Windows 8

Szerző: khaled98, 2011. October 14., téma
Fórum » Szoftver
Mindent a Windows 8-ról :D
Hozzászólások: 1 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
hnemaria avatar
nekem fel kellett tennem mert elromlott a win7.... most ez van a gépemen semmi baj nincs ezzel meg csináltam hogy olyan legyen minta win7 .. talán kicsit más. de nincs vele semmi baj. 😀 tetszik amugy. játékok is ugyan úgy mennek nincs változás 😀 minden driver rámegy . nvidia drivert alapbol tartalmazta nvidia vezérlöpultal meg mindennel..
0
0
0
0
no avatar
Hát én XP után kihagytam a Vistát, most pedig Win7 után szerintem ezt fogom kihagyni. Talán majd a következő...😉
0
0
0
0
FoLey avatar
WhiTP írta:
Elsőre nem sok változást látok. Nekem kicsit fura ez az "új kezelőfelület" 😃

ÉS játékok alatt hogy teljesít? 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát ez a csempés elrendezés nekem nagyon nem jön be. Összemossák a Windows 7-et a Windows Phone 7-el. De hát gondolom ezt az elrendezést nem lesz kötelező használni.

Ha kijön egy rc, én tuti kipróbálom. Annak idején a 7-et is így kezdtem el használni. Letöltöttem hivatalosan, nyomatták hozzá a frissítéseket, és nekem soha nem volt vele bajom.
0
0
0
0
khaled98 avatar
mort2195: bocs de mindig lecsillagozza és megpróbáltam azt hogy ne csillagozza le de nem ment.. 😊
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Elsőre nem sok változást látok. Nekem kicsit fura ez az "új kezelőfelület" 😃
0
0
0
0
philips20 avatar
na látom windows mobil rendszert rakják a gépre is
0
0
0
0
khaled98 avatar
laci503 írta:
Mikor vettem a gépemet kaptam vele vistát de akkor nem tudtam vele mit kezdeni és rüheltem... ez volt mikor kiadták a vistát 😃 Rá 1 évre elekzdtem rühellni az XP-t mert folyton meghalt... rászántam magam a vistára és nekem 1 kis szenvedés után bevállt... akkor volt Q6600om 2 giga rammal... Home premium tökéletesen ment... Mikor kiadták a win7 RC-t kipróbáltam de annyit kellett szenvednem vele hogy megint vissza tettem a vistát 😃 végül mikor kiadták rendesen a win7et na akörül álltam át rá 😃 most a win8 at is addig megvárom még kiadják rendesen 😃 de am nem néz ki vacakul nem tudom miért írják sokan hogy hánynak tőle 😃


hát elvileg rc 2012 első negyedére várható
0
0
0
0
laci503 avatar
Mikor vettem a gépemet kaptam vele vistát de akkor nem tudtam vele mit kezdeni és rüheltem... ez volt mikor kiadták a vistát 😃 Rá 1 évre elekzdtem rühellni az XP-t mert folyton meghalt... rászántam magam a vistára és nekem 1 kis szenvedés után bevállt... akkor volt Q6600om 2 giga rammal... Home premium tökéletesen ment... Mikor kiadták a win7 RC-t kipróbáltam de annyit kellett szenvednem vele hogy megint vissza tettem a vistát 😃 végül mikor kiadták rendesen a win7et na akörül álltam át rá 😃 most a win8 at is addig megvárom még kiadják rendesen 😃 de am nem néz ki vacakul nem tudom miért írják sokan hogy hánynak tőle 😃
0
0
0
0
khaled98 avatar
egy két érdekesség ami nem is nagyon érdekes.. 😃 [url]http://www.ch***line.hu/2011/10/12/10-1-fontos-dolog-a-windows-8-rol/[/url]:

áá nem engedi.. 😞
amugy a 3 csillag az "i" "p" "o" betűt takar
0
0
0
0
cseszka avatar
én is csak probálni akarom.maj ha 7 behal,akk feldobom h mien is.
0
0
0
0
FoLey avatar
Béta vagy nem az első RC-s windows 8-at felrakom élesben,mert a memoria kezelés nagyon ottvan és én átis fogok állni win 7-ről win 8-ra 😃
0
0
0
0
laci503 avatar
végleges rendszernek ne tedd fel mert még a bétától is kezdetlegesebb hiába van ott h béta... kipróbálni hogy kb. mien lesz arra jó
0
0
0
0
cseszka avatar
ez mien?Leszedtem,de még nem probáltm,azt irták h win 8 beta.
WindowsDeveloperPreview-64bit-English.iso ez a fájl neve 3,9 Gb,mikor be mountoltam bejött az installer.
0
0
0
0
laci503 avatar
pl. RC változat? Win7 RC-vel mikor kipróbáltam nekem sok bajom volt 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Amint kijön egy normálisabb próbaverzió azonnal és véglegesen átállok
0
0
0
0
laci503 avatar
hehe 😃 én azért nem szeretném látni 😃
0
0
0
0
no avatar
Én nagyon várom már 😀 Biztosan ***a lesz.És még a kékhalál is jól néz ki 😃 [url]http://techline.hu/image.aspx?id=9054acc6-c850-49aa-bfd0-544e12e76ddb&view=d51db973-3806-4736-8c32-8f24015e8404[/url]
0
0
0
0
laci503 avatar
win7 ről a win8 ra majd könnyebb lesz a váltás mint régen az XP ről a Vistára vagy a Win7 re 😃 ha ki jön a rendes win8 majd én tuti ki fogom próbálni 😃 remélhetőleg nem lesz nehézkes a dolog Driver téren meg ienek... 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem tudom miért óckodik minden ember az újtól. Csak kis idő kell a megszokáshoz aztán a régitől hány.
0
0
0
0
niteforce avatar
én hányok a felülettől. Szerintem marad majd a win7.
0
0
0
0
szucsa avatar
Kipróbáltam a Developer Preview Beta verziót virtuális gépen. Nekem tetszik az új Metro stílusú start menü, meg minden tetszik. 😀
0
0
0
0
Devis avatar
kicsit korai 😃
egyetlen nevetséges dolgot találtam eddig benne:
a memória kezelést
tök jó, hogy most tud felszabadítani egy op. rendszer 100 mb ramot, amikor már kb a 4, és 6gb az általános ram mennyiség egy sz.gépben.
0
0
0
0
khaled98 avatar
Mindent a Windows 8-ról 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció