A Windows 7-ről minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows 7-ről, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 3 366
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
toxicity avatar
Helló
Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet megoldani azt, ha a Windows Update nem hajlandó frissítéseket keresni. Illetve keresi csak nem talál egyet se.
Előre is köszönöm
0
0
0
0
no avatar
köszi . mibe jobb a 64 bit mint a 32 ( ram használtol függöen)
0
0
0
0
Bronson avatar
64bites rendszert kell telepíteni 3gb ram felett, mivel többet nem ismer fel a 32bites
0
0
0
0
no avatar
Srácok help ! most vettem 8gb 1600 Hyper ramot . csak 4 gb-t ismer fel a win7 ultimate 32-bit ezt hogy tudom ki küszöbölni ?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello!
Nem tudjátok hogy miért nem tudom telepíteni a window framework 4.6-ot? Azt írja hogy nem támogatott ezen az operációs rendszeren. Windows7 Ultimate-et használok (64 bitest). Pedig azon kéne menni, nem?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Köszönöm szépen 😀
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Itt ezt írják: [LINK]
Spoiler!
*Az Office 365 ProPlus ingyenes használatára jogosult minden magyarországi, államilag elismert, állami, egyházi vagy alapítványi fenntartású általános és középiskola tanulója, valamint a Tisztaszoftver Programban részt vevő felsőoktatási intézmények hallgatói.


Itt meg a tartalma: [LINK]

Itt is: [LINK]

A harmadik: [url]https://support.office.com/hu-hu/article/%C3%9Aj-%C3%A9s-tov%C3%A1bbfejlesztett-funkci%C3%B3k-az-Office-365-h%C3%B6z-k%C3%A9sz%C3%BClt-Office-2016-ban-95c8d81d-08ba-42c1-914f-bca4603e1426?ui=hu-HU&rs=hu-HU&ad=HU#[/url]

Mindegyiken úgy írja, hogy benne van.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Csak azért kérdeztem mert ránagyítottam a képre (tudom hülyeség, de nem látom sehol leírva a tartalmát) és ott nincs.

Köszönöm a válaszod Dono 😀

ha valaki még tud valamit róla írjon továbbra is 😀
0
0
0
0
no avatar
Andris18: Elvileg a ProPlus csomagot adják, abban van Access is.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, itt is felteszem a kérdést mert nem kaptam rá számomra megfelelő választ.
Ha az office 365-öt letöltöm inne:
[LINK]
ingyenes oktatási tisztaszoftverként akkor (mivel újabb program) felismerheti hogy a win 7 64 bitem nem eredeti? a windowsom a vezérlőpult szerint aktiválva van, de felismeri ezt az office és csinál e valamit?
Esetleg azt tudjátok hogy access van e benne?
0
0
0
0
csuz-li avatar
Az svchost több mindenre kell, nem csak az update használja. Elvileg egy rakat szolgáltatás azon keresztül fut. Én nemrég futottam bele olyanba, hogy egy nyomtatóra javán keresztül kiküldött nyomtatási feladat beindította 30%-os processzorhasználattal és majd egy giga ram lefoglalásával, de a nyomtatás után nem állt le, hanem bentragadt a folyamat és lépésenként megette a fizikai ram-ot, valamint felvitte a processzorhasználatot 100%-ra és így maradt, amíg kézzel ki nem lett lőve. Ott a nyomtató driverrel volt a gond.
0
0
0
0
ogre077 avatar
Köszi szépen ez sikerült 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Először is, nyitsz egy feladatkezelőt. Utána a folyamatoknál jobb klikk a sokat fogyasztó svchost.exe-re, majd ugrás szolgáltatásokra katt. Ekkor mutatni fogja, hogy a windows update a probléma, akárhogy is kapcsolod ki a vezérlőpultból, mindig elindul magától. Na most akkor start menü; futtatás; services.msc, majd megkeresed a windows update szolgáltatást. Arra jobb klikk, tulajdonságok, és az indítás típusánál válaszd ki, hogy le legyen tiltva, majd állítsd is le. Elvileg ennyi, többet nem lesz vele problémád.

Spoiler!
Nem én írtam. 😉
0
0
0
0
ogre077 avatar
Windows 7 induláskor svchost több mint 2GB rammot eszik. Mi lehet ez? A svchost már ha kikapcsolol akor csak akor indul ujra ha ujra inditom a gépet.
0
0
0
0
xsebix avatar
Sikerult aktiválni ...
Köszi még 1x mindenkinek! 😀
0
0
0
0
Flash avatar
Annyi, hogy nem GPT módon, hanem régi MBR módon kell telepíteni.
Én is elkövettem ezt a hibát 2 napja... Rakhattam újra. 😀
0
0
0
0
xsebix avatar
Nagyon köszi srácok...
Akkor rakhatom újra a wint :S
Már 2x rakom újra... Végre megjött a gépem minden ***a aztan ez idegesít engem... Hmmm 😞

Akkor nekiállok...

Köszi még 1x
0
0
0
0
Bronson avatar
szerintem rosszul particionáltad installkor... próbáld meg ezt...

[LINK]
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
xsebix
A következő linkre kattintva találsz választ a problémádra 😀
[LINK]
0
0
0
0
xsebix avatar
Üdv!
Lenne egy problémám mégpedig az, hogy feltettem a gépemre a win 7 64bit ultimate-t és nem tudom aktiválni pedig a loader ehhez van elvileg... :/

nem tudok rákattintani az installra... ez van kiírva pirossal :

Status : Unsupported partition table

Mit jelent ez?

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Hali urak.A rendszer random újra indulásokat produkál 3-9nap között bármkor jöhet.A bs hiba kód 124 ami hardverhibára utal a net szerint,esemènynaplóban meg whea 20 hiba kódot találtam ami kapcsolódthat ehezz a hibához ,valaki futott már ehhez hasonló újraindulásokba?Válaszokat elöre is köszönöm.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello, valaki tudja hogy miért nem tudom alvó állapotba tenni a gépet?
https://www.kepfeltoltes.hu/151230/1412915349N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
winrar avatar
Németben nem csak a torrentezést tiltják?
0
0
0
0
ogre077 avatar
Én kint élek Németországkba, nem lesz gondom ezel it? Mert it szigoruan veszik .
0
0
0
0
winrar avatar
Gondolom ez: Lehetséges, hogy ön szoftverhamisítás áldozata lett...
Ha nem eredeti a Windowsot, aktiváld egy Daz Loader-rel.
0
0
0
0
cseszka avatar
Nemtudom ez mit takar "Windows áldozatok valt?" Ha kicsit értelmesebben irsz,könnyeben tudnánk segiteni.De szerintem egy activator meoldja a problémádat.
0
0
0
0
ogre077 avatar
Hali! a windows nem eredeti a Windows áldozatok valt? Mitt tudok tenni?
0
0
0
0
ogre077 avatar
Sziasztok! Pls help a feladat kezelóbe a procim 21% dolgozik és a ram 4 gb hasz.ja a win7, ez olyan svchost exe valami de ha az leálitom a feladat kezelóbe akor leál de ha pl ki be kapcsolom a gépet akor megint elindul aza svchots. Mi lehet ez?

Itt egy kép: http://kepfeltoltes.hu/view/151203/137862051N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
otfarkas avatar
filmgru: Köszönöm, ezt beállítottam, a probléma második fele, hogy miért kapcsol be magától, ha nem nyitom meg (pl játszom, kizárt, hogy bármi kelljen neki arról a lemezről, mégis hallom, hogy bekapcsol)
0
0
0
0
otfarkas avatar
Sziasztok!

Problémám, kérdésem: Egy SSD-t és egy HDD-t használok. Az SSD-n csak telepített dolgok vannak, a HDD-n pedig csak adat. Az SSD-t beállítottam ahogy kell, tudja is az elvárt sebességeket (sőt, túl is szárnyalja igazából a gyári adatokat), viszont a HDD-t szeretném úgy beállítani, hogy ne kapcsolgasson be folyton a semmire, mert azt csak akkor használnám, ha valamit elő kell szedni, semmilyen programnak nem lehet érdeke, hogy kapcsolgassa, csak a windowsnak, vagy a vírusirtónak, de abban le van tiltva az automatikus vizsgálat. Hogy tudom ezt Windows 7-en elérni?
0
0
0
0
Bronson avatar
csak a lap gyártói honlapjáról elérhető legfrissebb drivert szabad feltenni, általában amikor a cd-re került, már elavult volt...
0
0
0
0
Bronson avatar
hálózati driver. próbáld újratelepíteni, a driverrel van gond. wifi vagy lan?
0
0
0
0
winrar avatar
Nvidia Stream User Agent? Még soha nem láttam ilyet, pedig Nv kártyám van.
0
0
0
0
winrar avatar
Adathalász-vírus az isurf.
0
0
0
0
winrar avatar
Hát akkor valóban nem tetszett neki, hogy a 15-ös Kaspersky-ből maradtak maradványok 😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
CsabCharger: én is sokáig használtam azt amelyik utána behülyült! 😉
0
0
0
0
zelcsi avatar
CsabCharger: volt már nekem is ilyen régen ! csökkentett módban töröld a daemon tools-t , az csinálja nagy valószínűséggel!
0
0
0
0
winrar avatar
A Kaspersky 15-t rendesen eltávolítottad, mielőtt a 16-ot telepítetted?

Aztán lehet még memóriahiba is, ez esetben 3-4 óra Memtest86 segít beazonosítani, hogy valóban van-e a rammal gond.
0
0
0
0
winrar avatar
Mit ír ki a kékhalálban?
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
oksa 😀 igaz,valaki szereti,valaki nem .

én nagyon szeretem !😀 a gamer windowst.és tényleg nem volt még vele bajom.


filmgru:
viszont ez tényleg jó !😀 [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Kilehet a véleményünket fejteni személyeskedés és obszcén szavak használata nélkül is. #peace
0
0
0
0
winrar avatar
Felnőtt létetekre itt veszekedtek egy Win7 verzión, megmosolyogtat 😀
Vajon 20-30 év múlva én is ilyen leszek?
0
0
0
0
no avatar
Haho, emberek, nyugodjunk le. Okés? Nem kellene szétoffolni ezt a topicot.
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
Én Win 7 GAMER EDITION használok!Nagyon bevált !
0
0
0
0
KrisiHD avatar
Valaki Találkozott már ilyennel?

-Kernel Pnp 212

Spoiler!
http://prntscr.com/8mwmrk
0
0
0
0
no avatar
Moudog1: a Windows az idő múlásával egyre több helyet foglal, és elvileg lehetséges, hogy új szolgáltatások telepítésével valamennyivel a memóriahasználat is megnő, de nem ilyen mértékben. Inkább arra gyanakodnék, hogy valami olyan programot (programokat) futtatsz a háttérben, amit korábban nem. Rosszabb esetben ezt akár kártevő is okozhatná, de ebben az esetben szerintem nincs ilyesmiről szó.

A Google Chrome valóban eszi a memóriát, de pl. a Microsoft Edge még rosszabb ilyen szempontból és sokkal használhatatlanabb. Ellenben mindkét böngésző gyors. De egyébként ha semmilyen más "tünet" nincs, csak 80%-os a memória terhelése, akkor nincs probléma.
0
0
0
0
Bronson avatar
ahogy kezdted, abban már benne van minden... chrome 😆
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Az lehetséges, hogy az idő múlásával egyre jobban eszi a rendszer a RAM-ot? 4GB-om van, de ha Google Chromeban meg van nyitva teszem azt 6-8 ablak+steam+aida64+toronto, akkor sokszor a RAM kihasználtság 80% felett van. Ez normális? Én úgy emlékszem régebben ez nem így volt, ennyire nem ette a ramot a noti. Játékok attól még futnak, azok nem zabálják annyira a RAM-ot, általában max 3GB-ot eszik egy játék. Esetleg arról van szó, hogy egy 1 év 4 hónapos Win 7 64bit már jobban használja a hardvert?
0
0
0
0
steffi avatar
megvan simán az msconfignál kellet a maximális használhato memoriát 0 ra álitanom és a pipát kivennem és most jó.azért kösz a segitséget
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció