Origin

Szerző: niteforce, 2012. February 15., téma
Fórum » Szoftver
Hozzászólások: 316
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bioritmus avatar
Megoldódott 😀 Fifa 14-et akartam felrakni csak nem engedte aztán újraindítottam a gépet és úgy már engedte 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Telepítsd föl külön a legfrissebb DX-et. Talán az megoldja. Milyen játékot akarsz telepíteni?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
gyerekek pls help!!!
Telepítésnél azt írja ki hogy Direct X telepítési hiba: belső hiba lépett fel
ez most mi???????? van erre megoldás vagy csak beleb@sztam a kukába a pénzemet???? 😲
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Úgyanúgy tudok játszani vele. 😀 Online keretet is letölti ugyanúgy. Inkább karrier móddal játszom.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
És az hogy a termékkulcsot nem mutatja zavarja valamennyire a játékot? szóval lép fel miatta valami hiba? 😲
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Bioritmus: A Fifa 14 biztos le lesz árazva a közeljövőben (főleg, hogy jön a nyár), 10euróra tuti ( a közelmúltban többször kínálták ennyiért). Legutóbb (bő fél éve) én is azt vettem meg, fél áron volt. Teljesen biztonságos a vásárlás (origin fiókodon belül érdemes csinálni). Nálam egyetlen egy érdekes dolog van, az hogy a játék adatlapjánál egy ideje nem mutatja a termékkulcsot, nem tudom miért.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Igazán hálás vagyok nektek az információkért 😀 várok hátha le lesz árazva mostanában a Fifa 14 mert a 20 euro kicsit talán sok érte 😃
0
0
0
0
SWfan avatar
Bioritmus
Teljesen biztonságos és senki nem fog visszaélni vele. Az Origint az EA üzemelteti és tulajdonképpen olyan mint a Steam csak nem akarták megosztani bevételeiket a Valve (gondolom én). És mivel egy hatalmas cégről beszélünk nem érné meg nekik visszaélni az ügyfeleikkel mert amennyit nyernének vele az semmi azokhoz a károkhoz amihez juttatnák magukat. Ilyen szinten nem kell félni Steam, Origin, Uplay nem fog átverni. Annyi, hogy az árfolyamot a bánkártyádnak megfelelően számolják+ kezelési költség pár száz Ft. A visszaéléseknél maximum az ilyen kisebb CD kulcs oldalakon tartanék. 😀

És igen vásárlás után rögtön bekerül a könyvtáradba ahonnan bármikor letöltheted, ha bejelentkezel az Origin fiókodba. 😃

Jó magam is többször vásároltam onnan, bár a kedvezőtlen árak miatt leginkább csak akciók keretein belül. 😆
0
0
0
0
Bioritmus avatar
király akkor szerintem kipróbálom 😃 köszönöm szépen 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Steamen is ugyan úgy visszaélhetnek az ember bankkártyájával, ha "ügyetlen" nem csak originen. De én nem hallottam ilyenről még. Párszor vásároltam már Originen de minden gond nélkül megjött.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Szóval akkor letölti? 😃 rendben 😃 köszönöm 😀 még átgondolom a vásárlást rajta mert olvastam pár olyan dolgot hogy visszaélnek az emberek bankkártyájával stb stb 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Biztonságos, és egyből megkapod, dobozt nem kapsz hozzá, ugyan úgy mint Steam se ad.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok.
Csak az alapokat szeretném megismerni az Originnel kapcsolatban. Most készülök az Originen játékot venni bankkártyás fizetéssel. Érdeklődnék hogy vett-e már valaki így játékot? Biztonságos? Ez is olyan mint a steam hogy levonja a pénzt és letöltődik a játék vagy ez ilyen "kipostázós" dolog?
A válaszokat előre is köszi 😀 és bocsi ha hülyeséget kérdeztem de még "Origin szűz" vagyok :"DD
0
0
0
0
no avatar
feccfecc: frissítenie kell a kliensnek magát (ehhez persze mindig ellenőriznie kell, hogy van-e újabb verzió), hogy kész legyen a használatra.
0
0
0
0
no avatar
nekem egy játékom se tünt el pedig 2 éve vagyok regisztrálvan és a free játék se tünt el
nekem szerencsém volt csak mindíg megkérdezi ha kilépek a need for speed most wanted 2012-ből
hogy menyire ajánlom a barátomnak?
0
0
0
0
feccfecc avatar
sziasztok! olyan kérdésem van h akárhányszor be akarok lépni az originbe mindig frissíti magát! miért? ezt direkt van vagy valami hiba okozza? 😃
0
0
0
0
no avatar
Mint mindennek, az Originnek is van támogatása. Sugó: [LINK] és egyedi probléma esetén itt: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Ellopták a fifa 14-es origin accountom. hogyan tudnám visszaszerezni? a fifa termék kulcsát tudom ha az segít
0
0
0
0
Levente01 avatar
Nekem is eltünt vagy 3 játék amit régebben ingyen adtak! Vissza lehet vhogy szerezni?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Mi van akkor, ha az egyik játékom (FIFA) termékkulcsa csak úgy köddé vált? Nem mutatja az Origin. Hova lett?
0
0
0
0
bassus16 avatar
Felraktam a windows 8.1-et és azóta ha be akarok lépni kiírja, hogy "Az online bejelentkezésre jelenleg nincs lehetőség" Ez mi lehet?
0
0
0
0
neuroflex avatar
én meg nem tudom meg változtatni email nem tudom biztonsági kérdést 😕
0
0
0
0
frostwagen avatar
Meg lehet, csak nem fogják megtenni (szerintem)
0
0
0
0
Matt99 avatar
Meg lehet kérni őket, hogy egy játékot áttegyenek egy másik fiókra?
0
0
0
0
no avatar
Megvettem a BF3 at.. Eredetibe és 1 év múlva eltűnt az origi fiokombl... Bocsánat telon írtam helyesírás miatt írtam.
0
0
0
0
no avatar
XXXX😆: ha a saját Origin fiókodba lépsz be, akkor gondolom igen.
0
0
0
0
no avatar
Bocsi. Lenne 1 olyan kérdésem hogy, ha az origin-en veszek 1 játékot, azt 1 másik eredeti lemezről fel lehet telepíteni, akkor is ha a termékkulcs más?????
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Mi a fenéért csinálja az origin azt, h ha feljön egy illető nálam originre vagy csak elindít valami játékot, akkor okvetlen 5 alkalomból 3x lerakja a játékot ablak módba. Kezd néha egy kicsit idegesítő lenni pont mindég, akkor csinálja mikor helyzetben vagyok FIFA-ban vagy ez végett lekapnak a BF-ben, mert befeketedik a kép és benyomja magát ablak módba.
Nálatok nem csinálja ezt?
0
0
0
0
gigazte avatar
Természetesen abba az üzletbe kell visszamenned, ahol vetted a játékot, mert a support nem foglalkozik ilyen problémával!
0
0
0
0
Colonir avatar
Sziasztok! Mai nap megvettem a Fifa 15-t és aktiválnám Origin-en a termékkóddal, de azt írja ki, hogy az már használatban van. Ilyenkor mit kell csinálnom? Vissza kell vinnem a boltba, vagy supportnak szólni? Egyáltalán hogyan?
0
0
0
0
MariusTitus avatar
Egy ideje kb semmit nem tudok felrakni originnel mert DX erorrt dob a telepítés közepén.Valaki tud rá valami megoldást?
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogyan tudnék kapcsolatba lépni a support-al mivel biztonsági kérdést szeretnék cserélni a fiókomon! Előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Van most egy Promo lehetőség az NFS Rivals-re Originen 5 euróért.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
ja nem, csak elkérte a címem, és nem értettem miért 😃 de mostmár minden oké, én se tudom igazán mire gondoltam 😆
0
0
0
0
atstuff07 avatar
GarydaPlayer: kapsz egy e-bizonylatot az emailedre a vásárlásról, ennyi. Postázni nem fognak külön.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Fizetős levelet? Ezt hogy érted? Ahhoz hogy megnyisd fizetni kelljen, vagy mi?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
ha originen vásárlok, akkor attól hogy megkell adni a címem, attól nem kapok semmi fizetős levelet ugye?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Origin kliensben ott a Játékaim menü!
0
0
0
0
atemi105 avatar
sziasztok hol lehet az origin weboldalán megnézni a játékaimat? vagy csak a kliensben lehet?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, tudnátok nekem segíteni , én azzal nem vagyok tisztában originen lehet játékot cserélni (és ha igen hogyan ) ? Köszönöm
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Akkor többet tudsz mint én 😀 Nekem jó az ahogy van, nem igazán érdekel a dobozkép. Menjen a játék aztán kész. Az meg hogy mit reagálnának rá? Szerintem tojnának rá. Nem hiszem, hogy azt nézik, hogy valamelyik felhasználó az egyik dobozképre pl cod-os képet rakott.
0
0
0
0
Ajax avatar
Jobb egér az egyikre játékodra, és dobozkép testreszabása... nem is ez volt a kérdés egyébként.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem tudod sehogy lecserélni.
0
0
0
0
Ajax avatar
Originen lehetséges olyat csinálni, hogy a meglévő játékaim borítóját lecserélem bármire. Szerintetek az EA mit szólna hozzá ha a Battlefield játékaim borítóját lecserélném CoD-os borítókra? 😃
0
0
0
0
milan23 avatar
Peggle 😜 Esküszöm szeretem a játékot. Xboxon megvan de csak mert ingyéé vót az xboxhoz 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Alapadatok között nem tudod szerkeszteni? Ha nem akkor tényleg support.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció