Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DDarkness avatar
Valaki valami vélemény??
AULA Ghost Shark VS Hama uRage Reaper NX?
--PLS-- 😃 HELP ME! 😀
0
0
0
0
no avatar
Amire én esküszök az a Kana v2 😃 Simán megéri.
0
0
0
0
DDarkness avatar
AULA Ghost Shark VS Hama uRage Reaper NX? Melyik a jobb? Egyáltalán jó egerek?
0
0
0
0
OriginalGrandpa avatar
Helló! Most rendeltem egy Cooler Master CM Storm Devastator SGM-3010 egeret, szerintem elég jól néz ki, meg a specifikációi is jók az árához képest, aztán majd meglátjuk 😉
0
0
0
0
Krissz avatar
GENIUS X-G300

Zöldben is kapható? (nekem ez nagyon gyengém)
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Igaz hogy 6300Ft de nagyon jó egér főleg ha csak az ujjaiddal fogod az egeret. De rátenyerelve is kényelmes! kis méret programozható! [LINK]
0
0
0
0
FekaRap avatar
én ezt vettem pár napja 😀

GENIUS X-G300

megvagyok vele elégedve teljesen, stílusos szerintem 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Új egeret vennék, csak nem tudom melyiket érné meg.

Igény: egy-két plusz gomb esetleg,, vezetékes legyen (nem akarok elemekkel szórakozni)
Keret: 5k
0
0
0
0
Puffin avatar
biztos faxa lehet... 😆
0
0
0
0
nedadam24 avatar
én ma rendeltem pcx ről egy ilyen egeret : mars gaming . 2K az ára állítható dpis
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én is pont a kényelem a pontosság és a megbízhatóság miatt döntöttem a Logitech MX MASTER mellett ez nem gémer egér, de nekem nem is kell 5000 gomb egy egérre inkább megbízható és pontos legyen! 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
Akkor az nekem kicsi lesz. Én már nem vagyok nagy játékos,kényelem miatt váltottam MX518-ra. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
A4Tech-nél rövidebb de viszont szélesebb 😃 nekem pont kézre áll ha rá tenyerelek akkor pont vég érek rajta de játéknál csak az ujjaim fogják. 😀 MX.en nekem kevés lenne a gomb 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
BenjaminHun Ha A4Tech 750Bh méretű akkor kihagyom,bár MX518 V2-el is elvagyok. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
FoLey-v: Nem olyan nagyon pici meg nem is az a túl nagy. 😃 nagyon meg vagyok vele elégedve
0
0
0
0
FoLey avatar
Nekem van Logitech MX518 V2 verzió pont kezemhez találták ki,előtte A4tech X7 750Bh volt,de van tartalékban Logitech MX510-em is. 😃

Sharkoon Shark Zone M20 hmm nem nézz ki rosszul,remélem nem kicsi a mérete.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Nekem a gigabyte M6880 bevált.
Van belőle vagy 4 . Olcsó, kézre áll és elég pontos is legalább is nekem megfelel nem lövök mellé sem a Cod-ban sem a Sniper Elit-ben 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Ez a Sharkoon Shark Zone M20 egér számomra nagyon tetszik! Marhajó egér! pont kézre áll ha nincs nagy kezed. 😜
0
0
0
0
Omis avatar
én egy ilyet veszek
A4Tech Bloody Blazing A7
0
0
0
0
sakamateee avatar
Vki a rapoo v300 rol velemenyt???
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
piero86:Nincs nagy kezem. Köszi nem érdekel igazából azért tetszik mert sok gomb van rajta. és hát lenne mit rá állítani pl DayZ SA-ban! De köszönöm az ajánlatot! 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
Hát ha nincs nagy kezed akkor jó lehet. De van egy A4tech Bloody V7-em eladó aktivált progival, ha gondolod!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok mit gondoltok 6200Ft ot meg ér ez a szerkezet?
[LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
esetleg még ezeket csekkold, én ezekből válogatnék!

A4TECH X-710BK-5k
ZALMAN ZM-M401R
ASUS UT415
COOLERMASTER CM Storm Devastator SGM-3010-KKMF1
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sziasztok!
Egeret szeretnék venni, de nem vagyok benne biztos, hogy milyen lenne a megfelelő. :/
Maximum kb. 5000ft-ot szánnék rá.
Ezelőtt egy ilyen egerem volt: Trust 16535 https://www.pcx.hu/pcx_upload/termek-kepek/40/m/bTrust_16535_Easyclick_eger_USB.jpg

Kb. valami ilyesmi forma kéne, néztem is ugyanilyen Trust márkát, egy Trust GXT 25-öt. Vélemények, vagy esetleg van valakinek ilyen?
Válaszotokat köszönöm.:)
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Most szereztem be egy Natec Genesis GX77-et, teljesen meg vagyok vele elégedve. A jobb és bal click-ek kicsit hangosnak tűnnek, a régi egeremhez képest, de nem rossz, inkább tompa hangja van. Az oldalán van még 2 gomb, és a bal click mellett is van, teljesen bal oldalon egy (dupla click-ként szolgál), és be lehet őket programozni.

A 15k volt, aki ilyen árban akar venni egeret ajánlom figyelembe venni 😀
0
0
0
0
Mesterlovesz avatar
Koni:

köszönöm szépen h válaszoltál, ez most nagyon megnyugtató, én is pont raw t akarok venni. Eddig egy kinzu v2 prom volt, azt váltanám le vele. Hozzáteszem h 3 éve tökéletesen működik, annyi baja van, hogy az egérgörgő gombja néha duplán kattint. Egyébként tökéletesen megy minden csak az anyagja kopik már szét.

Azt meg tudod mondani h a raw és a sima sensei között mi pontosan a különbség?
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Steelseries Sensei Raw egerem van és nagyon meg vagyok vele elégedve,én 1x nem nyomtam meg véletlenül pedig nagyon sokat CS:GO-zok 😃 jó és stabil egér nagyon!Szerintem az alap Senseinél sem igen lehet véletelnül nyomkodni a gombot 😀 én csak ajánlani tudom,persze ez szubjektív vélemény!
0
0
0
0
gibdj avatar
Én pár hónapja gondoltam bepróbálok egy olcsóbb egeret, és vettem 1.500 forintért egy Acme MS12-t, meg egy saját padot hozzá, és megdöbbentem, mennyire jó. Munkára is tökéletes, és játékhoz is bevált nekem.
Egy multi FPS-el játszottam/játszok sokat, de a gyors reflexeimet tökéletesen kiszolgálja ez az egérke, elég sokszor végzek az élen sniper játékmódban.

Ha valaki olyan merész mint én, nyugodtan rápróbálhat.😆
0
0
0
0
Mesterlovesz avatar
Sziasztok, akinek volt már steelseries sensei - e vagy hasonló, az tudna nyilatkozni, hogy a jobboldali gombok nem nagyon idegesítőek? nem nyomkodja az ember állandóan őket véletlenül?
0
0
0
0
Bronson avatar
sakamatee :

ASUS ROG Sica
ASUS STRIX CLAW
A4TECH Bloody ZL5A
0
0
0
0
sakamateee avatar
Vki vmi jo gammer egeret 15 ft max. Koszi
0
0
0
0
winrar avatar
Sziasztok!
Mit gondoltok a Steelseries Kinzu V2 Pro egérről, használtan megér 5000Ft-ot?
0
0
0
0
soldierHUN avatar
Mad Catz R.A.T. 7 / 9-ről tapasztalatok? 😀
0
0
0
0
iNeedVodka avatar
Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Köszönöm szépen a választ! 😀
0
0
0
0
Blue Thunder avatar
csak kérdés van e rá neki 20-22-k ja 😀 Mondjuk a giga se sokkal olcsóbb az meg 15k körül mozog
0
0
0
0
Puffin avatar
Szerintem is Logitech g502. Eddig kiválóan teljesít nálam
0
0
0
0
Nogitsune avatar
iNeedVodka: Bocs, hogy ezt mondom, de én ha tudtam volna a Razer egér vásárlása előtt azt amit ma már tudok, nem hiszem, hogy vettem volna egy Razer-t. Egy idő után elé jön ezeknél egy úgy nevezett double click hiba. Ahogy a nevében is benne van, dupla klikkelni fog a te klikkjeid után, változó időközönként. A reddit és egyéb fórumokon nem is egy ember ír erről. Nekem a Razer DA 2013 4G-nél 1,5 év után jött ez elé, de van olyan is akinél 5 hónap után. Legyen Mamba, DeathAdder, Naga, Imperator, mindről találni ilyen esetet. Persze lehet találni rá megoldást, szét kell szedni, stimulálni a lapkát, újra rakni a synapse-t -vagy új profilt regisztrálni, de ezek se jelenthetnek 100%-os javulást. Tapasztalatból mondom ezt, próbáltam már, és visszatért a probléma.
Félre ne érts, nem ellenzem a Razer-t mint márkát, a fejesem, billentyűzetem is Razer, több mint 4 éve használom őket, elégedett vagyok velük, viszont az egereikkel nem. Ugyanakkor míg nem jött elé a fent említett probléma kiszolgált az egér.

Én a helyedben egy Logitech G502 Proteus Core-t vennék vagy egy olcsóbb A4Tech Bloody TL8 Terminator-t. De ez a te döntésed.

Lenne nekem is egy kérdésem, mi a véleményetek a Redragon egerekről? Látszatra egész jók. [LINK]
0
0
0
0
Blue Thunder avatar
Gerdzso
Gigabyte M8000X teljesen jó választás, nekem is az van igaz nem x-es ami nekem van 4000Dpi felbontású amit te válsztottál az még magasabb azaz 6000dpi, magadnak tudod súlyozni, nagyon kényelmes, kézreálló, megfelelő plusz gombokkal....azt hiszem nem nagyon keresnék tovább...persze keretet nem írtál mennyi lenne rá...vezeték nélkülit meg nem igaz ajánlok főleg játék végett mivel ha játék közben merül le az egérben lévő elem.....
0
0
0
0
iNeedVodka avatar
Sziasztok!
Kinéztem magamnak egy Razer Imperator 2012-t és véleményeket szeretnék kérni ezzel az egérrel kapcsolatban vagy, ha valaki tud jobb egeret, akkor azt is leírhatja.
Köszönöm!
Vodka
0
0
0
0
Bronson avatar
esetleg még ezeket ajánlom:

ASUS STRIX CLAW - 14k
A4TECH Bloody Gamming R7 - 11k
COOLERMASTER CM Storm Havoc SGM-4002-KLLN1 - 14k
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!

Egeret vennék a jelenlegi helyére: Gigabyte GM-M6800, mivel gondok akadtak mind a bal mind a jobb egérgombbal, amin sem tisztítás, sem szoftver újratelepítés nem segített, garancia meg már nincs rá, így gondoltam jobb ha lecserélem.

A következő két egeret néztem:
Logitech T400(vezeték nélküli) és Gigabyte M8000X, elsősorban játékra lenne használva, de mivel semmit sem értek az egerekhez, jobbnak láttam, ha megkérdezem hátha tudtok segíteni, két kérdésem lenne, ezek jobbak-e mint amilyen nekem van, vagy sem, illetve, a kettő közül melyik számít jobbnak.
0
0
0
0
Roleey98 avatar
Sziasztok.
Egeret szeretnék venni, eddig ezeket találtam:
http://ipon.hu/webshop/product/a4tech_bloody_gaming_v3/389925
vagy
http://ipon.hu/webshop/product/a4tech_bloody_gamming_v3m/532319
vagy
http://ipon.hu/webshop/product/a4tech_bloody_gamming_v8m/532323
Melyik lenne a jobb, vagy ebben az árkategóriában lenne jobb választás is?
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Én tegnap rendeltem egy Gigabyte Aivia KRYPTON-t.😀 A billentyűzetem is Giga Aivia, abban se csalódtam.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Ha fps-re kell akkor a steelseries kana, esetleg g400s ebayről). Mind benne van a keretben.
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Hali holnap egeret szeretnék venni 20k forintig.Steelseries Sensei RAW és a Razer DeathAdder között gondolkodom!Főleg CS:GO-ra kéne mivel azt játszom a legtöbbet.Szerintetek melyik egeret éri meg jobban?(Olvastam,hogy a Razernak elég gyenge a minősége hosszú távon ez kicsit elgondolkoztat)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció