Windows 8

Szerző: khaled98, 2011. October 14., téma
Fórum » Szoftver
Mindent a Windows 8-ról :D
Hozzászólások: 1 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sanchez avatar
Ja... Mikor visszaléptem win7-re nagyon kilettem, hogy alul írja nem eredeti...😃
0
0
0
0
niteforce avatar
én is, nem arról van szó, de akkor is 😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
Ja azt nekem is, de már aktiváltam újra.
0
0
0
0
niteforce avatar
feltettem de nagyon szar... még a win7-emet is lebuktatta...
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sanchez írta:
Én úgy csináltam, hogy leválasztottam 30GB-ot az egyik partícióból és arra telepítettem. Szerintem, ha le szeretném törölni akkor majd Win7-ből formázom ezt a 30gb-os partíciót és el is tünik a win8-

Ja, mondjuk logikus..😃 Kösz!
0
0
0
0
Sanchez avatar
Én úgy csináltam, hogy leválasztottam 30GB-ot az egyik partícióból és arra telepítettem. Szerintem, ha le szeretném törölni akkor majd Win7-ből formázom ezt a 30gb-os partíciót és el is tünik a win8-
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Ha Dual-Boot-ba telepítem a mostani Win7-em mellé Win8-at utána le tudom törölni Win8at? És ha igen, hogy?
0
0
0
0
Sanchez avatar
Zsír, windows8-ba vagyok. kb 10perc alatt települt, és semmi gondom nincs még vele.
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Hol lehet win7be beállítani ezt a mozgó hátteret? mert töltöttem le arról az oldalról, de videóként ismeri fel. Kell valami + dolog is hozzá?
0
0
0
0
Sanchez avatar
Nekem egyelőre bootolni se szeretne Pendriveról. :/
0
0
0
0
no avatar
Na kipróbáltam, bootnál valami baja van aztán kidob😃 Valami kék, magyar szöveget jelenít meg, hogy hibás a rendszer vagy mi:/
0
0
0
0
Sanchez avatar
Az nem lenne valami jó. :/ Én most készülök majd telepíteni egy új partícióra másodlagos oprendszerként csak nem tudom, hogy Deamonból is fel tudom-e rakni. Szerintem lehetséges lenne mert nem C-re írok ahol a mostani Win van hanem egy teljesen új partícióra.
0
0
0
0
no avatar
Sanchez: köszi, csak azért kérdeztem, mert sok informatikus oldalon azt olvastam, hogy mondhatni a partíció választásnál saját maga választja ki az elsődlegest.
0
0
0
0
Sanchez avatar
Telepítésnél meg lehet adni, hogy melyikre települjön. [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Nekem eddig nagyon tetszik a Win8, a bétát most töltöm, majd egy virtuális operációs rendszeren kipróbálom. Az igaz, hogy ha rendesen felinstallálom nem virtuális gépre, akkor az első partíciót foglalja le magának?
0
0
0
0
Joker avatar
Hát ezek a mozgóhátterek nagyon eszik a procit azért nem is érdemes feltenni nekem 40% on ment tőle fojamatosan
0
0
0
0
Sanchez avatar
Hát nem tudom... Elsődleges oprendszernek tuti nem raknám fel. 😃
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Leszedtem de még nem tettem fel, megéri? mennyire "stabil" ha ezt most lehet mondani rá 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Aki azt hinné, hogy a Win Starter edition jó, el kell hogy mondjam, hogy nem éri meg. Inkánn az XP. A Starterben még háttérképet sem lehet beállítani és rengeteg más fontos dolog ki lett véve.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Mozgó háttér zenével is elérhető 😃
BSplayert dekstop módban használni 😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
Ma dél körül jött ki a Windows 8 fogyasztói előzetes verziója. Valaki már használja? 😃 Én próbáltam Vbox-ban telepíteni, de nem nagyon akar sikerülni. Mindig baja van azzal, hogy nincs engedélyezve a "VT-x/AMD-V"-m a biosba.... :/
0
0
0
0
DCMAN avatar
oooo 😢na majd rákeresünk mindjárt
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mozgó hátteret alapból kivették a win7 ből de kell valami trükk amit nem találok. Eddig jó volt de win reinstall után nem megy.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Már nemtom tegnap újraraktam a wint és most nemjó😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Win7 en is van mozgó háttér
Nekem ilyen
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
most néztem az első oldalon a vidit, de f.sza már az a mozgó háttér : DD
0
0
0
0
niteforce avatar
király, ez kell nekem 😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
niteforce írta:
ok, lehet akkor hogy felteszem, bár nem láttam hogy kevesebbet igényelne 😀


rengeteg minden (Aero, XP mód, több monitor támogatás, WMC, ...) kivan a Starterből hagyva ami a "nagytesókban" benne van, ezért is szánják notebookokra nincs annyi háttérművelet, nem zabálja le annyira hamar az aksit és viszonylag virgonc a gép
0
0
0
0
niteforce avatar
ok, lehet akkor hogy felteszem, bár nem láttam hogy kevesebbet igényelne 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Igen a starter az amolyan netbook verzió. [LINK]
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Torrenten nem csak az ultimate ingyenes.

Itt van a leírás, hogy melyik mit tartalmaz:

[LINK]


starter az miért nincs benne? 😀
vagy az nem külön OS csak azt jelzi, hogy próbaverzió vagy mi?
Mert úgy vettem észre hogy ilyen netbookokra teszik, az kevesebbet igényel?
Mert akkor feltenném a laptopra nem kell arra ultimate.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Torrenten nem csak az ultimate ingyenes.

Itt van a leírás, hogy melyik mit tartalmaz:

[LINK]
0
0
0
0
khaled98 avatar
mi a különbség? nekem ultimate 7-esem van de nem tom mi a kül 😃 csak ez volt anno ingyenes a torrenten 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Játék szempontjából lényegtelen, hogy ultimate, vagy home. Az ultimate tele van rakva értelmetlen funkcióval, aminek a nagy részét ki se használjuk.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Amúgy ez hogy 2012 augusztusában startol a Windows 8 ez azt jelenti hogy akkor már lesz normális Ultimate belőle? és magyar változat? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk először akkor a ps2-es játékoknak is ki kellene hullaniuk a körből. Kb. 3 múlva jönnek a köv. generációs konzolok.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Szerintem az nem sok ember barátja lesz. 😜
Gondolom annak már egy atomerőmű is kevés lesz, hogy normálisan fussanak rajta a játékok, de szerintem nem csinálnak olyan emulátor.

A Ps3 emulátort is ha jól tudom, akkor ugyan azok fogják csinálni, mint az előzőt, tehát ... 😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Majd Xbox360 emulátor lesz a barátotok! Bár erről még nem hallottam. 😜

Viszont a RPCS3 már készűlőben van. Bár az is pár év lesz mire PS3-as játékokat fog vinni.
0
0
0
0
Demoz avatar
Amúgy mikor is jelenik meg a Windows 8? 2012 ősze? Vagy korábban?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Attól függ milyen lesz az ára ha tűrhető én tuti befizetnék rá mert nagyon kipróbálnék pár konzol játékot mert nekem pont azok jönnek be a legjobban amit gépre sokszor nem bírnak kiadni.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Demoz írta:
kakasu írta:
Demoz írta:
kakasu írta:
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊

Szerintem sehogy.😀 Ha ez így lenne, akkor senki se venne Xbox-ot, ami igencsak nagy kiesés lenne...
Mondjuk ha így lesz, akkor én leszek a világ legboldogabb embere.😊

de mert van hír róla:[LINK]

Olvastam már, de...az a lényeg, hogy fizetős lesz. Mondjuk megéri befizetni egy ilyenre, viszont az a lényeg, hogy régebbi xbox játékok is fussanak rajta, mint például: Red Dead Redemption, Naruto: Rise of a ninja, vagy ilyesmik.

Értem De bizots lesz olyan aki fizetni fog mert neki nincs xboxa😃
0
0
0
0
Demoz avatar
kakasu írta:
Demoz írta:
kakasu írta:
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊

Szerintem sehogy.😀 Ha ez így lenne, akkor senki se venne Xbox-ot, ami igencsak nagy kiesés lenne...
Mondjuk ha így lesz, akkor én leszek a világ legboldogabb embere.😊

de mert van hír róla:[LINK]

Olvastam már, de...az a lényeg, hogy fizetős lesz. Mondjuk megéri befizetni egy ilyenre, viszont az a lényeg, hogy régebbi xbox játékok is fussanak rajta, mint például: Red Dead Redemption, Naruto: Rise of a ninja, vagy ilyesmik.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Demoz írta:
kakasu írta:
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊

Szerintem sehogy.😀 Ha ez így lenne, akkor senki se venne Xbox-ot, ami igencsak nagy kiesés lenne...
Mondjuk ha így lesz, akkor én leszek a világ legboldogabb embere.😊

de mert van hír róla:[LINK]
0
0
0
0
Cooley avatar
kakasu írta:
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊

Elképzelhetőnek tartom, mert akinek konzol kell, az úgyis azt vesz, ezzel viszont kicsit fellendíthetik a vindózt, meg hát a live-val kicsit visszább szoríthatják a kalóz verziók mennyiségét. 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
kakasu írta:
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊

Szerintem sehogy.😀 Ha ez így lenne, akkor senki se venne Xbox-ot, ami igencsak nagy kiesés lenne...
Mondjuk ha így lesz, akkor én leszek a világ legboldogabb embere.😊

Idézek:
Minden bizonnyal előfizetős lesz ez a szolgáltatás, azonban nem az Xbox Live, hanem egy másik hálózat fogja kiszolgálni, amely nem támogatja majd a a platformok közötti játékot a kontroller inkompatibilitás miatt.

A szenzációs és hiheteten új fícsör lényege az lenne, hogy kitolják az egyre idősödő Xbox360 élettartamát - így hiába avul el az Xbox 360 hardver,a PC-n mindig lesz fejlődés.
0
0
0
0
neuroflex avatar
arra leszek kíváncsi hogy fogja futtatni xbox játékokat😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Arra még várni kell.

Annyira nem hatott meg a Windows 8, bár ez még csak egy rippelt hulladék verzió volt, amit idedobtak elénk.
0
0
0
0
khaled98 avatar
én a végeset szeretném kipróbálni...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció