Jövő PC-je és játékai

Szerző: Demoz93, 2009. June 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 258
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ZsoOtT avatar
Demoz93 írta:
Ebben a Project Natal-ban az a szar hogy csak egyhelyben lehet tolni a játékokat:S
De kitaláltam egy jobbat.Olyan mint a Project Natal, de van hozzá egy olyan szőnyegszerű valami,amin pl lehet futni,de mégis egyhelyben futnál, és akkor lehetne olyan játékokat játszani mint pl: Assassin's Creed 😃😃


az de komoly lenne😆😆
0
0
0
0
Demoz93 avatar
Ebben a Project Natal-ban az a szar hogy csak egyhelyben lehet tolni a játékokat:S
De kitaláltam egy jobbat.Olyan mint a Project Natal, de van hozzá egy olyan szőnyegszerű valami,amin pl lehet futni,de mégis egyhelyben futnál, és akkor lehetne olyan játékokat játszani mint pl: Assassin's Creed 😃😃
0
0
0
0
NXleryGT avatar
Szerintema a jövőben lenne ojan hogy a játékok azok ugy lennének mint a ps ek csak egy gép köllene az összes PC játékokhoz ...😀
0
0
0
0
super88 avatar
egyszerű a jövö játéka szerintem a matrix elv lesz vagy mint az Ac-ben az anonimus😃 Kisborda amugy linkeld plz a magyart😃
0
0
0
0
taki10 avatar
Szerintem se lesz PCI-E, hanem csak PCI-MU-E (PCI-MultiUltra-Express)😀
0
0
0
0
Ducky avatar
Ferrari írta:
Ez 1 kicsit hasonlít a Wii-re. De ez messze elmarad a jövő játékaitól, ez már sokkal jobban hasonlít rá😜😃😆
[LINK]


Ez télleg jó!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Szerintem is olyan lesz mint ahogyan azt egy előttem kommentelő is mondta, hogy te magad lépsz be a játékba, de ha a játékban meghalsz akk kezdheted újra, de nem a szintet, hanem az egész játékot. 😃


ha nem jön be akk itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=n2gzRQ5f3No
0
0
0
0
MaliDual avatar
de valami szerót kell venni vagy havonta valamennyit fizetni.
0
0
0
0
Nedadam avatar
ez nem az hogy neten tárolod 1 szerogépen a cuccaidat s csak onan játszol ott elindítod és játszol?
0
0
0
0
MaliDual avatar
A jövöben nem kell olyan atomerőmű gép mert lesz ez az "OnLive" ami annyit jelent hogy neten keresztül játszol és garantál a 60 FPS. De ehhez nagyon gyors net kell.kb 5-6 megabites. itt a linkje: [LINK]
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ez 1 kicsit hasonlít a Wii-re. De ez messze elmarad a jövő játékaitól, ez már sokkal jobban hasonlít rá😜😃😆
[LINK]
0
0
0
0
Nedadam avatar
gondolom bármeik x-box hoz lehet csatlakoztatni nem, mert akk. veszek nyáron 1 x-box 360-at
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
s ma meg az iden megjelenik😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
ez allat ez a project natal áh ehhez képest az én crt monitoros gépem eltörpűl 😞
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
hat en el fogok kezdeni gyujteni ra me nekem is kell egy ijen jobb lesz mind a szamitogep eskuszom😃😃😃ma alig varom
0
0
0
0
szikkancs avatar
ez nagyon faxa
biztos rohadt drága is lesz
kb 1 milla körül lehet majd
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
szerintem ez a jovo jatekahttp://www.youtube.com/watch?v=o5mobjKcis0&NR=1😆😆😃
0
0
0
0
szikkancs avatar
vagy inkább egy kontaklencsébe írt játék és ugy tejesen élethű lenne

lol mennék az utcán és mindenkit leütnék 😆DDDD
0
0
0
0
szikkancs avatar
szerintem kellene egy pc2
olyan lenne mint egy játékkonzol. nem lenne gépigény csak jó grafika
de ezen kívül ugyan olyan lenne mint egy rendes pc
0
0
0
0
kisborda avatar
Ferrari írta:


ha nem nyitná meg: [url]http://www.youtube.com/watch?v=TTwgNhX4BSo&feature=PlayList&p=864801B0672CCAB1&playnext=1&playnext_from=PL&index=1[/url]


ez fenn van magyar szinkronnal is😆
0
0
0
0
vikking avatar
gta IV grafija *3=jövő pc játékai ez igaz csak helyeselni tok 😃

amik meg most közelben várhatóak:
Batman Arkham Asylum
Assassins Creed 2
LEGO Indiana Jones 4,LEGO Harry Potter
Harry Potter 6
Postal II
FIFA 10
COD: Modern Warfare 2 (6-dik rész)
0
0
0
0
NoysR avatar
Várom már a következő Gta-t😃😃😃😃😃
0
0
0
0
Core2 avatar
a jövő játéka a vírtuális valóság lesz...nemhalsz meg tőle, csak benne leszel a játékba
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem inkább ha a játékban meghalunk akkor vége lenne és újra kint lennék
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ha a játékba meghalsz akkor az életben is meghalsz ez ezért nemlenne jó.
0
0
0
0
Rapido avatar
Én olyan játékra gondoltam amivel beteleportálja magát a játékos(pl gta 4-be az a nem tom hogy hívják ember) a való életbe és azt lehet csinálni mint a játékba!😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
a jövő játékai szorozd meg a gta 4 gépigényét 3-al 😆😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Sajnos vannak ilyen elvetemült bolondok. Gondolom a szülők le se bas*ák
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát igen 5 év múlva akinek intel core i7 je lessz meg gtx 295 je az fogja ezt csinálni hogy induljon már el a gta 5 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar


ha nem nyitná meg: [url]http://www.youtube.com/watch?v=TTwgNhX4BSo&feature=PlayList&p=864801B0672CCAB1&playnext=1&playnext_from=PL&index=1[/url]
0
0
0
0
thug85 avatar
Csak szóba került az öregség, gondoltam leírom.
0
0
0
0
Core2 avatar
ezért nemkell ilyen téma...ezt meglehet beszélni máshol is.
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
meg lotel egeszen:Ð.hat vajon mi is ere jutunk?/vajon😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Mással egyébként nem tud játszani, mert reflexei már nem nagyon vannak. De az NFS-t nagyon csipázza. Kipróbáltatta még vele a SOF-t de azt sem tudta, hogy merre néz.
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
ez ma tiszta rohej:Ðmeg neznem az oreget 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Egyszer leültette, hogy próbálja ki a nagyapja mert mindig kérdezte, hogy mit lehet ezen úgy élvezni. Azóta követeli a papa.😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Az kemény😃, nagy lenne ha még el is hinné h igazi autót vezet😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem vicc! A haverom nagyapja 80 év körül van, és a NFS valamelyik régebbi részével szokott játszani. A haverom szerint egész jól nyomja.😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
és vernéd a bill-t mert nem jutnál tovább a gamebe😃😜
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
de h is, ha remelem csak ki ebbol a jatszabol.jol neznek ki ven trotyon h ulok a gepp elot es jatszok:Ð:Ðjol neznek ki
0
0
0
0
Ferrari avatar
honnan tod😃, lehet h még akk is kockulni fogsz😜
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
hat akko ki tudja h 50 ev mulva mijennek lesznek.szerintem ijen szamitogepes jatekok nem lesznek.inkabb ojan virtulalis dolgok lesznek szerintem de aram ma ven tortyok leszunk ma ugy sem fogunk akkoo ma jatszani😀😜
0
0
0
0
thug85 avatar
Demoz93 írta:
rexornak van igaza😃 énis így vagyok vele.örülök ha most meg tudok venni egy középkategóriás gépet😆

De ha azt nézed, az a középkategóriás gép 1.5, 2 éve még felső kategóriás volt, úgyhogy tényleg örülhetsz!😀
0
0
0
0
Demoz93 avatar
rexornak van igaza😃 énis így vagyok vele.örülök ha most meg tudok venni egy középkategóriás gépet😆
0
0
0
0
NoysR avatar
5 év mulva sztem ugyan az lesz a helyzet, csak jobb gépek lesznek, meg jobb grafikájú játékok...Ennyi..sztem.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem a jövő játékai olyanok lesznek, amik nem futnak a gépemen😃 A jövő gépei meg olyanok, amiket nem bírok majd megvenni :Ð
0
0
0
0
Ferrari avatar
ha azt vesszük, a mai mobil játékoknak jobb grafikája van mint pár éve a pc játékoknak😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció