Jövő PC-je és játékai

Szerző: Demoz93, 2009. June 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 258
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Martinezz avatar
Hát ja!De szerintem ma is van 200 mag! 50 meggymag, 150 barackmag! 😃
0
0
0
0
Dwight avatar
Feki1991 írta:
Hacker írta:
hát a jövő kiszámíthatatlan! Bár ahogy most fejlődik a gépipar nem elképelhetetlen a 12Mag fölötti proci, 24Gb fölötti ram, 4Gb fölötti VGA, stb....


az Intel már 2007 elején vagyis lassan 4 éve készített egy 80 magos procit!
[LINK]


LOL! Ez elég durva! akkor már nem csodálkoznák ha a jövőbe már 140,200mag is lenne😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hacker írta:
hát a jövő kiszámíthatatlan! Bár ahogy most fejlődik a gépipar nem elképelhetetlen a 12Mag fölötti proci, 24Gb fölötti ram, 4Gb fölötti VGA, stb....


az Intel már 2007 elején vagyis lassan 4 éve készített egy 80 magos procit!
[LINK]
0
0
0
0
bobbycfc avatar
a jövő a hordozható vinyó-é meg a Pendrive-é lesz!!Azt olvastam h már van terabyte-os Pendrive😃😆
0
0
0
0
Dwight avatar
kovi írta:
Hacker írta:
hát a jövő kiszámíthatatlan! Bár ahogy most fejlődik a gépipar nem elképelhetetlen a 12Mag fölötti proci, 24Gb fölötti ram, 4Gb fölötti VGA, stb....


az nvidiának már van 6 gigás videókártyája i, nvidia quadro 6000, de egyenlőre még nem sokat lehet róla tudni, de már lehet kapni 1 millió feletti áron 😃 😆


hát lehet hogy van de én 1millát nem költenék 1 VGA-ra 😆 meg hát az már nem játékra való ha nem programszerkesztésre! Játékra bőven elég egy cf vagy sli be néhány VGA azt kész😃
0
0
0
0
laci503 avatar
Nem 2011er akartál írni? 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
2010 Januárban feltörték az Orosz hackerek a PS3 mat véglegesen😀 ez azt jelenti aki még nemhalotta volna a hírt 😃 hogy felraksz netről egy letöltött játékot és eredeti szervereken tolod azt 😀 és Sony le se tilthat 😀 mert az egész szerver 1 bizonyos Key re épül ha letiltaná 😀 több száz milliárd dolláral a fél céget bebukná 😀 mert minden eredeti PS3 game 😀 inaktiv lenne 😀 játszhatattlan 😃 szóval hajrá oroszok 😃
0
0
0
0
kovi avatar
Hacker írta:
hát a jövő kiszámíthatatlan! Bár ahogy most fejlődik a gépipar nem elképelhetetlen a 12Mag fölötti proci, 24Gb fölötti ram, 4Gb fölötti VGA, stb....


az nvidiának már van 6 gigás videókártyája i, nvidia quadro 6000, de egyenlőre még nem sokat lehet róla tudni, de már lehet kapni 1 millió feletti áron 😃 😆
0
0
0
0
repfect avatar
arm procik + 28nm gpu-k ddr4 ram 4ghz
ezek már mind valós, bejelentett dolgok, jó irányba fejlődik a számítástechnika😃
0
0
0
0
Dwight avatar
hát a jövő kiszámíthatatlan! Bár ahogy most fejlődik a gépipar nem elképelhetetlen a 12Mag fölötti proci, 24Gb fölötti ram, 4Gb fölötti VGA, stb....
0
0
0
0
kovi avatar
grabka írta:
Szeritnem jó lenne feltalálni olyan sisakot ami 3D-s és úgy néz ki mint egy bukósisak. Felveszed bedugod az USB kábelét a gépbe és Left 4 Dead-ot játszol úgy mintha te lennél a játékos aki öli a zombikat.

Szerintem ez nagyszerű lenne, ha már vannak 3D-s filmek


ezt már feltalálták a japánok asszem egy bukósisak szerűség szemüveggel az elején, meg egy kis hátitáska amire rácsatlakozol a szemüveggel és ez jeleníti meg előtted a cuccokat, de ez még nagyon kezdeti stádiumban van és még csak egyszerűbb alakokat tud megjeleníteni
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Én úgy tudom elképzelni hogy gépház ugyanekkora de ki lesz tapétázva belül processzor magokkal😃

De most komolyan:
20 magos 5 GHz proceszor
50 Gb Ram
10 Gb vidkari
10 Tb merevlemez
100" os monitor
Egy játék 300-400 Gb lesz a telepitése 5 mp 😃
És a crysis ilyen 10 000 Fpsel fut..😆
Vagy egy sisakot felveszel, és látni fogsz mindent mintha ott lennél és a gondolataiddal irányitanál mindent= ultra gyors reflex.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nem hiszem hogy drágábbak lesznek mert most például egy celeron proci nagyon olcsó de szar is de amikor új volt akkor meg drága volt és jó. Az i7 meg most a legdrágábbb és legjobb de lehet hogy 10 év mulva az a sors vár rá is mint a régi procikra (álá Athlon64 3700+ 4000FT 😜). Lehet most a nagyokosok biztos arra gondolnak hogy "egy i7... megnézem mikor lesz az szar"egyszer biztos, amikor jönnek a mégjobbak. Amikor megjelent valami régebbbi proci (celeron) akkor meg biztos arra gondoltak hogy megnézik mikor m lesz az szarr. És nézzétek most hol tartunk. Lehet hogy 10 év múlva (vagy annyi se) aa kissrác ottt fog röhögni az i7-980x-en mer neki már i13-1300x lesz ami 24 magos és 5 GHz-s. Én igy tudom elképzelni, de ez csak egy példa/lehetőség.(és akkor már az i7 lesz 4000FT 😜)
0
0
0
0
no avatar
Ugyanez lesz a helyzet, csak a játékok nagyrésze 3D-s lesz.
A gépek meg sokkal jobbak lesznek, de drágábbak is
0
0
0
0
no avatar
Az igen! 😆 Egy DS-t mien beteg ember csinte azt? 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én még néztem régebben videót, ahol OC-ztek egy DS-t😂
0
0
0
0
Feki1991 avatar
CatchO írta:
Majd az lesz durva, amikor a telefonokban is lesz hűtés és tuning 😆


Hűtés sosem fog kelleni, mivel folyamatosan csökken a gyártási techonlógia így elég kisebb fesz = kevesebb hő s már egy jó ideje lehet tuningolni ha jól emlékszem az iPhone volt az első OC-zhető s jópár Androidos telót (HTC Dream, HTC Magic 32B, Motorola Droid, Google Nexus One, Samsung Galaxy) lehet OC-zni a SetCPU nevezetű progival!
0
0
0
0
akos328 avatar
Ja, de én egy CoD 6-ot is eltudnám képzelni
0
0
0
0
grabka avatar
Szeritnem jó lenne feltalálni olyan sisakot ami 3D-s és úgy néz ki mint egy bukósisak. Felveszed bedugod az USB kábelét a gépbe és Left 4 Dead-ot játszol úgy mintha te lennél a játékos aki öli a zombikat.

Szerintem ez nagyszerű lenne, ha már vannak 3D-s filmek
0
0
0
0
no avatar
😆 nah ez durva! 😆 szal akk a procival akarnád melegíteni a vizet? 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
Vagy akár porcelánból is lehetne csinálni a processzorokat, és akkor nm kéne akkora hangsúly a hűtésre.
Vagy a fűtés csövet átvezetni a a procin, és segítene melegíteni a vizet, nem kéne annyit fizetni a gázért😃
0
0
0
0
no avatar
Az igen! 😆 mien komoly lenne gyémánt hűtő 😆 többet ér csak az mint maga a FUll performance gép! 😂 😆 tom h nm oan gyémánt!😂 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
a jövő PCje a tudomány mai állása szerint: a hűtők Gyémántbol készülnek(percsze nem természetes) és a rézhuzalokat a grafidium (a világ legújabb anyaga) vagy az optikai üveg váltja fel, a szilíciumlapkákat is a gyémánt váltja ki
0
0
0
0
no avatar
az add még tőbb adrenalint!😆 MÉr és a Mirror's Edge az mien veszélyes lenne már? 😆 Ugrálsz és egyszer csak A kamion szélvédőjén találod magad! 😂 😆
Vagy 1 hús üzem feldolgozójába!😂 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
csak az nem lenne túl kellemes h hátrálsz mikor jönnek a zombik, töltesz, és hirtelen elb@sz a busz😂
0
0
0
0
no avatar
Nah a Left 4 Dead az így elég szívatos lenne!
0
0
0
0
akos328 avatar
Olyan kéne nekünk is, pár haverommal az utcán jót CoD-oznánk, vagy CSéznénk, esetleg Left 4 dead-eznénk
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 Oan szeműveg lesz 😆 mész az utcán és aki online van és azzal a game-l játszik akk azzal tolsz 1 CoD-ot! 😆
A többiek meg érdekesen néznek h mit csinál egy Joy-al futkosva az utcán! 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Azért ilyen 10 év múlva már olyan telók lesznek,amibe lehet venni vga-t meg ilyeneket...elég vicces most belegondolni ebbe,de talán nemis így lesz,mert továbbfejlődik minden!😀
0
0
0
0
no avatar
Az LoL! 😆 😂 komoly! 😆 Akk sztem mondja h jólvan hülye vagy és leteszi! 😆 😂
0
0
0
0
akos328 avatar
attól a 12V-tól nem fog felforrni, de ha már 200Volt után már elkezdhetik hűteni😀.
Elképzelem amikor fogod a mobilt és hidrogénnel locsolgatod.😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Tesla GoD írta:
csak pl ha lesz benne hűtés, akkor le tod blokkolni az ujjaddal és felforr, vagy annyira erős h a kezedbe fagy a telefon😂


Fantáziával nincs gond 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
csak pl ha lesz benne hűtés, akkor le tod blokkolni az ujjaddal és felforr, vagy annyira erős h a kezedbe fagy a telefon😂
0
0
0
0
akos328 avatar
Egy telefon lehet eléri a PC-k teljesítményét, de ne hasonlítsuk már össze a 2-t.
Aki adminisztrációkkal dolgozik, annak a telefon tényleg csak telefonálásra kell, ha meg játszani, akkor 1-2 " nem lehet élvezni a játékot.
A telefon a wifi miatt esetleges netezésre jó, zenehallgatásra, fényképezésre, de akkor meg minek nagy teljesítmény???
Csak nem ezekre találták ki a telefont...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azért 1 erős 2005-ös géptől még messze vannak, de tényleg eléggé erősek már
0
0
0
0
Demoz avatar
dragking:Nemjeleníti meg.

Amúgy ha ilyen ütemben fejlődnek a telefonok,lassan elérik egy 2005-ös gép szintjét.(Ha elnem érték már!😃😉
0
0
0
0
no avatar
[movie=youtube]=8j0eM2O0J1I[/movie]
Nah 😆 ez naon oltos! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát amilyen okosak a fejlesztők, lehet a buszt is úgy programozták le a mozgás miatt, mint az élőlényeket, és mindre ráhúzták a vérzést, am kedvenc jelenetem az autós üldözés, az döbbenetesen jól koreografált, pörgős, izgalmas hajjajjajjjjjjj😂
0
0
0
0
akos328 avatar
😆😆😆 azt nem tudom hogy sikerült beleírni
0
0
0
0
no avatar
😆 az mien már a mester lövész? 😂 😆 LoL vérzik a busz! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a fegyverekre csak 1 kamu csillogás effekt van téve, amit anno a quake III-ba is használtak, de az a játék aztán igazán nem a játékok jövője, legalábbis remélem😜
0
0
0
0
no avatar
Jaja kb mindig így van! Néha még a fűszál is fénylik meg minden x@r túl effectezik a game-ket igaz h kell bele effect de mértékkel!
0
0
0
0
akos328 avatar
Játszottatok már a Mesterlövésszel??? Abba mind a 2 megvan😃
A karakterek olyan csúnyák és pixelesek hogy az nem igaz.
A fegyver ami a kezedben van abba meg látom a tükörképemet.
Nah iylet hogy sikerült összehozni
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
de téll ez a 2 lehetőség van, a textúrák vagy rohadt életlenek és csúnyák, vagy fénylenek! és most már 3D-ben is nézheted ahogy fénylik a búza a mezőn!
0
0
0
0
akos328 avatar
nem az mondtam 10 év, hanem TÖBB 10 év, nem mind1...
Nem tudom pontosan hány éve feltaláltak azt a szemüveget, amikor az utcán PACMAN-eztek.
Azt azóta már biztos továbbfejlesztették vmi komolyabb játékokhoz.
Jó lenne ha megvásárolható áron piacra dobnák, de gondolom erre még jó pár évet várni kell, pedig szívesen játszanék így L4D2, esetleg CoD-ot vagy Counter Strike-t
0
0
0
0
no avatar
Jah kb így vannak a game-k! 😆 Még a poros autó is fénylik! 😂 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azt szeretem mikor minden csillog, a föld, a sziklafal, a katona ruhája, a rozsdás autóroncs már lassan az effektekről is effektek fognak visszatükröződni😂
0
0
0
0
no avatar
Figy Tesla ha erre van kereslet akk ezt fogják csinálni!
Am ja 😆 Oan effecteket tudnak bele csempészni! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát alapvetően mindig fejlesztik, a játékosok nyafognak is ha nem lesz szebb az adott játék folytatása, bár manapság olyan valóságtól távol álló effektekre csorgatják a nyálukat, mint hogy minden felületről úgy verődnek vissza a fénysugarak, mintha le lenne lakkozva
0
0
0
0
Screamer avatar
10? mer? medig akarják fejleszteni ezt a PC-s dolgot ?😆DD XBOX is birta 10 évig sőt még birja is egy ideig szerintem a játék azér játék mer játék ha valami nagoyn élethű kel menj le utcára .... 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció