Origin

Szerző: niteforce, 2012. February 15., téma
Fórum » Szoftver
Hozzászólások: 316
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Matt99 avatar
Na és ilyenkor mi is a teendő?
https://kepkezelo.com/images/77wxpa97kjtil522gk17.png

Gondolom support...
0
0
0
0
no avatar
engem érdekelnének originre multiplayeres játékok irjon ha van valakinek jo kiss kcio játéka pls
0
0
0
0
fari10 avatar
Ilyen nincs :S
próbálom lemezről telepíteni (eredeti) de nem megy :S
folyamatosan csak le akarja tölteni :S
minek a lemez ? :S 😆
ha valaki tud megoldást pls írjon 😀
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Annyira utálom ezt a rohadt Origint annyiszor kiakasztott már!
0
0
0
0
no avatar
Két nap alatt én is eljutottam 25%-ig, 58 újraindítással...
0
0
0
0
no avatar
És tényleg, igaz már 11 óra van, de egyértelműen stabilabban és gyorsabban tölt mint délután-este.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Amúgy ajánlom hogy inkább reggel töltsétek... én ma fél 10-kor kezdtem neki és gond nélkül, maximális sebességen lejött
0
0
0
0
sudosu avatar
toxicity:
Ahogy leírtam 5 hozzászólással ezelőtt 😃. Kiléphetsz letöltés közbe originből, majd amikor újra elindítod leellenőrzi hogy milyen szeletek vannak meg a fájlokból és folytatja a letöltést. P2P-t használ az Origin, Steam, Torrent stb...
0
0
0
0
toxicity avatar
egy újabb kérdés: ha nem akarom estére bekapcsolva hagyni a gépet, akkor letudom állítani a letöltést, és tudom később folytatni? ha igen írjátok már le hogy hogyan...
0
0
0
0
no avatar
Az Origin "letöltési szervereivel" van baj. Tuti sikerült túlterhelni ezzel az ingyen BF3-al. Nekem is 6%-nál van, pedig már tegnap este elkezdtem letölteni...
0
0
0
0
toxicity avatar
tölti-tölti, már 7 %-nál jár, csak így nem nagyon tudok a géptől felállni nehogy megszakadjon, mert akkor fölöslegesen megy a gép ha a letöltés megáll

és az a baj hogy kb még vagy 8 óra van hátra mert nem túl gyors a netem
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nekem is az van, de gondolom azért, mert most hogy ingyenes sok millió ember tölti egyszerre... és szerintem hétvégén még többen fogják szal egy ideg nem fogod tudni letölteni...
0
0
0
0
toxicity avatar
figyeljetek már, az miért van, hogy az originen amikor leakarom tölteni a BF3-at egyfolytában leáll a letöltés pedig a nettel nincs baj?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
köszönöm, akkor megnyugodtam 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
GarydaPlayer:
Nem szakad meg a letöltés. Mivel a Origin és P2P elven működik mint a torrent.
Szóval bármikor megállíthatod, megszakíthatod.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
az lenne a kérdésem, hogy ez is olyan, mint a steam, h nem probléma ha megszakad a letöltés, onnan folytatja ahol abbahagytam?
0
0
0
0
Mizushio avatar
most már biztos hogy letölteni se akarom a bf3-at amennyi cheater lesz...
0
0
0
0
nirvana67 avatar
Ingyenes a Battlefield 3 Originen június 3-ig. 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Ugyan, azokból nem lehet eleget nézni 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Bocsánatodért esedezem, megyek és főbe lövöm magam hogy ilyen hibát követtem el 😆
Spoiler!
Úgy tűnik túl sok Dancsó Péter videót néztem
0
0
0
0
susguy avatar
"...Proteinnal..."
Proteinnal
Megyek sírni a sarokbe 😢
0
0
0
0
Matt99 avatar
Hát kb. nálam is az volt ami Proteinnal csak amikor ugyanazzal az e-mail címmel újraregisztráltam akkor a másik fiókomba már nem tudtam belépni (az origin programba be tudtam mert ott felhasználónevet kér csak az ea oldalán nem mert ott cím kell). újraregisztrálás után megváltoztatta a másik fiókom e-mail címét, mert gyakorlatilag tényleg nem lehet 2 azonos című fiók. Hát igen ez érdekes 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Ja, hát nem tudtam, hogy létezik a világon ekkora benga csapat. Minden nap tanul az ember valamit. 😀 Mai nap azt tanultam, hogy az EA még a legegyszerűbb dolgot is elrontja...
0
0
0
0
susguy avatar
Ajax:
A helyzet az hogy de, kivitelezhető (volt legalábbis), amilyen zseniális az EA rendszere. Még Origin előtt regisztráltam egy EA fiókot X e-mail címre. Ideig nem használtam, megjelent a híres Origin, ahol bár elvileg el kéne fogadni az EA fiókodat, sikerült ugyan azzal az e-mail címmel újra regisztrálni.
Szerencsére nekem gondom nem akadt belőle. Valamelyik régebbi kódot újra elfogadta, és aktiválta ott is, amelyiket meg nem, ingame bejelentkezéssel ugyanúgy lehetett használni, csak nem Originen keresztül (nem vesztettem sokat).
0
0
0
0
Ajax avatar
Sehova nem lehet 2 email címmel regisztrálni, Originre sem. Hiába mondod, hogy de, márpedig te megtetted, én ezt nem hiszem el, mert ezt nem lehet... Egyébként még az Origin programban felhasználónévvel is belehet lépni. Tehát ha te megcsináltad a lehetetlent, akkor felhasználónévvel jelentkezz be.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Matt99: ez érdekes... mégis hogy lehet 2x regelni ugyanarra az email címre ? 😃 Mivel belépéskor tényleg azt kéri mint azonosítót
0
0
0
0
Matt99 avatar
Sziasztok az a helyzet hogy két origin acc-om van ugyanazzal az e-mail címmel és amikor a neten beakarok lépni a most használt acc-omba mindig a nem használtba lép be, ezellen nem lehet tenni valamit?

Szerk: Na úgy látszik kezd megoldódni a probléma.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
A tegnap befejeződött Dead Space-es On the House akció utána mától a Plants vs Zombies GOTY Editiont lehet letölteni ingyen!
(Vagyis akarok fogalmazni lehetne, ha origin szerverei elbírnának kettőnél több embert; értsd, a szerverek megint dögledeznek!)
0
0
0
0
stickles avatar
Sziasztok
Hatalmas problémám van , mert nem tudom megoldani 😀
Nos az lenne , h leszedem a Titanfallt ( már másodjára ) fel telepít , ki írja , h kész
.Na elakarom indítani , és az origin állandó azzal jön , h " nyelvi módosítások előtt lépjek ki minden origines játékból " de nincs más és a Titanfall-t sem indítja Win8.1-et használok
Próbáltam már minden hol , nem ismerem az Origint kezdő vagyok benne
Kérlek segítsetek

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_4_28_d099fk7djn.bmp
Ezt írja folyton
0
0
0
0
sudosu avatar
asusmlx:
Próbáld az Origin-t ekkor rendszergazda jogosultsággal futtatni.
0
0
0
0
JOC22O avatar
Köszi a segítséget ! Sikerült ! Örök hála nektek !
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Úgy-úgy ahogy az előttem szóló írta. Beállítod a telepítési könyvtárad oda ahol a játék van, majd rákattintasz a Letöltésre a játéknál. Utána nem kezdi el letölteni hanem fölismeri hogy már telepítve van. Utána leellenőrzi az épségét meg miegymást és kész is.
0
0
0
0
Puffin avatar
a beállításokban be lehet állítani a telepítési könyvtárat! Ott megadod a mappát ahol van és kész.
0
0
0
0
JOC22O avatar
Please segítsetek Nekem az lenne a problémám hogy leszedtem a Battlefield 3 mat originen és sajna ujra kellett tennem a gépet .Csak hát nekem sajna szar a netem és elég lassan jönne le a játék a játékot a D meghajtóra tettem Az origin pedig a C meghajtóra települt ! Mikor újra feltettem az origin-t akkor nem indítja el hanem azt írja hogy le kell tölteni ujra pedig a játék megvan a D meghajtón nem lehet valahogy felismertetni hogy ott van és lehessen játszani ?
Vagy újra le kell szedni ?
0
0
0
0
srii avatar
kár,hogy jó pár játék nem steamen van! meglepődtem mikor rájöttem az originre is kell regisztrálni.
0
0
0
0
MariusTitus avatar
csak nekem lépked ki be az origin állandóan?
0
0
0
0
no avatar
Ja és kivételesen nem haltak még be a szerverek sem...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Origin-en ingyenes a Dead Space. "Free Until 8 May 2014"
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sentinel123 regisztrálhatsz másik accountot is, nem hiszem hogy figyelemmel követnék, hogy ki hány accountot tart fent. Biztonsági kérdést külön nem lehet megnézni. Próbálj supportnál érdeklődni róla, hogy mi van akkor ha elfelejtetted, biztos segítenek.
0
0
0
0
sentinel123 avatar
Sziasztok! Az lenne a gondom hogy van egy origin fiókom és nem tudom hányévesként regisztráltam,és nem merem aktiválni a Battlefield 3 PE-t Ha aktiválom és nem múltam el a fiók szerint 18 akkor mi lessz a játékkal,vagy regelhetek még1 fiókot?És a biztonsági kérdés válaszát hogyan tudom megnézni?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Ja ez a baj vele 😞

Igen lehet 😀😉)))))
0
0
0
0
gabi86 avatar
Akkor olyat is lehet csinálni hogy pl egy játékot a C- meghajtóra teszek az összes többit meg a D_re ?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Köszi a gyors választ!
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Origin beállításai között be lehet állítani, hogy hova telepítse a játékokat. Nekem pl a C meghajtón van az Origin, de a D meghajtómra (másodlagos meghajtó) telepítek mindent, így Origint is oda állítottam be.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Originben meg lehet adni ,hogy hova települjön a játék vagy mindig csak oda lehet ahova az origin telepítve van ?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Jelenleg semmi haszna nincs, de valamit terveznek vele.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Az origin pontoknk van értelme mire valók ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció