Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Opera 😀 sztem negyon szép letisztult, átlátható... Főleg a kezdőlap tetszik amikor ki lehet tenni kis képekben a könyvjelzőket 😀 amikor lassú a net akkor meg Opera Turbó 😀 nagyon jó nem fagyogat, stabil 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
csak a Chrome !! ha nagyon muszáj firefox
0
0
0
0
DCMAN avatar
na akor ezt is megnézem amit te irtál😀
0
0
0
0
alex13 avatar
DCMAN írta:
nem tudom de a mozilánál jóval gyorsabb 😆 valamit tényleg tudhat😆 én is kiprobáltam


Ha valami ténylegesen gyors az a Slim Browser, nem azért mert valami hiper-szuper dolog van benne, hanem a ram használata miatt 😉

[LINK]

Szerk: Ezt nem hasra ütésből mondom, hanem összehasonlítottam a legtöbbet használt böngészőkkel (Opera, Chrome, Firefox... de szerintem nem kell bemutatnom őket) + sok ideig ezt használtam (1-2év), mostanság már nem nagyon mivel a chrome-ba van mindenem és lusta vagyok átrakosgatni a dolgokat + az Ad blocker beépített alkalmazás miatt mivel ez a program a legtöbb reklámot letiltja még a youtube-osat is^^
0
0
0
0
The Emptiness avatar
sachme írta:
Maxthone 3 Próbáljátok ki mert nagyon megéri! a leggyorsabb!


Ez kegyetlen lassú.
0
0
0
0
DCMAN avatar
nem tudom de a mozilánál jóval gyorsabb 😆 valamit tényleg tudhat😆 én is kiprobáltam
0
0
0
0
alex13 avatar
sachme írta:
Maxthone 3 Próbáljátok ki mert nagyon megéri! a leggyorsabb!


Neked súgják ezt a hülyeséget? 😲
Egyik haverom azt használ és használtam már én is, nála is meg az én gépemen is volt már, hát mondjuk ki nem egy best 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
sachme írta:
Maxthone 3 Próbáljátok ki mert nagyon megéri! a leggyorsabb!



én is nemrég hallotam rola ugy ajánlották ,.. és állítolag sokkal gyorsabb bármelyik böngészönél😀 akor tényleg igaz lehet.le is szedem😀


*** b+....ez tényleg ultra gyors😲😲 atya világ....mérföldel gyorsabb mint a fox😲
0
0
0
0
sachme avatar
Maxthone 3 Próbáljátok ki mert nagyon megéri! a leggyorsabb!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hol van hirdetés a firefoxban?
0
0
0
0
daraox avatar
én operát használok kevés memóriát használ és nincs benne annyi hirdetés mint a firefoxnál meg a chromenál 😀
0
0
0
0
The Emptiness avatar
humagyar írta:
Általában Firefox, de van, hogy egyszerre megnyitom a Fire-t, meg a Google Chrome-ot. Ha unatkozok...


Mint apám csak ő még az Exploiert is hozzácsapja meg ha rittig unja magát akkor az operát is.
0
0
0
0
humagyar avatar
Általában Firefox, de van, hogy egyszerre megnyitom a Fire-t, meg a Google Chrome-ot. Ha unatkozok...
0
0
0
0
DCMAN avatar
Devis írta:
DCMAN írta:
alex1997 írta:
DCMAN írta:
csakis a Firefox!😀


Jaja csakis a tüzes róka :-)


veled vagyok! +1😀

én meg ellenetek! : > 😃😃


az is valami😆
0
0
0
0
Devis avatar
DCMAN írta:
alex1997 írta:
DCMAN írta:
csakis a Firefox!😀


Jaja csakis a tüzes róka :-)


veled vagyok! +1😀

én meg ellenetek! : > 😃😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
alex1997 írta:
DCMAN írta:
csakis a Firefox!😀


Jaja csakis a tüzes róka :-)


veled vagyok! +1😀
0
0
0
0
The Emptiness avatar
DCMAN írta:
csakis a Firefox!:)


Jaja csakis a tüzes róka :-)
0
0
0
0
52utas avatar
Firefoxot használok nekem az jobba jön be és már több mit 8 év használom😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
alex1997 írta:
Én is maradok a Tüzes Rókánál.
(A sok diplomás okos ember köztük info tanarom azt mondja hogy az Exploier a legjobb mert eredeti Microsoft a legstabilabb) Félig meddig SZERINTEM igazuk van.


Hány éves az infó tanárod? 60? Lyukkártyából meg mágnesszalagból diplomázott?
Én nem tudom ki hogy van vele, de ha diplomás,ha nem, én a képébe röhögnék ha az explorert ajánlgatná. Megáll az ész. A stabilitás gondok, a kismillió backdoor, meg az eleve windows exploreren alapuló program már nem lehet jó. Ha a sima explorer.exe kernel panicra beszar, már hal vele együtt az internet explorer is.
0
0
0
0
alex13 avatar
Én nálam attól függ, mit csinálok rajta, ha csak simán szörfölök, gépigény és társai... akkor a chrome, mert a könyvjelzőim itt vannak meg ennél jól oldották meg, hogy ha van fiókod és bejelentkezel akkor betölti neked a bővítményeket, könyvjelzőket ilyeneket. De ha filmet nézek, hírműsort, anime rész ezeket Opera-n szoktam, mert azon valamivel jobb, de viszont chrome-on gyorsabban töltenek be :/
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Én is maradok a Tüzes Rókánál.
(A sok diplomás okos ember köztük info tanarom azt mondja hogy az Exploier a legjobb mert eredeti Microsoft a legstabilabb) Félig meddig SZERINTEM igazuk van.
0
0
0
0
MetaL1220 avatar
Én maradok a firefoxnál nekem az jön be. 😀
0
0
0
0
alex13 avatar
WackoSheep írta:
ha szar a géped akkor nem is lesz jó! Akkor csak a chrome mert az kis erőforrású gépekre ajánlott!!!


Ezt te hol olvastad? Melyik coca-cola-s kupakról?

A chrome-nak épp, hogy nem egy kis gép kell, opera-nak jóval kevesebb kell^^ jobb ha tőlem tudod 😃
0
0
0
0
alex13 avatar
Optimusz08 írta:
Régen Internet Explorer-em volt de utánna leváltottam Firefoxra és meglepődtem mennyivel gyorsabb jobb. De utánna jott a Chrome. Chrome 100x gyorsabb mindennél. Akárki akármit mond nincs igaza 😃DDD Többi gagyi rossz only Chrome.


Ez úgy hülyeség ahogy van!
Én használtam Chrome-t, Opera-t, Slim Browsert-t (ezeket most is használom), Firefox-ot, Safari-t, Internet Explolert-t és még egy párat.

Gyorsaságilag nagy külömbség nincs közöttük, internet Explorer lassabb kicsit, a Slim Browser pedig gyorsabb egy kicsit a többinél, inkább abban van külömbség, hogy mennyi memóriát használnak, ebben a Firefox, és a Chrome vezet és a Slim Browser pedig a legkevesebbet. Végül is mindegyikkel el lehet lenni, mindegyik másban jó, és mindegyiknek van hátránya is.( Legalábbis szerintem,ahogy én vettem észre)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ezt kérlek támaszd is alá.
0
0
0
0
no avatar
Régen Internet Explorer-em volt de utánna leváltottam Firefoxra és meglepődtem mennyivel gyorsabb jobb. De utánna jott a Chrome. Chrome 100x gyorsabb mindennél. Akárki akármit mond nincs igaza 😃DDD Többi gagyi rossz only Chrome.
0
0
0
0
sokeszter avatar
Chrome a legjobb (legalábbis szerintem)!
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Én Operát használok már régóta igaz a Facebooknál sokszor lefagy de attól függetlenűl szerintem a legjobb böngésző..😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Firefoxot és Chrome-ot használok. Nekem mind a kettő teljesen bevált.😀
0
0
0
0
Devis avatar
gyorsindító lassan már mind1-ik böngészőbe van. még a safariban is pedig annak a legkisebb a részesedése
0
0
0
0
Kiyiya avatar
Sokáig Firefox-ot használtam, meg többször megpróbálkoztam a Chrome-mal, de lassan 2 éve Operát használok. Negyed annyi gondom nem volt vele, mint a Firefox-al egy év alatt. A gyorshívóért meg külön homolkcsók a kitalálónak.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Egyre gyakrabban miez már megint nem váltok át mozillára nem akarom 😆 😠
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen mondjuk ez is igaz most valahogy nem küldi el már megint a hsz-kat a oldal 😕Pedig Chrome t megszoktam 😲
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Erik94 írta:
Tudom de google chromen jobb de mozillán is megy de chromen jobb elvileg😀


teljesen mind1 milyen böngésző alatt futnak az ilyen link ellenőrző bővítmények... Én régebben a WOT (Web Of Trust)-ot használtam de nincs értelme ha csak a megszokott oldalakra lép fel az ember
0
0
0
0
Erik94 avatar
Tudom de google chromen jobb de mozillán is megy de chromen jobb elvileg😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Google Chrome és kész 😆 De megint csinálja az oldal😲 nem kuldi el!!!😞
0
0
0
0
no avatar
Egyértelműen Opera. Gyors, stabil, megbízható. De ez mindenkinél más
0
0
0
0
Erik94 avatar
De norton a legjobb és igenis sokat segit a oldalra nem is lép bele mert jelzi h virusos😉
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az AVG is kiteszi és nemcsak a chromeban. Egyébként ez egy semmire sem jó funkció
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció