Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
én sem értem mi a jó ezekben a mini szarokban 😃😃
látni nem lehet őket, félrenyomsz gépelésnél megnézel egy vidit nem látod 😃😃
én telefont nem adnék ki 3,5" alatt.
0
0
0
0
maniacc avatar
0423mark írta:
Szerintem akkor inkább vegyél Sony erricson xperia minit az jobb és csak 4 ezerel drágább 3" os kijelző 2.3 as andorid 1 ghz-s proci Bravia kijelző 5 megapixeles hd kamera led vaku arcfelismerés exmore are stb stb


Nem tetszik, meg kicsi a kijelzője 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
xperia mini...ha ingyen adnák se kéne..😂 😆 mér bocs.😉
amúgy...gsm..szerintem az jó oldal, meg ha nem hoznák ki akkor mind1, mert ugyis csak akkor kéne fizetned, mikor kihozzák......😃
0
0
0
0
0423mark avatar
Szerintem akkor inkább vegyél Sony erricson xperia minit az jobb és csak 4 ezerel drágább 3" os kijelző 2.3 as andorid 1 ghz-s proci Bravia kijelző 5 megapixeles hd kamera led vaku arcfelismerés exmore are stb stb
0
0
0
0
maniacc avatar
tothricsi95 írta:
maniacc írta:
Akkor tudnál ajánlani pár jó telót 50 körül? 😀 Minnél nagyobb kijelzője legyen az a lényeg 😃 Neked milyen telód van, hogy 4"-os kijelzője van?

50-ért nemis, de 60ezer-ért Samsung Galaxy Ace..😃 Android 2.3,800MHz-es proci, 3.5"-os kijelző, és nagyon gyors, nagyon jó, ki merem jelenteni, hogy most ez a legjobb választás.😉 Nekem is ilyen van és abszolút meg vagyok vele elégedve!😉😜😎


Igen ezt is nézegettem már, nem rossz ez se 😀 Ezen az oldalon 48.500-ért van bár nem tudom mennyire megbízható oldal.

LINK: [LINK]
0
0
0
0
niteforce avatar
én állandóan ilyen késő esti állapotban voltam ma 😃😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
3,5" os a kijelzője 😀
legnagyobb hátránya a telónak hogy TFT kijelzője van, de ennyiért persze. nekem is az van, nagyon jó teló.

Jajj.. 😆 Tényleg...késő van már, nem úgy pörög az agyam, ahoyg kéne. 😆 Kicsit félreírtam..😜😃
0
0
0
0
niteforce avatar
3,5" os a kijelzője 😀
legnagyobb hátránya a telónak hogy TFT kijelzője van, de ennyiért persze. nekem is az van, nagyon jó teló.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
maniacc írta:
Akkor tudnál ajánlani pár jó telót 50 körül? 😀 Minnél nagyobb kijelzője legyen az a lényeg 😃 Neked milyen telód van, hogy 4"-os kijelzője van?

50-ért nemis, de 60ezer-ért Samsung Galaxy Ace..😃 Android 2.3,800MHz-es proci, 3.5"-os kijelző, és nagyon gyors, nagyon jó, ki merem jelenteni, hogy most ez a legjobb választás.😉 Nekem is ilyen van és abszolút meg vagyok vele elégedve!😉😜😎
0
0
0
0
maniacc avatar
Akkor tudnál ajánlani pár jó telót 50 körül? 😀 Minnél nagyobb kijelzője legyen az a lényeg 😃 Neked milyen telód van, hogy 4"-os kijelzője van?
0
0
0
0
greenmelon avatar
Azért én telefonnak nem használnám. 😃
Hatalmas tenyérgép ez az 5"-os kijelző miatt, én sokszor már a 4"-lal is bajban vagyok pedig nem apró a kezem. 😆
0
0
0
0
maniacc avatar
greenmelon írta:
maniacc írta:
Hali! Szerintetek 50ezret megér egy Samsung Galaxy S WiFi 5.0?

LINK: [LINK]

Legfőbb tulajdonságai:
Android v2.2
5" képernyő (480x800); 16 millió szín
1 GHz processzor
8GB belső memória (32-ig bővithető)
3,15MP kamera + LED vaku
Wi-Fi 802.11 b / g / n

A többi androidos telefonhoz képest ebbe nincs GPRS, EDGE, 3G. Ez mekkora hátrányt jelent, egyáltalán jelent valami hátrányt? Mire jó ez a 3 dolog?

El kell keserítselek, ez nem telefon. Ez csak egy multimédia lejátszó, olyan mint például az Ipod Touch.


nagy kár 😞 bár ebbe a bemutató videóban a csaj videó telefonál meg a legvégén mint ha rendesen telefonálna. (1:28-nál)



SZERK: Közbe látom, hogy ott írja a videóban, hogy wifin keresztül... pedig jó lenne telefonnak 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
maniacc írta:
Hali! Szerintetek 50ezret megér egy Samsung Galaxy S WiFi 5.0?

LINK: [LINK]

Legfőbb tulajdonságai:
Android v2.2
5" képernyő (480x800); 16 millió szín
1 GHz processzor
8GB belső memória (32-ig bővithető)
3,15MP kamera + LED vaku
Wi-Fi 802.11 b / g / n

A többi androidos telefonhoz képest ebbe nincs GPRS, EDGE, 3G. Ez mekkora hátrányt jelent, egyáltalán jelent valami hátrányt? Mire jó ez a 3 dolog?

El kell keserítselek, ez nem telefon. Ez csak egy multimédia lejátszó, olyan mint például az Ipod Touch.
0
0
0
0
Devis avatar
Galaxy S? 50-et? már h ne érne meg? 😃
0
0
0
0
maniacc avatar
Hali! Szerintetek 50ezret megér egy Samsung Galaxy S WiFi 5.0?

LINK: [LINK]

Legfőbb tulajdonságai:
Android v2.2
5" képernyő (480x800); 16 millió szín
1 GHz processzor
8GB belső memória (32-ig bővithető)
3,15MP kamera + LED vaku
Wi-Fi 802.11 b / g / n

A többi androidos telefonhoz képest ebbe nincs GPRS, EDGE, 3G. Ez mekkora hátrányt jelent, egyáltalán jelent valami hátrányt? Mire jó ez a 3 dolog?
0
0
0
0
Devis avatar
egy kis olvasni való 😀
[LINK]
0
0
0
0
greenmelon avatar
Bocsáss meg, az általad írt "LOL" zavart be, mely ebben a helyzetben félreérthetővé tette a hozzászólásodat, arra vélt következtetni, hogy félreértetted amit írtam. Egyébként nem tudom mi volt olyan mókás benne.
0
0
0
0
xlife avatar
greenmelon írta:
xlife írta:
greenmelon írta:
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.


LOL. Az első iPhone AMR11es 433MHz Procin folyamatosan futott. Az i4ben is egy 800MHz-s Apple A4 van.

/facepalm
Szövegértésből 1-es. Az iOS-ra azt értettem hogy folyamatosan fut, de erre a következő mondatból is rá lehet jönni.


Erre csak azt mondanám, hogy neked van elég gáz szövegértelmezési tudásod, ha nem tudod eldönteni, hogy ezt egy példának hoztam fel.
0
0
0
0
greenmelon avatar
niteforce írta:
a HTC sense nem minden telón fos. pl a wildfire s -en jól van optimalizálva meg sem akad pedig 600 mhz procija van.

1 szóval sem mondtam, hogy mindegyik telón fos. A sima Wildfire-ről írtam, hogy azon szar, de említhetném még a saját Hero-mat is, gyári 2.1-gyel úgy szaggat, hogy csak na.
0
0
0
0
Csabi0906 avatar
KogeruKiller írta:
HI all! Látom írtak itt a mini proról😃 Tehát akkor ajánljátok? Én úgy gondoltam veszek egyet, pofás készülék! Nagyon adja!
Haverom azt mondja szerinte szar, mert valamilyen játéknem megy rajta, háth, én osztály társamnál láttam a telefonban cigifújós játékot, nagyon adta (tévedés ne essék nem cigizek, utálom,de azért ügyes hogy ezt is tudja érzékelni..)


Pontosan most akartam feltenni én is ezt a kérdést, én is fogok venni hamarosan egy mini pro-t, de még várok egy kicsit vele. 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
a HTC sense nem minden telón fos. pl a wildfire s -en jól van optimalizálva meg sem akad pedig 600 mhz procija van.
0
0
0
0
Devis avatar
htc elitebb? milyen értelenben? 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
Hát ja, azok nagy márkák, a HTC meg még "elitebb", mégis szart kapsz másfélszer annyiért mint egy Samsung.
0
0
0
0
Devis avatar
akkor htc kivétel, samsungra és lg-re pl tökéletsen igazodik az android
0
0
0
0
greenmelon avatar
Devis írta:
greenmelon írta:
xlife írta:
greenmelon írta:
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.


LOL. Az első iPhone AMR11es 433MHz Procin folyamatosan futott. Az i4ben is egy 800MHz-s Apple A4 van.

/facepalm
Szövegértésből 1-es. Az iOS-ra azt értettem hogy folyamatosan fut, de erre a következő mondatból is rá lehet jönni.

még az a szerencse h az android a telefonhoz alkalmazkodik...
megnézel egy s2-t egy galaxy minihez képest égbe kiálltó a külömbség a 2 androidon. De elég csak egy ace vs minit megnézned (persze ugyanazon a verzión)

Konkrétan mire gondolsz? A HTC pl minden mobiljára rárakja azt fos Sense-t, hiába szaggat tőle az egész telefon (lásd Wildfire).
0
0
0
0
Devis avatar
greenmelon írta:
xlife írta:
greenmelon írta:
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.


LOL. Az első iPhone AMR11es 433MHz Procin folyamatosan futott. Az i4ben is egy 800MHz-s Apple A4 van.

/facepalm
Szövegértésből 1-es. Az iOS-ra azt értettem hogy folyamatosan fut, de erre a következő mondatból is rá lehet jönni.

még az a szerencse h az android a telefonhoz alkalmazkodik...
megnézel egy s2-t egy galaxy minihez képest égbe kiálltó a külömbség a 2 androidon. De elég csak egy ace vs minit megnézned (persze ugyanazon a verzión)
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
KogeruKiller írta:
HI all! Látom írtak itt a mini proról😃 Tehát akkor ajánljátok? Én úgy gondoltam veszek egyet, pofás készülék! Nagyon adja!
Haverom azt mondja szerinte szar, mert valamilyen játéknem megy rajta, háth, én osztály társamnál láttam a telefonban cigifújós játékot, nagyon adta (tévedés ne essék nem cigizek, utálom,de azért ügyes hogy ezt is tudja érzékelni..)


😆 Valamilyen játék nem megy rajta 😆
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
HI all! Látom írtak itt a mini proról😃 Tehát akkor ajánljátok? Én úgy gondoltam veszek egyet, pofás készülék! Nagyon adja!
Haverom azt mondja szerinte szar, mert valamilyen játéknem megy rajta, háth, én osztály társamnál láttam a telefonban cigifújós játékot, nagyon adta (tévedés ne essék nem cigizek, utálom,de azért ügyes hogy ezt is tudja érzékelni..)
0
0
0
0
greenmelon avatar
xlife írta:
greenmelon írta:
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.


LOL. Az első iPhone AMR11es 433MHz Procin folyamatosan futott. Az i4ben is egy 800MHz-s Apple A4 van.

/facepalm
Szövegértésből 1-es. Az iOS-ra azt értettem hogy folyamatosan fut, de erre a következő mondatból is rá lehet jönni.
0
0
0
0
no avatar
Quadgame94 írta:
szabyy írta:
Mi a véleményetek a Sony Ericsson xperia mini pro-ról (az újról)


Nagyon jó telefon, ajálani tudom, a sima Mini, már 53k függetlenül!
Olvasd el a tesztet róla Mobilarenán, és van róla egy adás is a Mobilarna TV-n, nagyon jó kis teszt. Karácsonykor valszeg egy ilyet fogok venni.


Én is hosszas nézelődés és gondolkodás után úgy döntöttem h még várok max 1 hónapot amíg lejjebb megy még egy kicsit az ára az új mininek és akkor olyat fogok venni. 😀 SE K550i után kicsit nagy ugrás lesz.. 😃
0
0
0
0
xlife avatar
greenmelon írta:
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.


LOL. Az első iPhone AMR11es 433MHz Procin folyamatosan futott. Az i4ben is egy 800MHz-s Apple A4 van.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Ha nem zavar a kis méret akkor kiváló választás, mindenhol csak dícsérik.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
szabyy írta:
Mi a véleményetek a Sony Ericsson xperia mini pro-ról (az újról)


Nagyon jó telefon, ajálani tudom, a sima Mini, már 53k függetlenül!
Olvasd el a tesztet róla Mobilarenán, és van róla egy adás is a Mobilarna TV-n, nagyon jó kis teszt. Karácsonykor valszeg egy ilyet fogok venni.
0
0
0
0
szabyy avatar
Mi a véleményetek a Sony Ericsson xperia mini pro-ról (az újról)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na meg a symbian az csak szaggatásból áll 300mhz en a blade után olyan az n82 őm mint az i7 után egy p4 es procis gép 100% on leterhelve
0
0
0
0
Osynho avatar
A droidot meg ráaggatják a legolcsóbb ipari hulladék Alcatelre is.


És erről a google tehet? 😊 Az android egy nyílt oprendszer, annak minden negatívumával és pozitívumával.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Írtam is a kettővel előtti hsz-emben, hogy egy hardverre egy szoftvert ezért ez más tészta. WP7-nél legalább rendes hardvert követel a Microsoft, és biza nincs is WP7-es teló ami megállna gondolkozni. A droidot meg ráaggatják a legolcsóbb ipari hulladék Alcatelre is.
0
0
0
0
Osynho avatar
1 féle hardverre könnyű optimalizálni... Az androidnak el kell futnia az olcsó gagyi mobiloktól kezdve a 2 magos izomgépekig mindenen. Nem lehet összahsonlítani. Lásd konzolok, ahol ősrégi hardverekre írnak viszonylag modern játékokat/engine-eket.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Az iOS nem igényli, hogy "erősebbé tegyék", mivel a leggyorsabb rendszer.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kmisi99 írta:
...Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut...

Ezt honnan veszed? A droid relatíve nagy hardverigényű a programozása miatt, nem véletlen az, hogy pl. a Symbian egy 300 MHz-es procin is folyamatosan fut, míg az Android akár 600-on is hajlamos szaggatni. Az iPhone-ról nem is beszélve, persze ott a szoftvert egy hardverre kell optimizálni, ami nem kicsi előny.
0
0
0
0
Devis avatar
ellehet lenni lsassabb sebességen is.
de hogy válaszoljak greenmelon: játszhatsz egy i5 2500k-n is de az már gáz h oc-zni is akarod. ez kb ilyen tésztába van 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem meg pont az a jó hogy nagyobb teljesítményt lehet elérni. Mivel az android kb egy kenyérsütőn is elfut így nem lehet úgy optimalizálni mint az I OS-t de jó hogy lehet felhasználók által moddolni és jobbá tenni.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Szerintem az már önmagában gâz, hogy ram script meg particionáló nélkûl nem lehet normális sebességet elérni. 😀
0
0
0
0
Devis avatar
értelmetlen vissza olvasnom ha így írod h a leggyorsabb... Honnan tudod h az enyém nem gyorsabb? Mellesleg abba a cm-be kötve hiszem h lett volna (vagy lenne) ram script, particináló szal....
0
0
0
0
xlife avatar
Devis írta:
mi rajta szedett vedett?
az h egyesek hogy írják meg nem az nem az android (google) hibája
Szerezz be megbízható embertől egy normális androidot


Olvass már te is...Istenem!Ott írtam hogy a legygyorsabb Cyanogenmod van fennt, de még így is gáz! OLVASS!
0
0
0
0
Devis avatar
mi rajta szedett vedett?
az h egyesek hogy írják meg nem az nem az android (google) hibája
Szerezz be megbízható embertől egy normális androidot
0
0
0
0
xlife avatar
Kmisi99 írta:
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....

Hát akkor szar cyangoened van dobj fel valamit. pl ott a hungariandroid.com rengeteg nagyon jó stabil rom van főleg kelzsocáé. Nekem is olyan van fenn már kb 1 hónapja és 200mb nál nem fogyaszt többet és 1+ napot bír az akksi. Általában ha 40% ra feltöltöm reggel az estig kihúzza. És ha éjszakára repülő üzemmódba rakom akkor egy százalékot se merül az akksi így 2 napig ki tudom tolni. Ja és a launcher pro is szar. Vagy kelzsoca adw launchere vagy kelzsoca launcher2 ője mindkettő szélsebes és azokat alkalmazza a romjaiban szóval nem kell hozzá nyúlni.


Drága kelzsóti barátunk az életében nem készített launchert, a launcher2 az a gyári 2.3 launcher, kb az ikonokat kicserélte, az adwt meg legyalulta a francba.Visszatérek inkább a sajátkészítésű 2.2-hez, azzal 3napig ment ... kb 3nap munkám volt benne, de ezek a kamu kelzsóti romok hihetetlenek.

Nem baj attól még a launcher2 nagyon kellemes sebességet nyújt. Adw-t legyalulta? Hogy érted minden egyes kis hülye funkciója megmaradt az adwnek amiknek ráadásul semmi értelme de ráoptimalizálta a procira ezáltal rohadt gyorssá téve. Kelzsoca az ország legnagyobb romkészítője lehet neked nem jött be de több százan agy akár ezren használják a romjait!

Pontosabban a külföldi romokat cimkézi át... De nem akarok ezen vitázni, csak kényszerből van a Bléd, sajnos a szifon tönkrement, de ha tudtam volna hogy az Android ilyen szedett vedett platform.
0
0
0
0
Devis avatar
hát jól mondtad 😃 : gyári 2.1
azzal még szép h lassú 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
szucsa írta:
greenmelon írta:
Elvileg a WP7-es Samsung Omnia 7-em most érkezik meg a héten, majd írok róla, hogy milyen a rendszer. Még egy androidos telót nem akarok venni egy darabig, hála a HTC Hero-mnak.


Miért mi a baj a HTC Hero-val?

Gyári 2.1-gyel lassú mint a tetű, meg fagy is.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
Kmisi99 írta:
xlife írta:
niteforce írta:
jó az a teló ha kifogsz egyet ami hibátlan és a "hekkelés" a nem eredeti ROM-ok használatát jelenti, magyarul főzött romok használatát, ami nem a ZTE szarul optimalizált valamije hanem jól optimalizált cucc azzal nem akad. a 600 MHz proci nem hátrány mert csak jó szoftver kell hozzá.


Tudom, itt van előttem, és szerintem egy bóvli sz*r.Igen, a legújjabb cyanogen van fennt, de így is trágya.

Hát akkor vegyél samung galaxy s2 őt és tuningols fel 1,8ghz re. Ezért az árért a legjobb áré érték arányú androidos teló is igen jó minőség. És valóban kínai a zte de közel nem gagyi. Eladásokban már a 3. helyett a mobilpiacon. És a zte gyár tervezte és készítette el a telenor 3G hálózatát szóval közel se szar! Ha neked nem tetszik hát nem. Bár még mindig nem tudom mi a fenét vársz egy 40 000 res telótól. Mert nekem is cyanogen van és röccenésmentes egy jó launcherrel. Ugye nem az alap szar cyanogenes adw laucher van fenn van mert az egy fos azzal jó hogy bajod van.


LauncherPro Plus van fennt, és a memória folyamatosan fogy, az appok beragadnak task killerrel és análkül is, így letud merülni alvó állapotban 2-3 óra alatt is.Nekem a fő bajom az Androiddal magával van, utána már csak a szar anyagminőséget tudnám felhozni, meg a gyenge akksit.Samsung Wave2 lesz a vége....

Hát akkor szar cyangoened van dobj fel valamit. pl ott a hungariandroid.com rengeteg nagyon jó stabil rom van főleg kelzsocáé. Nekem is olyan van fenn már kb 1 hónapja és 200mb nál nem fogyaszt többet és 1+ napot bír az akksi. Általában ha 40% ra feltöltöm reggel az estig kihúzza. És ha éjszakára repülő üzemmódba rakom akkor egy százalékot se merül az akksi így 2 napig ki tudom tolni. Ja és a launcher pro is szar. Vagy kelzsoca adw launchere vagy kelzsoca launcher2 ője mindkettő szélsebes és azokat alkalmazza a romjaiban szóval nem kell hozzá nyúlni.


Drága kelzsóti barátunk az életében nem készített launchert, a launcher2 az a gyári 2.3 launcher, kb az ikonokat kicserélte, az adwt meg legyalulta a francba.Visszatérek inkább a sajátkészítésű 2.2-hez, azzal 3napig ment ... kb 3nap munkám volt benne, de ezek a kamu kelzsóti romok hihetetlenek.

Nem baj attól még a launcher2 nagyon kellemes sebességet nyújt. Adw-t legyalulta? Hogy érted minden egyes kis hülye funkciója megmaradt az adwnek amiknek ráadásul semmi értelme de ráoptimalizálta a procira ezáltal rohadt gyorssá téve. Kelzsoca az ország legnagyobb romkészítője lehet neked nem jött be de több százan agy akár ezren használják a romjait!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció