Legfélelmetesebb játékok

Szerző: Minimal1993, 2011. February 08., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 142
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Conoren avatar
Szerintem is a slender, valami kidolgozott, igényes feldolgozás tuti leverné az amnesia-t...Gondoljatok bele, nagy játéktér, jobb hangok, (még ennél is) félelmetesebb slenderman, még a sz.r is belénk fagyna a félelemtől.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Szerintem a Dead Island egyáltalán nem ijesztő. Mindig lehet tudni hogy hol vannak a zombik, szal megijedni se tudok tőle. Ráadásul kakin vannak megcsinálva.
Nálam egyértelműen a Slender viszi a 1. díjat.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Szerintem az Amnesia és a slender 😃
0
0
0
0
no avatar
Amnesia: The Dark Descent, és a Dead Space 1. Nekem ezek az örök kedvencek. 😀
A Slenderből meg a Woods az, ami elnyerte a tetszésem. Nem az a papírgyűjtögetős ***ság, mint a sima, meg a többi mód, hanem rendesen van történet, és mást is lehet csinálni.
0
0
0
0
Masterthief avatar
Hűha!
Egyik kedvenc kategóriám.
-Amnesia The Dark Descent: nincs fegyver, nem hentelős horror.
A hang és képi effektek zseniálisak. Néha a szívem a torkomban lüktetett egy-egy alkalommal. Elég ijesztő hangulata van.

-Dead Island: Zombis játékból nem sok jó akad, de ez nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Választható karakterek, fegyverek moddolása-kraftolása, képességek megszerzése, lootolás, izgalom, zúzás-vágás-trancsírozás.
Ahogy szintet lépsz, a zombik is erősebbé válnak.

-The Devil Inside: Kicsit régi zombis horror játék, de nagyon jó.
Ráadásul szinkronos. Amolyan valóság show, mert veled van egy kamera man, és élőben megy az adás. Néha nehéz vele játszani, ha egyszerre több zombi körülvesz, így a fűbe harapás esélye nagyobb. Na meg a mentés sem egyszerű. Nincs autosave, nincs gyorsmentés, de még külön mentés opció sincs a menüben. Minden pályán egy bizonyos helyen lehet menteni, ahol egy tv van kirakva.
Jól el lett találva ez a játék.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A slender nem is az amit több óra végigtolni meg többször is végigviszed az direkt ilyen pillanat heve játék párszor megpróbálod végigvinni azt törlöd is.
0
0
0
0
FreddyD avatar
A Slenderman egy hiper f.o.s játék... amikor elsőre játszottam akkor volt egy kis izgalom meg a végén én is megijedtem...
de a többi próba során meg már elég gáznak véltem...
szerintem a TOP az a:
Silent Hill (összes rész)
Amnesia
A Slender meg elég egyhangú szerintem 😀
0
0
0
0
no avatar
1. Slenderman's Shadow / Amnesia The Dark Descent
2.F.E.A.R
3.Nosferatu The Wrath of malachi Spoiler!
ott a grafika miatt ilyedtem meg 😃
0
0
0
0
Tasee96 avatar
1. a SLENDER játszottam már vele nagyon durva 😃
0
0
0
0
sachme avatar
a top a SLENDER!!!!!!!! sose játszodtam de nem is fogom 😆
0
0
0
0
Klaas avatar
1. Amnesia - The Dark Descent
2. Penumbra Anthology
3. Silent Hill Homecoming
0
0
0
0
susguy avatar
Resident Evil Fan írta:
Mitől félelmetes az Amnesia meg a Slender, amikor nincs is benne senki/semmi?!

Látszik hogy nem is ismered ezt a két játékot.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Resident Evil Fan: Az atmoszféra miatt. A slendernek csupán a históriája rémisztő, meg úgy valahogy a hosszú kezeivel meg a zenéjével a szar is megfagy bennem. Az Amnesia atmoszférája is kb ilyen de semmi érdekes. Egyszerűen máshogy félelmetesek. Amolyan "egynekelmegy", bár bevallom az amnesia lenyűgözött. De akkor is Silent hill rulez nálam😀
0
0
0
0
Resident Evil Fan avatar
Mitől félelmetes az Amnesia meg a Slender, amikor nincs is benne senki/semmi?!
0
0
0
0
kova134 avatar
nekem az Amnesia a best😃 ma jelent meg egy hl2 mód,Grey.horror,és elég jó féle,ingyenes a moddb-n😀 ajánlom!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Nálam mai napig a Silent hill a best horror. Slendernél 6 lapnál tovább sose jutottunk haverommal, mindig elkap ahogy felvesszük a lapot. Amnesia-t négyszer futottam végig, a legfélelmetesebb játék, a Dead Space atmoszférája volt a legjobb, de ami egyszerűen magával ragadó az a Silent hill. Nem az a célja mint a Slendernek meg a többinek hogy aszívrohammot hozza rád, hanem egyszerűen félsz. Beszippant a játék a komor és rémisztő hangulatával, a gyönyörű zenék rádobnak egy lapáttal, a karakterek mindig teljesen beleillőek, a sztori fantasztikus és sorolhatnám. Eddig az összes részét imádtam, bár a 4. miután mindig vissza kellett térni ugyanarra a részre idegesítő volt. Persze jópofa volt hogy jöttek az ott található karakterek szellemei de hát akkoris....
0
0
0
0
susguy avatar
Slenderman valóbn fosatós... úgy 5 percig, aztán rájôssz, ha csak annyit csinálsz, hogy előre fele mész és nem nézel hátra, ezt néha megszakítva egy-egy kattintással a lapoknál, seperc alatt végigvihető úgy, hogy semmi ijesztő nem történik.
Egyébként Amnesia rulz. Várom az új játékukat: Machine for pigs (valami ilyesmi a címe 😃😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Amnesia,Paranormal,Slender... de ezek csak akkor ha tényleg beletudod élni magad 😀
Viszont a Cry of Fear, Condemned Criminal Origins, W.i.t.c.h.(ha jól tudom ez a címe) se rossz 😀
0
0
0
0
no avatar
Slender man játék a legijesztőbb.
Semmilyen játéktól nem féltem még, de ez fosatós tud lenni, psziho terror elég keményen.
0
0
0
0
Bicike avatar
TopCat: Ha még utánaolvasnál a Slender-man legendájának, én már attól összecsináltam magam, mindig azt hiszem, hogy a hátam mögött van, pedig soha sem játszottam a Slender játékkal, szerintem ki fogom próbálni.
0
0
0
0
TopCat avatar
a penumbra igen csak ütős horror volt.. black plague volt a legparább hát még amikor meghallottam hogy lesz amnesia..!!
Slender is jó horror lehet éppen ezért nem fogom kipróbálni akármennyire is akarom! : D
0
0
0
0
no avatar
a nightmare house 2 tényleg érdekes amugy 😀 meg a the house 2
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Dead Rising
Dead Island
Left 4 Dead Sorozat
0
0
0
0
no avatar
iowa95 írta:
super mario forever....az is eleg fosatos


Szerintem is ez a legfosatósabb. 😃 Az embert az őrületbe kergeti a sok gomba meg repülő teknős, na meg amikor le esünk és hirtelen csörgő telefonná változunk akkor az embert a szívroham kerülgeti. 😂

Hát én eddig amit próbáltam azök közül a The Suffering, a Silent Hill( bár nem játszottam végig az irányítás miatt), Penumbra, stb.
Még kipróbálnám a Metro 2033-at, a könyv alapján jó lehet...
0
0
0
0
no avatar
18-as hozzászolás:baromira igaz eyetértek deadspace meg egyátalán nem ijesztö 😜
0
0
0
0
jls4 avatar
1. Amnesia The Dark Descent
2. Dead Space 2
3. Fatal Frame 2
0
0
0
0
ken7 avatar
ment pü-be ! 😀
sztem
manhunt
Resident evil
the suffering
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Amúgy a Manhunt 2 őt lelehet vhonnan szedni?Mert most tolom az 1. részét és gondoltam kipróbálom a 2 őt is.Ugye kivonták a forgalomból a brutalitás miatt,és nem jön a 3. rész sem.Oedig eljátszadoztam volna vele egy GTA 4 es szintű grafikával és fizikával 😃
https://screenshot.xfire.com/s/116986325-4.jpg
HEHEHE 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
az Amnesia-ban legalább 5X rácsaptam az ALT+F4-re mert annyira megijedtem 😆

amúgy most a Fort Zombie-t próbálgatom 😀 bár közel nem horror de igen jó játék 😃
0
0
0
0
whiplaser avatar
én az Amnesiára szavazok 😃 már vagy 10-szer eldöntötem magamban hogy letöltöm azt még se 😞
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Penumbra és az Amnesia a legjobbak...
0
0
0
0
balogh3220 avatar
bigdave174 írta:
A Dead Space 2 nem is volt félelmetes! Már inkább akció game!
A Dead Rising 2 meg hol? Az vobse! Ott inkább élveztem a fuckin' zombik vérét látni a képernyőn! 😃
RE-ről csak a négy és az ötöt ismerem, azok sem félelmetesek!

Visoznt a The Suffering bezony az volt!

Amikor kicsi voltam, akkor az nagyon félelmetes volt! 😃


Igazából mindenki mástól fél és ezt értsük meg! Én félek a bohócoktól és gyűlölöm őket, másnak meg sorolhatod a dolgokat, nem rakja teli a gatyát...

F.E.A.R-nél én is néha felugrottam erőteljesen, de az inkább horror elemekkel operál. Dead Space szintén.... Megvan azért a horror érzet, de nem kimondottan horror játékok. Én még anno a Penumbrát szerettem...röviden ennyi...
0
0
0
0
bigdave174 avatar
A Dead Space 2 nem is volt félelmetes! Már inkább akció game!
A Dead Rising 2 meg hol? Az vobse! Ott inkább élveztem a fuckin' zombik vérét látni a képernyőn! 😃
RE-ről csak a négy és az ötöt ismerem, azok sem félelmetesek!

Visoznt a The Suffering bezony az volt!

Amikor kicsi voltam, akkor az nagyon félelmetes volt! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Synda írta:
Mai játékok már nem félelmetesek,vagy már nem vagyok ijedős.

Régen Alien vs Predator 2,na az félelmetes volt mikor jött az Alien,pittyegett az a izé,de nem tudtad honnan jön,ott volt félelem és reszketés... 😂


Most szedem kíváncsi vagyok, hogy milyen. Remélem elindul Win 7 64-bitesen. 😜
0
0
0
0
no avatar
Dead Space 2
Resident Evil
Dead Rising 2
The Suffering
0
0
0
0
Toma97 avatar
Nem tudom de a legfélelmetesebb
Amnesia... Nem tom a nevét
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Synda írta:
Mai játékok már nem félelmetesek,vagy már nem vagyok ijedős.

Régen Alien vs Predator 2,na az félelmetes volt mikor jött az Alien,pittyegett az a izé,de nem tudtad honnan jön,ott volt félelem és reszketés... 😂
ja, az elég jól meg volt csinálva, főleg h a mozgásérkézelő minden mozgásra pittyegett, pl volt hogy csak 1 lánc lógott le a plafonról
0
0
0
0
BiGame avatar
Ááá az 1 naon parás volt😃, egész éjszaka wc-re kellett mennem😆, anyámék mondták, nem játszol vele😆!
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Hát akkor már én is leszedem ezt az Amnesiát mert kíváncsi vagyok hogy tényleg olyan ijesztő-e amilyennek mondjátok 😃
Magyarosítás linkjét elküldenéd nekem is?? 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Resident Evil remake, elég ütős.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 ja... akk mind1 😀 nincs mit. szivesen! 😀 jó játékot! 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Gerdzso írta:
😃 ja az tom melyik rész, akk még a felénél se tartasz, sőt talán negyedénél se 😃 bár régebben játszottam, lehet rosszul emlékszem... elküldtem a linket pm-ben! 😀

Kösz!😉 Amúgy nem kellett volna, mert már lejött magyaritasok.hu-ról, de azért köszi.😉😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 ja az tom melyik rész, akk még a felénél se tartasz, sőt talán negyedénél se 😃 bár régebben játszottam, lehet rosszul emlékszem... elküldtem a linket pm-ben! 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Gerdzso írta:
tothricsi95: a magyarosítás sokat segít... én is sok helyen elakadtam 😃 de aztán mindig rájöttem mit és hogy 😃

MAGYAROSÍTÁÁS?😀 Ha szépen megkérlek küldenél egy linket PM-ben?😊😆 Amúgy most tartottam ott, mikor 5 ien kémiai valamből kellett vmien löttyöt csinálni, és elmenni ahhoz a piros vmihoz és a löttyel azt onnan leszedni.😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció