Játék butítás, FPS növelési tippek

Szerző: Rapido, 2009. August 29., téma
Fórum » Játékokról általában
Várjuk és adjuk a tippeket egy játék butításához, FPS növeléséhez.
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Davezorrr avatar
hy rem tudok segiteni, legalább is ati kártyásoknak 😃
belemész ati catalystba ------> 3d ------> all settings -------> ás ott van h Wait for Vertical refresh. Nekem az a csúszkán az utolsó előttin van h ha bekapcsolom akkor hat 😃 rem segit.
0
0
0
0
barathimre86 avatar
azbizony írta:
barathimre86 hogy van az a frame korlátozás ?? mert nekem is vannak játékok amiknél kiakad pl 60 fps és onnan se fel se le. Hogy kell azt kikapcsolni??

Nem javaslom a kikapcsolását, mert ha tényleg állandó 60 fps-ed van az bőven játszható. De ha nagyon ki akarod kapcsolni akkor játékon belül grafikai beállítások között kell lennie Vertical Sync vagy Framerate néven van általában.
0
0
0
0
Athesz avatar
philips20 írta:
igen a laptopok leketnek 1000000000000x jobbakis akkorsetud annyit mint a 6 évelezelötti gépek 😃


Gamer laptopra is azt mondod? Mert ha én laptopot veszek akkor biztos nem valami ócska mostani szart...
0
0
0
0
no avatar
phillips20: szerintem ez badarság
0
0
0
0
no avatar
nekem pl ott az nfs shift, és a prototype, teljesen minimumra veszem a grafót (szerintem minimum lett)
És a prototype nagyon szaggat, a shift pedig szaggat 3-at megyek 2 métert és leáll a játék ugy terheli a gépet, pedig a minimumhoz csak a ram hiányzik, az lehet az oka?
0
0
0
0
azbizony avatar
barathimre86 hogy van az a frame korlátozás ?? mert nekem is vannak játékok amiknél kiakad pl 60 fps és onnan se fel se le. Hogy kell azt kikapcsolni??
0
0
0
0
philips20 avatar
igen a laptopok leketnek 1000000000000x jobbakis akkorsetud annyit mint a 6 évelezelötti gépek 😃
0
0
0
0
berci96 avatar
mert az laptop😆 de amugy directx 10.1en több az fps mint directx10en nemtom mér de így van
0
0
0
0
no avatar
nem érted, amint már mondtam az aktív gépemnél 60az fps-em a tesóm laptopján(nincs 1 éves) is csak 60 az fps az miért van? pedig az övé 100x jobb
0
0
0
0
philips20 avatar
uj gép 😃 azmindent megold
0
0
0
0
no avatar
nálam is vannak ilyen problémák a "Rémalom" nevű gépezetemen 60 fps-em van a cs-ben és pl. a tesóm 100x jobb gépén is csak 60 fps van holott másoknál jóval több ez miért lehet? előre is kösz a választ!
0
0
0
0
barathimre86 avatar
aknakukac írta:
nekem a pirates of the carribben 3-ban nem ment sose 70fps-fölé!egyszerüen nem mozdult meg le se meg fel se az fps száma...

Biztos be van kapcsolva a frame korlátozás. Ilyenkor max annyi fps-en megy ahány Hertz-en a monitor. A frame korlátozót kapcsold ki.
0
0
0
0
aknakukac avatar
nekem a pirates of the carribben 3-ban nem ment sose 70fps-fölé!egyszerüen nem mozdult meg le se meg fel se az fps száma...
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hát nemsegített, de mind1 😀
0
0
0
0
no avatar
"yugiohyugiohzebuyugioh" Jujj a neved fáj😀 De figy CoD2 Options Graphics Sync Every Frame OFF! Magyarul nem tudom😃 a Világosság alatt van 1 el😀 Na azt mindenkép kapcsoldki😀
Utánna Vissza eggy Game Options Show Blood OFF! ha így se megy 60 felé akkor levan korlátozva😀 Megnyomod a 0"§"-át beírod /com_maxfps 250 ennyi Remélem segítettem hi😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
neaggódj nekem a cod2-?be csak 30-40fps-em van.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Hátde 1.3as patchet kellet feltenni nem cod2höz? 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
Na aztmonjátok nekem meg, hogy CoD2be miért van nekem max 60FPSem?? mikor osztársamnak van 300vmennyi és sokkal szarabb gépe van...Na én ezt nemértem 😀 coD4be meg 90-100 na szem ott is többnek kéne lennie....Nemazért de már CoD2be kérdezték hogy milyen gépem van, és utánna nemakarták elhini hogy olyan, merrt csak 60FPs... Na ez miért van hogy ennyi?


ne agódj sztem az a verzió miatt van. pl nekem a Vice City-be sose megy 30 fölé az FPS. Holott a Gridbe van 40-50 FPS-em!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Na aztmonjátok nekem meg, hogy CoD2be miért van nekem max 60FPSem?? mikor osztársamnak van 300vmennyi és sokkal szarabb gépe van...Na én ezt nemértem 😀 coD4be meg 90-100 na szem ott is többnek kéne lennie....Nemazért de már CoD2be kérdezték hogy milyen gépem van, és utánna nemakarták elhini hogy olyan, merrt csak 60FPs... Na ez miért van hogy ennyi?
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
nekem a GTA 4 medimumon,1440x900 ban megy kissebb akadásokkal...leveszem az árnyékokat azt talán jobb lessz thx
0
0
0
0
aknakukac avatar
Árnyékok levétele!nekem bevált!GTA IV majdnem maxon árnyékok nélkül 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
de a leghatásosabb egy új gép ez mindig beválik.
0
0
0
0
NoysR avatar
ne kapcsold be a fraps-ot mikor játszol és akkor nem látod és nem veszed figyelembe..
0
0
0
0
Hand0 avatar
szerintem a felbontás nem zavar sok állóvizet, inkább az élsimogatás... de pl a gta 4 ben nincs AA és ott a textrurák visznek sokat,...
de ha nincs más megoldás mindent full low ra kell tenni 😜
0
0
0
0
no avatar
Z3rO írta:
bazsazs1990 írta:
és kisebbre veszi a garfikát meg a felbontást már rontot a grafikán és hát én pl: inkább kevesebb fps-em legyen Győnyőru grafikával!!!
Én biztos nem veném Vissza Very Highról Highre a Crysist észrevehetően sokal rondább a grafikája és a játékotse élvezem annyira!!! Very Highon az én gépemel 32-45fps közöt megy!!!! Pár én nem szoktam FPS-el foglalkozni!

Az tény, hogy single játékoknál más a helyzet mint a multi-soknál, mivel multiban sokkal jobban kell a több fps, de azért még így se teljesen értelek. Nekem nincs meg a crysis, de a high nekem nem hangzik olyan ilyesztően, mint mondjuk a very low. És szerintem egy játék bármennyire jó grafikával rendelkezik, ha nem élvezhető maga a játék, akkor semmit sem ér. Főleg ha szaggat minden,mint állat,bár az is tény, hogy 30-45 fps elég, hogy normálisan fusson. 😀


Multizni meg apszulut nem szoktam 1játékal se ugyhogy eről nem tudok véleményt mondani!!hát akinek megy a Crysis a gépén tegye fel Very highon hagya nézen körül a játékba jobbra balra stb utána tegye mind ezt Highon is és észrevehetöen másabb amit visszakapunk!Számomra sokal rondáb! Végulis ano 8800GTS 320Mb 320bites vga-m volt akot közép-magas beállitások mellet voltam kénytelen játszani a Crysist akkor annak is nagyon örültem!!!b)
0
0
0
0
tooth9 avatar
Ja, új cuccokkal a legegyszerűbb. 😃
0
0
0
0
tomtiraz avatar
vagy a lottón egy ötöst,de legalább egy négyest
0
0
0
0
no avatar
a legjobb megoldas az fps novelesben az az uj gep oszt csa😃vagy uj vga😃vagy leveszed a grafot😃
0
0
0
0
FeRR avatar
hát nekem az fps jobban számít mint a graf..bár idáig nemvolt gondom 1 gameval sem amxon kivéve a crysis futott high-on 20-40 fps között, ez zavart a legjobban de lehetett élvezni..😀
0
0
0
0
tomtiraz avatar
biztos hogy sokkal szebb max grafon minden game de akinek nem megy az örül ha már szaggatás mentesen tudja tolni.A régi kártyámmal is ment a crysis de kari csere után mintha egy másik játékkak játszottam volna,sokszor csak álltam és gyönyörködtem!
0
0
0
0
rocka avatar
tomtiraz írta:
sokan nem vehetnek új kártyát tehát marad a régi és a kompromisszum.én a régi kártyámnál mindig az árnyékot szoktam elsőként kikapcsolni attól jelentősen gyorsul a game.

Énis Gta 4-be azt vettem 0-ra és akadás nélkül meg minimumon 😃 meg a többit is levettem egyesre 😃 ink legyen kicsivel szarabb mint h szaggason mint az állat
0
0
0
0
tomtiraz avatar
sokan nem vehetnek új kártyát tehát marad a régi és a kompromisszum.én a régi kártyámnál mindig az árnyékot szoktam elsőként kikapcsolni attól jelentősen gyorsul a game.
0
0
0
0
Z3rO avatar
bazsazs1990 írta:
és kisebbre veszi a garfikát meg a felbontást már rontot a grafikán és hát én pl: inkább kevesebb fps-em legyen Győnyőru grafikával!!!
Én biztos nem veném Vissza Very Highról Highre a Crysist észrevehetően sokal rondább a grafikája és a játékotse élvezem annyira!!! Very Highon az én gépemel 32-45fps közöt megy!!!! Pár én nem szoktam FPS-el foglalkozni!

Az tény, hogy single játékoknál más a helyzet mint a multi-soknál, mivel multiban sokkal jobban kell a több fps, de azért még így se teljesen értelek. Nekem nincs meg a crysis, de a high nekem nem hangzik olyan ilyesztően, mint mondjuk a very low. És szerintem egy játék bármennyire jó grafikával rendelkezik, ha nem élvezhető maga a játék, akkor semmit sem ér. Főleg ha szaggat minden,mint állat,bár az is tény, hogy 30-45 fps elég, hogy normálisan fusson. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Új videó kártya drivert raksz fel tunigolod a kártyát és lejjebb veszed a grafikát úgy hogy átlag 25-30fps legyen ennél több felesleges
0
0
0
0
no avatar
és kisebbre veszi a garfikát meg a felbontást már rontot a grafikán és hát én pl: inkább kevesebb fps-em legyen Győnyőru grafikával!!!
Én biztos nem veném Vissza Very Highról Highre a Crysist észrevehetően sokal rondább a grafikája és a játékotse élvezem annyira!!! Very Highon az én gépemel 32-45fps közöt megy!!!! Pár én nem szoktam FPS-el foglalkozni!
0
0
0
0
battyan avatar
kisebb grafikai beállítás + driver frissítése + felesleges grafikai elemek kikapcsolása + játék közbeni programok futásának kikapcsolása + a felbontás átállítása = nagyobb FPS szám 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
új vga, alacsonyabra veszed a grafikát, kikapcsolsz minden fölösleges programot mikor játszol..stb😃
0
0
0
0
Rapido avatar
Ide minden tipp jöhet, hogy hogyan lehetne 1-2 vagy több fps-sel megnövelni a játék gyorsaságát!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció