 😃 )
Most inkább csatolok egy képet.
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/01/555ssssss.png
Szóval, ez itt a fő hangfalam hátulja, vagy tudom is én hogy mondják szaknyelven. Amit zöld színnel bekereteztem, azok a csatornák, tehát 5.1 hangfal, de én csak sztereóként használom már, amióta a boxhoz/laptophoz használom. Gépben volt 5.1-es hangkártyám, így mind a 3 jack csatit be tudtam dugni, így rendesen 5.1-ként szolgált, de mivel kontrollerbe, és laptopba is csak egy jack csatit tudok dugni, így csak sztereóként használom.
A narancssárga háromszögben lévő az a tápkábele, amin áramot kap ugye.
Amit pedig pirossal jelöltem, az egy fogalmam sincs milyen csatlakozó, ismétlem nem értek hozzá. Na az oda be van dugva, és annak a végén van 3 jack, amit ugye az 5.1 hangkártyába dugdostam, valamint most egy amit a kontrollerbe és a laptopba dugok a háromból.
Amit te küldtél annak ugye jack a vége, és ezen a hangfalon nincs jack bemenet. Tehát hogy olyan kábel létezik-e, ami pl ugyan úgy rca amit bedugok az átalakítóba amit linkeltél, és hogy aminek ilyen a vége amit a hangfalba be tudok dugni? És ha létezik is, akkor az úgy működne rendesen? Tehát a hangfal le is adná a hangot? Vagy ez egy teljesen felejtős történet, és vegyek egy új hangfalszettet/tv-t amin használom a boxot. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Ayistion: Jól érted a dolgot és igen, persze hogy lehet kapni RCA-RCA kábelt !

https://i.imgur.com/gJ3SYY9.jpg

Vehetsz új hangfalat is ha van rá pénzed, de ha az neked ,megfelelően szól akkor fölösleges.

Ha esetleg venni akarsz vagy veszel egy sztereó erősítőt hangfalakkal vagy beépített erősítőset amilyen a tied is.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Moon_Breaker: Nem az RCA-RCA kábelra gondoltam, hanem RCA-DIN (Vagy nem tudom mi a neve annak a csatlakozónak, amit pirossal bekarikáztam) hogy az rca belemenne az átalakítóba, a din meg bele a hangfalba, mert ugye ahova te be akarod dugni az rca kábelt a hangfalon, oda a kis hangfalakat kell bedugni. És ha én bedugnám az rca-t az átalakítóba, a kábel másik felét abba a din csatlakozóba, akkor a bedugott kis hangfalakra sztereóba menne a hang? Mert ha a hangfalak helyére bedugok egy rca kábelt, szerintem semmi nem fog történni, mert a kis hangfalak nem lennének bedugva, de te vagy a szaki. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Ayistion: Mi a hangfal pontos típusa ?
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Moon_Breaker: Genius Deluxe 5.1-channel speakers
https://www.njuskalo.hr/image-bigger/zvucnici/genius-deluxe-5.1-zvucnici-samo-240kn-slika-59166356.jpg
Régi, de még működik, és feleslegesen nem akarom lecserélni ha nem kell. 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Ayistion: Nem is kell. Nagyon drágák az ilyenek mostanság.
Én mondjuk a receiverekért vagyok oda
0
0
0
0
no avatar
@Ayistion: Hali az elején ki bírja max 5-7 óra , nekem is az van de már öregedik használódott így csak 3-5 max !!!
kb fél éves !!!!
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sziasztok.
Vettem egy wireless Xbox One kontrollert, amit bírok csatlakoztatni PC-re. És elvileg kell bele 2db ceruzaelem. De bírok vele úgyis játszani, h nincs benne egy db sem. De nem világít az embléma fölött a vezetéken a kis pötty zölden, csak maga az embléma. Pedig a leírásban benne van, h kapcsoljam be a gépen a bluetuth-t, de azt sajna nem tudom bekapcsolni. Azt írja, h frissítsem a gépet hozzá. Frissítem is én már egy jó ideje(kb 3hete), de csak tölt és tölt és tölt. Meg ilyeneket ír, h telepítés függőben. Sosem akar letöltődni semmi sem igazán és csak úgy tudom leállítani, ha rálépek, h hibaelhárítás. Csak ez után áll le. Ha meg hagyom, h töltse, akkor meg akadnak a játékok.
0
0
0
0
💬 8
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Én is nem rég vettem egyet ,én vettem hozzá egy aksit is így bluetooth -al vezeték nélkül használom a PC -n.

[LINK]
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Na de jó, ezt nem tudtam, h van hozzá. Köszi az infót. De amúgy neked is kell/kéne bele elem?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Persze, alapból volt 2db sima eldobható ceruza elem a karhoz.

Most akarok hozzá venni inkább gyári aksit mert amit vettem \ linkeltem az utángyártott. Spoiler!
(20ezer volt a kar és csak arra volt már nálam pénz .., ugyan úgy működik meg minden csak hát azért jobban érzem magam ha tudom eredeti aksi van benne. 😀 )


[LINK]
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Akkor te jobban jártál, mint én, mert nekem egy db elemet nem adtak hozzá.
És te amúgy csatlakoztattad a géphez bluetooth-on keresztül? Mert nekem nincs a gépen elvileg vagy nem tudom. Néztem ezt az aksi dolgot. Olyan, mintha a ps kart bedugnám töltőbe, csak ennél az aksit kell csak bedugni. De amúgy működik a kar elem nélkül is (érdekes), csak be kell, h legyen dugva.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Nekem alapból van bluetooth az alaplapon de vehetsz kis pendrive szerű bt adaptert is néhány ezer forintért ha neked nincs.

Elem\aksi nélkül csak akkor megy a kar ha adatkábellel csatlakoztatod a géphez és akkor nyilván bluetotth se kell neki.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Jólvan. Köszi a válaszokat 😀
Akkor kénytelen leszek vezetékkel használni, bár előtte egy vezetékes xbox 360 joy-t használtam, szóval már hozzá vagyok szokva.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Én is adatkábellel használtam a DualShock4 -et mert a windows nem támogatja rendesen bluetoothon keresztül ( sony ), azért vettem az xbox one kart (microsoft). 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Én is eddig PS4-gyes kart használtam gépen. De csak dark soulsoknál használtam. Hát igen, sajna nekem csak akkor működött, ha beléptem Steambe 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok.
Adott egy xbox one s konzol és egy hozzá tartozó e-mail cím. Most ezt a konzolt én eladtam és akik be akarnak lépni azoknak kéne egy biztonsági kód amit elvileg erre az e-mailre küld a cucc, viszont ha be akarok lépni és megnézni a kódot azt mondja hogy nem létezik az e-mail. Azt a lehetőséget hogy törölték kizárom mert ebbe kb 4-5 hónapja léptem be utoljára viszont a saját régi e-mailembe meg már vagy 3 éve és az még mindig megvan. Igazából ezzel nem is lenne baj viszont az xbox profilomon rengeteg játék volt ezért nem merek e-mail címet cserélni. Valaki esetleg meg tudná nekem mondani hogyha változtatok e-mail címet a játékok elvesznek vagy ott maradnak? Illetve ha valakinek van ötlete hogy hogy tudnám elfogadtatni a microsoft idióta rendszerével hogy létezik az e-mail azt is nagyon megköszönném 😃
Előre is köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
💬 2
xCube avatar
@Bioritmus: Üdv!
Milyen szolgáltatónál van az e-mail cím, amibe nem tudsz belépni? Sok magyar szolgáltató törli a regisztrációt 90 nap tétlenség után. Btw hogy lehet az, hogy hónapokig nem nézel rá egy e-mail fiókra? Ilyen esetben nem mondanám, hogy a Microsofr tendszere a hülye... .
Ha elveszett az e-mail cím, akkor nehéz lesz visszaszerezni a profilodat, érdemes lesz felvenni a kapcsolatot a Supporttal.
Hogy teljesen megértsem a dolgot te eladtad a konzolodat és az accountot is vele a játékok miatt?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@xCube: Már felvettem a kapcsolatot a supporttal és megoldódott a probléma 😃
Egyébként igen egy jó barátomnak adtam el az xboxot accounttal együtt 😃 és az e-mail-be pedig azért nem léptem be mert semmi fontos nem volt rajta úgy is csak az xboxhoz volt használva ott meg csak a szokásos üzeneteket kaptam gondolom hogy "köszönjük a vásárlást" stb 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Van egy Xbox One S konzolom amihez nemrég megvettem a GTA V-öt, telepítés illetve frissítés után nem tudott elindulni a játék. indításkor beadja az indítási képernyőt aztán pár másodperc töltés után visszadob a menübe. Mostmár a Fifa 18-al is ugyanez a probléma. Egyedül csak egy lemezről telepített játékom fut (Ghost Recon Wildlands). A digitális játékaim is hibátlanul futnak így nem értem mi lehet a probléma. Előre is köszönöm a válaszokat!
0
0
0
0
💬 3
CsocseX avatar
@JohnnyHero: Próbáltad már újraindítani a konzolt? Nem shut down, hanem restart. Az Xbox ONE-nál is az úgynevezett "fast startup" rendszer van érvényben, mint a Windows 10-nél (8, 8.1), csak itt sajnos nem lehet kikapcsolni. Előfordulhat, hogy egy idő után behülyül, és újra kell indítani rendesen a gépet, hogy újra felálljon a rendszer, mert a fast startup miatt, soha nem bootol újra a rendszer. Ha nem sikerül, akkor vissza kell állítani a gyári beállításokra, de ezzel sajnos minden törlődni fog a gépről. A mentések miatt nem kell aggódni, mert azt a felhőben tárolja a gép, csak a játékokat újra le kell majd tölteni/feltelepíteni, stb...
0
0
0
0
no avatar
@CsocseX: Köszönöm a választ. Restart megvolt, ezután a Fifa már megy viszont a GTA nem indul ezért vissza állítom a konzolt gyári beállításokra.
0
0
0
0
no avatar
@CsocseX: Sikerült, a gyári beállítások után fut a game. Köszönöm szépen a segítséget mégegyszer.
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Van egy XO-om, és vannak vásárolt játékaim a jelenlegi profilomon ott. Ezzel az a baj, hogy azt a fiókot a Google 2 lépcsőse védi, és nem tudok be lépni mert el vesztek a kódok hozzá.(a freemail-embe nem tudok be lépni a szerveren.)
A kérdésem az lenne, hogy amelyik játékhoz van kódom azt át lehet vinni másik profilba, és amit a Michrosoft store-ba vettem ahhoz meg lehet nézni valahol az aktiváló kódot vagy azt a fiókhoz rendeli csak kód nélkűl? Él a fiókom de nem akarom, hogy valami baj legyen és később mindent el veszítsek.
Köszönöm a válaszokat fontos lenne.
0
0
0
0
💬 5
CsocseX avatar
@cey85: Velem már többször előfordult, hogy ez a 2 lépcsős aktiválás nem működött, (telefoncsere miatt) de nem az Xbox ONE-nal kapcsolatban, hanem máshol. (egyéb oldalak) Minden esetben kapcsolatba kellett lépnem az adott supporttal, hogy leszedjék a védelmet, majd így újra normál módon be tudtam lépni. Azóta nem használom ezt a funkciót sehol, mert elég egy telefoncsere, vagy egy rendszerújratelepítés, és már veszett is minden. (biztosan ki lehet menteni az adatokat előtte, de annyira nem foglalkoztat a dolog)
0
0
0
0
cey85 avatar
@CsocseX: A freemail nem tud sgíteni, a Google-t meg hogy lehet elérni?
A játékkódokat lehet aktiválni többször is? Más fiókkal?
Pl: Star Wars Battlefront 2 kódját hol lehet meg tudni, hogy át tudjam vinni másik accountba?
Köszi
0
0
0
0
CsocseX avatar
@cey85: Egy kódot csak egy accounttal tudsz aktiválni. A termék automatikusan az adott acc. nevére regisztrálódik, ergó tulajdonjogot szerez hozzá.

Szerintem a MS-nél kell reklamálni, ha MS accounthoz nem tudsz hozzáférni. Szerencsétlenségedre pont az egyik legkörülményesebb support.
0
0
0
0
cey85 avatar
@CsocseX: Köszönöm szépen a válaszod! Akkor lehet majd csinálok másik acc-ot és ha veszek játékot akkor arra fogok vásárolni. Jól tudom ugye, hogy nem lehet 2 acc-ot futtatni felváltva a boxon? Egyszerre csak 1 acc-ot lehet regelni rá?
0
0
0
0
cey85 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
ors11 avatar
@cey85: Én is gondolkoztam új gép mellett, de amikor megláttam, hogy 500k fölött van, inkább maradtam egy PS4 Slim mellett black fridaykor. És nem bántam meg egyáltalán! Az összes játékot leárazkor szereztem meg 10k alatt( Witcher 3, Horizon Zero Dawn, Persona 5, Shadow of Mordor). Viszont ha téged egyáltalán nem érdekelnek az exkluzívok, akkor is a PS mellett döntenék, ha nem nagy az árkülönbség. A Pro és X verziók természetesen tovább forgják bírni, mint a simma típusok, de akkor se várj 2 év múlva új generációt, mert nem fog jönni (senkinek nem érdeke). Ha van pénzed az erősebb verziókra, akkor vedd meg nyugodtan az Xbox One X-et, de az alap gépekkel se jársz rosszul!
0
0
0
0
cey85 avatar
@ors11: Köszönöm a válaszod!
Elgondolkodtam a PS4-en is de nekem valamiért az Xbox a szimpatikusabb. EL gondolkodom még azért a PS-en is mert majd márciusig szándékozom venni konzolt.
0
0
0
0
ors11 avatar
@cey85: Már csak azért is, mert lehet pillanatnyilag nem érdekelnek az exklúzív játékok, de ez még változhat. Hiszen a PS szinte kötelezően jó játékokat tudhat magáénak 😃 Azt elfelejtettem mondani, hogyha a barátaidnak is van konzol a háznál, akkor olyan típusut éri meg venni amilyen az övéké, ha akartok multizni 😀
U.I: Egyáltalán nem bántam, hogy megvettem a PS-t. Attól, mert nem olyan jó a grafikája a játékoknak, mint az 5-ször drágább gépen, attól nem fogsz megvágást érezni te se 😃
0
0
0
0
cey85 avatar
@ors11: Meg vettem az ONE S-t 1Tb-os verziót és nagyon bejött. Pedig azt mondtam soha konzol csak PC. Ajánlom mindenkinek aki ilyenen töri a fejét 😉 😂
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

Gondolkodtam egy olcsóbb megoldáson játék szempontból de nem tudom hogy jó megoldás lenne-e.

1. a Microsoft Xbox One S (Slim) 500GB Játékkonzol-ról érdeklődnék, hogy megéri az árát? Meg sokáig tart az élettartama,persze vigyáznák rá,de amúgy hogy mennyit bírna?
2. A másik kérdésem az hogy valaki gépen játszana,valaki meg xbox-on,vagy ps-en és lehetne egy szerverre menni egy játékban mondjuk star wars battlefront 2017 és egy szerverre menni és egyyütt játszani?
Monitoron játszanák.
Vagy ha már konzolról van szó melyik éri meg jobban?ps 4 - xbox one s slim 500 GB?

A válaszokat előre is köszi!
0
0
0
0
💬 1
gigazte avatar
@Barni57: Az exkluzív címek miatt mindenképpen a PS4-et ajánlom! Ami a multit illeti, csak és kizárólag ugyanazon a platformon tudtok játszani. 1-2 kivétel van csak!
0
0
0
0
r2d2 avatar
halli! frissítés el indul le áll újra indul lassú mi a gond a nettel biztos semmi mert elég gyors nettem van
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@r2d2: mi a gond? megmondom én neked,PS4-et kellett volna venned... mielőtt jöttök hogy menj már te sony fan meg hasonlók.... tudom miről beszélek mert nekem is volt mind2 egyszerre, csak a boxtól meg is váltam még időben hál istennek...Lassú,akad a menü,mire bekapcsolt a gép a ps4 en már majdnem elindult a Horizon... a store is kegyetlen lassú a boxon... tehát összességében egy sokkal rosszabb konzol mint a ps4 az új xbox X-el biztos más a helyzet és javították ezeket a hibákat (nem tudom) így ott már más lehet a felállás.
Am van elég hely a gépeden? mert lehet azért áll meg mert nincs helyed a HDD-n
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.Konzol vásárlásra adtam a fejem, egy xbox one s-re esett a választásom .. Olvasgattam mindenféle érdekességet de konkrétan az érdekelne h az egér billentyű kombó elérhető már ezen a plaformon ?????
0
0
0
0
💬 1
hashimoto avatar
@stuka: Ha van xim4-ed, akkor tudod használni. Olvass utána. 😀
0
0
0
0
Propy avatar
Most hogy nemrég egészen olcsón hozzá jutottam egy nagy 4k-s tvhez észrevettem hogy nem nagyon lehet kihasználni, csak van.
Viszont most érkezik ez az új Xbox amin erősen elgondolkodtam, mivel többnyire multiplatformra megy rá az xbox így asztali gép helyett ez egy jó alternatíva, így arra a döntésre jutottam hogy eladom az asztali gépemet (lásd 2.Gép ha valakit érdekel 😜) ha kapnék érte kb 70k-t akkor már majdnem meg lenne a fele 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Egyébként srácok valaki vásárolt már az xbox storeból vagy mi a halálból játékot? 😃 tudjátok bankkártya meg minden..mennyire megbízható és biztonságos? 😀 plusz ha van most 3 havi ingyen goldom de megadom a bankkártyámat mert játékot szeretnék venni akkor ha letelt a 3 hónap gold akkor automatikusan megpróbálja levonni vagy a következő havira a pénzt? 😃 fontos lenne 😃 előre is köszi 😀
0
0
0
0
💬 1
visor261 avatar
@Bioritmus: Ha kikapcsolod az automatikus megújítást akkor nem.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Konzol vásárlás előtt vagyok, a [LINK] oldalon nézegettem, de nem tudom eldönteni hogy érdemes-e one-ból s-et venni vagy nem. Van esetleg tapasztalatotok s-el kapcsolatban?
0
0
0
0
💬 6
Sztrelok avatar
@gaborn261: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Sztrelok: Hogy jön a táp ahhoz hogy az asztalon használod a konzolt? :,,D
0
0
0
0
no avatar
@gaborn261: De lehet jobban jársz, ha megvárod az Xbox One X megjelenését 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Devil14: Esetleg veszel egy PS4-et, jobban jársz 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@hashimoto: PS4 csak az exkluzív tartalmak miatt jobb semmi más miatt 😃 viszont ez attól függ mekkora a pénztárca...ha elég nagy akkor várd meg az Xbox One X-et ha viszont az nem fér bele akkor próbáld meg az Xbox One S-t mert szerintem elég jó 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Bioritmus: PS4 nek sokkal gyorsabb a menüje, mire az xbox one bekapcsolt addigra ps4-en elindítottam a horizon-t.. :'D
de nem vitát akarok szítani, van akinek ez van akinek az jön be... én megértem.
a táp problémával kapcsolatban nem értem miért kellene az asztalra tenni? nekem lent volt a földön az asztal mögött... még csak nem is látszódott, van annak elég hosszú kábele hogy elrejtsd.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@bukta2: Minden esetre kényelmesebb így ahogy meg van oldva az S-nél hogy beépítették 😃 igazából nem régóta használok Xbox One S-t de eddig nekem bejön bár megszívtam mert ahol vettem ott az ajándék játékok mind FPS-ek voltak azokat meg konzolon a PC után/mellett elég nehézkes játszani de idővel majd szerzek más játékokat is 😃 minden esetre van amiben a PS jobb van amiben az Xbox ezt teljesen személyfüggő de ha a kérdező az Xboxot nézte ki akkor még mindig azt mondom hogy most már várja meg az Xbox One X-et 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Szerencsére még időben eladtam az Xbox One omat,igaz nagyot buktam vele de alig birtam eladni így is, a kutya nem akar boxot venni már... mindenki csak a ps4! Amit persze meg is értek, azt én sem adom el. 😃
0
0
0
0
💬 2
hashimoto avatar
@bukta2: Én meg elvagyok a PS3-mal is, de tényleg mindenki a PS4-ért van oda (nem túl nagy meglepetés), ez a One X is csak papíron lesz erős, ütős, mint a sima One, aztán a PS alázza felhozatalban, és teljesítményben is. 😃
Kontrollere is egy rakás szar, a 360-é jobb volt. Én úgy vagyok vele, ha a gép már nem kell annyira, eladom, van egy PLC-re szánt laptopom, az bőven jó lesz ha gépen akarok ténykedni, egy PS4 Slim meg jó lesz játszani. 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@hashimoto: PS-re nincs Forza 😆

Ha úgy lenne felesleges pénzem, vennék egy Xbox 360 E-t, hozzá a Forza Horizon 2 (és 3-at, ha az megjelent még rá)
Vezeték nélkülivel frankón lehetne játszani ágyból
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Xbox One X várható ár és megjelenés:
[LINK]
0
0
0
0
💬 1
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: 4K, 8magos CPU meg 12GB GDDR5...
Ez mind szép és jó, de átlag hány FPS 4K -ban egy ütősebb játék? 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Úristen... nézegetem a fórumokat és megakad a szemem az xbox szón és eszembe jut h már kb 3 hónapja besem kapcsoltam az one~t ×D de a ps t se mostanába :,D
Ennyi kinőttem már ebből
0
0
0
0
visor261 avatar
GoW bundle aktiválva lett pcn böngészőben, vizsont nem találom a játékokat a könyvtáramban... tipp?
0
0
0
0
BOMB avatar
sziasztok! 😀
eddig hangfallal játszottam viszont hozzám került egy jack-es headset
a kérdésem az hogy tudom használni? kell hozzá egy headset adapter is nem? vagy valaki elmagyarázná? 😀
0
0
0
0
no avatar
Hogy tudok usb-s, illetve jack-es mikrofont xbox one-hoz használni? tudom, hogy van az a headset adapter, de ahhoz úgy tudom kell egy füles, de én a hangokat a hangszóróval akarom hallani
0
0
0
0
bukta2 avatar
Halo, a helyzet a következő, 24'-os FHD Monitorom van de nincsen benne beépített hangszóró sem Jackdugó de ugye az Xbox One-t napokon belül hozza a futár,tehát hogy tudnám megcsinálni a hangot? néztem a media marktba 1000-1200ft-ért... már lehet kapni ilyen USB-t aminek a másik felébe Jackdugó-t lehet dugni Windows rendszerekhez van nos a kérdésem a kövi, megoldható? tudná kezelni az átalakítót az Xbox? és úgy tudom hogy a Kontrolleren alapból van Jackdugó tehát ha oda bedugok egy fülest akkor a fülesen elvileg lesz hang nem?
A válaszokat előre is kösz!

TV-m még nincs.
0
0
0
0
ArtTech avatar
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha én szeretnék venni egy Xbox One-t és rá szeretném dugni a kormányomat ( Logitech G27 ) akkor az fel fogja ismerni-e? Láttam egy két videót neten és láttam hogy konvertert használnak ( M4 Converter a neve amit én néztem ). Valaki tudna véleményt mondani hogy ez mennyire jó illetve hogy ő hogy oldotta meg hogy Xbox One-n is mennyen a kormány? 😀

Előre is köszönöm!

-Art
0
0
0
0
bukta2 avatar
gigazte" Ne Magyarországból indulj ki 😃, itt németbe ahogy megjelentek a konzolok másnap már rendelni kellett az áruházakba mert elfogytak.
0
0
0
0
Demoz avatar
gigazte: Magyarországon valóban el fogja riasztani a vevőket, mivel alacsony az átlagkereset. De a "jóléti" országokban ez nem lesz akadály.
0
0
0
0
gigazte avatar
Ez most vicc, vagy tényleg minden játék 18.000ft-ba fog kerülni Xbox One-ra? Így teljesen elriasztják a vevőket! Normális ember ad ennyi pénzt egy játékért? Főleg úgy, hogy maga a konzol is baromira drága!😊 Szerintem ez a konzolgeneráció halálra van ítélve!
0
0
0
0
gabee97 avatar
jó lenne ha nem lenne mellette PS4 😉
0
0
0
0
no avatar
réggeben xbox 360 ra is azt írták hogy milyen szar!

tévedtek mai napig megállja a helyét több mit 7 éve!! microsoft tudja mit csinál biztos jó lesz😀😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció