Ki mit sportol?

Szerző: R0x0r, 2009. August 24., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 503
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kalashnikoff avatar
Kmisi99 írta:
Az se mindegy milyen cuccokat szed az ember ha fejérje port eszik naponta az olyan mintha megenne 1kg csirkemellet napont annak semmi kártékony hatása nincs sima tejből kivont fehérje. A tömegnövelő meg a koksz meg ezek azok idiótaságok.


Konkrétan nem tudom milyen cuccokat szedett, de elég hamar megnőtt tőlük. Most tartja a formáját.

Van egy srác a suliban, aki minden szart szed, csak hogy megnőjön hamar. Meg is nőtt, utána abbahagyta, aztán elég hamar le is eresztett szinte az eredeti kinézetére. Hát enyhén szólva kiröhögtük a srácot, hogy milyen nagy mellényel járt hogy ő milyen kemény. (Természetesen szkanderbe meg szinte erőlétbe nagyon gyenge volt)
0
0
0
0
no avatar
Kickbox-ra járok 2 éve.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én régen gyurtam is 😲 De már nem emrt lelassit,gyors vagyok 😜
0
0
0
0
DCMAN avatar
én meg sörösdobozokat emelgetek😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én focira járok meg edzésre 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az se mindegy milyen cuccokat szed az ember ha fejérje port eszik naponta az olyan mintha megenne 1kg csirkemellet napont annak semmi kártékony hatása nincs sima tejből kivont fehérje. A tömegnövelő meg a koksz meg ezek azok idiótaságok.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Van egy osztálytársam aki rendszeresen nyomja a testépítést. Szinte minden nap. Az elején mikor kezdte akkor tömegnövelőtől kezdve mindent szedett, és elég hamar meglátszott rajta a cucc. Most leállt vele, és csak simán gyúr. Nem megy össze a cuccok nélkül, de ha abbahagyná a gyúrást tuti "összemenne".
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Azoknak kicsi a *****, akik 1 hónap alatt híznak 25kg-t, meg nő 5-10cm-t a karjuk átmérője....meg egyedül annyit esznek mint egy 5 tagú család, de bogyóból is meg sok porból is annyit emészt fel...
Amúgy amcsi focizni vagy kondizni kéne, mert jelenleg fedett pályás távolba nézés, meg hobby szinten napi 5km séta kb...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát én így jól érzem magam a bőrömben. 75kg vagyok (lenne mit formázni azért, de így néha-néha jó egy kicsit nyomni) de nem érzem úgy, hogy rendszeresen.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha valaki el el jár néha "kondizni" az nem sport. A testépítés viszont az. 😃 Én pl már január óta megszakítás nélkül heti 5x járok le edzeni napi 2 órát kb.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Synda írta:
Sokat kondiztok: lesz egy nagy karotok, meg egy kis...ha utóbbi már van, akkor mindegy... 😊 😂


a sok sz*rt szedőkkel ellentétben, én tisztán nyomom 😀 (Bár 2 hetente 2-3x gyúrok, szóval nem egy hihetetlen kondifan vagyok)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Futni szoktam + néha kondi.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Talajgyakorlatokat végzek 1héten kb 2x-3x. Részegen...
0
0
0
0
khaled98 avatar
DCMAN 😆
én 6 évig fociztam, egy fél éve hagytam abba a felvételi miatt, 2.-os koromban kezdtem, azóta sok mindent megtannultam (pl.: duplavilágkör, erre vagyok a legbüszkébb! 😆😃😉 , lehet most visszamek... 😜 meg hát azért is mentem el mert szar volt a csapat a végefelé! :S
0
0
0
0
DCMAN avatar
régen úsztam verseny szerűen,majd foci,kosár,atlétika,majd bmx...aztán egy rosszul sikerült trükk után abbahagytam a bicozást😕Spoiler!
térdficam😕
..azota semmi....ja de gépezés!😆
0
0
0
0
Szykla avatar
Régen futódtam nem rendszeresen és nem nagy távokat, azt is mondhatnám hogy unalom űzésből, de a sok basztatás miatt elment a kedvem úgy hogy véget vetettem neki.
De most hogy lassan itt a nyár el kéne újra kezdeni, mert teljesen el punyadtam a tél alatt.😃
0
0
0
0
repfect avatar
fociiiii, és szeretnék parkour-ozni mert nagyon tetszik csak nem tudom hol, hogyan kezdhetnék bele.(itthon mászom a fákat 😃 )Amúgy akik fociznak azokkal összejöhetnénk egy kis focira ha lenne kedvetek 😃 én benne lennék
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Távolba nézés a nekem való sport!!! 😃DD Amúgy foci 😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Csocsó, sörrel a kézben és cigivel a szájban.
0
0
0
0
Erik94 avatar
szoktam járni még régen edzésre focizni meg ienek de már nem meg van az oka...:SS itt ott focizok suliba😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mort: A fű közel nem olyan káros, mint egy szál cigi. A füvet az orvosok is fel írhatják, gyógyszerként, ugyan úgy, mint a kokaint. Persze ezt csak bizonyos esetekben, ha valakinek pl. túl nagy fájdalmai vannak.
0
0
0
0
no avatar
most ezt nem azért irtam hogy kemyén legyek... 😃 amúgy a fű az csak könnyű drog abba senki sem halt még bele 😀 és én nem piálok se semmilyen más kemyén drog mint pl a heroin vagy lsd abban már tényleg meg lehet halni.... az sem baj még hogy hetente egy 2x betépek... ha neked nem tetszik ne csináld ennyi...
0
0
0
0
no avatar
bmx eztem régebben egy 3 évet most gördeszkázni járok hetente egy olyan 2x mert járok még thai boxra már lassan egy éve...ja meg még füvezni is szoktam 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
cbble írta:
bmx ^^ ma kaptam újat ^^https://kepfeltoltes.hu/120106/bmxx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


nekem is ilyen hasonló van😀
0
0
0
0
ulver01 avatar
Kung-fu (heti 4x-ri edzés), ezen kívül még futás, és úszás 😃 Ja és igen, hétvégén gép verés 😃D
0
0
0
0
Revengex avatar
Mostanában az ujjaim nagyon bevannak edzsve 😃 24/24-es edzsés megállás nélkül 😀
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nyártól vannak olyan tervek ,hogy amerikai foci-kondi.
Szeptembertől autó szerelés...remélhetőleg elférnek egymás mellett....
0
0
0
0
cbble avatar
bmx ^^ ma kaptam újat ^^https://kepfeltoltes.hu/120106/bmxx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Újonnan hazafelé az iskolából a buszhozfutás.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
LoL már elolvasni is vicces 😃 ki mit csinál 😃

Én Kondizok 3éve 😃 de most hanyagolom , beteg vagyok 😃
0
0
0
0
bendeguz avatar
focizok és parkourozök vagy freerun ahogy teccik bár azért van különbség a parkour akadályok leküzdéséről szól a freerun ennek freestyle változata magyarul szaltozgatsz háztetőkön persze az még nem megy még gyakorolgatom de a parkour az simán majomkodni jó😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Kosárlabda 3 évig zsínorba csapattal 28győzellemel 1Döntetlennel és 0 vereséggel hát problémák miatt abba kellet hagynom😕😢
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
az udvarlás nem olyan egyszerű, ne hogy azt hidd. Mer mondjuk nőtől függ a legjobban, hogy ki hogy reagál a pasi udvarlására. Valaki gyorsan, valaki lassabban. De pasitól is függ, mert a félénkebb pasik lassabban tudnak előre haladni. Úgy hogy az udvarlás nem olyan egyszerű.
Én sokat udvaroltam a barátnőmnek, és meg is lett az eredménye. Most lesz 3 éve hogy együtt leszünk.

Nekem a kedvenc sportom a foci. De majd leszeretném tenni a motorjogsit, és motorozni.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Ezt hogy érted? karácsonyra jegygyűrütt kap!!!!! 😜
0
0
0
0
Kornel77 avatar
1 éve udvarolsz? 😃 1 hét alatt már föl kellet volna csípned a kiszemeltet 😃
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Heti 3-4 alkalomal már lassan 1 éve udvarolni járok.😆 Higyétek el nagyon kemény sport😂
0
0
0
0
KenBlock avatar
Röplabda, Kick Box ... Lazulásképp korcsolya 😀

Auto,motor:

Gocart, Rally, Motorozom ( kawasaki ninja ), na és persze versenyszerűen szakítom a közutakat a Seat Leon Cupra Fr-em el😀 De csak finoman 😀
0
0
0
0
adta avatar
Rally-ban navigálok és szerelek. Driftben-szerelek. Immár 5. éve. 😀
0
0
0
0
no avatar
1-2 éve fociztam,meg deszkáztam is,roller még,de nem jött be.csak a foci...kondizni meg hasonló meg nem fogok 12 évesen 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Kondiztam 2x1 évet kissebb kihagyással,csukló problémák miatt,de most megint abba maradt mert meló mellett nemmegyegetett :(
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Csócsó a kocsmában haverokkal.
0
0
0
0
KTM520 avatar
motocross,(már 10 éve)😎
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció