Windows 8

Szerző: khaled98, 2011. October 14., téma
Fórum » Szoftver
Mindent a Windows 8-ról :D
Hozzászólások: 1 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
Nemrég kezdtem el az RC változatot használni és a tapasztalatom alapján vagyis ezzel az öreg géppel érezhetően,h gyorsabb és idáig 1x sem fagyott le,a kinézetet amikor win 7-et használtam hozzászoktam ehhez is.Egy gond van vele az,hogy a driver felrakás 9.1-es ati-t kellett felraknom 10.2-es helyett,de majd a végleges tökéletes lesz addíg is win 8 bétát használom élesben
0
0
0
0
DonnieD avatar
Nekem volt pár problémám a Windows 7-el, így nem volt más választásom, mint egy újratelepítés. Vállalkozó szellem vagyok, így fogtam magam és feltettem a Win8-at.

Eltekintve a Metro felülettől asztal nézetre váltva elég gyorsnak ítéltem meg a rendszert. Arról nem is beszélve, hogy feleannyi idő volt a telepítés, mint a hetes esetében. Gondoltam meghagyom fő rendszernek.... aztán elkezdődtek a fagyások. Gondoltam biztos sok mindent tettem fel, azért fagy. Négyszer telepítettem fel. Utolsó két alkalommal telepítés után negyed órával random módon negyed, később tíz, végül öt percenként lefagyott....

Fórumokon utána érdeklődtem, s minden bizonnyal kompatibilitási problémák miatt fagyhatott a rendszer. Végül visszatettem a Windows 7-et, mert nem volt kedvem tovább szöszmötölni vele lévén honnan tudjam meg melyik program, szoftver okozza a fagyásokat?

Egyéb iránt a gyorsasága nekem bejött, s a metro felület is megszokható volt.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Gyorsabb a win8 csak ezzel a kinézettel elrontották
0
0
0
0
no avatar
Remény hal meg utoljára, de a Remény Hal már meghalt, úgy egyébként elvileg ez egy sz@r rendszer lesz, win7 fantasztikusra sikeredett, eddigi tapasztalat...egy jó rendszert, egy hulladék követ.😂

Dos kéne minden gépre, azzal nem voltak gondok.😆
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Synda Rebirth írta:
jozsefgyorfi írta:
Nah sikerült a vmware val kipróbálni sztem egész jó csak még szart sem értek hozzá 😆


Sz@r még az egész rendszer, csiszolnak rajta jó lex, jövőre tedd át addig kiforrja magát.😉

hát remélem 😃
0
0
0
0
no avatar
jozsefgyorfi írta:
Nah sikerült a vmware val kipróbálni sztem egész jó csak még szart sem értek hozzá 😆


Sz@r még az egész rendszer, csiszolnak rajta jó lex, jövőre tedd át addig kiforrja magát.😉
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Nah sikerült a vmware val kipróbálni sztem egész jó csak még szart sem értek hozzá 😆
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Hali kéne egy kis segitség. Kiszeretném próbálni a windows 8 at de valaki vagy pü ben vagy itt le tudná irni részletesen hogy hogyan próbáljam ki ugy hogy megtartsam közben a 7 est is és a további lépéseket is?
0
0
0
0
JustMusic avatar
jó hogy nem Minecraft 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
minecloft? 😆😆😆 ilyet se láttam még 😃 Microsoft 😃
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Hát a Windows 8 at a Minecloft (remélem jól írtam) szerintem nagyon elcseszte már már olyan mint a windows phone okostelefonok ): Ugyhogy én azt má nem is sorolnám a Windows ok közé. Meg személy szerint nekem nem is tetszik ez a húzogatós rendszer én maradok a win 7 nél az a legjobb!
0
0
0
0
no avatar
Azért nem teljesen mindegy...
Az egy dolog, h kiváncsi vagyok, de csak úgy telepítem fel, ha megfelelőn működik.

Igazából arra lennék kiváncsi, h megfelelően stabil-e, vannak-e kompatibilitási hibák...az új felület, most annyira nem érdekel, ugye mindent meglehet szokni..
0
0
0
0
no avatar
Igazából általában fél évente újratelepítem a gépem, sok veszteni valóm nincs...hajt a kiváncsiság...
0
0
0
0
niteforce avatar
szicsu írta:
Nálam esedékes lenne egy op rendszer újratelepítés, és erőteljesen gondolkodom, a kipróbálásán...


maradj a win7-nél.
Ezt próbáld ki virtuálison, és ha tetszik várd meg a teljes verziót, teljesnek azt tedd fel
0
0
0
0
no avatar
Nálam esedékes lenne egy op rendszer újratelepítés, és erőteljesen gondolkodom, a kipróbálásán...
0
0
0
0
JustMusic avatar
Én 1x próbáltam ki, de elég is volt. Engem nem igen fogott meg, és más fórumokon olvasottak alapján másokat sem nagyon.
Én inkább maradok a Win7-nél.

De ez sajátos vélemény.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki használja a win8-at fő rendszerként?

Ha igen, mi a vélemény, tapasztalat?
0
0
0
0
rafferd avatar
Köszi, de inkább várok :/
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
rafferd írta:
Magyar nyelv csak akkor lesz benne, mikor megjelenik?

Elég valószínű. Amúgy a Windows 7 nyelvi fájlaival valahogy lehet magyarrá tenni Windows 8-at is azt hiszem, persze csak részben, mivel más a felülete a 2 OS-nek.
0
0
0
0
rafferd avatar
Magyar nyelv csak akkor lesz benne, mikor megjelenik?
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
ogre077 írta:
Mikor jón ki a win8?

Október végén.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Az alap Win8al nincs bajom jól használhatóak az új funkciók is, viszont tény, hogy ez a felület érintőképernyőre lett kifejlesztve, pontosabban ott érdemes ezt használni. A "régi" felület sokkal jobban megfelelt rendes számítógépekhez amelyeket egérrel iránytanak.
0
0
0
0
niteforce avatar
Azzal hogy lustak voltak 2 fele feluletet fejleszteni tabletre meg pc-re szerintem elrontottak az egeszet. A mostani feluletet a regi windowsok ota mindenki szereti es valaki xp utan ugyanolyan konnyen tudja kezelni.
Oke hogy a tabletek nagyon nepszeruek de az uj felulet nekem hasznalhatatlan volt. Vissza Bill Gates -t !
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az op.rendszerek olyanok, mint a VGA driverek. Az egyik tartalmazza az újításokat (Vista), az utána lévő pedig a javításokat (Win7). Ebből kifolyólag a Win 8... 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Általában minden második operációs rendszert elront a Microsoft! Remélem most nem folytatják ezt a tendenciát, mert én sokat várok el a Win 8-tól.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem a Win7 sokáig lesz támogatott, főleg ha nem fog beválni a 8-as. Bár még Xp-t is sokan használnak, így még tovább nő az élettartama a 7-esnek.
0
0
0
0
no avatar
így van, Linux inkább. Bár én ameddig lehet, maradok Win7-nél.
0
0
0
0
Devis avatar
mac...sztem nem akarsz kidobni több száz ezret, csak azért h böngésző ablakokkal játszál 😃 inkább linux 😀 de kinek mi 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
én 2,5 év vista után bukásnak tekintem a win8-at.
mobilon max egy symbian -est cserélnék le vele, a win7-et pedig meghagyom, ha a win9-is ilyen lesz átváltok mac-re 😃
0
0
0
0
Devis avatar
sztem akkoriban azért mondta mindenki azt h szar, mert vista után nem vártunk jobbat. de jó lett.
win8-at meg nem csak pc-re írták ezért akkora baromságokat csináltak vele, h arra még én azt mondom h szar... (pedig még vistát is használtam)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Előre nem lehet tudni. Lehet, hogy jó lesz, de az is előfordulhat, hogy nem.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Most mindenki fos,szar, de arra nem gondoltok hogy mi volt a windows 7-el a XP-s korszakban ? anyira fos,most meg minden 2. gépen az van,szóval ugyan az lessz majd a win8-al is figyeljétek meg.
0
0
0
0
gatya123 avatar
Sanchez írta:
Van, megvárod a végleges kiadást.


Most kurvára okos lettem
0
0
0
0
Sanchez avatar
Van, megvárod a végleges kiadást.
0
0
0
0
gatya123 avatar
Win 8 nem ismeri fel a dvd meghajtót, van rá valami megoldás??
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Feltettem...tetszik.Gyorsabb vmivel mint a win7 de sztem nem kellet volna erőltetni ezt a kinézetet.Nekem kevesebb ramot is eszik mint win7
0
0
0
0
gatya123 avatar
Múltkor felraktam a Win 8 RP-t, aszt 10 perc alatt majdnem kinyírta a merevlemezt, nagynehezen sikerült leformázni. Azóta megint a hetes van fent, de szeretném kipróbálni a nyolcast, kiváncsi vagyok rá. SSD-m van, 8 alatt is megcsináltam azokat a beállításokat amiket a 7alatt kell hogy tartósabb legyen az SSD, leheth az volt a gond??
0
0
0
0
no avatar
sziasztok! tudtok segíteni? telepíteni akarom a win 8-cat és azt írja ki ,hogy nem jó a procim ,pedig hát szerintem ok a procim 3000 ezres ilyenkor mi van ? most is win 7 tet használok 😲 😲 Számítógép típusa ACPI x64-based PC DIMM1: 😆
PentiumR dual -core CPU E5700 @ 3.000ghz köszi a segítséget ! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
VmWare-t feltelepíted, s akkor arra telepíted a 8-at, így virtuális környezetben meg tudod nézni.
0
0
0
0
gatya123 avatar
Hogyan tudom felpakolni a Win8-at úgyh megmaradjon a 7 is, kipróbálás céljából. És van benne start gomb vagy nincs?
0
0
0
0
Garasos GameR avatar
Tölthető a Release Preview😃
[LINK]
0
0
0
0
krakateu10 avatar
én még gondlkozok a win 8-on.
nem hiszem hogy egy 1magos FOS GÉPPEL érnék-e el valamit! 😕
0
0
0
0
sobri94 avatar
Erik94 írta:
A linuxot nem tudom használni de jó os ez tény a mac-t nemtudtam rárakni a gépemre mert nem lehet nekem jó a win7 egyelőre de a win8at jól el**ták

A win8 majd akkor lesz jó ha kijön az AMD "Hondo" kodnevü apu-ja 1GHz és 1.2GHz meg 900MHz 2 magos proci x86-os architektúrával és mellette egy dx 11-et is támogató radeon Hd 7000-es vagy 6000-es szériából.
DX11 táblagépen mekkora királyság lesz majd ás AMD-s procival ráadásul jobb lessz mind a tegra 3nál is ugyanis a tegra 3 1.3 Ghz 4 mag de mivel az arm-es architekturát használ az amd meg egy x86-osat és a x86-os sokkal jobb nem rég olvastam hogy a tegra3 teljesítmény egy core 2 duo-val egyenlő ami 2Ghz-s órajelen megy és ráadásul a régebbiből a 65nm-es fajtából.
0
0
0
0
niteforce avatar
Erik94 írta:
A linuxot nem tudom használni de jó os ez tény a mac-t nemtudtam rárakni a gépemre mert nem lehet nekem jó a win7 egyelőre de a win8at jól el**ták

elvileg rámenne, olvastam egy hackről amivel meg lehet csinálni.
0
0
0
0
Erik94 avatar
A linuxot nem tudom használni de jó os ez tény a mac-t nemtudtam rárakni a gépemre mert nem lehet nekem jó a win7 egyelőre de a win8at jól el**ták
0
0
0
0
sobri94 avatar
a linux nagyon sokmindenre jó és legyőzhetetlen lásd Ubuntu vagy Debian. Az szerverek nagy részén Linux centos van a játék szervereken meg Debian van.Nem hiába és amchintosok is linux-ot használnak szerver futtatásához hisz ők kijelentették hogy nincsen szerveres verziójuk. Ubuntu meg ott van otthoni felhasználásra emulálással futnak a pc-s játékok és gyorsabban mint windows-on. Mac-nál meg van kötve az ember mind testre szabás mind az összes téren(pl.: beálítasz egy háttérképet és cső ennyi )keze tehát nem lehet semmit sem rá erőszakolni ami nem megy az nem megy ez a gond linux nál meg ott a terminál.😀 Ráadásul ingyen😆 van és jobb mint a mac én már kipróbáltam mind 3 oprendszert a windows 7-et ubuntut és a mac-ot a leopárd-ot.
Néz utána miket művelnek a linuxal: ird be youtbe-ra hogy Back track(linux egyik változata) és nézd meg a videókat érdekes darabok bár egy részük csak bugos rendszerrel működik de meg lehet őket valósítani és még brutálisabbat lehet velük csinálni.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen drága ez a baj vele de gyors nagyon a linux csak a védelme miatt jó 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció