Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Quadgame94 avatar
Akit érdekel, én tudok egy nagyon korrekt srácot, aki ilyesmivel foglalkozik, nekem már 2x cserélt ROM-ot, A 2.1-t rakta fel, most meg egy Mod-ot, 2.3.4-el.
Hardver apró-n Edenyke-t kell keresni.
0
0
0
0
szucsa avatar
greenmelon írta:
Elvileg a WP7-es Samsung Omnia 7-em most érkezik meg a héten, majd írok róla, hogy milyen a rendszer. Még egy androidos telót nem akarok venni egy darabig, hála a HTC Hero-mnak.


Miért mi a baj a HTC Hero-val?
0
0
0
0
greenmelon avatar
Én ADW Pro-t használok, sokkal gyorsabb mint a gyári hányadék HTC Sense. A Launcher Pro is nagyon jó mert a leggagyibb telón is röccenésmentesen fut, illetve a gyári widgetjei is jók.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Elvileg a WP7-es Samsung Omnia 7-em most érkezik meg a héten, majd írok róla, hogy milyen a rendszer. Még egy androidos telót nem akarok venni egy darabig, hála a HTC Hero-mnak.
0
0
0
0
xlife avatar
Kmisi99 írta:
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....

Hát akkor szar cyangoened van dobj fel valamit. pl ott a hungariandroid.com rengeteg nagyon jó stabil rom van főleg kelzsocáé. Nekem is olyan van fenn már kb 1 hónapja és 200mb nál nem fogyaszt többet és 1+ napot bír az akksi. Általában ha 40% ra feltöltöm reggel az estig kihúzza. És ha éjszakára repülő üzemmódba rakom akkor egy százalékot se merül az akksi így 2 napig ki tudom tolni. Ja és a launcher pro is szar. Vagy kelzsoca adw launchere vagy kelzsoca launcher2 ője mindkettő szélsebes és azokat alkalmazza a romjaiban szóval nem kell hozzá nyúlni.


Drága kelzsóti barátunk az életében nem készített launchert, a launcher2 az a gyári 2.3 launcher, kb az ikonokat kicserélte, az adwt meg legyalulta a francba.Visszatérek inkább a sajátkészítésű 2.2-hez, azzal 3napig ment ... kb 3nap munkám volt benne, de ezek a kamu kelzsóti romok hihetetlenek.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....

Hát akkor szar cyangoened van dobj fel valamit. pl ott a hungariandroid.com rengeteg nagyon jó stabil rom van főleg kelzsocáé. Nekem is olyan van fenn már kb 1 hónapja és 200mb nál nem fogyaszt többet és 1+ napot bír az akksi. Általában ha 40% ra feltöltöm reggel az estig kihúzza. És ha éjszakára repülő üzemmódba rakom akkor egy százalékot se merül az akksi így 2 napig ki tudom tolni. Ja és a launcher pro is szar. Vagy kelzsoca adw launchere vagy kelzsoca launcher2 ője mindkettő szélsebes és azokat alkalmazza a romjaiban szóval nem kell hozzá nyúlni.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....


A Task Killer szart sem ér, a SE Portálon külön topic volt róla, a tesztek után végül kiderült, hogy hiába lövi le a programokat, ha fent van a progi, az OS lassabb és az elemet is jobban zabálja a teló.
0
0
0
0
niteforce avatar
de a bada még rosszabb mint az android...
inkább akkor windows phone 7
0
0
0
0
xlife avatar
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Kmisi99 írta:
Hát az hvga van a gionak is azaz 480x320 bár igazán nemértem hogy egy 640x480 ast miért nem bírnak belerakni az még viszonylag kicsi is de már jó is egy tökéletes középút.


Jah akkor oké, am ez igaz, miért csak 240x320 vagy 320x480, vagy 480x800 vagy 480x854, szerintem, simán lehetne amit te is mondassz,. 480x640.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát az hvga van a gionak is azaz 480x320 bár igazán nemértem hogy egy 640x480 ast miért nem bírnak belerakni az még viszonylag kicsi is de már jó is egy tökéletes középút.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Kmisi99 írta:
Akkor meg más tesztben volt mindegy. Nem istenítem hanem védem te viszont szidod mint a szart. Most láttam hogy a gionak 800 as procija van ennyiért tényleg jó a kamerája is jó egyébként meg a telefonok nem fényképezésre valók.
A gyári rommal egy halom fos a blade sebessége. Itt egy videóm hogy mire képes egy kis módosítással
[url]http://www.youtube.com/watch?v=3XP5oJCtjGg&feature=channel_video_title[/url]
Én csak védem a bladet mert kiváló a fejleszőti háttere (nem a gyári zte hanem csapatok akik optimalizálják rá a rendszereket) És nagyon jó sebességet lehet elérni. Ha a gio tényleg 40k körül van valóban jobb vétel ha az embernek nem kell nagy felbontás.
Ja és a nokiát 30k ért vettem 1,5 éve


Azért 40 000Ft-ért nem QWGA-at várnék anem minimum egy HWGA felbontást, anyámnak galaxy mini-je van és a képernyője egy FOS!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Akkor meg más tesztben volt mindegy. Nem istenítem hanem védem te viszont szidod mint a szart. Most láttam hogy a gionak 800 as procija van ennyiért tényleg jó a kamerája is jó egyébként meg a telefonok nem fényképezésre valók.
A gyári rommal egy halom fos a blade sebessége. Itt egy videóm hogy mire képes egy kis módosítással
[url]http://www.youtube.com/watch?v=3XP5oJCtjGg&feature=channel_video_title[/url]
Én csak védem a bladet mert kiváló a fejleszőti háttere (nem a gyári zte hanem csapatok akik optimalizálják rá a rendszereket) És nagyon jó sebességet lehet elérni. Ha a gio tényleg 40k körül van valóban jobb vétel ha az embernek nem kell nagy felbontás.
Ja és a nokiát 30k ért vettem 1,5 éve
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kmisi99 írta:
akkor el vagy maradva. Már tavaly december óta ki lettek vonva a pixelhibásak azóta új kijelzőkkel felszerelve érkezik az összes blade. Szétesik? Hmm a mobilarena tesztelője akinek pár száz teló átment a kezei közt biztos csak mellébeszélt amikor htc hez közelítő minőségről beszélt ami igaz is nem recseg nem ropog nagyon jól van összerakva. A nokia n82 őm től sokkal jobb a minősége pedig az amikor megjelent 200k forintért volt vesztegetve.
A gionak meg a kis 320x480 kijelző miatt van jó sebessége.
Na állíts olyanokat amiket csak úgy hallasz 1-2 helyről.

A Gio nem csak a kisebb kijelző miatt gyorsabb, hanem mert izmosabb hardver és jobban optimizált.

Azt, hogy minőségileg a HTC-hez hasonlítják a mobilarénán, nem tudom honnan vetted, most olvastam el ismét a tesztet, és továbbra is azt írják, hogy gagyi, giccses fröccsöntött műanyag az egész, szó sem esik a HTC-kről. Furcsa egy álomvilágban élsz. 😀

Kár isteníteni ezt a telefont, mikor kijött akkor tényleg megérte de most már sokkal jobb alternatívák vannak ennyi pénzért. Egyébként is, a kamerája egy rakás szar, alapvetően lassú az egész rendszer, a multitouchos funkcióktól meg egyenesen összecsinálja magát. És ezt tapasztalatból mondom, egyik ismerősöm pár hónapja vett egyet és LASSÚ! Én is használtam és ugyanezt sikerült megállapítanom.
De hát na, szarból nem lehet várat építeni...

Ahhoz meg külön gratulálok, hogy kiadtál 2 kilót egy Nokiáért. Annyiból már telefont veszek. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha csak ebből a 3 ból lehet választani akkor én is az x8 ra szavazok a romok miatt
0
0
0
0
apetit1989 avatar
gerry707 írta:
És az LG Optimus One, Sony Ericsson Xperia X8, Samsung Galaxy 3 közül ti melyiket ajánlanátok? (Nekem eddig összességében az LG jön be a legjobban.)


+1 szavazat az X8-ra.
Hogy miért? Letisztult forma, ügyes, rengeteg nem hivatalos főzött rom érhető el hozzá, olcsó.
Az LG-t nem ismerem, a samsung szerintem rendben van.

Spoiler!

Könyörgöm ne kössetek ebbe bele. Ez csak egy ártatlan vélemény.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor el vagy maradva. Már tavaly december óta ki lettek vonva a pixelhibásak azóta új kijelzőkkel felszerelve érkezik az összes blade. Szétesik? Hmm a mobilarena tesztelője akinek pár száz teló átment a kezei közt biztos csak mellébeszélt amikor htc hez közelítő minőségről beszélt ami igaz is nem recseg nem ropog nagyon jól van összerakva. A nokia n82 őm től sokkal jobb a minősége pedig az amikor megjelent 200k forintért volt vesztegetve.
A gionak meg a kis 320x480 kijelző miatt van jó sebessége.
Na állíts olyanokat amiket csak úgy hallasz 1-2 helyről.
0
0
0
0
greenmelon avatar
40-ért Samsung Galaxy Gio-t kapsz ami fényévekkel jobb, olvass utána, nem kicsit jobb mint a ZTE. Egyébként a ZTE-vel kapcsolatban tény, hogy pl. minden második pixelhibás képernyővel érkezik, meg gyakorlatilag a kezedben esik szét olyan ótvar minőség.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Az LG tökjó teló, én pl. azt a lepkefing kaliberű X8-at nem venném meg semmiképp. 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
LG-t ne vedd meg ezek közül az X8 a legjobb utána a galaxy 3 utána az LG
0
0
0
0
no avatar
És az LG Optimus One, Sony Ericsson Xperia X8, Samsung Galaxy 3 közül ti melyiket ajánlanátok? (Nekem eddig összességében az LG jön be a legjobban.)
0
0
0
0
xlife avatar
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.
0
0
0
0
niteforce avatar
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.
0
0
0
0
foxbet avatar
menj vissza az első lapra ott kérdeztem a telefonomat hogy olyat vegyek e és mondták hogy nagyon jó stb. A többit meg majd elolvasod.
0
0
0
0
xlife avatar
foxbet írta:
gerry707 írta:
Valaki tudna nekem ajánlani max 40K-ig Androidos telót? Tudom h Google a barátom, nézelődtem is már, van is pár kiszemelt teló de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék. 😀 A segítséget előre is köszi!

ZTE Blade jol hackelhető és androidos.


Inkább kínai bóvli.A "hekkelés" alatt nem tudom, mit értesz, de hihetetlen hogy ezen az oldalon az emberek háromnegyede nem tud helyesen megfogalmazni egy mondatot...
0
0
0
0
foxbet avatar
gerry707 írta:
Valaki tudna nekem ajánlani max 40K-ig Androidos telót? Tudom h Google a barátom, nézelődtem is már, van is pár kiszemelt teló de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék. 😀 A segítséget előre is köszi!

ZTE Blade jol hackelhető és androidos.
0
0
0
0
no avatar
Valaki tudna nekem ajánlani max 40K-ig Androidos telót? Tudom h Google a barátom, nézelődtem is már, van is pár kiszemelt teló de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék. 😀 A segítséget előre is köszi!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Akkor most legyünk eredetiek, építsük meg ugyan azt csak a tábla hátuljára 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
amúgy érdemes tudni, hogy a bíróság az összes vádat (köztük a kinézet hasonlóságát is) elutasította, most az az egyetlen hogy a képek ugyanúgy lapozódnak a galaxy-k touchwiz 3 kezelőfelületén mint az IOS-en. ennyi. ez már tényleg rohadékság.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Én a Galaxy-t egyáltalán nem látom Iphone 4 utnzatnak, ha így van akkor megérdemli a Samsung és az elöző hsz nem érvényes.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az applet se kell félteni. De ezek a mobilgyártók állandóan marják egymást. De végülis tényleg néhány samsung full iphone 4 utánzat
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Rohadjon meg az Apple, már nem tudja mit csináljon, mert kicsit bántotta a csőrüket hogy anno a Galaxy S II-ből 3 nap alatt 55 000 000 db fogyott el, és akkor perel mert a Samsung ellopta az Iphone/Ipad kinézetét. Nem hiszem hogy a világ legértékesebb cégének szüksége van ilyenekre.
0
0
0
0
niteforce avatar
megtámadom az apple-t. ki jön? 😃😃
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Kmisi99 írta:
Akinek samsung galaxy ace galaxy s galaxy s 2 kell az gyorsan vegye mert betiltották őket szabadalom sértésért! október 13. le állítják a szállítmányokat.


LOL jól tolja az Apple a Galaxy Tab-et is megtámadták ...
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi, mert a Samsung Electronics-nek azért van pénze.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Akinek samsung galaxy ace galaxy s galaxy s 2 kell az gyorsan vegye mert betiltották őket szabadalom sértésért! október 13. le állítják a szállítmányokat.
0
0
0
0
niteforce avatar
[LINK]

aki galaxy Ace /galaxy S /SII-t akar venni az nagyon siessen! 😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Hát igen, most nálam a Bada 2.0 fut, és az előző verziók hozzá képest, gagyik. A leggyengébb pontja sajnos az egésznek a Samsung hozzáállása. Hallottam olyanokat is, akik iPhone-ra terveztek/programoztak alkalmazásokat, hogy szívesebben programoznának Badára, ha nem lenne olyan a Samu hozzáállása, (meg a kezdeti bugok eltűnnének) mert az tragédia. 😕
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Jó, nem azt mondtam, hogy rossz a Bada, de akkor sem egy android, akárhogy is nézem. Lehet hogy az új Bada már tényleg nagyon jó lesz, de ami a Wave-n fut, az már kevés a mai elvárásokkal szemben szerintem, persze nem vagyunk egyformák. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
looserking írta:
bada jó csak hiányzik a market 😆 am meg a zte blade 1 lassú kaki még a menü is laggol

Valóban? akkor ezt lesd saját felvétel.

[movie=youtube]3XP5oJCtjGg&feature=channel_video_title[/movie]
0
0
0
0
niteforce avatar
megéri!
t-nél 34 K ért már egész olcsó tarifacsomaggal lehet kapni
de nagyobb tarifacsomaggal olcsóbb még ennél is. ennyit nagyon megér.
0
0
0
0
molfer98 avatar
a samsung galaxy ace megéri az árát? karácsonyra mennyit zuhan az ára??😃
0
0
0
0
niteforce avatar
de ott a samsung apps store amiben ingyenesek is vannak BADA telefonokra.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Meg azt is tegyük hozzá, hogy nem soká megjelenik a Bada 2.0 amiben elég sok hiba javítva lesz. Plusz ami most elég lényeges, hogy az Android kicsit válságban van. Samsung Galaxy sorozatot lehet teljesen ki is írtja az Apple. Ehhez kapcsolódóan itt van egy [LINK].
Na meg még egy [LINK].
Igaz eddig nem igazán érdekelte a Samut a Bada projekt, de ez lehet gyökeresen változni fog.
Én Wave-t használok, és iszonyat jó telefon. Ki tudtam eddig próbálni egy pár Androidos csodát is, de a Wave gyorsasága lenyűgöző. Akármilyen moddolt Androidot raksz rá egy Bladre, szerintem sose lesz olyan gyors mint a Wave, de emellett van egy rakás negatívum is persze, többek között a Samu hozzá állása, de mint mondtam ez lehet változni fog, mint ahogy az OS is.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Kmisi99 írta:
hát azért nem éppen sokkal kevesebb alkalmazás van és csak a leggagyibbak ingyenesek


Azt azért tegyük hozzá, hogy a nem ingyenes alkalmazásokat is be lehet szerezni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát azért nem éppen sokkal kevesebb alkalmazás van és csak a leggagyibbak ingyenesek
0
0
0
0
niteforce avatar
KuTYanMajOM írta:
Én neked is csak a ZTE Blade-t tudom mondani. A Samsung Wave úgy magában jó telefon, parádés kijelzővel, még akkor jött divatba ez az AMOLED kijelző. Viszont az a hátránya, hogy sima samsung op. rendszer van rajta, ami elég korlátozott. A ZTE ugyan nem AMOLED-es, de viszont androidos, így elég nyílt hozzáférhetőséged van a telefonhoz, nem beszélve a sok hasznos dologról ami az androiddal jár. Az áruk nagyjából hasonlóak, de azt hiszem a Wave valamivel drágább, még ha a legolcsóbbat is nézem.
Na én ennyit tudok, ez az én véleményem, még biztos kapsz válaszokat. 😉


azért a BADA nem olyan rossz OS és a wawe képességei is nagyon jók. főleg a kijelzője ugye. sokkal jobb szerintem mint a ZTE Blade és a samsung által ugyanúgy támogatott os mint az android.
0
0
0
0
DoN_BeNCe22 avatar
ez az új ZTE mikor jelenik meg?
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Nem vagyok olyan SMS fan, szal nekem nem kell.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció