Origin

Szerző: niteforce, 2012. February 15., téma
Fórum » Szoftver
Hozzászólások: 316
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ironmask avatar
Engem állandóan ledob offline-ba, ha rányomok, hogy go online 1-2 perc és újra ledob valami megoldás van erre?
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Az elmúlt napokban valamiért azt írja ki az Origin indításkor, hogy "Online login is currently unavailable." Nálatok is ez van? És nagyon lassú is, ha valami csoda folytán be tudok jelentkezni. Nálatok is jelentkezik ez?
0
0
0
0
winrar avatar
Miért kellett kivenni a magyar nyelvet? Törölhettem le az Origint és rakhattam fel normálisat, hogy legyen magyar nyelv. Nem azért, mert nem értem az angolt, hanem mert eddig is benne volt a magyar és pl. a Steam is tud a mi szép kis nyelvünkön.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Na nekem már jó minden. megvannak a játékok.
Amikor beléptem elkezdte frissíteni a origint és most már bead mindent 😀
0
0
0
0
djsiegfried avatar
Nekem nem frissített. Még mindig a régi verzió van. (Be van pipálva a béta verzió is)
0
0
0
0
Bioritmus avatar
na nekem ma reggel frissített még egyet és azóta működik 😃
0
0
0
0
Memento Mori avatar
Ha szeretnéd itt le tudod tölteni: [LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
Nekem nem frissített! 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Érdekes nekem egyből felhozza a játékokat, viszont tényleg eléggé elfuserált lett az új dizájn, és sokkal nehezebb is rajta eligazodni!
0
0
0
0
kmetovics avatar
Na látom, akkor nem csak nálam van gond hála Istennek.
Már bocsi srácok 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
mi ez az új Origin? és ami fontosabb: valaki tudja hogy hova dugta el a játékaimat ez a mocsok? 😃 csak mert egyiket sem találom 😃
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Hát én is ezen a tényálláson vagyok 😕 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Na de jó, h már nem támogatott a magyar nyelv.
Persze a tindzsikisztánit bezzeg támogatják 😆
Meg de jó, h a k*va játékaimat se találom sehol.
Volt vagy 4, köztük dragon age 3.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Úgy tudom, hogy még csak dísznek jók ezek a pontok.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
sziasztok srácok. újabb apró kérdés: az origin pontok jók már valamire vagy még mindig csak dísznek vannak? 😃
0
0
0
0
csuz-li avatar
koti93: bárhol lehet használni.
0
0
0
0
no avatar
Az Origint lehet külföldön is használni ?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Helósztok azt akarom kérdezni ti be tudtok jelentkezni a battlelogba a telefonon ?/ android/
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Köszi az infót !😀 sokat segítettetek 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Igen! 10 óra játék benne van még mindig.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Ha most előfizetek Origin Access-re akkor ki tudom próbálni a Need for Speed 2015-öt?
0
0
0
0
Puffin avatar
Automatikusan levonja következő hónapban. A beállítások Origin Access fülnél tudod lemondani. A kifizetett hónapot végig tudod játszani ha közben mondod le akkor is.
0
0
0
0
susguy avatar
Valószínűleg magad kell lemondani a fizetést, ha nem szeretnéd folytatni, egyébként magától levonja a pénzt.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok.
Hülye kérdés de valaki leírná nekem hogy hogy is működik ez az origin access? 😃
kifizetem az összeget mondjuk 4 eurót és azzal 1 hónapig játszhatok és ha utána nem tudom/szeretném kifizetni akkor ennyi? vagy az szépen minden hónapban levonja a pénzt? 😃
0
0
0
0
Boyman avatar
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nálatok ha megnyitjátok az ORIGINT akkor az ÜZLET menüpont alatt nekem nem jön be semmi hanem hibát ír ki nektek is?
0
0
0
0
Xoremion avatar
Originen a Need for Speed - Most Wanted (2012) ingyen van - "On the house".
0
0
0
0
szucs2000 avatar
Sziasztok! Az origin accountomon meg akarom változtatni az email címemet, mert amire regisztrálva van annak elfelejtettem a jelszavát. Kéri a biztonsági kódot hogy szerkeszthessem a fiókomat de azt is elfelejtettem, mert màr rég regisztráltak. Ilyenkor mi a teendő? :/
0
0
0
0
Arnybiro avatar
FrostDave0303 Mivel már megoldódott a probléma, így lényegtelen, de jó tanács: mielőtt bármilyen alkalmazásról törlöd a hitelesítőt először az appon kell lebontani a hitelesítést, különben kérni fogja újra, de nem fogja elfogadni bármit is adsz meg.
0
0
0
0
Astronaut0303 avatar
Sziasztok! Windows reinstall és a Google Hitelesítő app törlése után nem tudok bejelentkezni Origin fiókomba a 2 lépcsős beléptetés miatt. Sajnos semmi használható információt nem találtam. Ti tudtok valami megoldást? Ugye ha be van állítva a fiókban ez, akkor anélkül, hogy bejelentkeznék nem tudom kikapcsolni. Tehát most minden azon múlik, hogy egy EA-s csávó törődik-e a problémámmal, mert csináltam neki "ügyet". Aki kért már tőlük segítséget, kb mennyi idő amíg elkezdenek foglalkozni velem?

Szerk: Na végül megoldódott, Live Chat-en segített egy supportos.
0
0
0
0
no avatar
A probléma megoldódott, az AVG tűzfala miatt volt ez a hiba. Zsoca1199 talán neked is a tűzfal blokkolja a klienst.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Nekem meg leszedi az update-et utána bejönt és azt irja offline ban vagyok, rámegyek h csatlakozás és ujraindítja az origint, amikor bejön megint leszedi ugyan azt a frissítést és megint offline ban jön be, és ez újra és újra, szoval szar 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Az origin kliens indítása után hosszabb ideig (fél óra vagy több) magas processzor használat illetve lemez használat van folyamatban. Windows 8.1-et használok. Amint elindul az origin kliens, a system a kötetnaplót írja. Ez minden egyes origin kliens indításakor megtörténik, ha nem fut az origin kliens akkor ez a jelenség nem észlelhető. A segítséget előre is köszönöm.
0
0
0
0
winrar avatar
Szerintem nem jók semmire.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Tudtommal jelenleg még semmire sem lehet felhasználni.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Most lehet hülyeséget kérdezek, de az Origin-pontokból lehet DLC-ket venni játékokhoz? Vagy ha nem akkor mire jók?
0
0
0
0
roba1996 avatar
Ezeket a játékokat cserélném Battlefiled Hardline-ra !
http://www.kepfeltoltes.hu/view/150515/1138156836K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Igen láttam, van ilyen is és azt már nem érdemes kiszedni. Na akkor holnap megpróbálom, bemegyek a bankba is megnézni, ha be van-e kapcsolva az internetes vásárlás és meg is venném az Inquisition-t 😀 most már saját pénzből 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
g2a megbízható. Onnan is vásároltam már, de mindegyik termék időben megérkezett. Ez kb 10-15 perc szokott lenni. Azt a plusz 300 forintot meg érdemes kifizetni, mert akkor biztosan megkapod a vásárolt terméket.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
G2A-n érdemes vásárolni, láttam sok játékot, ami jóval olcsóbb, csak nem tudom, ha eléggé megbízható-e.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ha bankkártyával neten vásárolsz akkor elsősorban arra kell figyelni, hogy az adott oldal támogassa a bankkártyád típusát. A legtöbb oldal mindegyiket támogatja de lehetnek kivételek. Magyar oldalak ugye HUF-ban számolnak, külföldiek EUR, USD stb... Vásárláskor az érték automatikusan átváltásra kerül, de előtte érdemes valamelyik online árfolyamlistát átnézni, hogy mennyi is az annyi. Ha a kártyádat támogatja az adott oldal, és mégis valami hibát kapsz akkor vagy a szerverrel van gond, vagy ami előfordulhat még hogy nincs elég pénz a kártyán. Én már jópárszor vásároltam online (humbe, steam, origin, g2a) de egyszer se volt bajom vele, max annyi hogy nem állt rendelkezésre elég összeg a számlán, de ezt könnyű orvosolni 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Ebben igazad van, le kell ellenőrizzem. Kezdő vagyok az ilyesmiben, még nem foglalkoztam ilyenekkel.
0
0
0
0
susguy avatar
Nem az "eladó" cégtől függ, hanem a vásárlási módtól. A lényeg hogy kártyával fizess, onnantól már alapból le van rendezve az átváltás, akárhonnan is vásárolj. (Egyébként is kétlem, hogy pont egy Google ne tudna elrendezni egy átváltást 😆 Fejből meg úgy se tudom akkor éppen milyen errort dobott neked.) Persze az sem árt, ha az adott kártyán engedélyezve van a netes vásárlás.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Köszönöm a válaszokat 😀
Legutóbb a google drive-ra akartam tárhelyet venni, de valami hibát adott és gondoltam ez lehet. Nem akartam valuta számlát nyitni, de lehet a google-nak kell. Vagy tévednék?
0
0
0
0
susguy avatar
Nem kell, és ez igaz minden olyan esetre mikor egy olyan oldalon vásárolsz/rendelsz ahol más valutában írják az árakat és kártyával fizetsz, tranzakció közben magától átváltódik a pénz, a lényeg hogy azért számold ki előre, mennyi is éppen az az x$, €, zlotyi, jen vagy akármi forintban (én a [LINK]-ot ajánlom, de persze bármi más is megteszi).
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem. Én vettem már párszor, de mindig magyar bankkártyával, HUF-ban fizettem. EUR-ban írja az árakat de azt automatikusan átváltja forintba, és úgy vonja le a számládról.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Ha egy játékot akarok venni Originen, kell legyen egy valutás bankszámlám USD-ben? Még nem vettem így játékot, és nem igazán tudom.
Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
roba1996 avatar
Ezeket a játékokat cserélném Battlefiled Hardline-ra
[LINK]
0
0
0
0
atstuff07 avatar
A lényeg hogy megy, jó játékot! 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Én konkrétan nem túlzok ha azt mondom hogy belecsináltam a gatyámba mikor kiírta és nem telepített fel 😃 😃 😃 de hála istennek megoldódott 😃
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Igen az ilyen elő szokott fordulni, általában elég ha újra a telepítés gombra kattint az origin kis ablakban, talán használatban voltak bizonyos fájlok ezért nem tudta telepíteni a DX-et, ez tipikus eset. De az újraindítás biztosabb eredményt hoz.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció