Ki mit sportol?

Szerző: R0x0r, 2009. August 24., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 503
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
így mostmár nekem is motor... tegnap volt az első forgalmim LOL

és természetesen megint megfőtt a váltó alattam.
0
0
0
0
StYl3 avatar
Ritkán focizok és kondizok (1hónapja)
0
0
0
0
gisti avatar
én 10 évet fociztam megye 1 +NB3 -ban de most csak kis testépités + sok-sok online game
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem most a biciklizés megtetszett .D régen fociztam 2 évet megye 1 be veretlenek voltunk egész idénybe😃 + amit tesi órán még lemozgunk. ja és nagyon régen futottam is meg néha néha futok még mai napig 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
én most elkezdtem futni újra meg kondizni : P
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hrtbrknone tudom hogy van kreatin a szervezetben de ha túl sok az se jó
meg te is hülyeségeket beszélsz nem azért gugolnak 265 stb kg-al mert kokszot szednek hanem azért mert már járnak x-éve edzeni folyamatosan
sőt én azt sem mondtam hogy káros én a mennyiségről beszéltem és hogy nem lehet mindent össze-vissza ész nélkül szedni

ja és nyílván nem a profi testépítőkről volt szó
0
0
0
0
Gerdzso avatar
kosárladba, tesiórán foci...biciklizek, quadozok... háát mást nem nagyon... meg még heti 1-2X lenézek és gyúrok egyet(nem tésztát😃😉
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Heti 1x kimegyek a focipályára és legalább 10 kör , max 15😀
0
0
0
0
niteforce avatar
en semmit nem sportolok, de viszont nagyon sokat gyaloglok, mert utalom a BKV-t 😆 De amikor sikerul olyan allapotba hoznom a biciklimet hogy ne torjon szet alattam akkor biciklizni is szoktam. 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
napi 3-4KM biciklizes 😆 meg foci 😜 de nem vok valami nagy focista meg 😆
0
0
0
0
KTM520 avatar
kerékpározok,motorozok(endúrózás)😎
0
0
0
0
no avatar
ÉN hivatásos kocka vagyok 😃 de elverek pár edzett lowot ha kell 😃
0
0
0
0
gynorbi avatar
Foci haverokkal 1héten 2-3szor, plusz a következő hetekben beefizetek valamelyik edzőterembe, aztán megyek gyrúrni
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Erősítés úszás meg fűnyírás.
0
0
0
0
pukkancs avatar
haverokkal focizgatok, futok. és fehér öves parkour-os vagyok ami annyit tesz, hogy kicsit sem konyítok hozzá, viszont érdekel és van kitől tanulni 😃 szal idő kérdése és én leszek a mirrors edge vagy vmi hasonló...
0
0
0
0
niteforce avatar
furcsan allok en a sportokkal....

rohadt hamar kifaradok, de ha kell valami, akkor keresztulmegyek gyalog a varoson is. amugy meg sakkozok, es billiardozok (online ) 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
amenyit naponta tekerek.... majd motor lesz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem még mindig a gyaloglás! 😜
0
0
0
0
carlitos avatar
Niceboy írta:
szmitogep nekem a sport



erre nem lennék buszke 😃 én 15 éve focizok
0
0
0
0
Niceboy avatar
szmitogep nekem a sport
0
0
0
0
Toma97 avatar
próbálok parkourozni bár az igazából nemis sport
0
0
0
0
no avatar
Splintnek nem szólnék be 😃😃😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Valaki szereti itt a vízilabdát? 😃
Bajnok lett ugyanis a városom csapata, a ZF-Eger, előbb jöttem haza a döntőről, 6-8-ra vertük a Vasast.
https://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/7/78/72/cikk_2077872/541orom.jpg
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
ez szép😃 11 év úgy látszik szépen meghozta a hatását😀
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
de gondolom azért a hízás mellet formálódott is a tested elég szépen ebbe a 11 évben.
0
0
0
0
Splint avatar
nem szedtem és nem szedek semmit

35kg-t sikerült fejlődni (testsúlyban)
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
😲 és mennyit tudtál fejlődni ez idő alatt? és szedtél/szedsz valami cuccot?
0
0
0
0
Splint avatar
Fluor Tomi írta:
Splint írta:
próbálok testet építeni, több-kevesebb sikerrel 😀


a testépítés nem egyik napról a másikra megy. sok idő kell mire nagy fejlődés lép fel, csak edz amikor tudsz rendszeresen és idővel meglepődsz😀


😀😀😀
11 éve rendszeresen edzek 😀
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
Splint írta:
próbálok testet építeni, több-kevesebb sikerrel 😀


a testépítés nem egyik napról a másikra megy. sok idő kell mire nagy fejlődés lép fel, csak edz amikor tudsz rendszeresen és idővel meglepődsz😀
0
0
0
0
Splint avatar
próbálok testet építeni, több-kevesebb sikerrel 😀
0
0
0
0
turbopc avatar
judo, Wing-Tsun Kung-FU
mert rendészeti iskolába járok 😃
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
motorozás. de hamarosan freestyle motorozást fogok tanulni😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Mostanában focizgatok a haverokkal tesin vagy kimegyünk falura vagy a városi betonosra és ott toljuk. Ezt tervezem egész nyárra és ha megyegeket, akkor szeptembertől csapatban terveztem játszani. 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Foci,kosárlabda,méta 😃
0
0
0
0
Furmann96 avatar
thai-box,kick-box csak sajna most semmit nem tudok mert porckorong kopás van a térdembe😞
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Lizard írta:
tasiadam írta:
Vin Diesel írta:
én jövőhéten kezdek el gyúrni, mert nem ártana a hasamon lévő kevés zsírt izommá alakítani. igaz 87kg vagyok, 185cm magas és bicepszem 41cm-es.


én csak a kezemet akarok kigyurni... úgy is csak az látszik... naponta 300 csuklóbehúzás 9 kilóval elég (csak a felkarra)



Azért elég furán tud kinézni ha az ember csak egy bizonyos testrészét erősíti, a többi pedig hát marad alap állapotba😀 /50-es bicepsz+beesett mellkas😃/
persze ez a TE döntésed


hol kéne nekem akkora? hát beesett melkas azért nem... hassal nincs gond
0
0
0
0
Lizard avatar
tasiadam írta:
Vin Diesel írta:
én jövőhéten kezdek el gyúrni, mert nem ártana a hasamon lévő kevés zsírt izommá alakítani. igaz 87kg vagyok, 185cm magas és bicepszem 41cm-es.


én csak a kezemet akarok kigyurni... úgy is csak az látszik... naponta 300 csuklóbehúzás 9 kilóval elég (csak a felkarra)



Azért elég furán tud kinézni ha az ember csak egy bizonyos testrészét erősíti, a többi pedig hát marad alap állapotba😀 /50-es bicepsz+beesett mellkas😃/
persze ez a TE döntésed
0
0
0
0
KTM520 avatar
bringázok meg endúrózok😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció