Fejtörő feladványok

Szerző: maniacc, 2011. July 05., téma
Fórum » Fórum játékok
Hozzászólások: 998
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gigazte avatar
Miklós egy állat?
A lényeg, hogy az egyik ember a másik állat
0
0
0
0
gigazte avatar
Tuti kocsmában voltak.
Nem

Dezső és Miklós emberek?
Igen és nem!

Van valami más köze a történethez olyan dolognak ami fontos?
Van más is!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
gigazte írta:
Vannak köztük állatok is.

Tuti kocsmában voltak.
Na akkor...
Dezső és Miklós emberek?

Van valami más köze a történethez olyan dolognak ami fontos?(Pl foglalkozásuk koruk stb)

Nagyn hülye kérdések voltak?...
0
0
0
0
gigazte avatar
jah akkor csak állatkereskedésben voltak és hoztak haza vmilyen állatokat és igy lettek 10 en
Kérdéseket tegyél fel! Ebben mit nem értesz? Amúgy helytelen!
0
0
0
0
no avatar
jah akkor csak állatkereskedésben voltak és hoztak haza vmilyen állatokat és igy lettek 10 en
0
0
0
0
gigazte avatar
A 10 egy jelképes létszám,vagy lehetne 9 és 11 is?
Lehetne akár 120 is!

Az a 10 mind ember,vagy hoztak haza valami állatot is?
Nem mind ember! Vannak köztük állatok is.

Talán étteremben voltak?
Nem

sztem csak patkányok és utközben szaporodtak
Nem😆
0
0
0
0
no avatar
sztem csak patkányok és utközben szaporodtak😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
A 10 egy jelképes létszám,vagy lehetne 9 és 11 is?

Az a 10 mind ember,vagy hoztak haza valami állatot is?(Lehet hogy állatmenhelyről hoztak állatokat😜P)

Talán étteremben voltak?
0
0
0
0
gigazte avatar
Túl könnyű lenne akkor!😂 Nem talált!
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Attól, hogy Dezső és Miklós elmentek otthonról még lehetett a lakásban másik 8 ember.
0
0
0
0
gigazte avatar
Buliban voltak?
Nem

Fontos a helyszín?
Igen fontos!

Vagy a létszám?
A kiindulás és a hazajövetel között fellépő létszám fontos!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Buliban voltak?

Fontos a helyszín?

Vagy a létszám?
0
0
0
0
gigazte avatar
Dezső és Miklós elmentek otthonról. Pár órát töltöttek máshol, mikor haza értek 10-en voltak. Mi történt?

Kérdezzetek! Ne egyből a választ próbáljátok meg kitalálni!
0
0
0
0
gigazte avatar
dexi: Ne duplapostolj! Használd a szerkesztés gombot!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mort2195 írta:
Nem interneten kéne utána nézni... 😀 Ezért mondtam, hogy gigazte vagy maniacc írjon, mert azokat nehezebb megkeresni neten. Amúgy ennek az a lényege, hogy gondolkozz, nem az, hogy beírd a google-ba azt kidobja.

Okosak vagytok,csakhogy nem onnan néztem.Dexi feladványa már volt,a másik meg kb tök egyszerű volt...Kapásból ez jutott eszembe.Igen ám😉
0
0
0
0
P Elastik avatar
Amúgy igen Mongoosewow😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Dexi:😜éntek a lova neve,vagy nemtudom mi...Amivel hazamegy 😃
Mort:Úgy hogy az anyja.
De valami nehezebbet olyan kérdezgetőset😆
0
0
0
0
P Elastik avatar
Leírom még egyszer: Egy ember elment HÉTFŐN a szállodába, 1 HETET töltött ott, majd PÉNTEKEN hazajött. hogy lehet ez?
0
0
0
0
P Elastik avatar
Nekem is van egy, lehet már volt, nem akarom végigolvasni😃

Egy ember elment hétfőn a szállodába, 1 hetet töltött ott, majd pénteken hazajött. hogy lehet ez?
0
0
0
0
maniacc avatar
Még keresgélek, de nem nagyon találok. Az agyam meg már megfőt ebbe a nagy melegbe, de azér probálok kitalálni valamit 😀 Ti is rakhattok ki ha ismertek hasonló nyomozós feladványt.
0
0
0
0
maniacc avatar
A nő a volt felesége, aki megcsalta, majd eltűnt, hogy azt hidjék, hogy meghalt. Ezért a férfit börtönbe rakták, teljesen alaptalanul, mert nem ölte meg. Szerintem a helyébe te is kinyirtad volna a csajt amikor a semmiért ültél 10-15 évet.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem én, hanem maniacc! De elég az offolásból. A következő kiírás egy feladvány legyen.
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
nem úgy értem!!!4 hanem te adtad fel a feladványt?
0
0
0
0
gigazte avatar
Én már az elején tudtam. Mert láttam egy sorozatban ehhez hasonlót. De itt a feladványoknál nem én voltam aki kitalálta.
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
inkább ne! 😆 ezt a vonatosat te találtad ki?
0
0
0
0
gigazte avatar
Mikor jön a következő feladvány?😃 Vagy találjak ki egyet?
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én úgy értelmeztem,hogy nem ölte meg a nőt tulajdonképpen,csak rá bizonyították hogy megtette.Ezért lecsukták pár évre gyilkosságért,kiszabadult és megölte a volt feleségét(Amit már leült egyszer!),ezért csak kiegyenlítette a számláját azzal hogy TÉNYLEG megölte.És mivel ok nélkül ült le mittudomén...8 évet,és a nő előkerült,akkor ok nélkül ült 8 évet és nem ültethetik le még1X azért amit már megtett.(Nem tette meg,csak azt hitték,és jogtalanul ült)

Olyan nehéz érthetően elmagyarázni😆
0
0
0
0
no avatar
megmondja h a nő halott volt mikor felvitte a vonatra max azért ültethetk le mert sírt rabolt 😆
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én értem, hogy leülte, meg hogy papíron már halott a nő, de hát akkor is megölte, szóval én ezt nem értem, hogy valaki halott papíron, akkor azt nyugodtan lehet gyilkolni?! 😕 😆
0
0
0
0
maniacc avatar
Hát ha sikerül kitalálni valamit akkor rakok reggel. Mert már neten se találok, ez volt az utsó. Majd még keresgélek, meg gondolkozok 😀 most megyek aludni. Jóéjszakát all
0
0
0
0
no avatar
KuTYanMajOM írta:
De hiába van elkönyvelve, hogy halott, ha megölte akkor megölte, vagyis gyilkolt amiért börtön jár. Csak úgy tűnik ez a törvény nagyon cseles. 😃


de leülte már h megölte 😃
0
0
0
0
no avatar
😆 nah a lényeg h amit elkövetett az ember egyszer adott pillanatban megölt 1 embert de azt a multba már megölte és (gondolom) eltemették a halott test nélkül. a nő akit megölt az felszivodik. és mindenki abban a tudatban van h halott. a csávót bebörtönzik, leüli . amikor meglátja a nőt akkor a nő papirok szerint már halott és az ember is leülte h megölte azt a nőt , ezért nyugottan megölheti mert már ugy is halott.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
De hiába van elkönyvelve, hogy halott, ha megölte akkor megölte, vagyis gyilkolt amiért börtön jár. Csak úgy tűnik ez a törvény nagyon cseles. 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
snorbert: Lehet hogy én vagyok fáradt, vagy erősebb az a pálinka mint hittem, de amit te írsz, egyszerűen nem tudom értelmezni.😕
0
0
0
0
no avatar
ráadásul a csávó le is ülte amit nem tett meg 😃csak későb
0
0
0
0
no avatar
de hogyha elkönyvelik h a csaj halott meg minden h megölték a csaj eltünik egy időre akkor már mindenki ugy tudja hogy halott vagyis ha nem halott és meglátják megölik akkor már mind 1 mert igy is ugy is halottnak tudták 😃
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát barátom, ez nem semmi feladvány volt. 😂 De jó kicsit gondolkozni ezeken, legalább nem unatkozok. 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Tényleg? Akkor szerintetek Lock Tight ragasztóval vissza lehet ragasztani egy ujjat?
0
0
0
0
maniacc avatar
hát ha a szomszédod felszívódik és nem találják meg a rendőrök míg te dutyiba vagy akkor elvileg igen 😃 (hozzáteszem ne öld meg a szomszédodat 😂😉
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Tehát ha én egyszer levágom az újját a szomszédnak, akkor börtönbe megyek és ha kiengednek, aztán megölöm a szomszédot, akkor már nem is csukhatnak le? 😃
0
0
0
0
maniacc avatar
ezért nem csukták le mert akkor már lecsukták 1× h megölte azt a nőt elvileg
Lényegében igen. ez a lényege.

A nő eltűnt régen, mikor megcsalta a férfit, és megtalálták a nő egyik úját, amit a férfi szívott meg, mert nem bírta bizonyítani, hogy nem őlte meg. Börtönbe zárták, leülte a jó pár évet. Most mikor már kiengedték akkor meglátta a vonatról a volt feleségét és megölte, így kiegyenlítette a számlát lényegében. Még1x ugyanazért nem csukhatták le 😀 Tehát ellengedték.
0
0
0
0
no avatar
de már lecsukták egyszer azért h megölte azt a nőt akkor viszont leülte akkor amit most megtett 😃
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát de volt bizonyíték a gyilkosságra, szóval valakit így is úgy is megölt... 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
ebben van logika...tényleg...lehetséges
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
azért nem tartóztatták le mert a rendötök ugy tudják hogy a felesége már halott volt..
0
0
0
0
no avatar
ezért nem csukták le mert akkor már lecsukták 1× h megölte azt a nőt elvileg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció