NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 12., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gara66 avatar
nekem is nod32m van, tökéletes, semmi baj nincs vele
0
0
0
0
Erik94 avatar
pl.t-com-os nod 32 fizetett nagyon jo
0
0
0
0
no avatar
konsti írta:
hatanbalta írta:
ps4VSxbox720 írta:
hogy lehet a nod 32 szar hogyha rekordot döntött amugy meg a nod 32 fizetett ez éri meg igaz h fizetni kell de mar nem dragak ezek se...


Rém egyszerűen... belenyomtak annyi pénzt, hogy összehozzanak egy csúcs vírusírtó szoftvert. Nyert pár díjat, szinte mindennél jobb statisztikái voltak, manapság meg eladják Neked a "szart", jó névvel, jó drágán 😀.

Amúgy Avast sem jobb 😉. Igazából mind a 2ő olyan mint egy rozsdás szita. Max olyan vírusokat, hackert fognak meg amivel egy bicskás nagymami is elbírna 😉. Persze sok ember el van azzal, hogy használja ezt vagy azt és nem szed be vírust a microsoft.com-ról... bizonyára a vírusirtó miatt van 😉.


sztem ez nem igaz..nem okoskodni akarok de avast és nod 32 nem egy szint ...nod 32 sztem elég jo ...norton és kasperszky szintjén van(sztem) ..de esetleg tudnál jobbat mondani?


Írtad a választ, a Kaspersky pl elég jó 😀. A NOD meg csak szeretne hasonló szinten lenni... Kasperskyvel max az a baj, hogy fogja a gépet, főleg a gyengébbeket.
0
0
0
0
konsti avatar
hatanbalta írta:
ps4VSxbox720 írta:
hogy lehet a nod 32 szar hogyha rekordot döntött amugy meg a nod 32 fizetett ez éri meg igaz h fizetni kell de mar nem dragak ezek se...


Rém egyszerűen... belenyomtak annyi pénzt, hogy összehozzanak egy csúcs vírusírtó szoftvert. Nyert pár díjat, szinte mindennél jobb statisztikái voltak, manapság meg eladják Neked a "szart", jó névvel, jó drágán 😀.

Amúgy Avast sem jobb 😉. Igazából mind a 2ő olyan mint egy rozsdás szita. Max olyan vírusokat, hackert fognak meg amivel egy bicskás nagymami is elbírna 😉. Persze sok ember el van azzal, hogy használja ezt vagy azt és nem szed be vírust a microsoft.com-ról... bizonyára a vírusirtó miatt van 😉.


sztem ez nem igaz..nem okoskodni akarok de avast és nod 32 nem egy szint ...nod 32 sztem elég jo ...norton és kasperszky szintjén van(sztem) ..de esetleg tudnál jobbat mondani?
0
0
0
0
no avatar
ps4VSxbox720 írta:
hogy lehet a nod 32 szar hogyha rekordot döntött amugy meg a nod 32 fizetett ez éri meg igaz h fizetni kell de mar nem dragak ezek se...


Rém egyszerűen... belenyomtak annyi pénzt, hogy összehozzanak egy csúcs vírusírtó szoftvert. Nyert pár díjat, szinte mindennél jobb statisztikái voltak, manapság meg eladják Neked a "szart", jó névvel, jó drágán 😀.

Amúgy Avast sem jobb 😉. Igazából mind a 2ő olyan mint egy rozsdás szita. Max olyan vírusokat, hackert fognak meg amivel egy bicskás nagymami is elbírna 😉. Persze sok ember el van azzal, hogy használja ezt vagy azt és nem szed be vírust a microsoft.com-ról... bizonyára a vírusirtó miatt van 😉.
0
0
0
0
Erik94 avatar
hogy lehet a nod 32 szar hogyha rekordot döntött amugy meg a nod 32 fizetett ez éri meg igaz h fizetni kell de mar nem dragak ezek se...
0
0
0
0
Erik94 avatar
nemtudtok a eset smart security 4.2.35.3-hoz serialt ami pár évig eltart és megy is?...kössz ha van olyan serial 😆
0
0
0
0
villamdavid avatar
Én kezdtem vmi: Kaspersky Antivirus 5,0 (vagy már nemtom X,0),utánna jött az ESET Smart Security és most a legújabb AVAST 1 éves regisztráció miat,jövő év március 1-ig bírja! 😆
0
0
0
0
Devis avatar
nod32 kaki avastal sokkal jobban megvagyok elégedve
0
0
0
0
Erik94 avatar
nod 32 t-comos,naon jo +avast internet securitym is van,mindketto egyszerre,ez a legjobb,1ik internetvedelem 2ik,rendszervedelem...mindakettot hasznalom,nem lassitja gepemet,érdemes avast internet sec.az egyik legjobb internet védő...😎nem volt sok virus meg a gepemen ha lassu a netem az csak azert van,mert folyton seedelek!
0
0
0
0
no avatar
jah nekem sem vállt be ezért válltottam le
0
0
0
0
Hitoshi avatar
hát nemtom mostanság eléggé nem bízok benne (NOD 32 )
0
0
0
0
Atosz3 avatar
Nekem NOD 32 van. Eddig mindentől megvédett😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Régen AVG-t használtam, aztán áttértem Avastra! nekem tökéletesen megfelel!
mellette Advanced system care-t meg spybot-ot használok!
0
0
0
0
no avatar
AVG the best 😆 a NOD32 nm jött be az AVASTot meg ki sem próbáltam 😆
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Szerintem az Avast! a király még a teljesen ingyenes verzió többet tud mint a nod 32 ( én szeretem az avastot és win 7 -re ez ajánlott) 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
A Spybot-Search and Destroy-t én is lefuttatom néha.
De szerencsére nincs dolga!
Régen Vistán használtam AVG-t. Nem rossz az sem!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
AVG free nalam hibatlan, igaz mellette hasznalom a Sybot-Search and destroy-t is. Persze folyamatosan vannak frissitve is. 😉
0
0
0
0
Yeti96 avatar
AVAST 4EVER!!!!!!!!
indokom:az avastot könnyen lehet kezelni, nem foglal sokatés gyors
0
0
0
0
no avatar
Jovan akor maradok az aVatnál 😆 😆 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az nem úgy figyeli agépet, nem lehet frissíteni sztem...
0
0
0
0
no avatar
100-as??? 😆 eztnemértem
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
De az nem lesz 100-as sosem....
0
0
0
0
no avatar
Figyelj nem venni akarok hanem töltenii! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Vagy inkább az extreme digital webáruházban....
0
0
0
0
no avatar
Ok majd nézek valamit nCoron 😆
0
0
0
0
no avatar
én arra lennék kiváncsi h szerintetek a Norton Internet Security 2010 vagy a NOD 32 Antivirus 4 a jobb?😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem is Avast vólt de nem akart engedni semmi játékot telepíteni 😀PL: AVP3 Feltettem a nodot és eddig jól működik 😃
0
0
0
0
no avatar
😆
Jah ezt csak Tippböl mondtad?? 😆 😆 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
ja én csak ajánlottam valamit
keress torrenten
0
0
0
0
no avatar
Most ez egybevan?
pls. linket is adhat vki ha akar!
magyar legyen és full verzio!!! 😆
0
0
0
0
no avatar
Ajánaltok nekem egy jó virsuirtot
Kivétel: Panda,Avast!!!!!! 😆

lehetőlegf olyat ami teljes verzio és van hozzá regisztrácios kulcs!!!! pls 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
énin most ha belelépek a nod32be ki van irva h mennyi támagás lett elhárítva amióta be van kapcsolva a gép!
0
0
0
0
thug85 avatar
Az otthoni gépemen az Avastal én sem végeztem víruskeresést már 3 éve, és hibátlanul üzemel. Csak a NOD után kell pucolni az Avastal, egyébként nem is kell vele foglalkozni!😆
Folyamatos vírusellenőrzést tart mikor tétlen állapotban van a gép. Ellenőriz minden megnyitott adatot, de észre sem veszed, mert a gépet egyáltalán nem lassítja. Írja, ha támadás éri a gépet, de már csak annyit van időd olvasni, hogy támadás blokkova ( vagy valami ilyesmi 😀 ). A külsős támadásokat IP-jét is feltünteti.
Egyszóval jó!
Engem egy párszor megdolgoztatott a NOD, és elvesztettem miatta jó néhány giga adatot, így nekem mondhatnak róla bármi jót. Nekem akkor is egy rakás salakanyag!
De ez az én szubjektív véleményem!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
gara66 írta:
hát és a Sz-Sz-B-megyei Önkormányzati hivataltól kapom a kódot és semmi bajom nem volt soha vírusokkal se ezen a gépen se az előzőeken!!kiírja h hány vírus lett elhárítva!nincs is szükségem vírus keresésre és irtásra

😆😆😆 Én is attól kapom a panda kódot már 7 éve!!!!!!
0
0
0
0
gara66 avatar
hát és a Sz-Sz-B-megyei Önkormányzati hivataltól kapom a kódot és semmi bajom nem volt soha vírusokkal se ezen a gépen se az előzőeken!!kiírja h hány vírus lett elhárítva!nincs is szükségem vírus keresésre és irtásra
0
0
0
0
thug85 avatar
gara66 írta:
thug?eredeti, regisztrációs kódos nod32 volt neked?

Igen az!
Az otthonira a pc guruból, vagy a gamestar-ból kaptam az aktiváló kódot. A haverom boltban melózott, és az újságokból küldte sms-ben a kódot. Az melós gépen pedig 1 éves regisztráció van.
0
0
0
0
shakerx avatar
Én avastot használok teljesen megvagyok vele elégedve szerintem sokkal jobb mint a NOD32. De ízlések és pofonok😃
0
0
0
0
gara66 avatar
thug?eredeti, regisztrációs kódos nod32 volt neked?
0
0
0
0
thug85 avatar
Próbáld ki az avast 5-öt!
Parádés!
0
0
0
0
asznomad avatar
nekem avast az favorite 4.8 PRO 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
A NOD32 nálam ismét leszerepelt. Hazavágta az egyik céges gépet. Belassult mint a reumás csiga, és hülyeségeket csinált. Végeztem egy alapos vírusellenőrzést, és ló****t sem talált. NOD le, Avast 5 fel. Az Avast az első 4%-nál több mint 10 vírust talált, és végül 48-nál állt meg! Gratulálok a NOD32-nek.
Nekem régebben kétszer nullázta le a gépemet, de szó szerint. Akkor váltottam Avastra. ennek már több mint 3 éve, és azóta nem volt vírusproblémám.
Aki NOD32-t használ és elégedett vele, annak őszintén örülök, remélem sohasem lesz gondja. De én nem ajánlom senkinek!

UI: A gép is gyorsult egy hangyányit az Avast használatával. Egy igen hínár gépről van szó, így az ilyenen nagyon észre lehet venni, hogyha valami fogja.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én pedig a Pandára szavazok!!
0
0
0
0
no avatar
én NOD32-t használok 1-2 éve 😃 és még nemvolt gondom vele, mostis NOD32 4 van fent 😃 (volt már fent Avast is de az nem vált be annyira mint a nod)
0
0
0
0
gara66 avatar
hát jó nekem eredeti nod32őm van szal azzal semmi baj nincs!soha nem ovlt vírus a gépemen és mindig kiirja h épp menyi vírus lett elhárítva!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció