Fejtörő feladványok

Szerző: maniacc, 2011. July 05., téma
Fórum » Fórum játékok
Hozzászólások: 998
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Erik94 avatar
de 😆 azt nem ő mondja meg 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
igen 😆 engedélyeznie kell 😆
0
0
0
0
bgreti avatar
En se vagyok olyan, de ha egyszer nem megy akkor kell a segitseg😜

A katolikus vallás engedélyezi-e, hogy valaki feleségül vegye az özvegye nővérét?
0
0
0
0
Erik94 avatar
de én nem vagyok olyan 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
bgreti írta:
Mindösszesen hármat, hiszen csak két színem van, s a három között biztosan lesz két egyforma színű!


igen.látom megtaláltad😆

erik:google a barátod.fél perc alatt rá tudsz keresni ahonnan ezeket szedem😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
De bgreti egyébként az összes a szobában van szal 14 😆 nem 4 😆 lehet hogy a farkán van de 14... szal az e helyes
0
0
0
0
bgreti avatar
Mindösszesen hármat, hiszen csak két színem van, s a három között biztosan lesz két egyforma színű!
0
0
0
0
DCMAN avatar
Van tizenkét piros és tizenkét kék zoknim egy fiókban. Legalább hány zoknit kell kivennem ahhoz, hogy biztosan legyen két azonos színű?
0
0
0
0
Erik94 avatar
lol hát mért 4 😆???
0
0
0
0
bgreti avatar
A szoba négy sarkában egy-egy macska ül. Mindegyikkel szemben három macska ül, s mindegyiknek a farkán is ül egy macska.
Hány macska van a szobában?
0
0
0
0
DCMAN avatar
bgreti írta:
Kombájn


az
0
0
0
0
DCMAN avatar
Sárga, fémből van és nem tudod átdobni a kerítésen – mi az?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lol 😲 ezt meg nem montam volna rakj ujat
0
0
0
0
DCMAN avatar
Hat lába van, mégis megbotlik mi az?
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaaaj ez fájt😆nem ismered a DC cipőket?Sk ban nincs DC???
0
0
0
0
DCMAN avatar
nekem is dc csukám van😃😜
0
0
0
0
Erik94 avatar
Menejn a topic rakjon valaki 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
MET4L írta:
Egy férfi meglátta és elkezdte kergetni mert megakarta baxni... befutottak az erdőbe, a csaj elesett, a férfi meg agyonütötte egy fadarabbal.... a férfi leszedte a ruháit megerőszakolta a nőt, és ott hagyta.. 😃


Fffúú, de beteg fantáziád van. 😆

Pedig szerintem egyértelmű a sztori:
Egy entnek megtetszett az ember DC csukája és le akarta venni, így megverekedtek és a fa jött ki győztesen, bár az egyik karját elvesztette. 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
az erdő közepén holtan fekszik egy ember, mellette van egy kupac ruha és egy fadarab. mi történt?

mi történt ? hát hőlégballonnal utazott két ember, aztán az erdő mögött volt egy hegy amit nem tudtak volna kikerülni, aztán ledobdák a ruháikat és valahogyan fadarabokkal (nem gyufa) döntötték el hogy ki ugrik ki, mert másképp neki mentek volna a hegynek. 😆😆 és a halott csávó huzta a rövidebbet😆😆😆
0
0
0
0
Daureeh avatar
Az erdőn keresztül a folyóhoz indult ruhát mosni mikor egy rabló leütötte, de mivel nem talált nála semmit ezért elment és ott hagyta a ruhákkal együtt.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Az ember pucéran rohangált az erdőben szívrohamot kapott,
majd ráesett egy fadarab
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
na jó akkor szabad a gazda me ezt ki nem találjuk
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Ment az erdőben a pasas majd hirtelen találkozott Voldemorttal aki levarázsolta a ruháját aztán eldobta a pálcáját
0
0
0
0
bigahu14 avatar
Az erdőn keresztül ment a folyóhoz mosni a ruhákat, de ráesett egy fadarab 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
arra járt egy necrofil a bottal leütötte a hapit, levetkőztette, hogy meg tudja erőszakolni, meg is tette, aztán ott hagyott mindent és elrohant.
0
0
0
0
Soap 2001 avatar
Az ember talált egy kupac ruhát az erdőben,és azt hitte,hogy ő lopta el,és agyoncsapta magát. ?
0
0
0
0
bfrenk avatar
Fürdeni próbált, de nem talált vizet és agyoncsapta magát. 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
mondd 😃 úgy is fel kell ébrednem 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció