Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
simsben nem vagyok tapasztalt de lehet h segítene ha a többit is crackelnéd...
0
0
0
0
victim017 avatar
Sziasztok
Sims 3-al lenne 1 problémám,amikor elindítanám ezt írja ki

Nem hivatalos módosítócsomagokat telepítettél,amely nem kompatibilis a The Sims 3 alapjáték jelenleg használt verziójával. Azt javasoljuk hogy távolítsd el a módosításokat, vagy töltsd le a frissített változatukat - ellenkező esetben a játék lefagyhat, vagy müködésében súlyos hibák állhatnak be.

Ezt nemigazán értem mert és nem töltöttem le semmilyen csomagokat,
ilyen sorrendbe tettem fel a kiegészítőket
-Világ körül
-Luxus cuccok
-Álomállások
minden patch fenlvan rakva és csak az állomállásokat crackeltem,mivel azzal indítom :S
tud valaki segíteni?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nah megjött az uj winyóm 160gbos és felakartam tenni a windows 7et és egyszerűen nem láttom a 160ast nem jeleniti meg kaptam hozzá egy cd-t telpietőtt de az illesztőprogramnál nem akrarja megjeleniteni csak a mappákat láttom ami a cdn van nem tudom mit csináljak 😞

jah és a 80asra akaram rátenni és 2partició van és kiirj hogy nem támogatja a w7 :S
aztán betettem vissza régi xp-t és ott is csak a mappákat láttom :S áááh
sehol nem láttja a 160ast kellett vennem egy ilyen sata portott
mert ata-pata megy bele én meg sata-sat rendeltem ezzért ilyen kábeleket is kellett hozzá vennem !

helllllp Please 😞
mi a teendő helllp
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Nekem pedig a KotOR-al van bajom . 32bites Win7-em van és beindítom a launchernél kiírja h nem felel meg a követelményeknek a gépem és ott feltünteti az OS-t. Beindítom és eljut az intróig aztán lerekja a tálcára és kész nembírom felvenni. Patcheltem 1.03ra de úgy sem jó, próbáltam kompatibilitási prob. megoldását az sem jó. Lécci segítsen aki tud.
0
0
0
0
dominici avatar
Nekem a project torkue cimu gammel van baj leszedtem egy torrentrol és felraktam elindul a játék és be kéne jelentkeznem de még nem is regeltem és ezt is kiirja hogy:your driver is not updated aki tudja az megoldás az irjon egy PÜ-t elöre is köszi
0
0
0
0
Erik94 avatar
isoba ne csomagold ki
es dvdrol instalald
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
tőltőm a windows 7-et iso-ba akkor most igy is kiirhatom iso-ba vagy csomagoljam ki ?
minden félekéépen fog indulni mind2 módszerrel 😃 ?

jah és pontossan valaki eltudja magyarázzni hol kell beállitani hogy CD/DVD-ről Bootoljon , melyik gombal kell nyomogtani + hol kell beállitani , válaszokat előre is köszönőm 😀
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
igen ezt értettem eddig is de kőszőnőm szépen a választ érthetően 😀 csak nem bootöolja be azt hol kell pontossan beállitani a biosban angolul ird légyszi ha nem tod fejből akkor menj be a biosba ha van kedved segíteni nagyon megköszöném 😀
Így látatlanban egy kicsit nehéz,alaplapfüggö is.Bekapcsoláskor kell figyelni,,mert van olyan is,hogy"one time boot" vagy hasonló,néha itt kel megadni,hogy cd-ről induljon.A régi gépemnél pl.nem volt ilyen ,ott elég volt biosban meghatározni a booteszközök sorrendjét-1.CD,2.HDD,stb.Így először mindig a CDromot ellenőrzi.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igen ezt értettem eddig is de kőszőnőm szépen a választ érthetően 😀 csak nem bootöolja be azt hol kell pontossan beállitani a biosban angolul ird légyszi ha nem tod fejből akkor menj be a biosba ha van kedved segíteni nagyon megköszöném 😀
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
újra akarom rakni az xpt service pack 2vel vagy 3al , megvan cd-n de nem tudom hogy hogy kell feltenni , mikor kell betenni a cd-t meg ilyesmiket 😀
de tőltők egy daeom toolsosat pl. azt hogy kénne feltenni ? C-n van a windows 20gb mindőssze azt lekell formázzni ha jól tudom ugye ? és uttánna meg a daemon toolsba bekell tenni és kész telepiti vagy kikkell irnom egy dvdre amit tőltők és amikor bootol olyankor vagy hogy ?

választ előre is köszönöm !
Kiírod CD-re,ujraindítod a gépet,biosban beállítod,hogy cd-ről bootoljon,majd a windows telepítése,ott kiválasztod ahová akarod telepíteni,leformázod és mehet föl.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
újra akarom rakni az xpt service pack 2vel vagy 3al , megvan cd-n de nem tudom hogy hogy kell feltenni , mikor kell betenni a cd-t meg ilyesmiket 😀
de tőltők egy daeom toolsosat pl. azt hogy kénne feltenni ? C-n van a windows 20gb mindőssze azt lekell formázzni ha jól tudom ugye ? és uttánna meg a daemon toolsba bekell tenni és kész telepiti vagy kikkell irnom egy dvdre amit tőltők és amikor bootol olyankor vagy hogy ?

választ előre is köszönöm !
0
0
0
0
utahl2 avatar
super88 írta:
hy mondjatok nekem egy mp3 vágó programot ami rendesen működik mert át néztem vagy 5töt de mindegyikbe volt egy csomó extra aztán amire kellett volna az meg pont nem volt benne.. 😃

Akkor használd a Windows Movie Makert a windowson alapból rajta kell hogy legyen.
0
0
0
0
super88 avatar
hy mondjatok nekem egy mp3 vágó programot ami rendesen működik mert át néztem vagy 5töt de mindegyikbe volt egy csomó extra aztán amire kellett volna az meg pont nem volt benne.. 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Szeretnék gépről xbox-ra cuucakt tenni. Elsőnek is leformátázom az xbox-on a pendrivot. Letöltöltötem a USB XTAF Xplorer nevű programot, elinditotom s mikor rá kattintotk a Open device-re akkor ezt a hiba üzenetet adja ki :
[LINK]
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Martinez000 írta:
Helló!

Valaki tudna nekem segíteni DX10 ügyben ? szóval felakarom rakni,de nem rakja fel,és még mindig a DX9-t észlel, és már akárhány helyről próbáltam leszedni, még sem volt jó, valaki tudna segíteni mert nagyon kéne a DX10...

Előre is kösz!
XP-re nem tudod felrakni !!! Vista-an es W7-en alapbol van, csak frissiteni kell. 😉


SZERK.: Kozben +neztem a profilodnal, W7-ed van...a VGA-ad is dX10-es...fura, meg kene probalnod bovebben leirni, h mit tapasztalsz, ir-e vmit ki a gep, mert igy latatlanban ez igy picit fogasabb kerdes, mint elsore tunik, legalabbis nekem. 😀
0
0
0
0
victim017 avatar
Sziasztok!
a CoD4-el lenne 1 problémám,feltettem az 1.4-es patch-et utána az 1.5öt,feltettem a magyarítást,végigviszem az kiképzést,és az az utáni pályát,de amikor jönne a 3. pálya a betöltésnél hibaüzenettel kidob a játékból és bejön valami call of duty 4 console,nemtudom hogy ezt mért csinálja,valami ötlet?
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem az alice in wonderlandal van problémám: elindítom és akkor fekete képernyő és ha megnyomom a start menüt hibát ír ki pedig meg van hozzá a min konfig...
PLS help!
0
0
0
0
Cooley avatar
Dx10-es játékokban már nézted, hogy tudsz e állítani DX10-es effekteket vagy csak a D😆iagot nézed? Mert ha az utóbbi, akkor azzal ne törődj, előfordul, hogy rosszat ír ki. Mindenesetre itt a legújabb: [LINK]
0
0
0
0
Adam996 avatar
sziasztok lenne egy olyan kérdésem h ez mért van h fel tettem a gépre a sony vegas pro 9.0-át és ezt írja mikor már a feltelepített progit indítanám h a rendszer DLL (user32.dll) a memóriában áthelyezésre került az alkalmazás nem fog megfelelőez futni áthelyezés történt mert a DLL /c/windows/system32/shell32.dll) a windows rendszer a DLL-ek számára fentartott címtartományt foglalta el. új dll-ért lépjen kapcsolatba a dll-t biztosító forgalmazóval. na erre van vmi meg oldás?? előre is kössz
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
akkor rakjak egy másik xp-t merrt itt van nekem kéznél egy sp3as cd 😃 de hogy kell feltenni 😃 akkor rakjam be amikor még bootal a gép és ott kell feltenni? jah és ami most rajta van xp azt letőrőli v lekell tőőlni vagy rajta hagyhatom ?
0
0
0
0
gakuen avatar
A C&C genaralsban nemtok lanba ezt írja amikor leklakarok csatlakozni: A szériaszám már létezik!
mit csináljak????
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
ezt irja ki amikor fríssiteném service pack 2-re :

[LINK]

Az én olvasatomban ez azt jelent,hogy nem eredeti a windowsod.
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
sziasztok.
lassú a tranformers : war of cyberton.S
Pedig 100%
de nem értem mi baja:S
akármilyen beállításokra veszem nem jo.
már elején mikor bejön bemutato , activision szaggat:S:S
Régen sosem csinálta ezt a gépem:S
mi lehet a baj?
kérem segítsetek......
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ezt irja ki amikor fríssiteném service pack 2-re :

[LINK]
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
ugyis próbáltam és valami hülyeséget kiirt :S hogy nem telepíthetem ....

Akkor sajna lövésem sincs-amúgy mégis mi az a hülyeség ??
A régi gépemen is SP1-es volt évekig,arra símán ráment az SP2,majd egy év múlva az SP3 úgy,hogy az a gép életében nem volt netre kötve.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ugyis próbáltam és valami hülyeséget kiirt :S hogy nem telepíthetem ....
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
de én letőlttőem és nem ment fel valamiért mert hogy sp1 van a gépemen :S

Próbáld először az SP2-őt,majd csak utána az SP3-at,így esélyesebb.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
de én letőlttőem és nem ment fel valamiért mert hogy sp1 van a gépemen :S
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Mar kb. masfel eve nincsen XP-em, de volt nekem is SP3-om rajta. Nalam sem kert kodot, ja es boot-olni sem kellett lemezrol, csak beraktam a lemezt a Windows (SP2) alatt es szepen felrakta magat, miutan elinditottam a lemezrol a futtatast, telepitest ! 😉
0
0
0
0
sisko avatar
LewisHamiltonF1 írta:
most itt a ezzen a gépemen service pack 1 van és azt szeretném hogy service pack 3legyen rajta és itt van nekem az windows xp sp3as cd 700mbos 😃 nem is tudom hogy fér rá régebben másoltattuk és hogy lehetne felrakni ? bonyolult ? mikor kell betetnni a cd-t tőltés előtt ? help !
és van egy papíron kód is hozzá!

Nekem SP2 xp volt fönt,az SP3-at pedig frissítésként töltöttem le,úgy telepítettem,nem kért kódot sem,mindkét gépemen így csináltam.Akár az origóról is leszedheted,ott van magyarul,de ottvan az SP2 is,ha kellene.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
most itt a ezzen a gépemen service pack 1 van és azt szeretném hogy service pack 3legyen rajta és itt van nekem az windows xp sp3as cd 700mbos 😃 nem is tudom hogy fér rá régebben másoltattuk és hogy lehetne felrakni ? bonyolult ? mikor kell betetnni a cd-t tőltés előtt ? help !
és van egy papíron kód is hozzá!
0
0
0
0
Adam996 avatar
sziasztok lenne egy olyan kérdésem h ez mért van h fel tettem a gépre a sony vegas pro 9.0-át és ezt írja mikor már a feltelepített progit indítanám h a rendszer DLL (user32.dll) a memóriában áthelyezésre került az alkalmazás nem fog megfelelőez futni áthelyezés történt mert a DLL /c/windows/system32/shell32.dll) a windows rendszer a DLL-ek számára fentartott címtartományt foglalta el. új dll-ért lépjen kapcsolatba a dll-t biztosító forgalmazóval. na erre van vmi meg oldás?? előre is kössz 😃
0
0
0
0
no avatar
Próbáld meg a Ccleaner-t letölteni az egy naon hasznos kis progi és ottmeglehet azt is h kitörli de akk sajnos az összeset!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
az lenne a gondom hogy egyik honlapon pihenőre küldtek de már azzóta réges régen betudok lépni a gépem azt gondolja hogy még mindig pihenőn vagoyk ezzért előse jön a honlap itt firefoxban hogy lehet hogy minden eltárolt jelszót meg mindent tőrőlni kénne akkor itt hol lehet😃
aválaszokat előre is köszönöm😀 !
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Nem tom ha tudnám segítenék soha countereztem 😃
0
0
0
0
gakuen avatar
Én a counter strike sourcében nem tudok neten játszani valamilyen kiegészítő kéne de honnan????????😞
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Töltsd le újra egy normális helyről legyen ISO fájl azokba benne szokott lenni minden.....
0
0
0
0
TeMeRolEee avatar
öööööö lemezt nehezen mert úgy szedtem le és vagy 2-3x raktam össze +utorrentben kényszerített újraellenőrzés és ígyis xp-n és win7-en is :S
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Vagy kéne hozzá net vagy nem tudja olvasni a lemezt... gondolom 😃
Telepítéskor nem jelzi hogy megfelel e a géped a minimum igénynek! feltelepíti majd utána válik meg hogy indul vag sem vagy hibaüzenetezik...
0
0
0
0
almos avatar
hát,esetleg lowon,de szerintem simán menne, min beállitásokkal.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Hát ha az 1 ment akk a 2 is megy ?
Szaggatás nélkül ?
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Hali !
Az Assassin's Creed II menne egy 1024 Mb-os 6600 GT-n ?
0
0
0
0
konsti avatar
leformázod a merevlemezt ...mármint ezek helyébe raksz vmi más oprendszert és ott lesz formázás és mindent letöröl 😀
0
0
0
0
kelly8000 avatar
Sziasztok nem tudja valaki hogy a windows vista home premium-ot és xp-t hogyan kell letörölni???
Előre is köszi:kelly8000!
0
0
0
0
sagesz93 avatar
menj bele a sajátgépbe, és ott a daemon tools meghajtójába kell lennie az isonak, keress valami setupféleséget...
Nem mindig van autorun.
0
0
0
0
gigahertz avatar
HLetöltöttem a Call of Duty Modern Warfare 2 -t darabokba, egyesítettem a részeket, létrejött egy iso fájl de ha beillesztem a daemon toolsba akkor nem történik semmi.
Mit tegyek??
0
0
0
0
whiplaser avatar
HELPPPPPP! most olyanon segítségét kérem akiknek fujitsu siemens gépe van.... hogyan rakjam rá az XPt amikor teljesen máshogy mükszik mint a többi?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció