Ki mit sportol?

Szerző: R0x0r, 2009. August 24., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 503
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
Vin Diesel írta:
én jövőhéten kezdek el gyúrni, mert nem ártana a hasamon lévő kevés zsírt izommá alakítani. igaz 87kg vagyok, 185cm magas és bicepszem 41cm-es.


én csak a kezemet akarok kigyurni... úgy is csak az látszik... naponta 300 csuklóbehúzás 9 kilóval elég (csak a felkarra)
0
0
0
0
hassi avatar
mostanában kosarazok, de nem mondanám magam sportembernek 😃 főleg most h konkrétan leszedték az egyik körmömet 😆
0
0
0
0
abyss33 avatar
Sportok amiben jóvagyok:gépezés,billentyű nyomkodás,foci,kosár,gyúrás (kondigépen),evés,alvás 😆 ennyi.
0
0
0
0
Lizard avatar
[LINK]

ezt nézzétek meg..😀
Tivadar aztán tényleg kemény gyerek😃
0
0
0
0
Vin Diesel avatar
én jövőhéten kezdek el gyúrni, mert nem ártana a hasamon lévő kevés zsírt izommá alakítani. igaz 87kg vagyok, 185cm magas és bicepszem 41cm-es.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Minimal1993 írta:
matyi


Csak le ne törjön a kezed a nagy terhelés alatt! 😆
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
Minimal1993 írta:
matyi


érdekes egy sportág 😆
0
0
0
0
no avatar
persze, furcsa is lenne hogyha találnánk 2 ugyanolyan embert =D igen, az a leghatékonyabb, kerülni a túledzettséget, figyelni az étrendre (mert építőanyag nélkül nincsen építkezés) és igen, kerülni a szteroidot...
egyetértésedet köszönöm =D
0
0
0
0
JackFeryll avatar
:D mindegy, úgyse lesz senki ugyanolyan, meg valamelyik meglát egy helyzetet és ha ügyes megcsinálja
lényegében egyetértek veled : okosan kell gyúrni, hatékony edzéstervvel+étrenddel(+étrendkiegekkel), viszont a szteriodok kerülendőek, vagy ha nem akkor legyen tisztában a következményeivel
hrtbrknone írta:
gyenesmartin: igazán akkor számít, hogy melyik testrészednek mekkora az átmérője, hogyha tudjuk mellé azt is, hogy mekkora a testzsír százalékod...ez azt jelenti hogy átlagosan mennyi zsírt raktároz a szervezeted, ez határozza meg az izomzat formáját is...a mai fiatalságot megfigyelve, a 36-os kar némileg átlagon felülinek mondható...fejlődés érdekében a gyakorlatok maximális szabályosságára figyelj a legjobban
Feki1991: köszönöm szépen, igyekszem minél nagyobb tudásra szert tenni az élet minden terén
JackFeryll: na hát amikor említetted a sebességet (vagyis a gyorsaságot) egyből Newton törvénye jutott eszembe, amiből mindjárt következik az, hogy gyorsulás = erő/tömeg...mivel úgy számoltam a dolgot, hogy minden más adottságuk megegyezik a harcban álló feleknek, ez az jelenti hogy 1gyorsulás = 1erő/1tömeg (az egyszerűség kedvéért írom így)...namost, hogyha az egyiknek nagyobb az ereje mint a másiknak (ahogyan én mondtam) akkor a felállás 1,2gyoruslás = 1,2erő/1tömeg, amiből az következik amit te mondtál, mivel a gyorsulás az adott esetben az erő függvénye...nyílván te is tudod, hogy az izomnak nem csak a tömege számít, hanem a fejlettsége is, ezért van az, hogy bizonyos emberek nem tudnak adott tömegnél nagyobbat megmozgatni...ez pedig azért van, mert egyszerűen az izomrostok nem képesek olyan mértékű összehúzódásra, hogy megmozgassanak bármit...így lehet az, hogy adott tömeg mellett erősebb valaki...az pedig, hogy mire képes egy 50kg-os ember, nemtudom sajnos, de a lendület a tömeg és a sebesség szorzata, így ha egy 50kg-os ember ugyanakkora sebességgel üt mint egy 60kg-os ember, akkor megintcsak a 60kg-os fog nyerni...persze sírig tartó vitát lehetne rendezni, hogy vajon valóban üt a olyan sebességgel, és az öklének a felülete kisebb e vagy nagyobb, és a fogadó fél izomrostjainak és sejtmembránjának a rugalmassága milyen mértékben képes tompítani az ütés és mennyire, blabla, ezeket szeritem hagyjuk ki mert ilyen mérésekbe nem akarok belemenni, maradjunk csak a törvényeknél =D szerintem...
csak érdekességképpen, egyszer kiszámoltuk a srácokkal (már nem biztos hogy jól emlékszem persze =/) hogy ahhoz hogy egy 1km/h-val guruló 2.000kg-os autót megállítson egy 80kg-os ember, 25km/h-val kell nekiszaladni =D=D ezt csak úgy viccből írtam már csak, mindenesetre örülök annak, hogy értelmes válaszokat is kaptam, a kissé agresszív hozzászólásomra
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin: igazán akkor számít, hogy melyik testrészednek mekkora az átmérője, hogyha tudjuk mellé azt is, hogy mekkora a testzsír százalékod...ez azt jelenti hogy átlagosan mennyi zsírt raktároz a szervezeted, ez határozza meg az izomzat formáját is...a mai fiatalságot megfigyelve, a 36-os kar némileg átlagon felülinek mondható...fejlődés érdekében a gyakorlatok maximális szabályosságára figyelj a legjobban
Feki1991: köszönöm szépen, igyekszem minél nagyobb tudásra szert tenni az élet minden terén
JackFeryll: na hát amikor említetted a sebességet (vagyis a gyorsaságot) egyből Newton törvénye jutott eszembe, amiből mindjárt következik az, hogy gyorsulás = erő/tömeg...mivel úgy számoltam a dolgot, hogy minden más adottságuk megegyezik a harcban álló feleknek, ez az jelenti hogy 1gyorsulás = 1erő/1tömeg (az egyszerűség kedvéért írom így)...namost, hogyha az egyiknek nagyobb az ereje mint a másiknak (ahogyan én mondtam) akkor a felállás 1,2gyoruslás = 1,2erő/1tömeg, amiből az következik amit te mondtál, mivel a gyorsulás az adott esetben az erő függvénye...nyílván te is tudod, hogy az izomnak nem csak a tömege számít, hanem a fejlettsége is, ezért van az, hogy bizonyos emberek nem tudnak adott tömegnél nagyobbat megmozgatni...ez pedig azért van, mert egyszerűen az izomrostok nem képesek olyan mértékű összehúzódásra, hogy megmozgassanak bármit...így lehet az, hogy adott tömeg mellett erősebb valaki...az pedig, hogy mire képes egy 50kg-os ember, nemtudom sajnos, de a lendület a tömeg és a sebesség szorzata, így ha egy 50kg-os ember ugyanakkora sebességgel üt mint egy 60kg-os ember, akkor megintcsak a 60kg-os fog nyerni...persze sírig tartó vitát lehetne rendezni, hogy vajon valóban üt a olyan sebességgel, és az öklének a felülete kisebb e vagy nagyobb, és a fogadó fél izomrostjainak és sejtmembránjának a rugalmassága milyen mértékben képes tompítani az ütés és mennyire, blabla, ezeket szeritem hagyjuk ki mert ilyen mérésekbe nem akarok belemenni, maradjunk csak a törvényeknél =D szerintem...
csak érdekességképpen, egyszer kiszámoltuk a srácokkal (már nem biztos hogy jól emlékszem persze =/) hogy ahhoz hogy egy 1km/h-val guruló 2.000kg-os autót megállítson egy 80kg-os ember, 25km/h-val kell nekiszaladni =D=D ezt csak úgy viccből írtam már csak, mindenesetre örülök annak, hogy értelmes válaszokat is kaptam, a kissé agresszív hozzászólásomra
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Válaszoltam csak frissített az oldal közben és elveszett =(
röviden: Teljesen korrekt a válasz, de hogy kukacoskodjak egy kicsit: azonos képzettségnél a gyorsaság jelenti az előnyt. Persze feltételeztem, hogy nem heti 2x jár le játszani a boxzsákkal az illető. Egy 50kilós ember is tud olyat ütni, ahol szerv reped/szakad. Ha nem tud, rossz a technika.
Ilyen ütéstől pedig nem véd meg az izom, csak a kitérés.
(egy harcművész)
hrtbrknone írta:
JackFeryll...
hogyha a kishordó amit magával visz edzésre, teszem azt fehérje koncentrátum, akkor az egy igen hasznos dolog, pontosan ugyanolyan makromolekulákat tartalmaz, mint mikor te megfordítod a hűtőből kivett cuccokat és látod rajta hogy 100g mit tartalmaz és ottvan hogy fehérje...na hát attól ő csak egészségesebb lesz elhiheted, és még csak összemenni sem fog, erre negatívumot mondani nem lehet...ha már más van nála, akkor az kevésbé jó, de ilyen nem fordul elő, ezeket a dolgokat mindeki egy bizonyos szférán belül csinálja...
verekedni pedig...én aztmondom neked hogyha összerakunk két ugyanolyan képzett embert verekedni, (és teszemazt minden egyéb tényező megegyezik) akkor az fog nyerni amelyik izmosabb...és ennyi, nemhiszem hogy ehhez lehetne még valamit fűzni...
a 3km futásra csak annyit, hogy ezt ha csak egy iskolai keretet nézünk, 100ból 10 gyerek futja le normálisan...tehát nem hinném hogy követelményként kell megemlíteni, ellentben igaz, hogy általában nem tudnak sokat futni, mert hasonlóképpen, mint ahogy elmondtam, csak nyomják magukba a cuccot mint a szart ugyebár, és csak nőnek, meg erősödnek, de az előnlét nulla...de az ilyenek hamar ki is esnek a körből, tehát nem kell félni attól hogy ez lesz a világgal...ellenben ha megnézek egy profi testépítőt, akkor a formája érdekében rengeteget fut, úgyhogy ki is zárhatjuk hogy az aki ésszel csinálja ne tudna futni
ezt az összeesés dolgot pedig nemtudom hogy honnan veszi folyton mindenki...a szervezet mint olyan egy intelligens dolog, ami szabályoz majdnem minden dolgot odabent...így van ez az izomzattal is...hogyha te szteroidokkal zsírt építettél fel (mert bizony azt is fel lehet, sokkal könnyebben is mint izmot, azért látni hogy olyan gyorsan megnőnek az emberek 😉) akkor csak örülj annak hogy amikor abbahagyod akkor összeesel...ellenben hogyha te már egy szépen kidolgozott izomzatra, egy kis pluszt teszel fel, ilyen szerekkel, és aztán abbahagyod, nem fog az sehova eltűnni, ugyanúgy fenntartja a szervezeted, !egészen addig ameddig szükségét érzi! na ez itt a legfontosabb...ha utána belevágsz egy henyélek és nem csinálok semmit életformába, nyilván le fogja bontani a fehérjéket a szervezeted, mivel a legegszerűbb tápanyagforrás...
nos mivel ilyen hosszú hozzászólást az oldalon szerintem még senki sem írt, ezért köszönöm hogyha végigolvassátok
0
0
0
0
Feki1991 avatar
hrtbrknone - nagyon nagy respekt! 😉 látszik hogy tudsz eggyet s mást az edzésről s abszolút nem a levegőbe beszélsz!!
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
értem, akkor te csak mondjuk úgy "alkalmanként" gyúrsz. de ha úgy nézzük így is fejlődik az ember még ha nem is gyúr sokat, csak sokkal több idő kell a fejlődéshez.
én mondjuk hobbi/életfolyamat a gyúrás számomra. én amikor elkezdtem és 1-1,5 hónapra rá már látszott a változás és akkor jöttem rá igazán hogy ha így fejlődök akkor érdemes sokáig nyomnom. és nyomni is fogom amíg tudom.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én csak akkor edzek amikor ráérek, vagy néha tesin amikor a konditerembe vagyunk.
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
hát azt gyorsan be tudod majd hozni, csak akkor kicsit többet kell majd terhelned magad. mert ha 2x keményebben edzel akkor behozod a lemaradást. én volt hogy 1 hetet hagytam ki és amikor mentem akkor kicsit komolyabban kellet nyomnom és akkor naponta mentem gyúrni.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Oké.Csak kár, hogy most beteg vagyok.Így egy pár nap kiesik.
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
ez a lényeg. csak nyomd továbbra is és a súlyokat kis léptekkel növeld.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nem tudom mennyi volt azelőtt, de azért látni a különbséget.
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
mennyi volt gyúrás előtt? bár 1 hónap alatt az izomzat nem nő, úgy hogy kb 1-2cm-ert hozhattál ki 1hónap alatt. (bár ez függ edzéstől is és terheléstől is)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én gyúrok 1 hónapja és 36cm-eres karom van.Nem tudom mennyire számít ez jónak.
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
én ezért nem is szedek szteroidot. én eddig fél év alatt elég sokat fejlődtem mint erőlétileg mint testileg.2naponta 1 órát gyúrtam, de most rátértem a 2órára hogy még jobban erősítsem magam.
0
0
0
0
no avatar
JackFeryll...
hogyha a kishordó amit magával visz edzésre, teszem azt fehérje koncentrátum, akkor az egy igen hasznos dolog, pontosan ugyanolyan makromolekulákat tartalmaz, mint mikor te megfordítod a hűtőből kivett cuccokat és látod rajta hogy 100g mit tartalmaz és ottvan hogy fehérje...na hát attól ő csak egészségesebb lesz elhiheted, és még csak összemenni sem fog, erre negatívumot mondani nem lehet...ha már más van nála, akkor az kevésbé jó, de ilyen nem fordul elő, ezeket a dolgokat mindeki egy bizonyos szférán belül csinálja...
verekedni pedig...én aztmondom neked hogyha összerakunk két ugyanolyan képzett embert verekedni, (és teszemazt minden egyéb tényező megegyezik) akkor az fog nyerni amelyik izmosabb...és ennyi, nemhiszem hogy ehhez lehetne még valamit fűzni...
a 3km futásra csak annyit, hogy ezt ha csak egy iskolai keretet nézünk, 100ból 10 gyerek futja le normálisan...tehát nem hinném hogy követelményként kell megemlíteni, ellentben igaz, hogy általában nem tudnak sokat futni, mert hasonlóképpen, mint ahogy elmondtam, csak nyomják magukba a cuccot mint a szart ugyebár, és csak nőnek, meg erősödnek, de az előnlét nulla...de az ilyenek hamar ki is esnek a körből, tehát nem kell félni attól hogy ez lesz a világgal...ellenben ha megnézek egy profi testépítőt, akkor a formája érdekében rengeteget fut, úgyhogy ki is zárhatjuk hogy az aki ésszel csinálja ne tudna futni
ezt az összeesés dolgot pedig nemtudom hogy honnan veszi folyton mindenki...a szervezet mint olyan egy intelligens dolog, ami szabályoz majdnem minden dolgot odabent...így van ez az izomzattal is...hogyha te szteroidokkal zsírt építettél fel (mert bizony azt is fel lehet, sokkal könnyebben is mint izmot, azért látni hogy olyan gyorsan megnőnek az emberek 😉) akkor csak örülj annak hogy amikor abbahagyod akkor összeesel...ellenben hogyha te már egy szépen kidolgozott izomzatra, egy kis pluszt teszel fel, ilyen szerekkel, és aztán abbahagyod, nem fog az sehova eltűnni, ugyanúgy fenntartja a szervezeted, !egészen addig ameddig szükségét érzi! na ez itt a legfontosabb...ha utána belevágsz egy henyélek és nem csinálok semmit életformába, nyilván le fogja bontani a fehérjéket a szervezeted, mivel a legegszerűbb tápanyagforrás...
nos mivel ilyen hosszú hozzászólást az oldalon szerintem még senki sem írt, ezért köszönöm hogyha végigolvassátok
0
0
0
0
no avatar
én nem mondtam egy szóval sem Sexy Girls hogy ezek nem káros dolgok, viszont az itt összehordott butaságoknak sajnos közük sincsen a valósághoz...a 800kg-ra csak ennyit
httpwww.youtube.comwatch_popupv=2cbOjnRcw14&vq=small
ha jól számolom 8-at nyom bele a kis barátunk, aki 8x-os Mr. Olympia azthiszem...
és persze, mindenki edzzen szteroidok nélkül, mert ugye a mai átlagembernek beszerezhető cucc az legtöbbször régen valami gyógyszer volt, valamilyen súlyos betegségre, mind pl a fent említett anabol többek között a leukémiások egyik gyógyszere volt...
és ahogyan kezdtem is ezt a hsz-t, igen, ezek súlyos mértékben károsíthatják az ember egészségét, ha valaki nem ésszel csinálja...nem véletlenül hangsúlyoztam, hogy nem minden szart kell beszedni hogy hűű mos' mekkora leszek mekkora nagyleszek, hanem ha valaki tényleg ki akarja próbálni és nem lehet lebeszélni, akkor lehet okosan is csinálni a dolgokat, és profitálni belőle...
és abban pedig neked van igazad, hogy ha nem tudja normálisan csinálni, akkor csak szteroidokkal ne is csinálja, viszont, ha elért egy úgynevezett genetikai maximumot (mert ugye ilyen is van, nem mindenki egyforma), de mégis fanatikusan szeretné tovább csinálni, akkor ésszel szedett szteroidokkal megoldhatja a problémáját, ettől függetlenül megjegyzem, hogy ez illegális és káros...
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Én nem vagyok a gyúrás ellen, viszont azt meg kell említeni, hogy nem feltétlenül praktikus dolog.(arra gondolok amikor valaki 130 kiló, viszi a kishordót magával edzésre, rosszabb esetben szétszúrja magát)
Ha ez neki életcél akkor oké, de leginkább strandon praktikus. Verekedni nem rossz képzetlen emberek ellen, amúgy csak lassít a súlyod.
Lehet nem tud lefutni 3 km-t vagy haldoklik a végén.
Légiós ismerős mondta, hogy amikor 40kg málhával menetelnek gyakran kidőlnek a nagyon kigyúrt súlyos emberkék.
Sajnos, ha valami miatt egyszer abba kell hagyni (munka, család valami) akkor meg összeesel és elveszted amit felépítettél.

No, de sok negatív dolgot írtam. Az viszont amikor szerek nélkül, étrendre odafigyelve egy arányos testet szeretnél magadnak kidolgozni az teljesen rendben van. 😉
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
hrtbrknone lehetséges hogy igazad van de az a 800kg kicsit durva volt. a világ legerősebb emberei nem nyomják 800kg-mal. el is hiheted hogy eltörne simán a lábuk. lehet hogy te sokat tudsz erről de nem jelent semmit se, majdnem minden ember úgy nyilvánul meg az ilyen kokszoktol hogy lehet hogy erőlétet jól megnöveli meg a tested de ezek így semmit sem érnek. az ember inkább n természetesen mint a te elmondott ártalmatlan cuccaidtól. a táplálékkiegészitő-t az hasznos, de a többi amit elmondtál az én véleményem szerint nem ér egy kalappal sem. én azt mondom ha az ember nem tud tisztán gyúrni akkor ne gyúrjon sehogy sem.
0
0
0
0
no avatar
- "...régen én is gyurtam de abba hagytam sok értelme nincs ha abba hagyod összemész ugyis..." akkor ha te kocsiba ülsz, minek nyomod a gázt, ha aztán úgyis felengeded...

- "...és jól teszed hogy nem szedsz semmi sz..rságot!" hát szarságot ne is szedjen...

- "én sem szedek semmit se. nincs is értelme mert azok a kokszok csak a külsőt nagyobbítják meg, az erőlétre nem mennek azok a szerek..." igen, biztosan igazad van, azért guggolnak edzésen 265kg-mal 10szer, és azért lábtolóznak 800kg-mal szintén 10szer, a testépítők...ja, erőNlétre nem használnak...

- "...szkanderba is simán lenyomom..." mégis mi a **** köze van a szkandernak a testépítéshez?

- "tisztán a legérdemesebb gyúrni." hát igen, nem érdemes sárban hemperegni közben...

- "...mer ta tiszta gyúrással egyszerre növeled a testtömegedet és erősödsz." mert szerinted, hogyha szteroidozol, akkor majd előbb megnő a tömeged és utána nő meg csak az erőd így külön-külön, vagy hogy gondoltad ezt?

- "ha tulsokat kokszolsz úgymarad a kezed aztcsak leszívni lehet vagy mi a kezet" ezt értelmezzétek nekem ti...

- "jha jha az ilyen koxi maxik erőnléte egyenlő a 0-val" nyílvánvaló...lásd feljebb

- "...hozzáteszem úgy nem is fog összeesni az amit felszedtél ill. kidolgoztál!" az olyankor szokott lenni, amikor valaki túl sok súlyt vesz a nyakába 😉

- "egyik haverom is szedett minden szarságot..." hát ne csodálkozz hogyha "szedett minden szarságot" baja lett belőle...

- "kreatin meg hormonnövelö meg minden xart" el kell hogy keserítselek, hogy a kreatin minden ember szervezetében megtalálható sajnos, így akkor mindenkinek legalább 2 hetet kórházban kell majd töltenie...ez a szörnyű igazság =( =D a hormonnövelő az nyílván hormonszint-növelő akart lenni, a minden szarra meg megint csak azt tudom mondani, amit az előbb...

szörnyű dolog hogy egyetlen egy témában ennyi sok butaságot össze tudtam szedni ezzel kapcsolatban, szerintem ez nevetséges...miért beszélgettek olyan dolgokról amikről fogalmatok sincs? lehet hogy csak áldozatai vagytok buta embereknek, akik ezeket mondták nektek és akkor továbbadjátok mert miért ne...
feltételezem, hogy a táplálékkigészítőkről (a porokról meg a löttyökről) fogalmatok sincs, csak hogy ezek is ilyen kokszok, meg hogy káros mind...szánalmas
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
Kiskiwi írta:
12 éves vagyok sulyzózok járok úszni és vizilabdázni már 4 éve mult évben én voltam a legkiemelkedőbb úszó és vizilabdázó ezért elnyertem az év sportolója címet régebben jártam focira 2 évet


Hát 12évesen szerintem nem valami jó elkezdeni gyúrni. bár az is igaz hogy abban a korban elég gyorsan fejlődik a test és kisebb erőléttel is nő az izomzat. én mondjuk többségében nem ajánlom abban a korban a gyúrást mert maradandó károsodások si maradhatnak ha nem jól sikerülne. (pupos hát, stb...)
0
0
0
0
no avatar
Napi 4500-15000m futás... (LOTRO-ban)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kiskiwi írta:
12 éves vagyok sulyzózok járok úszni és vizilabdázni már 4 éve mult évben én voltam a legkiemelkedőbb úszó és vizilabdázó ezért elnyertem az év sportolója címet régebben jártam focira 2 évet


Szerintem a te korodban nem jó még súlyokat emelgetni, bár te tudod. Azt hiszem inkább 16-17 éves kor körül ideális elkezdeni, ha nem tévedek. 😆

Mondjuk igaz ez a sok kitüntetés, vagy csak kamuzol? 😆
0
0
0
0
Kiskiwi avatar
12 éves vagyok sulyzózok járok úszni és vizilabdázni már 4 éve mult évben én voltam a legkiemelkedőbb úszó és vizilabdázó ezért elnyertem az év sportolója címet régebben jártam focira 2 évet
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
ezt hogy 30 perc gyúrás? az kb 2 gyakorlat és szart sem ér.. ezt nem én mondtam ha nem MaximumGame, mert azért ez nem csak így megy hogy mennyi időt bír az ember ki, mert akár ahogy mondtad is pár gyakorlat és akár 10perc alatt is akár az ember az összeesés szélén is lehet.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
[quote][b]Sexy Girls írta:[/b]
ez igen Feki, szép teljesítmények.testsúlyodhoz képest elég brutálisan tolod. bár itt főképp az erő mutatkozik meg, és hát valljuk be neked van erőd😃[/quote]

Köszönöm!
Ez évben indulok majd versenyeken (Holt húzás, Troj Boj - nem tudom se magyarul, se angolul 😃😉, igaz hogy már a junior (20-23) kategóriában, de nem számít. 😀
Igen, Én az erőre megyek, nem a tömegre, azért nem is nézek ki nagynak, figyelnem kell hogy a súlyom 75 kg alatt maradjon. 😀


[quote][b]Lizard írta:[/b]
Fekivel ne kötekedjetek😃
Ám szép munka valóban ezzel a testsúllyal! és jól teszed hogy nem szedsz semmi sz..rságot!
Amúgy én is edzegetek, meg bicikli, meg szauna![/quote]

Lehet kötekedni, de lehet megjárja az az illető 😃 😃
az év végi célom: 110 mell, 200 holt húzás, 150 drepp s ugyanígy 75kg alatt 😀
nem, nagyobb kihívás így tisztán s nagyon jó érzéssel tölt el, hogy semmi féle segédszer nélkül értem el azt amit elértem. 😀


[quote][b]Shark_Ryan írta:[/b]
Állatvagy 😆
Adnál egy Pofont ottmaradnék 😆[/quote]

Csak úgy nem szokásom pofozkodni. 😀


[quote][b]Sexy Girls írta:[/b]
[quote]30 perc gyúrás? az kb 2 gyakorlat és szart sem ér..[/quote]

sz@rt sem?!?! csak jönnél le velem bármilyen izomcsoportból egy 4es Szuperszériára!!!! ott esnél össze a 2. széria után s pedig mégcsak 7 perc telne el!!! s az adott izomcsoportod úgy belenne durranva mint még soha!!! 😉
van úgy hogy egy komplett mell + bicepszet hassal együtt legyűrök 45 perc alatt! s (sokkalta) jobban érzem hogy megterheltem magam mint mikor 2 órát lent szenvedek 😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
az a baj, hogy a falunkban nem nagyon van "parkour hely" ahol meg a srácok laknak (akik a sulimban tolják) ott meg tele van a város olyan hellyel szal tőlük tudok csak tanulni. már ha ezt lehet tanítani 😆 mind1 majd meglátom
0
0
0
0
Toma97 avatar
pukkancs írta:
Toma97 írta:
tudtok jó sportot valami futás és ugrálós fajta


Parkour-ra gondolsz? ahova járok suliba ott páran nagyon profin tolják... lehet h elkezdem én is 😃 mekkora királyok már am akik pro szinten nyomják nem ? 😃


De hát senkise akarja megtanulni itt faluba aztán 70km-t kéne hetente párszor utaznom😕
De mostmár edzek futok aztelkezdem, egyedül aztmegyek majd
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
30 perc gyúrás? az kb 2 gyakorlat és szart sem ér..


én arra mondtam a fél órát hogy ha már valaki nem akar már komolyan gyúrni és meg akarja tartani az izomzatot.
mert az izom megtartása már nem nehéz dolog, ha az ember sokat eszik vagy egy kicsit edz rá akkor ugyan úgy megmarad az izomzat.
0
0
0
0
pukkancs avatar
Toma97 írta:
tudtok jó sportot valami futás és ugrálós fajta


Parkour-ra gondolsz? ahova járok suliba ott páran nagyon profin tolják... lehet h elkezdem én is 😃 mekkora királyok már am akik pro szinten nyomják nem ? 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
MC MaRcI : az nem kreatin volt 😃 hanem anabol a neve..

Giovanni_Auditore: szerintem heti 3 kondi kéne neked minimum kezdésnek.. és rúdal bemelegités és utána tetszés szerint emeld a súlyt, de ne amig bírod, mert kis súlyal jobban fejlödik 😀 elöször..
1-óra edzés elöször elég lessz neked, kb 3 honap után emeld meg 1.5 órára 😀 és 5 honapban már mehet a 2órás kondizás 😃
persze ha jólmegy váltogathatod hogy mennyi idöt vagy lent 😀
3- x10 mell + 3- x10 bicepsz + 3- x10 Tricepsz..
mellből , fekvenyomás, negativ pad, + karzáros gép,
hát 3- x10 , váll 3- x10 , láb 3- x10
Hátazásnál , karozos gép forditotja.. háthúzó gép, vál lehúzó gép... stb

de szerintem azért tudnak ott segiteni 😃
mindekinek más a jó 😃

Sexy Girls : 30 perc gyúrás? 😃 az kb 2 gyakorlat és szart sem ér...
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
srácok,elakarok kezdeni én is gyúrni (szerek nélkül) de valaki adhatna tanácsot,hogy kezdésnek hány kg-mal kellene kezdeni
Én még nem igazán gyúrmáztam eddigi életembe!!! 30-35 kilót meg tudok emelni elég szépen mert bátyjámékkal dolgoztam már építkezésen ahol azért kicsit combosodtam
de már régebb óta emeltem ennyit kb. másfél éve és azért kicsit ment a hasamra is lágy izom,de nem sok 😃!!!Ezért is kérném a tanácsotokat!!
74 kiló vagyok!!!!


Am focizok,200m-en távolbanézek,néha kosár és Quadozás majdnem minden hétvégén!!!!
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
hát ha az ember abbahagyja a koksz szedését akkor pár hónap alatt leapad a keze. a tiszta gyúrásnál meg elég ha eszel vagy max fél óra gyúrás.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
egyik haverom is szedett minden szarságot kreatin meg hormonnövelö meg minden xart aztán meg elkapott mindenféle betegséget májbeteg lett meg stb. vagy 2 hétig feküdt korházban
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Rövidtávfutás
100m-es véraláfutás meg ilyenek, nagyon nehéz sport
0
0
0
0
Lizard avatar
jha jha az ilyen koxi maxik erőnléte egyenlő a 0-val😃
Saját erődből, szerek nélkül fejlődni az a nagy szó, és hozzáteszem úgy nem is fog összeesni az amit felszedtél ill. kidolgoztál!
0
0
0
0
Toma97 avatar
ha tulsokat kokszolsz úgymarad a kezed aztcsak leszívni lehet vagy mi a kezet
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
tisztán a legérdemesebb gyúrni. inkább tartson több ideig a fejlődés mint hogy ilyen szerekkel hamarabb meglegyen. mer ta tiszta gyúrással egyszerre növeled a testtömegedet és erősödsz. a porokkal meg minden mással meg külön külön kell szereket szedni.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Sexy Girls : nekem is 43 mas a karom 😃 és nemszedek semmit 😃
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
én sem szedek semmit se. nincs is értelme mert azok a kokszok csak a külsőt nagyobbítják meg, az erőlétre nem mennek azok a szerek. haverom is nyom ilyen cuccokat és van 43-as keze és semmit nem ér erőlétbe. szkanderba is simán lenyomom pedig nekem "csak" 39-es kezem van.
bár én a napi 1óra edzést mindig megcsinálom. de jövőhéttől 2óra lesz.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Gyúrás 😃 2.5 éve 😃 105kg 😃 és néha szauna meg szolárium 😂

Mellezés 90kg max
Mell elöre húzás max 100kg 😃
Negativ fekve 80 an max 😃

Hátazás: 70kg max
Vállazás Rúddal : 60kg max
Kézi súlyal 2x28-30kg 😃

Bicepsz : Csúcsositó gépel 😃 max 60kg 😃
Rúdas Súlyokkal: 45kg 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció