Játék butítás, FPS növelési tippek

Szerző: Rapido, 2009. August 29., téma
Fórum » Játékokról általában
Várjuk és adjuk a tippeket egy játék butításához, FPS növeléséhez.
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
LooL avatar
[url]http://letoltés.com/letöltés/ati-tray-tools-1-6-9-1486-magyar.html[/url]
Csak tapasztaltabb embereknek ....
Ati kártyákhoz.
Felelőséget NEM vállalok ha kiég a videókártyád mert TE túlhúztad!!!
0
0
0
0
flyaway2 avatar
op rendszer, vírusíírtót.... DD am lehet úgy megcsinálni hogy csak az fusson amit akarsz és kimarad az OP rendszer, nem tudom hogy de meglehet. Amúgy csak akkor növeli az FPS-t ha kevés a RAMod és a proci is 1 magos
Hát nekem régi gépemen volt valami ilyesmi... Csak az volt a gond hogy bekapcsoltam a gépet és egyből a Mario indult el rajta *-* 😆
0
0
0
0
Revengex avatar
Legjobb tipp? Legjobb gép 😀😉
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Az nem alacsony én is annyit kaptam kb, már hogyha erre a tesztre gondolsz: Unigine Heaven
0
0
0
0
Nomadson avatar
helo , benchamrk3D-t futtattam extreme beállitásra kattintva, hd6870-em van 3,5ös procival
és elég alacsony az fps-em 16-25közt ugrál. valami hiba lehet?
0
0
0
0
FoLey avatar
Valaki tudna küldeni linket a Nvidia Forceware Control Panel finomhangolásról ?
0
0
0
0
FoLey avatar
TheRampard írta:
FoLey, szerintem ez evidens, hogy a régi 163.75-ös kilométerekre van a 275.33-as drivertől. A legfrissebb a legjobb.


Értem köszi a választ 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
A Vírusírtót ki lehet nyomni ha csak Single-be játszol 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hector maio írta:
Minden programot kilőni játék ideje alatt 😃


op rendszer, vírusíírtót.... 😆DD am lehet úgy megcsinálni hogy csak az fusson amit akarsz és kimarad az OP rendszer, nem tudom hogy de meglehet. Amúgy csak akkor növeli az FPS-t ha kevés a RAMod és a proci is 1 magos
0
0
0
0
Adam996 avatar
Minden programot kilőni játék ideje alatt 😃
0
0
0
0
no avatar
Game booster😆 van magyar verzió ba ingyenesen letölthető+ nyomasd LOWON😃
0
0
0
0
TheRampard avatar
FoLey, szerintem ez evidens, hogy a régi 163.75-ös kilométerekre van a 275.33-as drivertől. A legfrissebb a legjobb.
0
0
0
0
FoLey avatar
Nah 1 kérdéssem lenne minél frissebb a driver annál nagyobb fps-t produkál?😃 mert most van 163.75-ös nvidia driver fennt és sztetek érdemes felrakni a jó öreg Geforce 7300GT-re a legfrissebb drivert vagyis 275.33-ast?😃
0
0
0
0
JackFeryll avatar
marko99 írta:
Honnan tudjam, hogy hány fps-en megy bizonyos játékok?


Töltsd le a Fraps nevű programot és ott be lehet állítani, hogy valamelyik sarokban mutassa az FPS-t. (akkor fogod látni, ha elindítod a játékot.

FPS- kérdés. Ha 30 alá esik az már nagyon zavaró tud lenni szerintem. Ha nem esik 35-40 alá az már elég korrekt egy Single játéknál.
Persze a multis játékokban az ideális az Vsync mellett 60FPS. Nagyon folyamatos és ha az összes lehetséges dolog felrobban, ég, füstöl, összeomlik melletted akkor is folyamatos marad a játék. (óriási előny szerintem)
Játszottam BC2-vel minimum grafikán 30 FPS körül és a mostani géppel maximumon állandó 60FPS-el és sokkal simább és könnyebb ölni is.
0
0
0
0
marko99 avatar
Honnan tudjam, hogy hány fps-en megy bizonyos játékok?
0
0
0
0
TomiMan avatar
Quadgame94:Mire jó a v-sync?
:
Arra jó hogy ha a monitorod 60Hz-en vagy 75Hz-en.... megy akkor a vsync nem engedi a VGA-nak hogy 60-nál 75-nél több FPS-ed legyen.Ez arra jó hogy néha amikor 100+ az FPS-ed széteshet a kép. Plussz az lenne az ideális hogy ahány Hz-en megy a monitor annyi lenne az FPS-ed😜
0
0
0
0
matyosowski avatar
multiba jó a fix 125 vagy 100 mert a régi gépemen annyi volt és pl cod2 be olyanokat adott be hogy én is csak néztem. De a másik hogy multiba nagyon sokat számít a net is nem csak az FPS. Szinglibe meg amikor játszok akkor kikapcsolom az explorer.exe t és máris több FPS 😃😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
balogh3220 írta:
Én érdeklődnék arról, hogy mennyi lehet körülbelül az az érték, amire az ember azt mondhatja, hogy oké ez a játszhatóság értéke? Mondhattok nekem nagyobb intervallumokat is, csak úgy érdekel. Nekem általában 20-60 fps között mennek a játékok, nagyon változó.


minden játéknál 35-40 megvan akkor tökéletes de akkor fix legyen az a 35 vagy a 40
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Játéktól függ. 35-40 az már jó. Az autósoknál 40 felett a jó. A mulitnál pedig minél több van, annál jobb. 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
25 mar folyamatos, 35 az idealis (nekem)
0
0
0
0
balogh3220 avatar
Én érdeklődnék arról, hogy mennyi lehet körülbelül az az érték, amire az ember azt mondhatja, hogy oké ez a játszhatóság értéke? Mondhattok nekem nagyobb intervallumokat is, csak úgy érdekel. Nekem általában 20-60 fps között mennek a játékok, nagyon változó.
0
0
0
0
hassi avatar
ja full lowon. tudom, hogy nem elég, csak megkérdeztem hátha van valami cucc ami javít 😃
vennék egy vga-t amíg nem lesz új gépem, de még egy AGP csatlakozó sincs ezen a lapon, annyit meg nem költök rá, hogy azt is vegyek 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Full lowon tolod? Mondjuk az integrált VGA-val nem nagyon fog normálisan menni. Mert az a kártya nem ér fel egy Geforce 3-mal, ami a minimum.
0
0
0
0
hassi avatar
Az lehetséges, hogy a san andreas [LINK] a gépen fusson rendesen? Most kb 5 fps-em van..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
egyszer cod2be a gyerek akorta növelni az FPS-t és kért egy weboldalt ahol le van írva hogy lehet.... haverom ajánlata: *** 😆

én nekem cod2höz van 10 parancsom amivel 170fpsröl 250re tudom növelni
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért a 3870 és az 5770 között van különbség!

Nem ez a legolcsóbb módja az fps növelésnek, hogy vegyen az adott személy egy erősebb kártyát!
0
0
0
0
no avatar
igazábol, counter-strike, és efféle fps-játékoknál a processzor nagyon überálja az fps-t...
épp ma teszteltem le egy amd-s gépen..
amd5200+
és egy be555-n
kb 400-500 fps különbség fogadott..
viszont egy gta4-nél a videokártya mérete fontos; mert pl: nekem volt 3870-em (512mb/256bit)
teljesen full maxon ment, de amikor az árnyékot felállítottam
higra, akkor elveszett az ut és a kocsik..
de teszteltem 1 hd5770-et ami 1gb-s, azzal egyáltalán nem szaggatott..
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Hát sajnos azért mert azt jelzi h megvan neked minden, az nem igaz mert GTA4-hez a te géped elég gyenge sajna. A proci az még jó, a ram-ot nem tudom mennyi van, és semmiképp ne hagyd h ilyen kevés helyed maradjon ott ahol a rendszer van.
0
0
0
0
no avatar
Helo azt szeretném kérdezni hogy nekem a gta 4 szagat😢 de miért megvan minden nézétek meg a gépem. Ja és az közrejátszhat hogy ahol a rendszer van ott csak 2g szabad.
0
0
0
0
no avatar
twoKgames írta:
ha az első 2-őt 1280x1024-es felbontás felett játszod akkor érthető, mert a videokártyád már nem olyan jó
nézd meg ezt a videót, a srácnak is olyan a VGA-ja mint neked a cpu-ja egy kicsit erősebb és neki ő is 30 FPS-t tudott elérni maxon 1280x768-as felbontáson
[LINK]



A haverom gépe Amd Athlon 2 x2 250 proci,2gb ddr2 ram,geforce 9500 GT 512 Mb videokártya és neki simán viszi majdnem maxon.

És ha a legkissebbre állítom akkor is ugyanannyi az fps.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem a Halo 1-nél vannak gondjaim. Ugrál az FPS 25-60 között. Lehet, hogy a 64-bites win7 az oka? Mert a 32-bitesen nem ugrált így az FPS.
0
0
0
0
twoKgames avatar
ha az első 2-őt 1280x1024-es felbontás felett játszod akkor érthető, mert a videokártyád már nem olyan jó
nézd meg ezt a videót, a srácnak is olyan a VGA-ja mint neked a cpu-ja egy kicsit erősebb és neki ő is 30 FPS-t tudott elérni maxon 1280x768-as felbontáson
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
az változó a játékoknál.PL:NFS Hot Pursuit 18-20.Star wars TFU2 25-30,Pes 2011 60-65,San Andreas 55-60
0
0
0
0
akos328 avatar
nekem is ez a baj, hogy minden játéknál ugyanannyi az FPS. nem nagy baj mert 30-40-nel ellehet játszani, csak az nem tettszik, hogy a CS 1.6nak is meg COD7-nek is ugyan annyi
0
0
0
0
twoKgames avatar
hány fps-ed van ?
lehet, hogy fps limit be van állítva, de nem rossz a procid szal nem értem
0
0
0
0
no avatar
De akkor miért írja a legtöbb játéknak hogy 100-100.Vegyek új procit,vagy van más megoldás is?
0
0
0
0
akos328 avatar
nekem az lenne a gondom, hogy Fraps-sel kimértem 1-2 játékot, többek közt Cod7, F1, Dirt Counter Strike 1.6 és Source. F1 és Dirten reális az 40-60 FPS, még a CoD7- re is elfogadom a 30-35-öt, de hogy Counter Strike 1.6-ra is 40 környéki FPSt adjon, az más ok volt nekem. Aki ismeri a játékot, az tudja hogy egy emberi agyon is elfutna😃, nem hogy egy AthlonII x2esen és egy HD5750-en. A monitorom 70Hz-es, így többet nem várok, de hogy 40FPS a CS1.6 nál??? erre kérnék vmi tippet, illetve hogy miért van ez?
0
0
0
0
herbyke avatar
FPS növelésre egy ötlet.

Radeon 5750 helyett 6850
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Mire jó a v-sync?

Gigazte: az a proci nem kevés hozzá, a vga is jó, nem tudom mi a baj, de elégnek kéne lennie
0
0
0
0
MaximumGame avatar
krisztian0808 írta:
Hello.Miért van az,hogy ha felhúzom a játékok grafikáját max-ra,vagy a legkisebbre nem változik az fps?


Gyenge a procid azért nem változik 😀

gigazte:

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy f1-ben hogyan lehet fps-t növelni? Mert nálam mindenféle beállításon 28fps a maximum Meg úgy 24fps körül mozog átlagban, ami kevés egy autós játékhoz.

neked is ugyan az a baj... a Játék több CPU kér és a VGA -t nemtudja kihajtani és igy fps ed alacsony marad minden beálitáson is....
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
bekapcsolva hagyod a v-sync et, vagy gyárilag korlátozva van az az FPS, pontosan mennyiről van szó?
0
0
0
0
no avatar
Hello.Miért van az,hogy ha felhúzom a játékok grafikáját max-ra,vagy a legkisebbre nem változik az fps?
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy f1-ben hogyan lehet fps-t növelni? Mert nálam mindenféle beállításon 28fps a maximum😕 Meg úgy 24fps körül mozog átlagban, ami kevés egy autós játékhoz.
0
0
0
0
susguy avatar
Vedd kisebbre a felbontást, vedd le a grafikát... 😶
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
madchief írta:
Háááát....az a GameBooster érdekes egy program....
Far Cry 2-be bekapcsoltam és 3fps-el kevesebb lett😂😆😕
Nekem minden játéknál kevesebb van azzal.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem pl nem javított semmit, nem a RAM-mal van itt a baj, az bőven elég azokhoz amikkel játszom😂
0
0
0
0
madchief avatar
Háááát....az a GameBooster érdekes egy program....
Far Cry 2-be bekapcsoltam és 3fps-el kevesebb lett😂😆😕
0
0
0
0
laller88 avatar
nekem a game booster 1.6 van én minimum 100Mb-ot tesz szabaddá.....
0
0
0
0
ken7 avatar
én csak Game boster 1.5
és Advanced sytemCare 3.6.0
használok
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
akos328 írta:
nem tudom XP-t vagy mit használsz, de az XP rendszere kb.: 22-25 folyamatot futtat alapból, ami szükséges hogy felálljon a rendszer, és megfelelően fusson. Ha több van akkor már van ami fölösleges, tehát 20-nál többet nem tudsz leállítani semmi más programmal

Ha ezt nekem írtad, 40-50 MB --> szóval 40-50 Megabájtot!!! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció