AMD Gaming Evolved / Raptr

Szerző: GaboC, 2014. June 02., téma
Fórum » Szoftver
A fent emlitett programnak inditottam ezt a témát. Aki esetleg nem ismerné ez egy közösségi alkalmazás gamerek számára.
Hozzászólások: 70
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Pedig ha jól gondolom nem egy a gyorsbillentyű a két programban. Esetleg kapcsold ki a Raptr in-game appokat. De ennyire hiányzik az Origin felület? 😃
0
0
0
0
noNameFPS avatar
Amit még a program hátrányára tudok felhozni, hogy nálam ha fut akkor játékon beleül nem jön ki az origines felület. Bár lehet, hogy csak nálam van ez.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Én eddig csak Riftnél találkoztam fura optimalizálással. Simán megy akár High-on a játék, és optimalizálás után mindent lecsapott 0-ra.
0
0
0
0
no avatar
Igazából enged nem is az érdekel, hogy hogy optimalizál, hanem hogy járjon érte pont 😃

Szerencsére a HD7000-es szériából van a videokártyám, tehát ilyen szempontból szerencsém van 😃
0
0
0
0
CucuMester avatar
Nekem is megvan ez a program, hát szerintem a DiRT 3-at azt jól tudta optimalizálni, nekem mediumon volt a játék és hát ultrára beállította és ugyanolyan jól futatt a játék.

De viszont a FarCry 3-nál ez nem így volt. Highon játszottam a játékkal, jól futott kb. 40 FPS-sel, aztán low-ra optimalizálta.... ezt nagyon nem értettem. 😀
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Hogy miket tud optimalizálni? Watchdogs, Call of Duty játékok, Need for Speed-ek, GRID, Dirt 1-2-3, F1 2011-12-13, Battlefield BC2 -3-4, Far Cry 2-3, Hitman, TombRaider, Diablo stb. Rengeteg régi játékot és kb heti vagy havi frissítésekkel az újakat is rakják a listára.

Optimalizálni a legjobban AMD HD6000-7000 és R szériákra tud, ezeknél nagyon jól fölismeri a megfelelő beállításokat.
0
0
0
0
At Il La avatar
Tesla GoD: nálam néha lepakolja a dolgokat teljesen lowra miközben ultrán is menne.....néha csinál fura dolgokat, nem lehet azt megcsinálni, hogy ha van egy másik "karakter" akkor arról átutalja az ember a pontjait? így tök sok pontot tudnék szerezni😂
0
0
0
0
noNameFPS avatar
Én az optimalizálást nem használom, nekem még egy játékot sem optimalizált rendesen.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Attól függ hogy mit tud optimalizlnis, hogy milyen VGA-ja van az embernek. Egyébként nem mondanám, hogy mindig egyezik a véleményünk, valamiért egyes játékoknál high/közepes beállításokat javasol, de az MSAA-t beteszi 8x-ra.
0
0
0
0
At Il La avatar
tf2-t is tudja mármint aki szereti az ilyen kaliberű játékokat, rég voltam fent raptr-en pár hete...azért ment el tőle a kedvem mert még kb 4 hónapja leszedtem és 1 óra játékért adott 60 pontot most meg nem ad 60pontot vagy mit tudom én......akkor most hogy van a pontozás?:S én már kezdek elbizonytalanodni, néha egyértelmű dolgokra nem adja meg a pontot ez így szívás. ahogy meg Dono írta...napi 65 pont...abból hamar meglesz egy játék...100év mire összejön egy játékra pont....emlékszem még ezzel az 1 óra játékért 60 pontos rendszerrel összeakartam szedni a videókártyára a pontot de így:'c
0
0
0
0
GaboC avatar
BF3, CS:GO és a Dota 2-t tudja optimalizálni.
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
Hát.. igazából ahogy észrevettem nem sokmindent..
Szmájtot nem, Crysis 1-2-3 nem igazán, Flatout 1-2-UC-3 nem, GTA SA, GTA 4 nem, NFSek nem, STALKERek nem, Dead Islandok sem, Blur sem, szoval.. csak néhány játékot.
0
0
0
0
no avatar
Amúgy tudtok mondani olyan játékokat, amiket tud optimalizálni a cucc? (Már csak RP-gyűjtés céljából is 😃😉
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Nagyon jó app 😀 jól méri a játék időt, sok ismerőst lehet találni, akikkel lehet játszani és jól megtalálja az optimális beállításokat a játékoknak (persze amd rendszereknél. aki intel vagy nvidia-s azoknak nem tud jól optimalizálni)

Frostwagen követtelek 😉
nevem : budaik
0
0
0
0
no avatar
Nekem is a DiRT 3 a célom. Egyrészt az a legolcsóbb, másrészt nekem az jön be leginkább a lehetőségek közül. Ma átléptem a 2000 pontot, naponta össze lehet szedni 65-öt simán (5 a Community megnézéséért, 60 csak a játékért), emellett egy játék "optimalizációjáért" 20-at, azért is járt egy pár mert a LoL-t elkezdtem feltelepíteni...

Jó cucc lesz ez, csak kár hogy kevés játékot tud optimalizálni, pedig abból sok RP lehetne...
0
0
0
0
noNameFPS avatar
Én már jó ideje használom (3 hónap kb 😃😉. Nem rossz program, adja pontokat, csak bent kell hagyni, hogy fusson és játszani. Most van közel 6k pontom, egyenlőre még nem vettem semmit, de egyik haver vett 5k pontért Dirta3-at amit aktiválni lehetett steam-en, szóval meg éri szerintem használni a programot 😃
0
0
0
0
gisti avatar
én már probáltam de nem igen igazodtam ki rajta 😀 jelenleg van 1700 pontom
0
0
0
0
frostwagen avatar
Aki gondolja vegyen fel: exelzor
(WoW, D3, CoD2/4, Borderlands 2)
0
0
0
0
no avatar
Nemrég lett accom, kb. 1200 RP-m van, sokára lesz még ebből játék :/
0
0
0
0
GaboC avatar
Valaki már váltott be RP pontot játékra?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció