NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 12., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
a NOD32 egy nagy szar!!

Win7-re meg VISTÁRA Avast a legjobb!
XP re jó a NOD is!!!! 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
az Eset nod32 Antivirus 4 a lejobb!nincs jobb nála!😉
0
0
0
0
gabi86 avatar
nekem a NOD nem vált be mióta avastot használok azóta minden okés
0
0
0
0
cey85 avatar
nekem volt Avast-om is most pedig Nod32 van szerintem jobb a Nod32 mert nem riaszt be mindennél amin az Avast már rég riasztott volna mert nem tudja felismerni rendesen😀
0
0
0
0
gara66 avatar
a Nod32 4 a legjobb sztem!mindenki azt ajánlja nekem aki ért hozzá!
0
0
0
0
ReSeth avatar
McAfee 2006 a tuti 😆
0
0
0
0
Synthax avatar
NOD 32 Antivirus 4 64 Bit. Nod kevésbé lassítja a gépet mint az Avast. Évek óta Nod-ot használok....
0
0
0
0
rocka avatar
Sztem is Avast, áttértem az F-Secure-ról és sztem megérte 😃
0
0
0
0
Flash avatar
Mi a különbség a NOD32 Antivirus, és az ESET Smart Security között? Melyiket rakjam föl?
0
0
0
0
Murinho avatar
én Avira Antiwir-t használok, nekem megfelelő!😃😃
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Már régóta avastot használok és eddig még nem is volt gondom vele és remélem h nem is lesz...
0
0
0
0
philips20 avatar
án az avastra szavazok 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
hedzsooo írta:
Par eve mar en is gepezem, kiprobaltam az osszes ingyenesen elerhetot en is (keves olyan emberrel taliztam, aki 1ebkent fizetne ezert, pedig mindenki fontosnak tartja...hmmm...erdekes paradoxon 😀 ). Jo ideje AVG-t hasznalok es megvok vele elgedve (XP-n,Vistan, W7-64biten is.
A regi vasamon, ami 1magos volt (3.0Ghz-re huzott P4 volt), lassitotta nekem is es inkabb a NOD32-ot hasznaltam leginkabb. A mostani konfigomon viszont 1altalan nem erezni, h visszafogna a vasamat az AVG-FREE, es hatekonyan mukodik nalam is, szal AJANLOM AZ AVG-FREE-t, annak akinek 2magos proci es elegendo memoria all rendelkezesere ! 😉
U.i.: A Spybot-Search & Destroy is nagyon joooo progi, valoban, engem is kihuzott par virusbol regebben, mikor mar azt hittem ujra kell telepiteni az egesz rendszert ! 😀


Szinten ugyanezeket használom: AVG meg Spybot 😉
0
0
0
0
jumbo avatar
hedzsooo írta:
Par eve mar en is gepezem, kiprobaltam az osszes ingyenesen elerhetot en is (keves olyan emberrel taliztam, aki 1ebkent fizetne ezert, pedig mindenki fontosnak tartja...hmmm...erdekes paradoxon 😀 ). Jo ideje AVG-t hasznalok es megvok vele elgedve (XP-n,Vistan, W7-64biten is.
A regi vasamon, ami 1magos volt (3.0Ghz-re huzott P4 volt), lassitotta nekem is es inkabb a NOD32-ot hasznaltam leginkabb. A mostani konfigomon viszont 1altalan nem erezni, h visszafogna a vasamat az AVG-FREE, es hatekonyan mukodik nalam is, szal AJANLOM AZ AVG-FREE-t, annak akinek 2magos proci es elegendo memoria all rendelkezesere ! 😉
U.i.: A Spybot-Search & Destroy is nagyon joooo progi, valoban, engem is kihuzott par virusbol regebben, mikor mar azt hittem ujra kell telepiteni az egesz rendszert ! 😀


Ez a 2 páros van fent nekem is😉
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Par eve mar en is gepezem, kiprobaltam az osszes ingyenesen elerhetot en is (keves olyan emberrel taliztam, aki 1ebkent fizetne ezert, pedig mindenki fontosnak tartja...hmmm...erdekes paradoxon 😀 ). Jo ideje AVG-t hasznalok es megvok vele elgedve (XP-n,Vistan, W7-64biten is.
A regi vasamon, ami 1magos volt (3.0Ghz-re huzott P4 volt), lassitotta nekem is es inkabb a NOD32-ot hasznaltam leginkabb. A mostani konfigomon viszont 1altalan nem erezni, h visszafogna a vasamat az AVG-FREE, es hatekonyan mukodik nalam is, szal AJANLOM AZ AVG-FREE-t, annak akinek 2magos proci es elegendo memoria all rendelkezesere ! 😉
U.i.: A Spybot-Search & Destroy is nagyon joooo progi, valoban, engem is kihuzott par virusbol regebben, mikor mar azt hittem ujra kell telepiteni az egesz rendszert ! 😀
0
0
0
0
hunter93 avatar
hát nem is játék vagy munka közben kell vírus után kutatni, de sokkal gyorsabb lett a keresőmotorja is 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az AVG vel annyi a gond hogy rohadtul lefogja a gépet víruskeresés közben
0
0
0
0
hunter93 avatar
3 napja raktam fel az AVG Internet Security 9.0-át, és igaz a pletyka. Avast után amint felraktam frissítettem és nekiálltam vírusra vadászni, sikerült is elkapnom az avast számára ismeretlen 3 trójait és 14 kémprogramot(spyware). Az AVG szinte minden dokumentumot átfésült még a jelszavas rarokat is nem úgy mint az avast. és persze minden talált fertőzést egy pillanat alatt törölt. gépigényileg is jobb mint az alőző 8-as és 8.5-ös verzió, bár az van írva hogy a minimum 1.5 Ghz és 512 Mb RAM, vagyis az én gépemnél határeset, mégis feleannyira fogja le a gépet mint az avast és kb. 10x annyi vírust képes felismerni. plusz még van tűzfala ami beleolvad a windows tűzfalba (a vezérlőpultban a biztonság menüben néztem a tűzfalat és windows tűzfal volt kiírva) így a hacker elleni védelem feladatát átvesz a teljesen értelmetlen windows tűzfaltól.
Nekem bevált. Először csak tesztnek raktam fel, de végül úgy látszik hogy maradra megy. 😃
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Én a NOD32-t használom kb 2éve és én még nem csalódtam benne.Minden trójait megtalál és be rakja karanténba.
Szerintem egy nagyon könnyen használható, frankó, megbízható kis víruskereső. MEGVÉDI A GÉPET
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem a NOD okozott egy pár kellemetlen pillanatot! Nem szeretem!
Az Avast ezzel ellentétben nagyon bevált.
zaraki: Az Avast is legális, és nem kell hozzá semmilyen feltörés.
0
0
0
0
zaraki avatar
én smart securityt használok, és mellette spybot sd-t, eddig soha nem volt bajom vírusokkal, a smart az legális nem mindenféle kódokkal kijátszott verzió
0
0
0
0
takacsmiklos1988 avatar
Én csak annyit szeretnék mondani, h:
az AVG igen erőforrás igényes
a Kaspersky igényes
az Avast felületes
a NOD a legkevesebb memóriát igényli és alapos sztem
a Norton mindent beenged

ezek saját tapasztalatok😀
0
0
0
0
hunter93 avatar
😆ANONEx írta:
én most McAfee 2006 -ost használok 😃 jóformán megmentette a gépem a kihalástól lekopogom 😃 mert volt egy virus , aztán nem kapcsolt be a gépem bekapcsolt csak miko irta volna ki h ÜDV. akkor restartolt.. aztán rendszert ujraraktam FORMAT C: , D: 😃 mostmár nem használok csak egy meghajtot C: -t!! és McAfee val aztán kiszedtem a virust ami kicsinálhatta volna a gépem , mert még akkor is benne volt a virus mikor leformátoltam MINDENT.. megtaláltam McAfee-val töröltem ,azóta nincs gondom semmivel hála istennek😃


na ez kétszer ment :S
0
0
0
0
hunter93 avatar
😆ANONEx írta:
én most McAfee 2006 -ost használok 😃 jóformán megmentette a gépem a kihalástól lekopogom 😃 mert volt egy virus , aztán nem kapcsolt be a gépem bekapcsolt csak miko irta volna ki h ÜDV. akkor restartolt.. aztán rendszert ujraraktam FORMAT C: , D: 😃 mostmár nem használok csak egy meghajtot C: -t!! és McAfee val aztán kiszedtem a virust ami kicsinálhatta volna a gépem , mert még akkor is benne volt a virus mikor leformátoltam MINDENT.. megtaláltam McAfee-val töröltem ,azóta nincs gondom semmivel hála istennek😃


hehe. nekem is volt ilyen. el?ször vírusra gyanakodtam utána jutott eszembe hogy elfelejtettem csatlakoztatni a processzorh?t? ventilátorát 😆 mert el?tte szétszedtem
0
0
0
0
ReSeth avatar
én most McAfee 2006 -ost használok 😃 jóformán megmentette a gépem a kihalástól lekopogom 😃 mert volt egy virus , aztán nem kapcsolt be a gépem bekapcsolt csak miko irta volna ki h ÜDV. akkor restartolt.. aztán rendszert ujraraktam FORMAT C: , D: 😃 mostmár nem használok csak egy meghajtot C: -t!! és McAfee val aztán kiszedtem a virust ami kicsinálhatta volna a gépem , mert még akkor is benne volt a virus mikor leformátoltam MINDENT.. megtaláltam McAfee-val töröltem ,azóta nincs gondom semmivel hála istennek😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én is!!!!!..Amúgy az AVG-is brutál jóóó!!!! 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én így voltam hogy Avast= fos 5 perc után letöröltem Nod 32 Elvolt eg darabig a gépen de majd nem volt net és kiderült hogy 2 vírus miatt Amit a panda kiírtott én azt tudom hogy a panda ha eredeti nem fogja le a gépet és az a legjobb
0
0
0
0
no avatar
Mellesleg ha valakinek szüksége lenne a MSE-re akkor: http://blog-area67.net16.net/2009/09/22/microsoft-security-essentials/
0
0
0
0
no avatar
Nekem már majd nem mindennel volt dolgom.
- Kaspersky
- Nod 32
- ESS
- AVG
- avast!
- Avira
Meg persze...
- Spybot
- Windows Defender
Igazából egyik se jött be. Kivétel az AVG, de az halálra lassította a gépet. Ezért 1 évig vírus irtó nélkül voltam. Csak Spybot-om volt. És a rendszernek semmi baja nem volt, addig míg Win7-re nem váltottam. Itt Security Essentials használok. Akkora a gépigénye mint a Windwos Defender-nek, így nem érzek változást a teljesítményben. Le is teszteltem. Letöltöttem pár trójait, melyeket azonnal elkapott. 😀 Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Most avastom van eddig semmi bajom nem volt vele
0
0
0
0
no avatar
én nodolok álltalában😀 nekem kézenfekvő progi, és könnyű kezelni 😀
0
0
0
0
no avatar
én az avast mellett vagyok!
0
0
0
0
tgmisu avatar
én most éppen comodo internet securityt használok ez az 1ik leghatékonyabb vírusírtó tesztek szerint bár elég bonyolult de nagyon jó eddig semmilyen vírus nem telepedett a gépre mióta fent van. csak ajánlani tudom😉
0
0
0
0
Lurco avatar
Én most smart securytit használok és nagyon sok vírust karanténba tett!😀
0
0
0
0
nitram02 avatar
Nekem avastom van és eddig nem volt rá panasz
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Én Pandát használok szerintem jó,és magyar 😆
0
0
0
0
NoysR avatar
Én AVAST-ot használok és nekem bejött..sztem jobb mint a nod!
0
0
0
0
BiGame avatar
bocs nem warez-re gondoltam!
0
0
0
0
hunter93 avatar
BiGame írta:
nem csak leszeded az avast-ot, szedsz hozzá cd kulcsot és felrakod!


Nem kell cd kulcsot kalózlodni. A Home edition -hoz ingyen jár csak regelni kell.
0
0
0
0
SonnyXF avatar
Lehet, hogy bennem van a hiba, de, ami teljesen ingyenes és amihez termékkódot is lehet kreálni a hivatalos oldalán, hát szerintem ..... inkább Nod32.
0
0
0
0
BiGame avatar
nem csak leszeded az avast-ot, szedsz hozzá cd kulcsot és felrakod!
0
0
0
0
no avatar
hát valami antimalware vagy valami hasonlóra
0
0
0
0
BiGame avatar
Artweaver, nah és te mire gondoltál, az avast-mellett?
0
0
0
0
BiGame avatar
mire gondolsz? jó az avatarod, de tok programot amivel jobban megtod csinálni!
0
0
0
0
no avatar
és szerintetek az avast mellé kell még feltenni valamit?
0
0
0
0
pakai93 avatar
én használtam mindkettőt már... de a nod32 nekem nem jött be... nem frissített stb... az avast!-al nincs semmi gondom hibátlanul megy és mindent kiszúr 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nekem semmi bajom nincs az Avastal, ár jóideje azt használom, mióta ajánlották, Avast 4.8!! 😆
0
0
0
0
no avatar
olvastam már de hát azok már kicsivel régebbiek nem?
0
0
0
0
Jakesz avatar
A kommentekben le lettek írva a tulajdonságaik, hogy miért jó az egyik, miért jó a másik... Olvass vissza!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció